HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163404 Hitova
Odg: Diablo 3
« Odgovori #120 : 29. Lipanj, 2008., 21:55 »
mračna i morbidna

To se danas ne prodaje.  :wildboy:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #121 : 29. Lipanj, 2008., 22:30 »
Kazem da je ova nova super.
I nisam daiblo fan  :tired:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #122 : 29. Lipanj, 2008., 23:33 »
mračna i morbidna

To se danas ne prodaje.  :wildboy:
Pa i ne mora se prodati kad vidis.

WoW je mejnstrim, WoW donosi lovu, Diablo nema ptencijala za zaradu. Mislim, ima ali nije ko WoW... Diablo kupujes jednom i zauvijek, WoW kupujes svako malo. :solidus:

*

Vision

  • **
  • 150
    • bmx
Odg: Diablo 3
« Odgovori #123 : 30. Lipanj, 2008., 01:36 »
..grafika je prevazan element diabla i kao takva bi trebala bit mracna i morbidna..blizard obicno uzima u obzir sto ljudi kazu..ako su starcraft odsarenili onda ce i diablo..za prvi pokusaj je dobra..sve ce se sredit kad za to bude vrijeme..

..diablo 2 se prodao u 17 milijuna primjeraka i to bez ekspanzije tako da mislim da ima jako dobar potencijal za zaradu , ali da je potencijal ko na wow-u bome nije..

..sve u svemu brijem da ce igra rulat i da ce bit oldskul button smasher kako i treba bit.. \:D/


Ekstremno ili nikako!!!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #124 : 30. Lipanj, 2008., 08:00 »
I da, definitivno fali krvi. Recimo kad sam prvi put dosao do Butchera, nisam mogao spavati kakvo je bilo (jest da sam imao 7 ili kolko vec godina al ono :wildboy:).

Onak, po zidovima, po podu... puno leseva nabijenih na koplja i tak... to treba \:D/

Odg: Diablo 3
« Odgovori #125 : 30. Lipanj, 2008., 08:11 »
toga se i ja sjećam. ah jebotealah. :(
nakon šta me prvi put poklao bilo me poslije strah uć .

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

Odg: Diablo 3
« Odgovori #126 : 30. Lipanj, 2008., 10:50 »
Fresh meat

 :ave:

*

zuyo

  • *
  • 25
Odg: Diablo 3
« Odgovori #127 : 30. Lipanj, 2008., 11:34 »
koliko sam skužio weky govori da su svi prijašnji diabloi njemu smeće uglavnom, te da će mu dijelom i zbog toga i ovaj biti smeće

naveo je neke stvari poput premalo novina, da je igra ista kao i prije 12 godina etc... ali možda fanovi žele baš to, tu jednostavnost, ne pretjerano razmišljanje, priča je meni osobno u redu, nije neko preremekzomgsvršdijelo ali drži vodu... i dalje ne vidim šta je toliko loše u tome da igra u srži ostane ista s nekim novinama, ima veliku bazu igrača i veliki broj (+ vjerojatno dosta novih ljudi) će ju kupiti, a u tome što igra sama po sebi jest će uspjeti, i vjerojatno biti među najboljima u žanru

ako ćemo ići komplicirati s bezbroj novih elemenata (što su radili drugi developeri mnogim drugim franšizama, od kojih 95% ispadne popljuvano jer je sta ja znam 3d, jer vise nema "stari štih" i radi sličnih debilana) to više nije diablo... o starcraftu ne znam jer odigrao sam svega 1 ili 2 puta jedinicu i to je to, pa se tu ne bih htio miješati

 :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:
trackmanijak ;)

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Diablo 3
« Odgovori #128 : 30. Lipanj, 2008., 13:41 »
I da, definitivno fali krvi. Recimo kad sam prvi put dosao do Butchera, nisam mogao spavati kakvo je bilo (jest da sam imao 7 ili kolko vec godina al ono :wildboy:).

