HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79743 Hitova
Odg: FIFA 17
« Odgovori #45 : 07. Rujan, 2016., 20:44 »
U svakom slučaju, veliki plus za story mode, nešto potpuno novo i inovativno za nogometnu igru. Inače, Hunter na početku može potpisati za bilo koju BPL momčad. ;)
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #46 : 07. Rujan, 2016., 20:53 »
Onda još bolje. Prvo slabij klub di je slabija konkurencija, onda kasnije u Manchester United. Ima logike.  :mrgreen:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #47 : 07. Rujan, 2016., 21:33 »
Jesu li igdje objasnili kako će to funkcionirat? Ako se Hunter prebaci iz jednog kluba u drugi, ima li to ikakav utjecaj na cutscene i razvoj priče? Logično bi bilo da nema, jer to je sve teško uskladiti. Ali onda bi to značilo da je zapravo jedina priča njegov privatni život, dakle nešto što nema veze sa onime što se događa u klubu. Ali opet, zašto u traileru prikazuju trenere kao dio priče? Naravno, možda su transferi skriptirani. Ali i to bi bilo čudno, jer onda način igranja utakmica i sve što se postigne ne bi imalo utjecaja? I koja je onda svrha toga? Ispričavam se ako sam vam zbunio mozak.  :hihi:

Odg: FIFA 17
« Odgovori #48 : 07. Rujan, 2016., 21:40 »
Mene si zbunio. :D

Nigdje nisam pročitao da će Hunter moći kasnije mijenjati klubove, ali bilo bi potpuno blesavo da ne može. Hoće li imati utjecaj na cutscene i razvoj priče? Pa, na cutscene bi trebalo i to ne bi trebao biti problem, a razvoj priče po meni bi trebao ovisiti o učincima na terenu. Barem po nekoj logici.

Sumnjam da su transferi skriptirani. Jednostavno nema smisla.

Možda bi bilo dobro kad bi netko odgovorio na tvoja pitanja, a da je igrao story mode na NBA2K, pa da se proba dobiti kakva takva predodžba za Fifu.
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 17
« Odgovori #49 : 07. Rujan, 2016., 21:46 »
NBA 2k16 je napravio tako da možeš ići u koji god klub hoćeš i priča se nastavlja normalno, nije toliki problem skrojiti sve oko toga. Osim toga ta priča je trajala samo od jednog turnira na kraju srednje škole do kraja prve sezone u NBA, dakle nešto više od godinu dana i nakon toga igraš normalan be a player mode.

Doduše baš kao i NBA 2k16 priča će biti smeće realno. Bože koliko je grozno to bilo u 2k16 :hihi:

A onda opet, napravio je EA okej story mode sa Fight Night Championom, ali to je drugačija igra kojoj to bolje odgovara pa ne ulažem previše nade u Hunterovu štoriju. Radije bih definitivno da su resurse utrošili u druge stvari nego u taj Fifin story mode, ali što je tu je.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #50 : 07. Rujan, 2016., 22:09 »
Radije bih definitivno da su resurse utrošili u druge stvari nego u taj Fifin story mode, ali što je tu je.

Slažemo se. Jebiga, klinci su dobar dio publike, a vjerujem da je njima hype ogroman oko story moda.

Imate video s gameplayom, pogledajte dok stignete jer su sve dosad maknuli.

https://www.youtube.com/watch?v=19OfDjbCHMY

I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #51 : 08. Rujan, 2016., 02:06 »
Pa na klincima se novac i zarađuje.

Pogledao Gameplay, Cut-scene i nisam požalio.  :ementaler: Ne trebam spomiljat da je spoiler ?  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #52 : 08. Rujan, 2016., 09:47 »
Spojler? Ne bih video okarakterizirao kao spojler, ali ako moderatura tako smatra, neka ga uklone iz posta.
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #53 : 08. Rujan, 2016., 16:41 »
Ne znam... Nadam se da to neće biti samo BeAPro sa Cut-Scenama
Mislim, nije da mi cut-scene nisu drage ali opet ako već rade neku "kampanju" onda neka to bude
kvalitetnije nego je npr ona od NFSa gdje čak niti cut-scene nisu nešto.
Budimo realni, EA je developer mnogih igara i da oni ne mogu nekome iz BioWarea npr. reći
neka im malo pomogne oko scenarija ili šta već malo mi je glupo.
Osim toga, fakat se nadam da se igra neće fokusirati na ManUtd jer ja sam fan AC Milana i kao takav
osim u HR repku jedino bi tamo želio igrati kampanju. A znamo da naše repke neće biti.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #54 : 08. Rujan, 2016., 17:14 »
Mislim da će samo PREMIERSHIP biti u toj kampanji. A evo kako kolege kažu moćeš u koji oćeš klub da potpišeš, a to mi je malo glupo. Treba prvo kao u NBA igram počet od nižih liga da bi došao do NBA i dobio ponudu.  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #55 : 08. Rujan, 2016., 18:07 »
A čuj, dobro je kada se možeš staviti u neki klub jer imaš pravo odabira staviti se u slabiji klub.
Ja u karijeri menađera i  igrača uvijek startam u 4. eng ligi i čekam poziv nekog dobrog kluba i, naravno,
za šlag na tortu čekam poziv AC Milana.
Znači.. nije da ti moraš početi u nekog velikom klubu. Ako se želiš razvijati kao igrač (kao što ja želim) biraš
pravi put- ako ne želiš odabereš odmah neki jaki klub i to je to.
Šteta što neće biti barem sve engleske lige uključene u to, sve do 4. lige, ako već neće biti sve lige iz Fife.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #56 : 08. Rujan, 2016., 18:10 »
Ja sada trenutno imam samo FIFA 17 za Android :)
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #57 : 08. Rujan, 2016., 18:18 »
A čuj, dobro je kada se možeš staviti u neki klub jer imaš pravo odabira staviti se u slabiji klub.
Ja u karijeri menađera i  igrača uvijek startam u 4. eng ligi i čekam poziv nekog dobrog kluba i, naravno,
za šlag na tortu čekam poziv AC Milana.
Znači.. nije da ti moraš početi u nekog velikom klubu. Ako se želiš razvijati kao igrač (kao što ja želim) biraš
pravi put- ako ne želiš odabereš odmah neki jaki klub i to je to.
Šteta što neće biti barem sve engleske lige uključene u to, sve do 4. lige, ako već neće biti sve lige iz Fife.

