HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53771 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #45 : 27. Rujan, 2018., 17:07 »
Hahahaha, fail i po  :)

Znači Cech se ne odvaja od kapice :)

Odg: FIFA 19
« Odgovori #46 : 27. Rujan, 2018., 19:38 »
To je Easter egg.  :loludara:

Odg: FIFA 19
« Odgovori #47 : 30. Rujan, 2018., 08:50 »
Jel moguce da demo ima bolji gameplay od pune verzije? 😃
Nekako sam bio vise odusevljen

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #48 : 05. Listopad, 2018., 19:55 »
Gameplay je identičan.

Btw, nisam ni znao koje bogatstvo imam u FUT, neiskustvo. Npr. Mendy CL kartica košta 100k coinsa. Npr. sada kad saberem prvi tim to je oko pola miliona coinsa, a sve sam dobio preko packova. Do sada 1 icon, 6 TOTW i masa 83+ igraca, jedino još nemam 85+.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #49 : 08. Listopad, 2018., 14:16 »
'Nabio' sam 150 tekmi, otprilike oko 80-90 online i nakon početnog privikavanja mogu ocijeniti igru.

Ukratko igra mi je spasila gaming godinu, fenomenalna je. Online je apsolutna perfekcija, bez cheatera, bez laga ... meni je to sve nevjerovatno.

Gameplay je jako dobar, mora se razmišljati i graditi igra.

Što se tiče scriptinga i momentuma tu je, medjutim onakav je kakav treba biti. Npr. u PES-u kada te 'pukne' možeš odmah dzojstik ostaviti. U FIFI imaš šansu, vraćao sam se u remi ili čak pobjedu iz tekmi koje sam gubio sa 3 razlike.

Sve u svemu topla preporuka, igra puna sadržaja i zanimljivosti. Već sam skupio strašan tim sa Lehmanom, Gabrielom Jesusom, Riberyjem, Benzemom, Rabiotom, Payetom, Kondogbiom itd.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #50 : 10. Listopad, 2018., 14:13 »
Nešto su opasno usrali sa ovim novim patchom od jutros. 7 tekmi, 6 poraza i remi. Sve ono što mrzim iz PES-a se ovdje počelo ponavljati: izgubljena odbrana, odbijanci, nemogući golovi niodakle, u napadu mi fali igrača i onda u kontri se branim sa 2 stopera samo kao da su duhovi, nesavladivi golmani, pace opet op, igrači mi posmatraju loptu dok prolazi pored njih ... elem sranje na kvadrat, potpuno odsustvo kontrole. Ne da mi se, očigledno je vrijeme da potpuno prestanem igrati nogomet.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #51 : 10. Listopad, 2018., 14:57 »
Ne bi im bilo prvi put, ali rekli su da neće gameplay dirat neko vrijeme.

EA KAD KAŽE ONDA JE TO OBEĆANJE.  :bonk:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #52 : 10. Listopad, 2018., 15:16 »
Ne bi im bilo prvi put, ali rekli su da neće gameplay dirat neko vrijeme.

EA KAD KAŽE ONDA JE TO OBEĆANJE.  :bonk:

I ja sam to pročitao. Nešto nije ok, a meni kao noobu koji se tek navikao na jedno svaka promjena je novi proces. Promijenio sam formaciju i uspio 2 pobijediti uz jedan poraz od 7:0, medjutim i te pobjede su bile predodređene je sam zabijao apsolutno nemoguće.

*

DRBRE

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 19
« Odgovori #53 : 13. Listopad, 2018., 07:12 »
Pozdrav ekipa, moj prvi post, moja prva "kupljena" (origin premier access na mjesec dana) igra nakon 100 godina.
Pošto ju igram od 20.9. i tražim ljude koji ju isto igraju naići na ovaj topic je odlično. Složio bih se s većinom igra je na trenutke toliko fantastična, ali i na trenutke doslovno odvratna za igrati, npr. Boateng i Kompany zabijaju škaricama u 90. minuti... Do toga da je sudačka nadoknada 2 minute, ali tekma neće završiti dok mi protivnik ne zabije gol. Sve u svemu 7,5/10.
Da li možda netko igra fifu na pc-u?
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2018., 07:15 DRBRE »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #54 : 13. Listopad, 2018., 09:03 »
Pozdrav ekipa, moj prvi post, moja prva "kupljena" (origin premier access na mjesec dana) igra nakon 100 godina.
Pošto ju igram od 20.9. i tražim ljude koji ju isto igraju naići na ovaj topic je odlično. Složio bih se s većinom igra je na trenutke toliko fantastična, ali i na trenutke doslovno odvratna za igrati, npr. Boateng i Kompany zabijaju škaricama u 90. minuti... Do toga da je sudačka nadoknada 2 minute, ali tekma neće završiti dok mi protivnik ne zabije gol. Sve u svemu 7,5/10.
Da li možda netko igra fifu na pc-u?

