HCL.HR

FIFA 11

  • 224 Odgovora
  • 41173 Hitova
*

.Bole

  • *
  • 57
Odg: FIFA 11
« Odgovori #135 : 04. Listopad, 2010., 15:19 »
Meni stize igra na PS3 za 2 3 dana.Inace kazu 1.02 update da je upropastio igru i da je sada slican FIfi 10 po pasovima i brzini

*

Nula

  • *
  • 52
Odg: FIFA 11
« Odgovori #136 : 04. Listopad, 2010., 15:34 »
Jebemu ove godine je presavršena  :(

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: FIFA 11
« Odgovori #137 : 04. Listopad, 2010., 15:52 »
Velis, pa to moraju ispravljati losim pecevima  :D
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: FIFA 11
« Odgovori #138 : 04. Listopad, 2010., 17:00 »
ionako nemam internete na boxu.

malo šteta zbog creation centra al jebiga.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: FIFA 11
« Odgovori #139 : 04. Listopad, 2010., 19:15 »
jel vidio tko moj post  :wildboy:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

Odg: FIFA 11
« Odgovori #140 : 04. Listopad, 2010., 19:57 »
Sto vise igram demo, vise hocu full igru!
Nekak me ova Fifa vraca u svoja stara vremena, nostalgija za Premiershipom, koji je u Fifi nekaj posebno...
Sad sam apsolutno siguran da mi je ova Fifa bolja od novog PES-a, koji je takoder dobar ali ne tolko.
Ha, točno to, uvijek sam Fifi zavidio na tome. Sve ove godine igram PES i sad dok ga čekam igram Fifu, i ima ona opet svojih tipičnih mušica, ono, Fifa je Fifa a PES je PES i baš zbog tih nekih tipičnih Fifinih stvari sam uvijek rađe igrao PES, ali što ju duže igram, sve manje iščekujem PES, grafički je prelijepa, uzeo ManU, i igram offline Premiership...ma šta reći, sve licence su tu, ali stadioni (pogotovo ovi licencirani tipa Old Trafford, Stamford Bridge, Anfield) su predivni, baš donose onu atmosferu, što je teško danas reći za neku sportsku igru, ne znam, stvarno je Fifa dobra. I dalje imam primjedbi na kamere i jedino mi dynamic kamera donekle daje osjećaj 3 dimenzije, tj. dubine kad ju odzumiram i podignem do kraja. I dalje je tu ponekad čudna putanja lopte i nepotrebno komplicirani izbornici (neusporedivo nepraktično s PES-om), ali kažem tu su i aduti...jebemu kolač, pa ima i ruska liga! Pralelno sa Premiershipom igram i rusko prvenstvo sa CSKA-om, pa lagano derbiji sa Zenitom, Lokomotivom, Rubinom, Spartakom, Dinamom...samo 2 reči...Vagner Love. :approve :mrgreen:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 11
« Odgovori #141 : 04. Listopad, 2010., 20:51 »
jel vidio tko moj post  :wildboy:

ne vjerujem da je overclock ikome ikada rješio probleme trzanja. nije kao da možeš izvuć neku skrivenu snagu iz tog procesora, s njim eventualno dobivaš sitan skok u performansama, ako i to. a sitan skok kod trzanja ne znači mnogo. zapravo ne znači ništa?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #142 : 04. Listopad, 2010., 22:08 »
Sto vise igram demo, vise hocu full igru!
Nekak me ova Fifa vraca u svoja stara vremena, nostalgija za Premiershipom, koji je u Fifi nekaj posebno...
Sad sam apsolutno siguran da mi je ova Fifa bolja od novog PES-a, koji je takoder dobar ali ne tolko.
Ha, točno to, uvijek sam Fifi zavidio na tome. Sve ove godine igram PES i sad dok ga čekam igram Fifu, i ima ona opet svojih tipičnih mušica, ono, Fifa je Fifa a PES je PES i baš zbog tih nekih tipičnih Fifinih stvari sam uvijek rađe igrao PES, ali što ju duže igram, sve manje iščekujem PES, grafički je prelijepa, uzeo ManU, i igram offline Premiership...ma šta reći, sve licence su tu, ali stadioni (pogotovo ovi licencirani tipa Old Trafford, Stamford Bridge, Anfield) su predivni, baš donose onu atmosferu, što je teško danas reći za neku sportsku igru, ne znam, stvarno je Fifa dobra. I dalje imam primjedbi na kamere i jedino mi dynamic kamera donekle daje osjećaj 3 dimenzije, tj. dubine kad ju odzumiram i podignem do kraja. I dalje je tu ponekad čudna putanja lopte i nepotrebno komplicirani izbornici (neusporedivo nepraktično s PES-om), ali kažem tu su i aduti...jebemu kolač, pa ima i ruska liga! Pralelno sa Premiershipom igram i rusko prvenstvo sa CSKA-om, pa lagano derbiji sa Zenitom, Lokomotivom, Rubinom, Spartakom, Dinamom...samo 2 reči...Vagner Love. :approve :mrgreen:

