HCL.HR

Firewatch

  • 35 Odgovora
  • 17456 Hitova
*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Firewatch
« Odgovori #15 : 19. Veljača, 2016., 15:39 »
Evo jedan C/P sa drugog foruma sto sam napisao pa da poidjelim svoje dojmove o igri i ovdje, mozda nekom i pomogne u odluci da li da kupi ili ne :D

- Eto danas upalio igru i prosao ju. Jedino sto cu reci da je pre kratka i da su se malo vis mogli potruditi oko kraja ili krajeva ako se uzme u obzir secret ending. Jako mi se svidjela prezentacija igre pogotovo uvod tj kako su se Henry i njegova zena upoznali. Igra sama po sebi nije nesto ekstra no ima prekrasan art. Dinamika izmedu Henry-a i Delilah je na odlicnoj razini, a voice acting je takoder fantastican.

Sad ne znam sto bih vise rekao za igru kada zapravo nema se sto reci puno. Igra jest interaktivna i tjera te da citas i da sam skuzis neke stvari sto je meni veliki plus jer sam jako uzivao u Gone Home sto je u biti na istu foru kao i Firewatch. Prica je dobro razradena no krece dosta sporo ali se brzo poboljsa. Jest da neke stvari nemaju veze sa icime no eto, to je valjda da se moze teorizirati zasto je to tako i zasto ne. No definitivno nesto nije u redu. Najveci minus mi je kraj jer duzina price mi ne smeta posto je sve skockano kako treba no trebali su bar se potruditi malo vise oko kraja koji je ocajan da budem iskren, mislim valjda su kanili ici na neki depresivniji ton i to im je uspjelo vrlo dobro no samim time su srezali par bodova sa konacne ocjene jer se ne cini kao da je dovrsen proizvod mislim uopce nemas osjecaj kao da si prosao igru. No eto toliko i od mene, meni se igra svakako svidjela i uzivao sam u odlicnoj prici koja je iako puna rupa opet odlicna, sad da li vrijedi tih 20 eura, rekao bih da ne ali samo zbog kraja i osjecaja nepotpunosti sto je naravno samo moje misljenje. No eto, ako se uhvati na neki sale za 10 eura svakako uzmite jer mislim da je to korektna cijena za ovakvu igru. Za kraj bih samo htio reci da mi je zao developera sto im ne ide prodaja jer je steta posto je igra stvarno sjajna, no smatram da su se mogli malo vise potruditi.


7/10.


Takoder, za one koji su presli igru evo jedna zanimljiva teorija koja iako nema jake noge ukazuje na dosta rupa u prici koje su ostavljene slucajno ili pak namjerno.




! No longer available

« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2016., 15:43 Prayer »

Odg: Firewatch
« Odgovori #16 : 21. Veljača, 2016., 02:22 »
što je toliko očajno oko kraja? daj neki primjer kraja koji bi bio bolji.


meni je igra dosta fina. ljepši i raskošniji gone home u biti, kao što sam i očekivao.
jedino mi je malo žao što nisam pričekao ljeto za igranje. jbg.

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Firewatch
« Odgovori #17 : 21. Veljača, 2016., 03:49 »
što je toliko očajno oko kraja? daj neki primjer kraja koji bi bio bolji.


meni je igra dosta fina. ljepši i raskošniji gone home u biti, kao što sam i očekivao.
jedino mi je malo žao što nisam pričekao ljeto za igranje. jbg.

Iskreno da ti kazem nemam pojma, jednostavno mi nije sjelo. Vise manje zato sto te ostavi totalno zbunjenog i zato sto se doima nedovrsenim upravo zbog nekih sitnica koje su navedene u videu gore. Zato i kazem neke su stvari izostavili kao da nisu imali vise volje, vremena ili neceg treceg da "dovrse" igru, mislim takav mi dojam daje igra - no opet moze biti da su te stvari ostavili namjerno da mi mozemo sami  intepretirati vlastiti kraj.

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Firewatch
« Odgovori #18 : 22. Veljača, 2016., 12:45 »
Jedina mana meni je to što ako ne pričaš s Delilah-om baš i ako pričaš stalno gotovo nikakav utjecaj nema
osim što ćeš ti na kraju biti malo zbunjeniji jer će ti izostat dijelovi priče.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Firewatch
« Odgovori #19 : 23. Lipanj, 2016., 18:31 »
Iako od izlaska igre imam ogromnu zelju da je zaigram nisam jos dobio priliku.

Spremam se sada jednu vrucu subotu(mozda cak i ovu) opremit grickalicama, narucit picu, hladnu colu i odigrat ovo cudo.Mislim kako ce mi dozivljaj bit jos veci jer ce mi bit pakleno vruce ko i glavnom liku.


*

djokac

  • n00b
  • 4
  • Bog i Zandarmerija cuvaju Srbiju !
Odg: Firewatch
« Odgovori #20 : 23. Lipanj, 2016., 18:37 »
Iako od izlaska igre imam ogromnu zelju da je zaigram nisam jos dobio priliku.

Spremam se sada jednu vrucu subotu(mozda cak i ovu) opremit grickalicama, narucit picu, hladnu colu i odigrat ovo cudo.Mislim kako ce mi dozivljaj bit jos veci jer ce mi bit pakleno vruce ko i glavnom liku.
hahhahaha, odlicna ideja, a naravno i igra :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Firewatch
« Odgovori #21 : 23. Lipanj, 2016., 18:45 »
Ma ovo je doslovno igrivi film.Lagana setnjica, slusanje razgovora, upijanje atmosfere, bas opustajuca vecer.Jedva cekam.

Mozda je daju za besplatnu ovog mjeseca, hahah, a znam da nece al eto, bilo bi ljepo.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Firewatch
« Odgovori #22 : 23. Lipanj, 2016., 20:04 »
Vrhunski voice acting, ali me priča tj razvoj iste razočaro...
Očekivo sam više...

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Firewatch
« Odgovori #23 : 24. Lipanj, 2016., 09:57 »
Ja sam mislio da sam jedini kojeg je razvoj priče razočarao,malim istraživanjem po internetu shvatio sam da je u pitanju još 90% ljudi hahahah.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Firewatch
« Odgovori #24 : 24. Lipanj, 2016., 11:24 »
Meni je kraj vrhunski :D

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Firewatch
« Odgovori #25 : 24. Lipanj, 2016., 12:00 »
Meni je najviše super atmosfera ostala u sjećanju.  :mrgreen:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Firewatch
« Odgovori #26 : 24. Lipanj, 2016., 13:38 »
Da,atmosfera je stvarno ekstra,neki napet osjećaj te prati tokom cijele igre.
Ali kraj mi je uništio sve.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Firewatch
« Odgovori #27 : 24. Lipanj, 2016., 14:22 »
Da,i mene je kraj razocarao,nakon zanimljivog zapleta koji je bio savrsen ocekivao sam vise od kraja

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Firewatch
« Odgovori #28 : 24. Lipanj, 2016., 14:32 »
Što je to "više"? Više čega?

Odg: Firewatch
« Odgovori #29 : 24. Lipanj, 2016., 14:46 »
morao bih spoilati citavu igru da objasnim ali necu
Uglavnom ta misterija je bila zanimljiva i ocekivao sam neku veliku tajnu na kraju

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9