HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53789 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #105 : 06. Prosinac, 2018., 08:19 »
Lopta je okrugla!

Igra se svih 90 minuta!

Al da - previše napadačkog nogometa pa moraju takve stvari radit.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #106 : 06. Prosinac, 2018., 10:15 »
bome da, užas. Ja igram multiplayer jedino sa ekipom doma, prošli vikend petak i subota do jutra, ligu napravimo i deri, poluvrijeme 4 minute.

I baš ovo što čovjek postavi sliku - napadam svih 90 minuta, prečke, stative, ono posjed preko 70%, udaraca, bukvalno radim akcije bolesne - i na kraju kolega 2 puta pukne loptu, al ono baš 2:2 omjer udaraca/gol - i da 2 gola.
Jedan sa Sanetom iz kosa sa nekih 30m, i drugi sa gol crte cca 7m od gola - što je nemoguće takav felš napraviti kako je izgledalo na snimci i još golmanu kroz glavu bukvalno.

Ispada da je bolje u sredini posložiti "long range" igrače, gurati na njih i pucaj. I tako konstantno, tekma postane zamorna jer u recimo 5 udaraca jedan ide u gol, 2 korner i 2 fulaš cijeli gol. Nikakve akcije, samo dodaj u sredinu, okini, pogodi precizni udarac na kraju i to je to.

ps. - kako vi riješavate penale kad igrate na jednom ekranu? :D

Mi smo dogovorili da onaj koji brani se mora okrenuti i odabrati jedan smjer i to držati, pa ak pogodi eto veselja.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 19
« Odgovori #107 : 06. Prosinac, 2018., 15:47 »
Penale lako riješavamo, makni crtu gdje lik puca i tjt. :)



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #108 : 06. Prosinac, 2018., 18:50 »
Ovo za long range sutere sam i sam zaključio, vratio sam Zolu na CAM, Neymara IF i Lucas POTM sa strana, Pjanić IF iza Zole i bukvalno pravim višak sa krila, vraćam na Zolu i Pjanketa i udaranje, ali opet ... nemoguće je kakve se stvari fulaju i kakve golove primam, bukvalno nemoguće. Kad me neko rasturi to prihvaćam, ali kad me scripting pobijedi to je već problem.

P S. I sto me packovi preseravaju unazad mjesec to je nevjerovatno. Danas rivals ranking 1 i gold 2 weekend league I nisam nijedan board dobio. Znači Bože. Sreća pa ima BF V.
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2018., 18:58 bhlazio »

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #109 : 07. Prosinac, 2018., 09:17 »
Penale lako riješavamo, makni crtu gdje lik puca i tjt. :)

moram da nađem de se to isključuje

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 19
« Odgovori #110 : 07. Prosinac, 2018., 13:47 »
Penale lako riješavamo, makni crtu gdje lik puca i tjt. :)

moram da nađem de se to isključuje


Stisneš gore na D-padu (strelice) kada ideš pucati i to je to.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #111 : 07. Prosinac, 2018., 14:25 »
facepalm meni i to veliki :D

hvala

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 19
« Odgovori #112 : 07. Prosinac, 2018., 16:46 »
@Hrv4tin4, hoces kupovat igru? Na popustu je.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: FIFA 19
« Odgovori #113 : 07. Prosinac, 2018., 20:02 »
@Hrv4tin4, hoces kupovat igru? Na popustu je.


A ne znam, ne privlači me baš... Jo uvijek nisam završio karijeru ni u 2018... Mislim da ovu godinu preskačem ipak...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #114 : 11. Prosinac, 2018., 22:47 »
upalih danas single player nakon mjesec dana, u međuvremenu stalno 1v1 igram sa kolegama...

Ono kad si pogledam aspekte - fakat je smeće u single player :D

oke, i dalje duplo bolje nego fifa 16, ali sve u svemu loše loše.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #115 : 24. Prosinac, 2018., 12:10 »
Mi može tko pojasniti ovo FUT natjecanje, tj ultimate tim? Jel tu igram protiv računala ili online igrača?

Mislim tek sam 4 tekme odradio, imam score 4-0 u pobjedama, danas petu išao igrati, sve neki extra igrači preko 90, igram na profesional.

Prvo poluvrijeme kao da su protivnici na amateur težini, nitko nikamo, 0-0. Drugo poluvrijeme ovi počeli igrati ko ludi, 3-0 izgubio. Ronaldinho, Ronaldo i Mbappe u napadu su imali.

Ovo je neka početna faza gdje računalo tebe ocjenjuje kako igraš ili?

