HCL.HR

Far Cry 4

  • 286 Odgovora
  • 90571 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #150 : 16. Studeni, 2014., 17:53 »
JEL NE POSTOJI IŠTA DRUGO BITNO U IGRI? :hiha: *ebem vam boga :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #151 : 16. Studeni, 2014., 17:58 »
Ma naravno da postoji al ono ljudi se žale jer najavljuju full novu igru sa svojim fičrsima a na kraju ispada ništa drugo neko sve isto i imaš dojam kao da si u ekspanziji za trojku a ne u "čistokrvnom novom naslovu" kak se Ubisoftač voli hvalit.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #152 : 16. Studeni, 2014., 18:15 »
Mislim da nitko nije ni ocekivao nista osim unaprijedjenog FC3 u novom settingu s par noviteta...

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #153 : 16. Studeni, 2014., 18:17 »
Meni osobno nije grafika toliko bitna u igrama, ali nije mi jasno da onda barem ne moze ostati na razini prosle (dvije godine stare) igre. Jos pogotovo kada ju tako pompozno najavljuju. :bonk:

Ali svejedno, prema ovome do sada videnome mislim da ce igra biti vrhunska.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #154 : 16. Studeni, 2014., 18:34 »
Vi kmečite i brišete igru nakon deset minuta jer je, pazi, GRAFIKA lošija nego što ste vi to mislili. Jebote život

A i zašto bi itko za ozbiljno shvačao ikakve najave ičega pošto je to skoro uvijek krivo i ne onako kako se očekuje da će zapravo bit. Pogotovo kad su u pitanju ti AAA najnovija moda naslovi.


Odg: Far Cry 4
« Odgovori #155 : 16. Studeni, 2014., 18:55 »
Ja ga nisam nabavio još :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #156 : 16. Studeni, 2014., 19:06 »
Dobro ova rasprava je glupo počela i djelom sam ja kriv.
Naime, igra ima jako puno grafičkih postavki koji dosta mjenjaju izgleda igre po svim tim postavkama.
Problem je u tome što je najavljen DAY1 patch i on popravlja dosta vizualnih bugova i performanse, što znači da ova uranjena dukat verzija ima probleme (crnilo na nekim graf visokim postavkama).

Igra ima drugačiji setting totalno i zbog njega će nekome možda FC3 biti lijepša igra.
Isto tako ima i malo čudan i jarki vizualni identitet i zbog toga također nekom to može biti odbojno ili ružno.
Gledao sam neke visoke postavke koje meni na ovoj verziji slabo/loše/ili uopće ne rade i u ispravnoj verziji izgledaju kao čudo. Baš nevjerovatno dobro.

Tako da čisto stvari prihvaćanje settinga i vizualnog identiteta.
Igra ne izgleda kao FC3.5. Još se dvoumim da li ću se prisiliti poslije svršavanja ACU-a da se upustim u četvorku ove godine.
Igra kao igra ima jako puno noviteta u vidu gameplaya, ali kocnceptualno je ista kao i prošli nastavak i svako čudnjenje tome je smiješno.
Dobitna formula koju sam naivci mogu krivo shvatiti ili očekivat da će biti drugačije.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #157 : 16. Studeni, 2014., 21:13 »
Vi kmečite i brišete igru nakon deset minuta jer je, pazi, GRAFIKA lošija nego što ste vi to mislili. Jebote život

A i zašto bi itko za ozbiljno shvačao ikakve najave ičega pošto je to skoro uvijek krivo i ne onako kako se očekuje da će zapravo bit. Pogotovo kad su u pitanju ti AAA najnovija moda naslovi.

Nijie samo stvar grafike, meni grafika nije najbitnija, stvar je poštenja, uostalom kad vidim koliko se pljucka po advanced warfare-u koji izgleda PUNO bolje, a i gameplay mi je bolji, level desing, itd., onda to stvarno postaje smiješno. Malo je uloženo u igru, premalo. Cijena će naravno biti maksimalna u rangu s AAA blockbusterima.

