HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 160351 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #315 : 18. Prosinac, 2012., 11:47 »
:ave: :ave::ave:

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #316 : 18. Prosinac, 2012., 11:53 »
:ave::ave::ave::ave::ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #317 : 18. Prosinac, 2012., 12:04 »
vilim :wildboy:

odigrao sam prvu misiju u AC3 sinoć i ne, igra kao igra je daleko od FC3 zbog atmosfere ako ništa, koja je bitnija od mehanike za opći doživljaj valjda. Koja, opet, ne sliči FC3 baš. :wildboy: Mislim OK otvaranje mape je navodno isto i skupljaju se pizdarije, ubijaju životinje. Jej. :wildboy: Više me podsjeća na darksiderse ovako na prvu :hiha:
« Zadnja izmjena: 18. Prosinac, 2012., 12:06 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #318 : 18. Prosinac, 2012., 13:37 »
Pazi ovo mene podsjeća malo na Far Cry 2 :hiha:

URED: Igrao dosta zadnjih dana. Igra rula nema šta. Plivam ja onako bezbrižno, skupljam vodene biljke i userem se kad me uhvatio za ruku morski pes. Riješio dvije misije čisti stealth ostale Rambo stajl. Zujim okolo i rješavam tornjeve. Ima tu dosta za raditi. Misije su odlične, likovi su stvarno super napravljeni i odglumljeni. HUD ne smeta sve je okej, nije da nismo vidjeli HUD-ova sa više pizdarija po ekranu. Al malo mi bezveze ono označavanje nišanom ili kamerom. Mislim korisno je da znaš gdje su u svakom trenu, al nekako smeta malo. Ne znam. Uživao jučer pol sata u zalasku sunca na pješćanoj plaži. Jebeš snijeg :wildboy:

Lijepa je igra i totalno opičena. Ali opet, kako odmičem sve dalje i čistim po otoku, nema nekih posebno zabavnih radnji bar meni. Isprobao sam sve vrste misija i nakon nekog vremena i hitman misije i to zujanje uz penjanje po tornjevima mi lagano dosađuje. AI neprijatelja je užasno glup. Respawn time je loš. Zaustavim auto na raskrižju pobijem ih, drugi naleti (auto) na minu i onda opet za minutu dolaze dva auta. Bojim se džungle, doista. Stalno čujem neke prijeteće zvukove a priroda i životinje me stalno napadaju. Što je dobra stvar jer idu na realizam same atmosfere prirode. Odlično je skinuto ponašanje životinja koje napadaju u čoporima (oni vukovi i dingo) doista daje dojam da postaješ lovina kad udješ u prirodu. Izvan toga si uplašeni klinac iz Amerike (čitaj jači frajer od Chucka Norrisa)  Tigar je teži protivnik od 8 piratskih likova. Ne znam, oduševljen sam a opet podijeljenog mišljenja. Konačni sud kad završim igru.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2012., 11:04 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #319 : 21. Prosinac, 2012., 01:21 »
Far Cry 3 recenzija | HCL.hr

Inače jako sam zadovoljan recenzijom. Lijepo i objektivno je napisana. Bravo Juraj. :ementaler:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #320 : 21. Prosinac, 2012., 01:42 »
počeo igrat danas. hodam uz vodu, vidom srnu ili šta već kako pije vodu i odjednom iskoči krokodil i pojede ju. vjerojatno najbolja scena u povijesti igara.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #321 : 21. Prosinac, 2012., 01:53 »
Inače jako sam zadovoljan recenzijom. Lijepo i objektivno je napisana. Bravo Juraj. :ementaler:

:ementaler::ementaler::ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #322 : 21. Prosinac, 2012., 13:20 »
hodam uz vodu, vidom srnu ili šta već kako pije vodu i odjednom iskoči krokodil i pojede ju. vjerojatno najbolja scena u povijesti igara.

ne seri, nije se to moglo dogodit  :mrs:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #323 : 21. Prosinac, 2012., 13:38 »
sarkazam ili?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #324 : 21. Prosinac, 2012., 14:02 »
Igram jedno deset sati već i nisam vidio ništa slično.

Općenito imam dojam da ne igram igru o kojoj svi pričaju  :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #325 : 21. Prosinac, 2012., 15:18 »
Odi se bavi necim drugim onda.
Vidio sam ja to sto lulz prica. Ali opet onda se uvijek iznova sjetim MW2 rece pa mi je lakse.

:hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #326 : 21. Prosinac, 2012., 15:44 »
frajeru uživat ću u igricama kad te pobjedim u fifi jednom prilikom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #327 : 21. Prosinac, 2012., 15:54 »
Imam dojam kao da su me benali na originu jer nemrem opce online igrat u fifi. :geek:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #328 : 21. Prosinac, 2012., 16:37 »
događa se to :hiha:

vidio sam tučnjavu medvjeda i tigra isto, savršeno je :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #329 : 21. Prosinac, 2012., 19:22 »
zadovoljan igrom. jedino je grafika smeće. mislim nije, al očekivao sam više. voda izgleda grozno uljasta i neko čudno crnilo oko ljudi me užasno živcira.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9