HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53773 Hitova
Odg: FIFA 19
« Odgovori #165 : 10. Travanj, 2019., 22:06 »
Kako ide FUT ekipa?

Kod mene i više nego dobro. Prodao sam b-day Sanea i uradio Laudrupa prime moments, a prije još sam dobio Kluiverta 88 u mid icon sbc. Radeći to dobijem Van Dijka (i još par odličnih igrača tipa Alisson) kojeg već imam i koji košta cca. 250 k, tako da sada opet imam coina za 2 nove ikone. Planiram raditi Moorea jer je prejeftin a kartica mi izgleda odlično, i kupiti ili pričekati SBC za Petera Schmeichela, koji bi bio moja 7. ikona u timu i sa kojim bih definitivno završio sa dovođenjem novih igrača.

Da da , super imas team haha . Pa netrebas cekat gk , imas yashina vec u sbc isto , jel ti on nije dobar? :D icon hernanzes isto super izgleda i nije uzasno skup ko ovi ostali . Jesi napravio moorea? Kolko ti je coinsa ostalo? Ja mislim mozda njega isto , reci mi kakav review i to kako igra za tebe . ja sam na pc u btw , gdje ti igras? :D

Igram na PS4. Preskupi su mi Yashin (a i ne zanima me baš on, prastar je)  a i Hernandez koji mi nije interesantan jer imam RVN, Kluiverta i Ibrahimovića, iako mu je kartica brutalna, imao sam ga na loan. Imam 700 k coinsa, a nisam još završio Moorea. Vjerujem da će mi ostati dovoljno za icon GK, a možda u packovima opet sta otvorim vrijedno. Laudrup je jeftin a brutalno je odličan, jedino mu stamina pada brzo.

pa dosta ti je 700k za moorea , zakaj ga nisi jos napravio? jesi radio sta od ovig ucl sbcja danas? reko si da imas ibru , jesi napravio velu potm ? :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #166 : 11. Travanj, 2019., 15:08 »
Mene samo ikone zanimaju, ništa drugo ne radim. Završio sam Moorea za 340 k uz malo snipanja (nisam htio prije jer je bio preskup a želim kupiti i Petera Schmeichela). Igrač je uzas, izgubio sam 4 tekme sa njim zaredom, vratio Van Dijka i Davida Luiza i dobio sljedećih 8. Definitivno ću morati odraditi Blanca, i gurnuti Moorea u Iconic SBC. Blanca sam uzeo na loan I apsolutna je zvijer. Sada imam oko 450 K coina, i razmislicu da li da kupim prvo Schmeichela ili da završim Blanca pa skupljam za golmana.

Čime se ti baviš u FUT-u?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #167 : 11. Travanj, 2019., 16:45 »
A što kolega piše da sve manje igra, počinjem i ja tako. Igra je preskriptirana, sreća pa ima offline i sbc's, online sve manje i manje igram.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #168 : 11. Travanj, 2019., 19:42 »
Mene samo ikone zanimaju, ništa drugo ne radim. Završio sam Moorea za 340 k uz malo snipanja (nisam htio prije jer je bio preskup a želim kupiti i Petera Schmeichela). Igrač je uzas, izgubio sam 4 tekme sa njim zaredom, vratio Van Dijka i Davida Luiza i dobio sljedećih 8. Definitivno ću morati odraditi Blanca, i gurnuti Moorea u Iconic SBC. Blanca sam uzeo na loan I apsolutna je zvijer. Sada imam oko 450 K coina, i razmislicu da li da kupim prvo Schmeichela ili da završim Blanca pa skupljam za golmana.

Čime se ti baviš u FUT-u?

Ja napraio velu ako nis da bude super sup , ok je card . napravio sam i blanca svejedno neki dan sam odlucio . Lik je predobar , doslovno nemas minutsa . ima svaki stat na mjestu . Mislio sam maldinija isto ali 6 1 je i doslovno nemas razlike od blanca i blacn je jos visi . Jedina razlka zasto je maldini tolko puno vise je " brand name " a ja za to necu placan sigurno tolko koinsa . Sutra je petak pa moguce da relisaju neke nove ikone ko prosli tjedan . Let s wait and see :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #169 : 11. Travanj, 2019., 21:03 »
Mene samo ikone zanimaju, ništa drugo ne radim. Završio sam Moorea za 340 k uz malo snipanja (nisam htio prije jer je bio preskup a želim kupiti i Petera Schmeichela). Igrač je uzas, izgubio sam 4 tekme sa njim zaredom, vratio Van Dijka i Davida Luiza i dobio sljedećih 8. Definitivno ću morati odraditi Blanca, i gurnuti Moorea u Iconic SBC. Blanca sam uzeo na loan I apsolutna je zvijer. Sada imam oko 450 K coina, i razmislicu da li da kupim prvo Schmeichela ili da završim Blanca pa skupljam za golmana.

Čime se ti baviš u FUT-u?

