HCL.HR

FIFA 19

• 223 Odgovora
  • 20486 Hitova
*

Tomina

• **
  • 210
Odg: FIFA 19
« Odgovori #120 : 26. Prosinac, 2018., 00:31 »
Nasao, treba samo A stisnut kod svakog tima kod odabira.

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #121 : 26. Prosinac, 2018., 03:06 »
https://ibb.co/GsD2M1p

I jos promasen penal, davaj davaj Rusija psmtr.

« Odgovori #122 : 26. Prosinac, 2018., 16:00 »
Ma, igru kao Fifa ili PES ne igraš ko pravi nogomet nego složiš svoje skripte koje rade, ako ti je bitna pobjeda.

Ako želiš uživati u Fifi igrajući nogomet onda računaj da tako nećeš imati dobar omjer pobjeda/poraza ali bar ćeš
imati dokaz da možeš i u ovakvoj igri odigrati nogomet.
Znači, igra ne nudi najbolje iskustvo nogometa kojeg može priuštiti u 2018. godini ali ako ne gledaš na nju kao nešto
iznad prosjeka onda se možeš i zabaviti, ali samo ako ti rezultat nije bitan. Ako ti je bitan, uči šablone. Ništa drugo!

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #123 : 27. Prosinac, 2018., 12:16 »
Eto, jučer završen prvi Xmass turnir, skupilo se nas 8, napeklo se pizza, narezaka, ića i pića i udri.

Custom cup - 2 grupe po 4 + knokaut faza od polufinala.

Kolega je odnio pobjedu u finalu protiv mene 3:2, s tim da sam 2 penala promašio iz nerazjašnjivih razloga (čitaj: alkohol :D )

Tako je prvak bio Liverpool, drugi A.Madrid.

Zabava je trajala oko cca 3h, a sve je pokvario ili jedan bug ili kvar kontrolera - u utakmici je igra sama prebacivala metodu pucanja classic ili alternate.

Jednostavno odabereš svoj stil (jer ima ekipe iz PES-a koja puca sa X), izađeš u utakmicu i on "random" nekome prebaci na drugu opciju.
To me uništilo u finalu jer mi je prebacilo na alternate i tako sam igrao - kontra.

Mislim nema veze, igrao sam i u grupi jednu i pol sa takvim kontrolama, privikneš se, no iritiralo je cijelu ekipu.
E sad zašto, nemam pojma. Ili bug u kupu, ili ovaj ebay kontroler za 130kn se "brika" pa nešto šalje sistemu. Jer nekad se xbox sam znao upaliti kad je bio spojen taj kontroler.

Kasnije smo igrali još 10-tak običnih kick off utakmica, tamo nije prebacivalo.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #124 : 27. Prosinac, 2018., 16:13 »
Lijepo čuti da i dalje ima takve igre i uživanja.

Ja sam danas kompletirao Rui Costa SBC i sada imam njega i Zolu. Mislio sam se dugo da li da stavim Sergia Ramosa u zadnji SBC I na kraju je i otišao, jer mi je trebalo oko 200 k da kupim što treba, a njega kada sam ubacio bilo je dovoljno 40k. Tim mi je sada malo šaren, ali već u nedelju ću kupiti planirano.
Trenutno igram 4-5-1 formaciju sa sljedećim igračima: Pickford (kupujem Ederson) --- Van Dijk - Stones (kupujem D. Sancheza) - Valencia - Van Aaanholt (ne znam koga da uzmem na LB) ---- Chamberlain (kupujem Fabinha) i onda naprijed erotika: Neymar IF - Zola - Rui Costa - Sterling I Aubameyang. :D

« Odgovori #125 : 30. Prosinac, 2018., 17:26 »
Nakon dugo godina igranja PES-a(samo offline) ove godine igram FIFU. Danas prvi put  upalim FUT i nista mi nije jasno. LOL . Ako moze neki savjet ili nesto, bio bih vam veoma zahvalan! Hvala unaprijed ekipa :P

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #126 : 30. Prosinac, 2018., 19:45 »
https://xboxdvr.com/gamer/tomcjuva/video/66352910

