HCL.HR

Crysis

  • 308 Odgovora
  • 77107 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Crysis
« Odgovori #180 : 07. Siječanj, 2008., 00:39 »
Ovako treba mi pomoc oko ove igre i nadam se da sam izabrao dobru kategoriju za takvo nesto.

Naime stigao sam do alien baze i zadatak mi je da pronadem izlaz ali nikako nemogu da ga nadem odnosno da skontam sta trebam ucinit jer uvjek se vrtim u istom krugu i oni alieni me napadaju ... nadam se da me razumijete i ko zna da ce mi help !!! Hvala

Poz,

ne znam ti pomoć oko Crysisa, al samo da javim da sam ti prebacio post u ovaj topic jer već imamo topic o Crysisu.  :piva:


Re: Crysis
« Odgovori #181 : 07. Siječanj, 2008., 00:50 »
Ovako treba mi pomoc oko ove igre i nadam se da sam izabrao dobru kategoriju za takvo nesto.

Naime stigao sam do alien baze i zadatak mi je da pronadem izlaz ali nikako nemogu da ga nadem odnosno da skontam sta trebam ucinit jer uvjek se vrtim u istom krugu i oni alieni me napadaju ... nadam se da me razumijete i ko zna da ce mi help !!! Hvala

Poz,

ne znam ti pomoć oko Crysisa, al samo da javim da sam ti prebacio post u ovaj topic jer već imamo topic o Crysisu.  :piva:

Ma nije problem radi prebacivanja samo da meni neko oce help dao bi sve igra mi se a 2 dana vec se oko ovog mucim !

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Crysis
« Odgovori #182 : 07. Siječanj, 2008., 08:41 »
Ovako treba mi pomoc oko ove igre i nadam se da sam izabrao dobru kategoriju za takvo nesto.

Naime stigao sam do alien baze i zadatak mi je da pronadem izlaz ali nikako nemogu da ga nadem odnosno da skontam sta trebam ucinit jer uvjek se vrtim u istom krugu i oni alieni me napadaju ... nadam se da me razumijete i ko zna da ce mi help !!! Hvala

Poz,

ne znam ti pomoć oko Crysisa, al samo da javim da sam ti prebacio post u ovaj topic jer već imamo topic o Crysisu.  :piva:

Ma nije problem radi prebacivanja samo da meni neko oce help dao bi sve igra mi se a 2 dana vec se oko ovog mucim !

Bok. Tek sam sad ugledo tvoj post. Ja sam prešo cjelu igru i na to što misliš je baza tih vanzemaljaca. Ne mogu ti ja sad oko toga nešto vele reć kako da pređeš pošto je ta baza prilično velika, ne pregledna, monotona i ja sam tu samo išo nekim putem(lijevo, desno). Možeš li malo bolje objasniti gdje se nalaziš?

Re: Crysis
« Odgovori #183 : 07. Siječanj, 2008., 12:59 »
Ovako treba mi pomoc oko ove igre i nadam se da sam izabrao dobru kategoriju za takvo nesto.

Naime stigao sam do alien baze i zadatak mi je da pronadem izlaz ali nikako nemogu da ga nadem odnosno da skontam sta trebam ucinit jer uvjek se vrtim u istom krugu i oni alieni me napadaju ... nadam se da me razumijete i ko zna da ce mi help !!! Hvala

Poz,

ne znam ti pomoć oko Crysisa, al samo da javim da sam ti prebacio post u ovaj topic jer već imamo topic o Crysisu.  :piva:

Ma nije problem radi prebacivanja samo da meni neko oce help dao bi sve igra mi se a 2 dana vec se oko ovog mucim !

Bok. Tek sam sad ugledo tvoj post. Ja sam prešo cjelu igru i na to što misliš je baza tih vanzemaljaca. Ne mogu ti ja sad oko toga nešto vele reć kako da pređeš pošto je ta baza prilično velika, ne pregledna, monotona i ja sam tu samo išo nekim putem(lijevo, desno). Možeš li malo bolje objasniti gdje se nalaziš?