Ja napraio velu ako nis da bude super sup , ok je card . napravio sam i blanca svejedno neki dan sam odlucio . Lik je predobar , doslovno nemas minutsa . ima svaki stat na mjestu . Mislio sam maldinija isto ali 6 1 je i doslovno nemas razlike od blanca i blacn je jos visi . Jedina razlka zasto je maldini tolko puno vise je " brand name " a ja za to necu placan sigurno tolko koinsa . Sutra je petak pa moguce da relisaju neke nove ikone ko prosli tjedan . Let s wait and see :D

E hvala za info, mislio sam početi Blanca ali pričekacu sutra. Supersub mi je Neymar IF, tako da mi je Vela suvišan. :) Znači Blanc je odličan. Moore me razočarao, bukvalno beskoristan, jedina dobra stvar mu je perfektan pas. Ulozicu njega i ovih pola miliona coina u Blanca a na mjesto golmana kupiti nekoga drugoga dok ne dodje SBC za Petera Schmeichela. Preporučujem ti Laudrupa koji je prejeftin. Ima perfekciju od pasa i driblinga i kida na CAM-u sa hawkom, samo se prebrzo umara, i negdje od 65 minute šeta po terenu.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #170 : 12. Travanj, 2019., 19:04 »
Mene samo ikone zanimaju, ništa drugo ne radim. Završio sam Moorea za 340 k uz malo snipanja (nisam htio prije jer je bio preskup a želim kupiti i Petera Schmeichela). Igrač je uzas, izgubio sam 4 tekme sa njim zaredom, vratio Van Dijka i Davida Luiza i dobio sljedećih 8. Definitivno ću morati odraditi Blanca, i gurnuti Moorea u Iconic SBC. Blanca sam uzeo na loan I apsolutna je zvijer. Sada imam oko 450 K coina, i razmislicu da li da kupim prvo Schmeichela ili da završim Blanca pa skupljam za golmana.

Čime se ti baviš u FUT-u?

Ja napraio velu ako nis da bude super sup , ok je card . napravio sam i blanca svejedno neki dan sam odlucio . Lik je predobar , doslovno nemas minutsa . ima svaki stat na mjestu . Mislio sam maldinija isto ali 6 1 je i doslovno nemas razlike od blanca i blacn je jos visi . Jedina razlka zasto je maldini tolko puno vise je " brand name " a ja za to necu placan sigurno tolko koinsa . Sutra je petak pa moguce da relisaju neke nove ikone ko prosli tjedan . Let s wait and see :D

E hvala za info, mislio sam početi Blanca ali pričekacu sutra. Supersub mi je Neymar IF, tako da mi je Vela suvišan. :) Znači Blanc je odličan. Moore me razočarao, bukvalno beskoristan, jedina dobra stvar mu je perfektan pas. Ulozicu njega i ovih pola miliona coina u Blanca a na mjesto golmana kupiti nekoga drugoga dok ne dodje SBC za Petera Schmeichela. Preporučujem ti Laudrupa koji je prejeftin. Ima perfekciju od pasa i driblinga i kida na CAM-u sa hawkom, samo se prebrzo umara, i negdje od 65 minute šeta po terenu.
omg sve su relisani haha . schmeihel je jako cheap ! mislim ha i ja radit ! Koga zelis od najvecih ikona? pele? ronaldo? :D Ronaldo trazi 3 ikone lol

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #171 : 12. Travanj, 2019., 20:50 »
 :D

Sa Blancom i Schmeichelom cu završiti, možda još usput odradim Pipa Inzaghija jer mi je uvijek bio drag igrac. Velike ne mogu priuštiti, tako da se ne zamaram sa njima.

Hoćeš ti koga od velikih raditi?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 19
« Odgovori #172 : 13. Travanj, 2019., 07:55 »
A što kolega piše da sve manje igra, počinjem i ja tako. Igra je preskriptirana, sreća pa ima offline i sbc's, online sve manje i manje igram.

Online tu i tamo sa  nekim sa Playke bacim, ostalo samo off sa ekipom ili solo menagera.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #173 : 13. Travanj, 2019., 16:26 »
:D

Sa Blancom i Schmeichelom cu završiti, možda još usput odradim Pipa Inzaghija jer mi je uvijek bio drag igrac. Velike ne mogu priuštiti, tako da se ne zamaram sa njima.

Hoćeš ti koga od velikih raditi?

Sve ovisi o cijenama i slicno , mora se vidjet , obicno nista ne packam u pakovima ali ako sta bude ako budem blizu . moguce da budem . Inzagija radis jel ga volis ili zelis improve team? Ako zelis improve team ja mislis da je lineker puno bolji za to , ima bolje statse , vise pase ingame i slicne je cijene isto .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #174 : 13. Travanj, 2019., 17:03 »
:D

Sa Blancom i Schmeichelom cu završiti, možda još usput odradim Pipa Inzaghija jer mi je uvijek bio drag igrac. Velike ne mogu priuštiti, tako da se ne zamaram sa njima.