Vi kmečite i brišete igru nakon deset minuta jer je, pazi, GRAFIKA lošija nego što ste vi to mislili. Jebote život

A i zašto bi itko za ozbiljno shvačao ikakve najave ičega pošto je to skoro uvijek krivo i ne onako kako se očekuje da će zapravo bit. Pogotovo kad su u pitanju ti AAA najnovija moda naslovi.

Ajde ti prvo probaj igrat igru 10 min, pa onda komentiraj.

Dobro ova rasprava je glupo počela i djelom sam ja kriv.
Naime, igra ima jako puno grafičkih postavki koji dosta mjenjaju izgleda igre po svim tim postavkama.
Problem je u tome što je najavljen DAY1 patch i on popravlja dosta vizualnih bugova i performanse, što znači da ova uranjena dukat verzija ima probleme (crnilo na nekim graf visokim postavkama).

Igra ima drugačiji setting totalno i zbog njega će nekome možda FC3 biti lijepša igra.
Isto tako ima i malo čudan i jarki vizualni identitet i zbog toga također nekom to može biti odbojno ili ružno.
Gledao sam neke visoke postavke koje meni na ovoj verziji slabo/loše/ili uopće ne rade i u ispravnoj verziji izgledaju kao čudo. Baš nevjerovatno dobro.

Tako da čisto stvari prihvaćanje settinga i vizualnog identiteta.
Igra ne izgleda kao FC3.5. Još se dvoumim da li ću se prisiliti poslije svršavanja ACU-a da se upustim u četvorku ove godine.
Igra kao igra ima jako puno noviteta u vidu gameplaya, ali kocnceptualno je ista kao i prošli nastavak i svako čudnjenje tome je smiješno.
Dobitna formula koju sam naivci mogu krivo shvatiti ili očekivat da će biti drugačije.

Ma nisu boje problem, nego detaljnost i teksture predmeta, dizajn interijera, detaljnost i dizajn likova koji kao da su ispali s PS3 od prije nekoliko godina. Čovječe dizajn unutrašnjosti onog đipa kojim se voziš odmah nakon što pobjegneš iz vile. Također i teksture oružja, sve mi je presmiješno. Također one stealth opcije, baciš kamen da odvučeš pozornost, probajte baciti kamen u potok, NIŠTA SE NE DOGODI, kamen kao da je pao na asflat, na tvrdu površinu, uopće ne propadne u vodu, niti se stvori bilo kakav prirodni efekt bacanja kamena u vodu. Ponavljam, stavio sam postavke na ULTRA, imam komp za to. Igra nije na razini "next gen" igara, ali je reklamairana i košta toliko. Neka su prodaju po 150-200 kn i ja zadovoljan.
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2014., 23:13 Cole »

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #158 : 16. Studeni, 2014., 21:22 »
Neka preporuka gdje kupiti Steam verziju igre, a da nije direktno sa Steama za 60€? Znam da će svejedno ići preko Uplaya, ali jednostavno je hoću imati na Steamu :ementaler:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #159 : 16. Studeni, 2014., 21:55 »
Ajde ljudi molim vas da pricekate da igra prvo izade pa onda komentirajte grafiku i sve ostalo. Ne mozete bas kao mjerilo kvalitete uzimati ove torrente koji izlaze nekoliko dana prije datuma izlaska igre :kava:

Vjerojatno sam ja kriv za ovu raspravu jer sam prvi komentirao grafiku, ali nije mi to bio cilj. Samo sam napisao svoja zapazanja za ponavljam, piratsku verziju igre. Konacan sud cu donijeti kada zaigram original u cetvrtak. :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #160 : 16. Studeni, 2014., 23:21 »
Cut

Sljedeći put kad misliš napisat post, a da je tvoj zadnji koristi opciju uredi sa desne strane posta.
Double post ne dopuštamo baš, a kamoli triple post.