Imas li MSN da tako komuniciramo samo da to predem :( nalazim se kod nekog narandzastog debeli kabal koji vodi iz jedne u drugu prostoriju a te prostorije su pregradzene zidom providnim kroz koji nemogu da prodem nadam se da znas o cemu govorim ako ne onda ti mogu lakse na MSN objasnit add me [email protected]

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Crysis
« Odgovori #184 : 07. Siječanj, 2008., 18:33 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Crysis
« Odgovori #185 : 07. Siječanj, 2008., 18:47 »
Dobro, čovjek traži pomoć na forumu, da je želio provodit vrijeme istraživajući na gamefags rješenje svog problema tako bi i napravio... + možda ni nije na "ti" sa engleskim. Ugl, nema potrebe za takvim postovima, ne pomažeš.  :piva:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Crysis
« Odgovori #186 : 07. Siječanj, 2008., 18:57 »
gledaj da je dao bolji opis možda bi mu i pomogao, jer se sa ovim "narandžastim debelim kablovima" srećeš kroz cijeli level tako da ono, a i uostalom kam bi svi došli da pitamo sitnice gdje zapnemo?

ali ajde da pokušam pomoć, daklem probaj pratit taj "kabel", jer to ti i Nomad veli, ako naiđeš na prepreku vjerojatno će negdje bit "power stationi" koji napajaju to smeće aliensko, njih moraš izrešetat, oni su isto narandžasti i lako ćeš ih skužit
i daj mi sam reci (mogući spoiler), jel to onaj dio di vidiš aliensku vojsku da se sprema za invaziju?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Crysis
« Odgovori #187 : 07. Siječanj, 2008., 19:23 »
Narandzasti debeli kablovi...

Mozda breeding area. Ne znam kak da to drukcije nazovem. Alieni se respawnaju tamo.
Pucaj u generatore dok ih sve ne unistis. (ona zuta svijetleca sranja. unisti ih sva u podrucju.)


Ako nije to, i zapeo si kod zastitnih polja, jednostavno cekaj dok se sama od sebe ne deaktiviraju pa onda kreni. Stealth mode ti je prijatelj dok cekas. Alieni se i tamo respawnaju cijelo vrijeme.

*

Stripy

  • *
  • 146
Re: Crysis
« Odgovori #188 : 09. Siječanj, 2008., 01:48 »
Izašao patch za Crysis, idem probat!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Crysis
« Odgovori #189 : 11. Siječanj, 2008., 09:19 »
Evo instalirao...

stavio rezoluciju 1600x1050 ...sve na HIGH, i 4x AA...

hebeno izgleda  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Crysis
« Odgovori #190 : 11. Siječanj, 2008., 11:04 »
sa 8600 gt mora da ti je frejmrejt 12.  \:D/

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Crysis
« Odgovori #191 : 11. Siječanj, 2008., 11:27 »
Došlo je do izmjene grafičke, izgleda.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Crysis
« Odgovori #192 : 11. Siječanj, 2008., 12:09 »
sa 8600 gt mora da ti je frejmrejt 12.  \:D/

Pogledaj sig  :winknkiss:


Na kojim bi postavkama mogao igrati Crysys na dual core 6250, 2gb ram i 8600gt ? i nfs :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Crysis
« Odgovori #193 : 11. Siječanj, 2008., 13:54 »
sa 8600 gt mora da ti je frejmrejt 12.  \:D/

Pogledaj sig  :winknkiss:


Na kojim bi postavkama mogao igrati Crysys na dual core 6250, 2gb ram i 8600gt ? i nfs :)

Vjerovatno sve na High. BTW. jel ti vista ili xp?

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Crysis
« Odgovori #194 : 11. Siječanj, 2008., 15:54 »
Na kojim bi postavkama mogao igrati Crysys na dual core 6250, 2gb ram i 8600gt ? i nfs :)

na very high u 800x600, realno na low-medium na 1280x1024

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9