Hoćeš ti koga od velikih raditi?

Sve ovisi o cijenama i slicno , mora se vidjet , obicno nista ne packam u pakovima ali ako sta bude ako budem blizu . moguce da budem . Inzagija radis jel ga volis ili zelis improve team? Ako zelis improve team ja mislis da je lineker puno bolji za to , ima bolje statse , vise pase ingame i slicne je cijene isto .

Inzaghija samo iz ljubavi. :) Već imam naprijed Van Nistelrooya koji je fantazija, Ibru i na klupi Kluiverta 88 mid icon. Možda tu uleti još i Pires, jer sve coine do izlaska nove FIFE nemam gdje trošiti osim u icon sbc.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #175 : 15. Travanj, 2019., 14:34 »
Završio sam Petera Schmeichela i odigrao par tekmi sa njim na golu. Golman je apsolutno bolestan. Već sam imao prije prime icon Van Der Sara kojeg sam "utopio" u Nedveda, koji je bio odličan, ali Peter je za klasu bolji, apsolutna zvijer koja ima sve. Sabrao sam sve i izašao me tačno 387 700 coina (ne računajući igrače koje sam dobio u packovima, tako da je to i manje) i vrijedi troduplo svakog coina.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #176 : 15. Travanj, 2019., 19:46 »
Završio sam Petera Schmeichela i odigrao par tekmi sa njim na golu. Golman je apsolutno bolestan. Već sam imao prije prime icon Van Der Sara kojeg sam "utopio" u Nedveda, koji je bio odličan, ali Peter je za klasu bolji, apsolutna zvijer koja ima sve. Sabrao sam sve i izašao me tačno 387 700 coina (ne računajući igrače koje sam dobio u packovima, tako da je to i manje) i vrijedi troduplo svakog coina.
haha ajde bas mi je drago cut ! jeis dobio sta nazad u pakovima? Sta uzimas u fut swap? base ikon ? :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #177 : 16. Travanj, 2019., 17:27 »
Dobio sam veliko ništa, ali moralo je i to jednim. Već sam uzeo Pepe IF karticu, trebala mi za Petera, vjerovatno cu od ostatka uzeti Werner IF karticu da je utopim u Pippa Inzaghija. Base icon bih dobio nešto neiskoristivo, pa nisam htio ići na to. Šta ti planiraš uzeti, Griezzmana mozda?  :D

Odg: FIFA 19
« Odgovori #178 : 16. Travanj, 2019., 19:09 »
Dobio sam veliko ništa, ali moralo je i to jednim. Već sam uzeo Pepe IF karticu, trebala mi za Petera, vjerovatno cu od ostatka uzeti Werner IF karticu da je utopim u Pippa Inzaghija. Base icon bih dobio nešto neiskoristivo, pa nisam htio ići na to. Šta ti planiraš uzeti, Griezzmana mozda?  :D

Isto kod mene , uvijek nista u pakovima . Ja sam uzeo informe isto koje sam mogu , wernera i pepea , jednostavno moras njih uzet jer su super value i 87 totw su jako skupi na marketu . A mi koji radimo te " velike " sbcje za nas su te stvari bit deal haha :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #179 : 17. Travanj, 2019., 00:38 »
Dobio sam veliko ništa, ali moralo je i to jednim. Već sam uzeo Pepe IF karticu, trebala mi za Petera, vjerovatno cu od ostatka uzeti Werner IF karticu da je utopim u Pippa Inzaghija. Base icon bih dobio nešto neiskoristivo, pa nisam htio ići na to. Šta ti planiraš uzeti, Griezzmana mozda?  :D

Isto kod mene , uvijek nista u pakovima . Ja sam uzeo informe isto koje sam mogu , wernera i pepea , jednostavno moras njih uzet jer su super value i 87 totw su jako skupi na marketu . A mi koji radimo te " velike " sbcje za nas su te stvari bit deal haha :D


Hahahaha, da, da  :D

Zavrsio sam Laurent Blanca. Imam 2 zaključka nakon par tekmi. Prvi: on će biti prva ikona koju cu kupiti u FIFA 20, a poslije njega Van Nistelrooya. Drugi: ako neko trazi najboljeg stopera našao ga je. Kartica je apsolutno bolesna, nevjerovatna, kao da imam zid ispred gola. Anchor chem my je digao gotovo sve odbrambene karakteristike na 99 i definitivno jede sve pred sobom. OP igrače je sazvakao i ispljunuo i po prvi put da vidim da neko Ronalda tako čuva da nisam ni primijetio da ga protivnik ima. Ikone su jednostavno zakon, on mi je već sedma i ostaje taj Pippo čisto radi egzotike.

Evo i toga skromnog sastava. Na klupi 3 League sbc kartice (Casemiro, Umtiti i Doucure) + Kluivert + Ibra + Van Dijk.

« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2019., 00:44 bhlazio »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9