Dobro to jest, da svatko može birat put koji oće.

Koji igrač na startu može birat klub koji hoće, ako se nije dokazao u nekim utakmica u prosječnim ekipam?
Više ciljam sad na realnost kakva je i kakva bi volio da bude u igri, da se dočara to da dobiješ ponudu od jačeg kluba kao što ti čekaš od AC MILAN-a, onda nitko sritni od tebe? Da, a sad ubije to veselje kad se sjetiš da si mogao u startu to izabrat. Više bi volio da se igrači moraju 'napatit' da dođu do voljenog kluba.   



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #58 : 08. Rujan, 2016., 18:32 »
Slažem se. Taj mod je jedini mod iz PESa koji je bolji od fifinog. Već je godinama tamo mod karijere igrača bolji.
Problem je što niti EA niti Konami baš nemaju ništa od našeg offline igranja pa ne rade to što mogu napraviti.
Ja bi, kao i to, htio da se krene od nekog polu-amaterskog kluba. Pa da imaš prave treninge (kao što su to
dosta dobro napravili na UFCu- tko ga je probao zna na što mislim). Pa da vodiš nekakve razgovore sa trenerom.
Pa da te skauti klubova prate i prilaze ti i da te novinari prate i također imaju neke intervjue s tobom.
Pa bi htio da imaš za svaku utakmicu određeni zadatak (nešto osim zabiti pogodak ako si napadač npr.).
Pa bih htio da se mijenja taktika i tvoja pozicija prema suparniku.
Pa bi htio da ubace manekenke- jer što je nogometaš bez manekenki pitam ja tebe?! I onda da lijepo napreduješ
do razine zvijezde kluba kojeg odabareš :D

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #59 : 08. Rujan, 2016., 19:12 »
Da daleko bolje u PES-u i kad ti dodije u jednom klubu ne znaš u koji bi poslao zahtjev, jer ne znaš dali ćeš uopće skupit dovoljnu minutažu da se dokažeš i otjeraš konkurenciju.

UFC sam igrao i znam očemu govoriš i zapravo nije loša ideja.
Treninzi su bili na PES-u ali neko vrijeme ali nisu nastavili dalje, tj bila trening utakmica sa prvom momčadi, smor žešči.

U FIFA igri bi to valjalo da su ubacili trening, da ti još više dočara svijet jednog mladog nogometaša koju kreće u profesionalne vode. Igrač bi sam slinio i više bi forsirao igru da vidi kako će se sve razvit. Pogotovo ja koji sam nogometni fan.

Još kad bi mogao sa igračem u FIFA igri potpisivati ugovore sa sponzorima i reklame pravit za njih, e to bi bio TOP!  :slini:
A ovako si samo fukosiran na nogomet i samo o tomen razmišljaš, a u UFC je bilo bitno za koga ćeš potpisat i kako će se tvoj ugled razviti u svijetu slobodne borbe, dali ćeš imat borbu večeri ili borbu otvaranja turnira.

Pa bi htio da ubace manekenke- jer što je nogometaš bez manekenki pitam ja tebe?! I onda da lijepo napreduješ
do razine zvijezde kluba kojeg odabareš :D
Nogometaš bez menekenki je peder. (pogotovo mladi)   :hihi:

Citat:
Pa bi htio da imaš za svaku utakmicu određeni zadatak (nešto osim zabiti pogodak ako si napadač npr.).

Mislim da zadacima u ovoj video igri nisu potrebni, to sam uvjek u sportskoj igri mrzio.
Jer me forsiraju na to i to mrzim kad me igra na nešto forsira i neda mi mira, kao u NBA pa ja bio pojeo igru od živaca, više se volim opustit kako da završi a ne psovat kad nisam napravio npr 10 točni dodavalja.

Više bi volio da igra ima neku tajnu stastistiku za napredovanje; dodavalja, shot-eva, ubacivanja, krađi lopti, osvojenih zračnih duela, oduzimanja... itd itd. (svaćaš)  i da prema tim njihovim nekim 'ocjenam' igrač napreduje nasumično zavisi po utakmici i tojoj stastisici, i da ga se ne ocjenjiva kad uđe u igru u 80'min, jer se nema vremena za bilo šta veliko napravit kao npr ući u 60' min.
A sa svime ostalim se slažem. :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9