HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93921 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #120 : 11. Rujan, 2014., 15:27 »
Naravno da se isplati.
Apsolutno se ne isplati uzimati 14 ako 15 izlazi za doslovno 2 tjedna.

Pa šta nije pitao, da li se isplati dati novce za 15? :geek:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #121 : 11. Rujan, 2014., 15:33 »
Editirao je malo prije post, pitao je za 15 ali napisao 14.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

hendrix1

  • *
  • 50
  • PSN ID: Roni-HR
Odg: FIFA 15
« Odgovori #122 : 11. Rujan, 2014., 15:33 »
Edit! - pardon, mislio sam Fifu 15. Krivo sam napisao Fifa 14! Dakle ne za Fifa 14 vec za Fifa 15 :fpalm: :ementaler:
Ferrari''Company that produces dreams''
____________________________________________________________________________________
Hardware: PS4/XBox One Racing Wheels: Thrustmaster T300 GTE/TX 458 Italia
Accessories: Ferrari F1 Wheel Add-On/Ferrari GTE Wheel Add-On/458 Italia Wheel Add-On///TH8a Shifter

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #123 : 11. Rujan, 2014., 16:07 »
Odigrao 5-6 utakmica pa evo prvih dojmova :ementaler:

Opala je težina igre. Ili je AI lošiji. Nešto od toga dvoje je.

Nez kako, ali meni je puno teža nego demo od prošle godine :wildboy: Prošle godine sam se mogao boriti na Legendary razini, dok ove godine imam problema i na Profesional razini :(

Što se tiče grafičke strane, igrači su i dalje onako malo teži za prepoznati, ali zato rulaju jako navijači, trava i mreža. Pogotovo dobro su odrađene snimke nakon poluvremena, koriste neki totalno drugačiji format prikaza, izgleda nekako kao prijenos na tv-u :hiha2: I da, prije par časova igram protiv Cityja, a Džeko pravi faul, nagurava se s mojim igračem i dobiva crveni karton :hihi: Nez rulaju te male sitnice

Što se same igre tiče, golmani su postali puno bolji jedan na jedan, nije više tako zgodno samo gađati suprotni kut i očekivati pogodak. Udarci iz daljine su isto nezgodniji, no ako lopta dobro sjedne na nogu rula to jako. Također zgodan detalj je da možete golmana uhvatiti na pogrešnu nogu :) Možda zbog toga i ispaštam ovoliko, jer sam se primarno naučio igrati na krila i pogotke glavom, što sada i nije toliko jednostavno izvesti, potrebno je puno više udaraca izvan okvira.

Još jedna novost koju pozdravljam je mogućnost preuzimanja igrača koji ne izvodi korner/slobodni udarac te traženja lopte,, već vidim da će ovo dovesti do nekih odlično uigranih akcija :)

Protivnički obrambeni igrači napadaju puno pametnije, čekaju trenutak kada je lopta najteža za kontrolu i onda napadaju.

Izbornici su puno jednostavniji, ljepši i pregledniji, pogotovo team menagment.

Ugl dosta zadovoljan, igrat će se opet demo do besvjesti :hiha: :tired:

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #124 : 11. Rujan, 2014., 16:09 »
Jel može netko pogledati zadnji post na prošloj stranici, pa procjeniti konfiguraciju? Nije moj PC, pa ne mogu probat demo.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #125 : 11. Rujan, 2014., 16:50 »
Najbolje ces znati ako jednostavno probas. Ali da, trebalo bi raditi na nekim postavkama.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #126 : 11. Rujan, 2014., 17:02 »
Da mogu probati, probao bi, ali kao što sam napisao, ne mogu probati jer nije moj PC.
Uzeo bi rabljeni za FIFU, jer moj laptop ne vrti, dok ne skupim novaca za slagati konfiguraciju. A ovaj s navedenim specifikacijama mi je, ako će moći vrtiti, odlično rješenje jer dolazi s čitavom periferijom, pa ću moći skupljati samo za konfiguraciju bez dodatnih troškova. Eto, čovjek će mi provjeriti demo, ali ne može do idućeg tjedna, pa zato pitam ovdje.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 15
« Odgovori #127 : 11. Rujan, 2014., 21:01 »
Kako prekrasno izgleda trava :ave: Igra je dosta laganija od predhonika, no dobro bit ce to ok valjda kad budemo igrali sa slabijim klubovima. Rula mi sto odbrambeni igraci ne napadaju odmah nego se lagano udaljavaju nazad pa odjednom nasrnu. Bas sam maloprije obruko kad sam izveo dribling u prazno :hihi: Golmani cesto ostavljaju prostor iza sebe pa se moze zabiti dobar gol iz daljine. Snimci rulaju bas uzivam gledajuci. Ima tu dosta novih stvari i sitinica, bit ce ovo najbolja fiifa ikad.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #128 : 12. Rujan, 2014., 11:58 »
Grafika mreže :ave:

mreže!
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #129 : 13. Rujan, 2014., 14:27 »
Bio jučer igrao tekmu s produženim vremenom i odigrao sjajnu tekmu protiv Chelsea.
Razvalio ih sa 4 gola i ta 4 gola su lijepša nego bilo koja koje sam zabio u svim prošlim FIFAma.
Šteta što sam se tek drugi dan sjetio upalit Shadowplay.

Nevjerovatno šta YT napravi od videa. Evo isto fina akcija iz DEMO verzije od mene.

FIFA 15 DEMO on Vimeo

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #130 : 13. Rujan, 2014., 15:20 »
Bio jučer igrao tekmu s produženim vremenom i odigrao sjajnu tekmu protiv Chelsea.
Razvalio ih sa 4 gola i ta 4 gola su lijepša nego bilo koja koje sam zabio u svim prošlim FIFAma.
Šteta što sam se tek drugi dan sjetio upalit Shadowplay.

Nevjerovatno šta YT napravi od videa. Evo isto fina akcija iz DEMO verzije od mene.

FIFA 15 DEMO on Vimeo

Koja je to težina? Mali mi kruto djeluje ovaj sprint Hendersona.
Al kako je dobro čut "Fields of Anfield Road" :D Jel igra koji navijač Liverpoola da napiše šta su još od pjesama ubacili u navijanje?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #131 : 13. Rujan, 2014., 15:22 »
The Fields of Anfield Road...
YNWA...

I to je to ja mislim...
Inače igram 5/5, ali brijem da mi je ovo bilo 3/5 na videu.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: FIFA 15
« Odgovori #132 : 13. Rujan, 2014., 15:26 »
Hmmm... učinilo mi se na nekom demo review-u da sam čuo We are Liverpool, ili Rodgersovu pjesmu, ali više se ne sjećam na kojem, pa ne mogu provjerit. Nema veze, ovo je već jako :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #133 : 13. Rujan, 2014., 15:44 »
Uglavnom kada se malo jače poglasni, to navijanje i atmosfera dolaze brutalno do izražaja. :ementaler:

Odg: FIFA 15
« Odgovori #134 : 13. Rujan, 2014., 16:24 »
poglasni :loludara: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9