Nezz nemogu te shvatit zaozbiljno baš u tvom postu.
Uzeo si primjer jako nebitan i mali segment igre, kao što je bacanje kamenja radi diverzije i komentiraš očito neispoliranu verziju igre koja nije izašla, a za koju je najavljen day1 patch.
Iako djeluje pomalo cheetovski (kao varanje), bacanje kamenja je zgodan detalj i opcionalan je. Isto tako njegova fizika je od presudne važnosti u igri jer izravno utječe na atmosferu i igrivost. Naravno šalim se. xD

Kog boli briga za to. Igra ima širinu i provjerenu formulu i u suštini se ne razliku ni od dvojke pa tako ni od trojke.
No ima jako puno detalja i noviteta koji daju svježninu uz sasvim novi setting. Mene se naprimjer dojmilo da kad NPC padne u vodu, kako se lik kao i u stvarnom životu malo zadrži na površini i potom potone na dno.
Baš zgodan detalj. Isto tako apruvam što se sad podosta toga može ugasiti oko HUD elemenata.

Nezz osobno kao što sam već rekao, prvi kontakt s igrom je poprilično loš.
Uvod i likovi su mi totalno blah i imao sam blagoreć kolutanje očiju.

Neka preporuka gdje kupiti Steam verziju igre, a da nije direktno sa Steama za 60€? Znam da će svejedno ići preko Uplaya, ali jednostavno je hoću imati na Steamu :ementaler:

Nažalost nepostoji druga opcija. Gledam na G2Play, nema uopće verzije za Steam, nema čak ni kao gift.
Jedino što možeš, to je uzet samo season pass za Steam, ali ti treba igra na Steamu.

:hiha2:


« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2014., 23:24 Cole »

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #161 : 16. Studeni, 2014., 23:42 »
Citat:
Nažalost nepostoji druga opcija. Gledam na G2Play, nema uopće verzije za Steam, nema čak ni kao gift.
Jedino što možeš, to je uzet samo season pass za Steam, ali ti treba igra na Steamu.

:hiha2:

http://gk4.me/en/steam/2016-far-cry-4.html?a_aid=4&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

Ovo je jedino što sam našao, ali nije mi baš pouzdan site. :mrgreen:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #162 : 16. Studeni, 2014., 23:57 »
Neka preporuka gdje kupiti Steam verziju igre, a da nije direktno sa Steama za 60€? Znam da će svejedno ići preko Uplaya, ali jednostavno je hoću imati na Steamu :ementaler:

http://isthereanydeal.com/#/;/scroll:%23gamelist

Najbolja stranica za tražit popuste. Imaš steam i steamworks među filterima desno.

Ovo što si ti našao ti je steam gift, kolko vidim. Znači netko drugi bi ti to trebao kupit pa giftat putem steama.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 4
« Odgovori #163 : 17. Studeni, 2014., 00:00 »
Pouzdani su.
Nezz, je li pravilo, no negdje sam pročitao da paypal verificira stranice s kojima surađuje, odnosno kojima dijeli svoj način kupovine.
Tako da su manje više sve te stranice pouzdane.

Odg: Far Cry 4
« Odgovori #164 : 17. Studeni, 2014., 00:32 »
Ovo što si ti našao ti je steam gift, kolko vidim. Znači netko drugi bi ti to trebao kupit pa giftat putem steama.

Znam, da. Ne znam kako točno funkcionira to što određeni retailer može igru prodati u više primjeraka kao gift, ali uzimao sam sa Kinguina već par puta igru kao gift i nikad nije bilo problema. Stvar je u tome da je netko igru već kupio ako je nudi, ali jasno mi je samo kako je to izvedivo za jedan primjerak. Možda je dobio na poklon ili nešto slično, pa je zbog toga daje jeftinije, jer su gotovo uvijek ti giftovi jeftiniji od običnog keya.

Ništa, ako je ovo pouzdana stranica, uzimam najvjerojatnije. Hvala, momci :piva:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9