Onak, po zidovima, po podu... puno leseva nabijenih na koplja i tak... to treba \:D/

Upravo to.
I kad smo već kod Bučera, jel uspio itko od vas njega ubit odma na početku igre. Ono, taman dok prvi puta dođeš do njega, dok si još negdje level 2 ili 3?
Ja sam par puta probavao i nisam uspio nego sam se vraćao ubit ga kad sam se malo nabildao.  :wildboy:

*

zuyo

  • *
  • 25
Odg: Diablo 3
« Odgovori #129 : 30. Lipanj, 2008., 14:25 »
I da, definitivno fali krvi. Recimo kad sam prvi put dosao do Butchera, nisam mogao spavati kakvo je bilo (jest da sam imao 7 ili kolko vec godina al ono :wildboy:).

Onak, po zidovima, po podu... puno leseva nabijenih na koplja i tak... to treba \:D/

Upravo to.
I kad smo već kod Bučera, jel uspio itko od vas njega ubit odma na početku igre. Ono, taman dok prvi puta dođeš do njega, dok si još negdje level 2 ili 3?
Ja sam par puta probavao i nisam uspio nego sam se vraćao ubit ga kad sam se malo nabildao.  :wildboy:

ja ga uvijek ubijem iz prve al mozda zato sto nisam nikad igro single samo u dvojicu... pa deri cijelu noc  :approve
trackmanijak ;)

*

Vision

  • **
  • 150
    • bmx
Odg: Diablo 3
« Odgovori #130 : 30. Lipanj, 2008., 16:10 »
I da, definitivno fali krvi. Recimo kad sam prvi put dosao do Butchera, nisam mogao spavati kakvo je bilo (jest da sam imao 7 ili kolko vec godina al ono :wildboy:).

Onak, po zidovima, po podu... puno leseva nabijenih na koplja i tak... to treba \:D/

Upravo to.
I kad smo već kod Bučera, jel uspio itko od vas njega ubit odma na početku igre. Ono, taman dok prvi puta dođeš do njega, dok si još negdje level 2 ili 3?
Ja sam par puta probavao i nisam uspio nego sam se vraćao ubit ga kad sam se malo nabildao.  :wildboy:

..ja sam se uvjek morao vracat kasnije kad se nabildam..u biti u hellfire-u ga nemrem ubit ni na 8 lvl-u :D ..


Ekstremno ili nikako!!!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #131 : 30. Lipanj, 2008., 16:14 »
da, a to je silent hill da ima taj retardirani noise efekt

svaka čast prelošem fotošopu, al to toliko probija oči da je strašno

Šteta što nisi počeo vrištati kako ti probija oči, i da nisi pao s stolice na škare koje bi ti probile grkljan..to bi ti rekao da sam mean osoba  :hihi:..ali nisam  :piva:


samo crkni  :hug

baš ono, da svi diablo3 fanovi jebu non stop cure, ti bi bio protiv njih, i jebao muške non stop, a a a a a a a  :piva:
« Zadnja izmjena: 30. Lipanj, 2008., 16:18 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Diablo 3
« Odgovori #132 : 30. Lipanj, 2008., 16:21 »
x, lameness ti probija stropove
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

DarX

  • *****
  • 1972
Odg: Diablo 3
« Odgovori #133 : 30. Lipanj, 2008., 16:22 »
x, lameness ti probija stropove

reče mu lejmer :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #134 : 30. Lipanj, 2008., 16:24 »
x, lameness ti probija stropove

Kako si jak, moraš da drkaš nad svojim postovima.
Jebote, pročitaj svoje postove...baš ga drkariš..ono, cijeli forum postaje ispljuvak zbog ljudi kao ti  :piva:

Diablo je Hack N Slash...nema priču poput baldurs gate i tako..to je fuckin igra UBI ZAKOLJI I ONDA IH UBI JOŠ JEDNOM AKO OŽIVE.
god damn it, shvati to.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9