HCL.HR

Dragon Age: Origins

  • 27 Odgovora
  • 7114 Hitova
*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #15 : 30. Studeni, 2008., 22:32 »

Da malo oživim topic
Intervju s izvršnim producentom o doticnom rpg-u

http://www.gamespot.com/pc/rpg/dragonage/news.html?sid=6201727&tag=topslot;img;1
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #16 : 30. Studeni, 2008., 23:30 »
na gameru je nedavno izašla najava. igra mi se sviđa zasad, moglo bi biti nešto dobro.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #17 : 01. Prosinac, 2008., 11:32 »
Slažem se.Samo se nadam da ova super duper 3d grafika ne ubije onaj iskonski rpg feeling . :D
Zast nitko nece samnom na kavu?

Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #18 : 01. Prosinac, 2008., 13:57 »
Bioware je dovoljan.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #19 : 01. Prosinac, 2008., 14:35 »
Slažem se.Samo se nadam da ova super duper 3d grafika ne ubije onaj iskonski rpg feeling . :D

pa ako malo bolje pogledaš, grafika i nije nešto pretjerano fascinantna, čisto je dobra tako da se ovo šta si reko nebi trebalo dogodit.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #20 : 01. Prosinac, 2008., 16:53 »
Mozda sam bio malo nagao kad sam rekao da ce grafika bit nabrijana al takav sam dojam dobio iz nekih screenshotova,sad sam u screenovima uz najavu i na gameru vidio da će grafički malo više sličiti neverwinter nightsu negoli oblivionu(valjda su to bili in game)što je po meni plusek
Malo me zabrinjava ova dublja podjela društva(kolko sam pročitao) i ostale stvari vezane uz svijet...da neće malo preforsirat taj odnos igrača i svijeta(ono sa dugoseznim posljedicama i mogućnosti utjecaja na sastav svijeta), to bi zgazilo gameplay. :wildboy:
Sve u svemu ako to zbilja bude duhovni nastavak baldursa bit će odlično


 
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #21 : 01. Prosinac, 2008., 23:01 »

Malo me zabrinjava ova dublja podjela društva(kolko sam pročitao) i ostale stvari vezane uz svijet...da neće malo preforsirat taj odnos igrača i svijeta(ono sa dugoseznim posljedicama i mogućnosti utjecaja na sastav svijeta), to bi zgazilo gameplay. :wildboy:


 

Witcher, oh yee dufus. Witcher.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #22 : 03. Prosinac, 2008., 21:35 »

Malo me zabrinjava ova dublja podjela društva(kolko sam pročitao) i ostale stvari vezane uz svijet...da neće malo preforsirat taj odnos igrača i svijeta(ono sa dugoseznim posljedicama i mogućnosti utjecaja na sastav svijeta), to bi zgazilo gameplay. :wildboy:


 

Witcher, oh yee dufus. Witcher.
:b_kita:

Evo nešto o čudovištima u igri ako  niste već saznali...

http://dragonage.bioware.com/theworld_creatures.html

I o svijetu

http://dragonage.bioware.com/theworld_ferelden.html

I o charachterima

http://dragonage.bioware.com/theworld_characters.html

I ovo je zanimljivo

Citat:
The most interesting thing about magic in DAO is probably the spell combos. The most commonly cited example is laying down a layer of grease over an area, and then setting the grease alight with a fire spell. This, in turn, can then be countered with a blizzard spell. It should make for an interesting system.




« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2008., 21:42 Phylip »
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #23 : 04. Prosinac, 2008., 00:09 »
ovo će bit jebenica, baš gledao ove demo movies. sviđa mi se.
http://dragonage.bioware.com/

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #24 : 04. Prosinac, 2008., 12:31 »
Mislim da će odnos između pc-a i npc-a bit prilično sličan baldurs gate-u.Isto si nekom mogao odbit pomoć ili mu pomoć bez ikakve nagrade ili inzistirat samo na nagradi da bi mu pomogao.Ne znam kakve su novine na tom polju unose ali odnos između pc-a i svijeta možda neće bit toliko revolucionaran kako se mislilo,nego samo malo dorađen.Sve je poprilično plitko,možda ako ti onom faceru ne daš hrane, pa te iz zasjede kasnije zakolje njegov prijatelj koji je saznao da si mu odbio pomoć il neko slično sranje.Ono da svaka akcija kasnije ima neku reakciju(dobro možda ne svaka,al veća većina kroz određen period vremena) i da utječe na priču.
Al i to je već vidjeno.
Borba je isto pause and play(il kak se već zove) bez ikakvih novina,možda malo poboljšana.Ona ženska Morgićka me nabrijala , dobro razrađeni dijalozi i onaj jebeni fajt na kraju je prejeben(ono sa psima) .Brijem će quest kvaliteta bit na visokoj razini i iako radnja nije nešto bijesno, brijem da će maine questovi koji će se vrtit oko nje bit žestoko razrađeni.Grafika pridonosi mood-u i molim boga da ne bude prezahtjevna jer ako fajtovi budu masovni,(il je to sm jedan fight) kolko će možda bit doći će do zastajkivanja,a možda i neće ako ne budu.Boli me kurac ustvari zvuci ono kako je Konjina reko.... jebeno,možda sam trebo samo to napisat.
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #25 : 05. Siječanj, 2009., 15:34 »
Zast nitko nece samnom na kavu?

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #26 : 05. Siječanj, 2009., 15:50 »
Setting mi se ne sviđa.
Voice acting me isto nije nešto previše oduševio.
Al ajd, bar ima oldskul način igranja, a i čini se da će biti RPG.
Samo da ne bude dosadan kao NWN, te da bude zabavnih i napetih questova (kojih u ingame filmićima još nisam vidio).
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: Dragon Age: Origins
« Odgovori #27 : 05. Siječanj, 2009., 18:25 »
A jesi kritičan jeote  :geek:
A jeote nemre bit loše :b_wildy: ako oni kažu da je takozvani nastavak baldurs gateu onda valjda znaju kaj rade,nisam primjetio to za voice acting al ak ti tako kažeš :syzygy:
Priča je profurana ko i u svakom drugom rpgu valjda će po tome receptu gameplay bit dobar :bonk:

Zast nitko nece samnom na kavu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9