Jedna raketa Rakete...Nadam se da vam vrti video.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #127 : 31. Prosinac, 2018., 02:34 »
Večeras sam imao najludju noć u FIFI.
Igram i čekam 01:00 h, imam Elite 1 u Squad Battles I nadam se nekom vrhunskom igraču.
Počinjem otvarati packova (dodatno preorder pack I 3-4 two players pack) i bukvalno dobijem 2 puta zaredom Ghoulama, Kepu, Viviana I Balottelija. Ljut, potrošim sve coine i sklopim 3 totw sbc. Dobijem 3 teška drloga, ne znam im ni imena. I onda iz zajebancije sklopim 4 PL upgrade, ne nadajući se apsolutno ničemu. Otvorim prvi i dobijem Alderwirelda. Otvorim drugi Sterling. Već mi nije jasno sta se dešava. Otvaram treći i dobijam Edersona. I onda najbolje, u četvrtom packu dobijem IF Pogbu.  :mrgreen:
Sta reci, ludost.
Nakon toga morao sam jednu odigrati, tip bolji od mene ali mu slab tim, 2:2 90. minuta i onda Rui Costa jednim projektilom rješava utakmicu. Vrijeme za spavanje :)

@CrunchyNapkin96, i ja sam isti ali sam se već uhodao, samo reći sta treba.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #128 : 31. Prosinac, 2018., 10:35 »
Imal' ko jači?  :hihi:

« Odgovori #129 : 31. Prosinac, 2018., 11:20 »
Imam nikad bolju ekipu svojoj ne tako dugoj FUT povijesti, i ima igra nekih čari, ali šta me probije na mozak je to šta je tak lako zabit gol plasiranim udarcem da je to nerealno. Ja to čak i rijetko koristim, jer volim igrat i iz akcija zabijat golove a ne uzet igrača 85+ i zabijat plasirane samo. I tako onda izgubim ili odigram X protiv lika koji ne zna spojit 3 dodavanja, ali ima u napadu Firmina, Salaha, Ronalda ili Messija ili nekog drugog igrača 85+ i samo se namješta s njim na jaču nogu i plasiranje. I tako mi zabije 2-3 gola po utakmici. Zbog takvih stvari mi dođe da odjebem igru skroz :chair:

« Odgovori #130 : 01. Siječanj, 2019., 11:21 »
Igram i čekam 01:00 h, imam Elite 1 u Squad Battles I nadam se nekom vrhunskom igraču.
Počinjem otvarati packova (dodatno preorder pack I 3-4 two players pack) i bukvalno dobijem 2 puta zaredom Ghoulama, Kepu, Viviana I Balottelija. Ljut, potrošim sve coine i sklopim 3 totw sbc. Dobijem 3 teška drloga, ne znam im ni imena. I onda iz zajebancije sklopim 4 PL upgrade, ne nadajući se apsolutno ničemu. Otvorim prvi i dobijem Alderwirelda. Otvorim drugi Sterling. Već mi nije jasno sta se dešava. Otvaram treći i dobijam Edersona. I onda najbolje, u četvrtom packu dobijem IF Pogbu.  :mrgreen:
Sta reci, ludost.
Nakon toga morao sam jednu odigrati, tip bolji od mene ali mu slab tim, 2:2 90. minuta i onda Rui Costa jednim projektilom rješava utakmicu. Vrijeme za spavanje :)

Evo uspio sam skupit neku ekipicu iz PL i pohvatat malo stvari, ali zanima me, koji  je najbrzi nacin za skupit coins-e?

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #131 : 01. Siječanj, 2019., 12:47 »
Sta reci, ludost.

Evo uspio sam skupit neku ekipicu iz PL i pohvatat malo stvari, ali zanima me, koji  je najbrzi nacin za skupit coins-e?

Nema brzog načina osim da u packu dobiješ nešto bolesno. Igraš Squad Battles, Division Rivals, Single season I weekend league. Tu dobijas coine od utakmica, coine i packove kao nagrade ...Npr. ja redovno budem Elite 1 u Squad Battles i minimalno rank 2 u Rivals, to ti je 70 k coina i par dobrih packova sedmicno. Ako još igram i weekend league to je 100 k i packovi.

« Odgovori #132 : 01. Siječanj, 2019., 18:20 »
Ahh, mislim da cu se morat odlucit za jedan game mod onda, posto mi RL ne dozvoljava da igram FIFU koliko zelim, pet utakmica dnevno  u vrh glave.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #133 : 01. Siječanj, 2019., 19:06 »
Ahh, mislim da cu se morat odlucit za jedan game mod onda, posto mi RL ne dozvoljava da igram FIFU koliko zelim, pet utakmica dnevno  u vrh glave.