Probaj se natjerat da par utakmica odigraš sa PRO kamerom na full close, rula pecto svega, nikad ju neću promijenit  :approve

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: FIFA 11
« Odgovori #143 : 05. Listopad, 2010., 13:31 »
Idem upravo isprobati  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #144 : 05. Listopad, 2010., 13:54 »
Dosad igrao s tipkovnicom, danas mi city expresom došao moj chillstream i sad je igra čisto savršenstvo, nema znojnih ruku  :hiha:



HCL recenzija moje igračke: Logitech ChillStream  :hug

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: FIFA 11
« Odgovori #145 : 05. Listopad, 2010., 14:37 »
Odhalao jednu tekmu sa Chelsea. Poluvrijeme 10 min. Na kontroleru. Jes da je sjeban, al nemoguće mi je igrat ovu Fifu 11 na tipkovnici. Enivej mislim da je bolja od PES-a u svakom pogledu. Nekako fluidniji gameplay, bolji potezi, finte, mogućnost slavljenja, različite dinamične kamere, 3-D radar itd itd. Malo za neki dojam, ali bolja mi je od Pesa. Samo živcira me grafika. Solidna je, ali AA kao da je isključen i sve mi je onak "izrezano". i kao da je zapela na medium postavkama ne na high. Izbornici pomalo retardirani. Video setting ni ne postoje osim rihtanja svjetline  :wildboy: Ima u instaliranom folderu neki Fifaconfig al kada ga pokrenem, crasha se tj ne radi. Pomoć ? Inače nemam neke zamjerke veće. Golmani su definitivno bolji nego u PES-u, iako su suci malo prestrogi- Žuti se dijele samo tako  :wildboy:

Dobar nogomet, puno bolji od pesa. Samo oću grafičke postave promjenit jebote EA Sport i nihovi izbornici da ne mogu to u igru stavit  :wildboy:

« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2010., 14:39 Bela »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 11
« Odgovori #146 : 05. Listopad, 2010., 14:58 »
otvoriš fifasetup config fajl u my documents-fifa i tamo ručno dodaš postavke

ovako je meni:

NUMBER_SPEAKERS = 2
RENDERINGQUALITY = 3
WAITFORVSYNC = 0
VOICECHAT = 0
MSAA_LEVEL = 0
ASPECTRATIO =   1.333330
RESOLUTIONHEIGHT = 1050
RESOLUTIONWIDTH = 1680

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: FIFA 11
« Odgovori #147 : 05. Listopad, 2010., 16:03 »
Igra se francuska liga sa Lijonom..Super je igra..Kao 2010 za konzole što je super uzme li se u obzir da smo mogli opet dobiti prebacenu ps2 verziju :D

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: FIFA 11
« Odgovori #148 : 05. Listopad, 2010., 18:03 »
otvoriš fifasetup config fajl u my documents-fifa i tamo ručno dodaš postavke

ovako je meni:

NUMBER_SPEAKERS = 2
RENDERINGQUALITY = 3
WAITFORVSYNC = 0
VOICECHAT = 0
MSAA_LEVEL = 0
ASPECTRATIO =   1.333330
RESOLUTIONHEIGHT = 1050
RESOLUTIONWIDTH = 1680

Hvala

Odigrao i tri tekme sa Bayernom u Be a Pro modu. I. OLIĆ ! 2 gola, jedan assista, playa of the match. Super mode i kamera je odlična kada se privikneš. Malo spaljen AI, ali prihvatljivo i možda je to zato jer je Klose škrta pizda. Njemu se baš moram derat da doda. Nakon boljeg upoznavanja sa kamerama i nakon par utakmica vidi se mnoštvo animacija koje su jako dobro izvedene. Neke kretnje su još malo drvene, ali je sve u svemu realno. Stadioni su lijepi, ali publika bogami nije. Gameplay malo bolji od PES-a. Teško izvest fintu, teško proć igrača. Jedino u grafičkom pogledu mi je PES mrvicu nadmoćniji iako je činjenica da je to sve neko šminkanje i dodavanje motion blura na 2009 ili čak 2008. Ali i to moje mišljenje se može promijeniti sada kada mi je wyz ovo postao. Sve u svemu polako dolazim do zaključka da Fifa pere PES i ove godine.

A i podaci prodaje uopće nisu loše : http://www.hcl.hr/vijesti-fifa-11-rusi-prodajne-rekorde-4874-27.html

« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2010., 18:11 Bela »

*

neo

  • *
  • 55
Odg: FIFA 11
« Odgovori #149 : 05. Listopad, 2010., 18:31 »
mene je fifa odusevila, trenutno sam zanemario sve ostale igre... :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9