Usput, za prve 3 sam uzeo Suareza kao "posudbu"...Još od prije ovako iz 1-1 tekmi imam iskustva sa njime - on meni ispada kao jedan od igrača koji ima hrpetinu ocjena a ne vrijedi pola toga. U 3 tekme je dao jedan gol, najviše me iritira što nezna izaći "iza" obrambenog u napad kad mu dodaš pas u for, iako mu i namjestim da "get behind".

Trenutno sa kolegom igram sa osrednjim reprezentacijama 1vs1, i tu se najbolje pokazalo. Čim više "zvjezda", tim više promašaja i debilizama.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #116 : 24. Prosinac, 2018., 16:46 »
Igraš Squad battles I single season protiv računala, division rivals, single online match I weekend league protiv humans.

FIFA je skriptirana, to stoji, ali ne toliko da čim imas bolje igrače gubiš, čak štaviše. Ja imam Zolu, Neymara IF i Aubameyanga u napadu, Ramosa i Van Dijka u odbrani, i sada kad sam uzeo da odradim swap deals player da pogodim 4 tekme u rivals sa Bundesliga igračima uspio sam izgubiti 4 od 4 tekme, što mi se nikada nije desilo sa mojim pravim sastavom.

Uglavnom, sretno, počeo si u pravo vrijeme, FUTmas.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #117 : 24. Prosinac, 2018., 17:51 »
The Blues | The Pensioners



Chelsea won the First Division title in 1955, followed by various cup competitions between 1965 and 1971. The past two decades have seen sustained success, with the club winning 23 trophies since 1997. In total, the club has won 28 major trophies; six titles, eight FA Cups, five League Cups and four FA Community Shields, one UEFA Champions League, two UEFA Cup Winners' Cups, one UEFA Europa League and one UEFA Super Cup.



Nova era u Chelsea-u je počela nakon smjene Maurizio Sarria koji se našao na rubu skandala u isto vrijeme kada je kontroverzni Roman Abramović zbog utaje poreza završio u zatvoru. Klub je kupio hrvatski mogul Tomo Cole, a prva stavka na dnevnom redu je smjena Sarria i zapošljavanje legendarnog napadača Engleske, Liverpoola i Leicestera Emila Heskeya! Vlasnik kluba odmah se zahvalio nekim igračima poput David Luiza, Alvara Morate, Marcos Alonsa, Fabregasa, Jorginha, Kantea, Barkleya, Pedra i Oliviera Girouda. Spomenuti se nisu nikako uklapali u viziju hrvata i Emila Heskeya...

NEW PLAYERS
- Alex Sandro (Juventus)
- Bonucci (Juventus)
- Nacho Fernandez (Real Madrid)
- Simpson (Leicester)
- Sigurðsson (Everton)
- Matuidi (Juventus)
- Goretzka (Bayern)
- Brozović (Inter)
- Draxler (PSG)
- Kramarić (Hoffenheim)
- Vardy (Leicester)
- Perišić (Inter)

Očekivao sam da ću s ovom momčadi od prve utakmice krenut jako, no trebalo mi je jako dugo da neki glavni igrači pronađu svoju formu (Hazard, Perišić, Sigurðsson i Vardy). Širina klupe je tu, obrana je čelična, a Kepa samo da je zdravlja i najbolji je golman svijeta. Ubrzo ću napraviti video najljepših golova prvog djela sezone. Sad sam na zimskoj stanci. I još jedna vijest. 2 tjedna prije početka Lige Prvaka, Tottenham je zbog kršenja određenih pravila UEFE, izbačen iz LP, pa je Chelsea uskočio na njegovo mjesto. Je li već u prvoj sezoni vrijeme da se Cole i Heskey okite naslovima?! Vrijeme će pokazat...






*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #118 : 25. Prosinac, 2018., 20:40 »
Hvala na odgovoru.

Iskljucio sam na pocetnom ekranu trainer, no svaki put kad igram 1vs1 u dvoje, opet je ukljucen. Svaki put moram pauzirat i ponovo isljucivat. Bug ili to tako mora biti?

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #119 : 25. Prosinac, 2018., 23:41 »
Ekipa, malo sam dosadan - sutra imam Xmass turnir doma, skupilo nas se 7-8, i igramo turnir. Pokušavam namjestiti turnir na način da svaki igrač uzme svoju ekipu, a da CPU ne sudjeluje, no jednostavno ili neznam kako ili nema tu mogućnost.

Probao sam custom tur - odaberem broj ekipa itd, no kad odigram prvu utakmicu - ostale iz tog kola se automatski odigraju. Jel ima fifa mogućnost da baš naredim da sa svim ekipama igraju ljudi?

Zadnji put sam koristio na interentu FIFA cup generator i tamo pisao rezultate, a utakmice smo igrali kao kick off...No htio bih da nemoram ručno pisati nego da u fifi to namjestim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9