Ma ne igram ni ja puno više osim vikendom. Squad Battles imaš 4 tekme dnevno, odigras 2 protiv najslabijih protivnika na najvećoj razini i bez problema stignes do Elite 3 ili 2, ostatak odigras Rivals i mozes doći do Tank 2 ili 3 ako pobjedjujes. Dalje, sklapas SBC-ove, i tu su coini.

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #134 : 08. Siječanj, 2019., 10:54 »
Eto upalim jučer FIFU nakon tjedan dana pauze (inače 90% ju igram samo 1vs1 sa kolegama ili sa sinom).

Uđem u FUT, nešto petljam kod Suareza kojeg sam dobio na neku početnu posudbu, i pretvorim ga u nekakvog Concept Playera.

Sad mi kod momčadi piše da imam Concept Team (ili tako nešto), i ne mogu igrati utakmice, kaže mi da moram stvoriti novu momčad.

Ne kužim ovo sa stvaranjem tih momčadi - ja sam si napravio svoj klub sa imenom kad sam startao FUT, sad vidim kod momčadi da imam nekakav "Hamburg FC"...

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #135 : 08. Siječanj, 2019., 17:29 »
Eto upalim jučer FIFU nakon tjedan dana pauze (inače 90% ju igram samo 1vs1 sa kolegama ili sa sinom).

Uđem u FUT, nešto petljam kod Suareza kojeg sam dobio na neku početnu posudbu, i pretvorim ga u nekakvog Concept Playera.

Sad mi kod momčadi piše da imam Concept Team (ili tako nešto), i ne mogu igrati utakmice, kaže mi da moram stvoriti novu momčad.

Ne kužim ovo sa stvaranjem tih momčadi - ja sam si napravio svoj klub sa imenom kad sam startao FUT, sad vidim kod momčadi da imam nekakav "Hamburg FC"...

Concept players ti služe za planiranje momčadi, sbc-ova itd. i sa njima ne možeš igrati.

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #136 : 09. Siječanj, 2019., 08:06 »
Kužim da, samo ja sad moram novi tim napraviti jer mi je ovaj tim "concept team"?

To znači da gubim sve igrače, ili kad radim novi tim tamo pod opcijama samo eliminiram tog concept playera?

Mogu reći da mi je više zanimljivo igrati taj FUT nego nekakvu ligu, pogotovo da dobijem neke prijašnje igrače (meni još kao klincu R.Carlos je bio uvijek fantazija od igrača), posložim nešto extra i uživam.
Samo dok vremena nađem.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #137 : 09. Siječanj, 2019., 14:02 »
Samo izbacis concept playera kojeg imaš iz tima (ne na klupu ili u rezerve).

FUT je jedan fantastičan mode u kojem uvijek ima zabave. Npr. nekada mi se ne igra nego samo želim otvarati paketice i onda sklapam SBC-ove, trgujem ...

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #138 : 14. Siječanj, 2019., 13:17 »
Jučer se primio 3h Fife napokon, i samo FUT sam igrao. Je, zarazno je.

Prve 3 tekme, jedan remi i 2 poraza. Porazi iz squad battlesa jer sam igrao protiv dosta jačih na pro težini, i nemožeš se jednostavno nositi prvenstveno jer imam krakane u napadu.
E onda taman skupio bodova, otvorio jedan silver paket i dobio još jedan kako obavljam one zadatke, te dobio malo bolje prosječne nogometaše.

Šta je najbolje, u sredini promjenim dvojicu sa istim bodovima, ali chemistri se digao i nekako za moj stil igre bolje odgovaraju (bolje se priključuju u napad).
Također napadača izmjenio sa nižijim, nekakav austrijanac, ali brz je i uvijek se postavi sam gdje treba, nasuprot ovog afrikanca koji nije trčat mogao.

Krenuo igrati opet neki kup, 7-0 pa 5-0 pobjede protiv mrvicu slabijih momčadi.

Sad mi je cilj skupiti 25 tisuća da dobijem onaj prošireni gold paket od 12 nagrada.

« Odgovori #139 : 14. Siječanj, 2019., 16:29 »
Tomina savjet:Nemoj kupovati pakove ne isplati se uopce osim.Za 25K coinsa mozes lako naci 22 gold igraca i sastavit dosta dobru ekipu.Ja sam slagao ekipe od 81-82ovr za 15k nekad i za manje samo trebas naci ono sto ti odgovara.Poslije ih mozes upgrejdati i igrati singleplayer fut za coinse tako sto uzmes onaj Fut boost koji ti daje bonus od :250,500 ili 1000 zavisi koji uzmes na nekoliko meceva.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9