HCL.HR

FIFA 18

  • 167 Odgovora
  • 50136 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #105 : 06. Studeni, 2017., 19:20 »
@dinodinix, myClub je moj teren :)

Igroteka ima na XBox, 2 čak. Prva XBox Game Pass, druga EA Access gdje bi dobio besplatno na 10 sati FIFU i sve nove igre, a ubrzo i na neograniceno igranje kao npr. BF1, Mass Effect Andromeda itd.
Ne hvalim ja dzaba toliko XBox, samo od Gold i EA Access pretplate imam naslova da svaki dan igram nesto novo :)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #106 : 09. Studeni, 2017., 18:34 »
Igrao sam FIFU 18 DEMO.

Ovo je nešto vrlo, eej. Jest da je ograničeno na DEMO verziji,  ali grafika je vruhunska. Sviđa mi se fizika igrača pri pucanju/blokiranju/presjecanju/primanju lopte, to mi je vrh. Malo mi treba još vremena da kontrole povatam, sve su mi nešto izmješani iza tipke i triggeri, ali se ne ljut na greške, igri se divim tako da ono, + .  :D

 Sjelo mi je ovo osvježenje sa PESA na FIFU, mnogo je se promjenila, nije gledat na yt i igrat nimalo isto, nije napeto.
Mislim da ću si stavit težinu legenderi, jer nema smisla na WORLD CLASS-u igrat. Nije fer. :)



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #107 : 09. Studeni, 2017., 22:22 »
Igrao sam FIFU 18 DEMO.

Ovo je nešto vrlo, eej. Jest da je ograničeno na DEMO verziji,  ali grafika je vruhunska. Sviđa mi se fizika igrača pri pucanju/blokiranju/presjecanju/primanju lopte, to mi je vrh. Malo mi treba još vremena da kontrole povatam, sve su mi nešto izmješani iza tipke i triggeri, ali se ne ljut na greške, igri se divim tako da ono, + .  :D

 Sjelo mi je ovo osvježenje sa PESA na FIFU, mnogo je se promjenila, nije gledat na yt i igrat nimalo isto, nije napeto.
Mislim da ću si stavit težinu legenderi, jer nema smisla na WORLD CLASS-u igrat. Nije fer. :)

FIFA 18 ima HDR podrsku, u mojoj kombinaciji X1S + 4K TV izgleda fenomenalno.
FIFA je pravo osvjezenje i izazov, posebno za mene okorjelog PES-aša.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #108 : 09. Studeni, 2017., 23:03 »
Da i meni je osvježenje, valja za promjenu. I ja isto imam HDR i 4k. Tako da ono, vrlo je.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #109 : 10. Studeni, 2017., 09:44 »
Igrao sam i fifu i pes na shit tv-u, prastarom, bez hd-a itd i meni pes izgleda 800 puta bolje grafički.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #110 : 11. Studeni, 2017., 01:13 »
ja isto imam 4k tv sa hdr,ali meni osobno nekako na hdr slika ne izgleda bolje nego kad iskljucim hdr...ne znam zasto :S (nekako kao da mi bude tamnija i kao da ima neki efekt da sve boje dobiju mrvicu zelenkastije boje...al bas cu probat sutra ukljucit pa pogledat jos jednom)
al tv je dosta kvalitetan tako da...

Odg: FIFA 18
« Odgovori #111 : 25. Prosinac, 2017., 20:01 »
Zašto je kod mene na fifi18 PC trav ovakvog izgleda (ne vide se latice, već kao da se igra po čoji), a na fotkama i klipovima vidim da je trava mnogo boljeg kvaliteta.




*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #112 : 28. Prosinac, 2017., 19:00 »
Pirlo 91 overall kartica je pravi bozicni dar u FUT-u, pa ko nije pokupio nek' pozuri. Pass mu je 99 :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #113 : 29. Prosinac, 2017., 21:42 »
Nakon jako puno utakmica dajem misljenje o FIFA gameplayu. Vec sam prije pisao da je igra prezabavna, prezarazna i prezanimljiva osim na terenu. Sto se terena tice nisam vidio vece sranje i ne znam kako neko ko prati, voli fudbal i preferira realan nogomet moze ju igrati. Od blesavih golmana pa do nerazumljivih tekmi gdje ja, FIFA noob, sa bronzanim timom rasturim igraca koji ima superstar tim i igra 100 puta bolje od mene, sve na terenu je zivo sranje. Modeli i grafika igraca, osim ultra poznatih, zivo sranje, cak i neki ultra poznati tipa Suarez. Tacnije, da ne duzim, sve osim trave i stadiona je katastrofa. Steta.

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: FIFA 18
« Odgovori #114 : 29. Prosinac, 2017., 21:47 »
@bhlazio

Nekako smatram da nisi sate i sate proveo na PESu prije Fife, ne bi imao takvo mišljenje.
Također sam odigrao par utakmica Fife ove godine, i to nema nikakve veze s realnošću.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #115 : 30. Prosinac, 2017., 00:56 »
Da sam u zivotu vidio samo 15 minuta nogometa na telki sve bi mi bilo jasno :)
Ova igra je blasfemija nogometa. Takticka dubina je veca kod Sega Soccera. Ne vidim svrhe dobrih kartica kada bronze kartica sa dobrin paceom moze predriblati i pretrcati cijeli protivnicki tim, ili kad 60 rated igrac pukne bombu Neueru sa preko 40 m. I ovako bih mogao pisati sljedecih 15 stranica ove teme. PES je los, ali na terenu je svjetlosnu godinu ispred FIFE sa svim svojim manama. Zalosno je sto japanci nikada da nesto nauce od EA, a EA fura budalastinu koja donosi novac (logicno). Jedini spas bi bio ulazak 2K studija na ovo trziste, pa da i mi ljubitelji nogometa dobijemo pravu igru.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #116 : 30. Prosinac, 2017., 01:24 »
I 2K je dosta podbacio.Najnoviji NBA je najgore ocenjen u istoriji NBA igara.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #117 : 30. Prosinac, 2017., 11:48 »
Da, rating igrača ne igra veliku ulogu. Većina igrača ima sličnu fiziku, jedino se vidi razlika kod Ronalda i takvih igrača.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #118 : 01. Siječanj, 2018., 13:42 »
Zna li netko koja je fora u stavljanju bronze igrača na klupu u Ultimate teamu? Vidim da to mnogi rade iako imaju hrpu odličnih igrača u ekipi. Koliko znam to ruši ukupnu ocjenu ekipe, ali koja je svrha toga?

Odg: FIFA 18
« Odgovori #119 : 01. Siječanj, 2018., 20:42 »
Da ne troši staminu vjerojatno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9