Te škarice su mi najodvratnije, tekma napeta do maksimuma i onda neki bot izvede nemoguće škarice sa 20m. A to na kraju I kick-off golovi samo napraviš faul, a ako uspjednes uzeti loptu vrati golmanu razvlači ;)

Odg: FIFA 19
« Odgovori #55 : 13. Listopad, 2018., 15:10 »
Imam problem s kontrolama na tipkovnici. Inače igram na gamepad, ali kad igram protiv brata onda on igra na tipkovnici.

U onom glavnom meniju namjestim kontrole i spremim pod Custom A i to tamo stoji spremljeno, tu nema greške.


Kada kreiram onaj Kick Off match, na početku imam Select Sides i tamo isto postoji opcija Customize Controls za svakog igrača pojedinačno. Tu isto nema greške, postavke su onakve kakve su i u glavnom meniju.

Ali onda kada kreiram igru, svatko odabere svoj tim i u tom screenu gdje imam match preview ako odem na Customize Controls tu se izgube te moje Custom A postavke, a Control Device se vrati na Keyboard + Mouse.


Isto tako je zanimljivo ako kreiram match sa samo jednim igračem koji koristi tipkovnicu onda kontrole ostanu onako kako sam ih spremio (imam tu opciju da koristim Custom A kontrole). Ako igram s 2 igrača onda mi se ta opcija za Custom A kontrole na tipkovnici izgubi.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #56 : 13. Listopad, 2018., 19:08 »
Da li mogu igrati fifu 2019 online ako platim orgin access basic?

*

DRBRE

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 19
« Odgovori #57 : 13. Listopad, 2018., 19:53 »
Da li mogu igrati fifu 2019 online ako platim orgin access basic?
nažalost ne možeš, možes igrati samo 10 probnih sati, znači ne možeš uopće.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #58 : 15. Listopad, 2018., 15:27 »
Već sam ubio podosta sati u igru, i generalno odlična je.
Ono što će morati podhitno riješiti je sljedeće;

- kick-off golovi koji su nezaustavljivi
- škarice kojih je više od previše
- izbalansirati pace, trenutno je beskoristan
- udarci glavom su op, užas
- udarci izvan 16 su preop, lakše poentirati tako nego 1 na 1.

Ono što neće riješiti je scripting, jednostavno nekad je nemoguće igrati jer je preodredjen poraz. Nekada momentum varira pa je moguce i igrati, nekada prebaci igrača u ulogu posmatraca. Nece riješiti ni tactical defending koji je po meni užas, pa ne igramo košarku ili hokej.

Takodjer igrao sam prvu weekend ligu u životu, i vjerovatno i zadnju. Puno je laga i online nestabilnosti, scriptinga i nasumicnosti

Sve ovo potonje nabrojano, sreća, nije konstanta, tako da je 70% vremena igra responzivna, zabavna i odlična. Nadam se da će patchom riješiti ono prvo, i to bi bilo to, uz obilje ostalog sadržaja kojeg igra nudi može se smatrati odlično investiranim novcem.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #59 : 16. Listopad, 2018., 13:51 »
Nakon što sam prošle godine eksperimentirao sa switch verzijom, ove godine pokušao sam neki novi oblik igranja career moda. Ništa posebno, u suštini, samo igram utakmice od 20 minuta. Vjerojatno neću daleko dogurati, no ako dovršim jednu sezonu bit će ok. Shvatio sam da mi duže trajanje utakmica bolje odgovara - imam dovoljno vremena i za akcije i za taktiziranje, i sam doživljaj je nekako bolji. Odigram po 2-3 utakmice dnevno, umjesto desetak što bih odigrao s kraćom minutažom, taman odradim sve treninge i fino mi odgovara takav način igranja.

Pa eto, ako netko želi neki novi izazov od singleplayera, možda nije loša ideja samo produžiti trajanje utakmica.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9