HCL.HR

Euro Truck Simulator 2

  • 131 Odgovora
  • 75404 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #105 : 12. Listopad, 2015., 14:35 »
Zašto mi miš u igri biježi prema dolje? :wildboy: Doslovce nemogu ništa napraviti. :fpalm:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #106 : 12. Listopad, 2015., 14:57 »
:hihi:
:(
:solidus:

Si probao resetirat postavke? Možda nije do miša nego do neke druge periferije ako imaš gamepad ili volan uključeno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #107 : 12. Listopad, 2015., 17:04 »
Ionako nebitna igrica, pored svih tih trakačica koje imam. :hiha:

Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #108 : 08. Studeni, 2015., 22:02 »
Hahhaha cuj nebitna. Ja bas malo volim da udjem malo da se opustim uz nju, lagana voznja s kraja na kraj Evrope.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #109 : 08. Studeni, 2015., 22:23 »
Jel treba nekom key? Dobio u humble bundle.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #110 : 08. Studeni, 2015., 22:27 »
Jel treba nekom key? Dobio u humble bundle.
Imaš PM, usput kako je igra optimizovana?
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #111 : 08. Studeni, 2015., 23:18 »
Jel treba nekom key? Dobio u humble bundle.
Imaš PM, usput kako je igra optimizovana?

Poslao sam ti key. Ne bi trebao imati problema, ja sam na sistemu iz 2007. igrao na high sa oko 30 fps-a.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #112 : 09. Studeni, 2015., 09:04 »
Jel treba nekom key? Dobio u humble bundle.
Imaš PM, usput kako je igra optimizovana?

Poslao sam ti key. Ne bi trebao imati problema, ja sam na sistemu iz 2007. igrao na high sa oko 30 fps-a.
Hvala! Upravo se skida, moj frend ima istu konfu kao i ja. On igra na high i ima 60 konstantnih fps-a.
Imam i volan Thrustmaster t500, tako da ako EUTS 2 ne podržava volane biće nezgodno voziti pomoću tastature.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #113 : 09. Studeni, 2015., 11:34 »
Naravno da podržava volane, to je simulator.
Ja sam jednom od prijatelja posudio volan malo nižeg ranga, oko 150-200 kuna je bio cijenovni rang. Probao igrati ali kad bih skretao igra se ponašala kao da sam stisnuo tipku a ne držao os. Ali to je vjerovatno do volana.

Sve u svemu nije baš toliko dosadan simulator koliko sam mislio da će biti prije nego što sam ga kupio. Trenutno imam oko 50 sati ETS-a na steamu. I probaj si kupiti dodatke Going East i Scandinaviu ovaj božić kad bude na minimalno -80%.
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2015., 11:40 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #114 : 10. Studeni, 2015., 21:50 »
Scandinavia izgleda odlično.

Nego, što se tiće vožnje preko tastature, developeri su napravili poprilično dobar posao jer je zapravo dosta ugodno za voziti. Koliko to može biti preko tastature jel.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #115 : 10. Studeni, 2015., 22:56 »
Jesu iako sam ja osobno morao drastično smanjiti osjetljivost skretanja kako pri velikim brzinama ne bih previše išao u stranu prilikom jednog pritiska strelice što mi ponekad smeta kad moram brzo reagirati u bliskim situacijama.

Sad sam odnedavno počeo skidati modove američkih kamiona jer su izazovniji a i po meni zanimljiviji od ovih naših. Da zamjenim nečim dok ne dođe American TS.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #116 : 14. Studeni, 2015., 23:31 »
Ne razumijem kako vam se da igrati ETS2 na tipkovnici,meni dosadi za 10 minuta,a kad spojim volan onda stvarno postanem kamijondžija :ementaler:
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #117 : 15. Studeni, 2015., 08:49 »
Ja sam baš jučer krenuo ispočetka...
Kad sam zadnji puta reinstalirao sistem zaboravio sam svoje saveove spremiti na sigurno...
Sad sam lvl. 1 i ponovno otkrivam cijelu Europu dok putujem. Kada malo više poslova obavim i sredim ovaj going east tek onda ću razmišljati o Scandinavia DLCu.

Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #118 : 27. Studeni, 2015., 02:57 »
Ja sam baš jučer krenuo ispočetka...
Kad sam zadnji puta reinstalirao sistem zaboravio sam svoje saveove spremiti na sigurno...
Sad sam lvl. 1 i ponovno otkrivam cijelu Europu dok putujem. Kada malo više poslova obavim i sredim ovaj going east tek onda ću razmišljati o Scandinavia DLCu.

Prije nekih 6 mjeseci, natuko sam do tada oko 150h u igru, nema kamiona kojeg nisam imo, garaže po cijeloj Evropi, oko 30ak zaposlenih, pare se samo gomilale i nakraju mi krepo hard, ode save i sve u tri lijepe.. Ne da mi se nije dalo sve ispočetka, nego brijem da više nikad neću upalit igru od muke :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Euro Truck Simulator 2
« Odgovori #119 : 27. Studeni, 2015., 08:55 »
:wildboy:

Gledam malo kako je to moguće kad "sve" steam igre sejvaju na cloud, a ono kita, za ETS 2 to ne vrijedi. Zajeb!


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9