HCL.HR

Gears of War 2

  • 123 Odgovora
  • 27048 Hitova
Re: Gears of War 2
« Odgovori #105 : 04. Studeni, 2008., 01:10 »
Moje je mišljenje da Halo i Gears of War svoj uspjeh temelje na agresivnoj reklami a ne toliko na kvaliteti istih. Ja se osobno neću vraćati takvim igrama nakon što ih jednom odigram. :)

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Gears of War 2
« Odgovori #106 : 04. Studeni, 2008., 01:12 »

Eh, a što se tiče MGS 4, to je najretardiranija igra ikad, igdje.

HEJ! ljudi obraćaju pozornost na mene! idem bacat senzacionalističke izjave!  :thumbs:

Ma pusti ga.Vjerovatno bilo sta vise od rijeci KILL,KILL mu je prekomplicirano pa ne moze jadan da shvati kurca sta se dogadja pa samim time je zakljucio da igra ne valja.

Re: Gears of War 2
« Odgovori #107 : 04. Studeni, 2008., 13:07 »
Ja još nisam vidio niti jedan argument zašto je igra loša osim toga da je Ameri vole.  :tired:

Ajd, weky je rekao da nije poboljšana, al ono opet. Grafika je još uvijek odlična, priča je sakata, makar mrvicu manje nego u prvom dijelu... Al bitno je da igrivost još uvijek rula. Zabavan je, kvragu. Pogotovo u dvoje.

I ima nešto dodataka, al najviše u multiplayer segmentu (koji je zapravo i najigranija stvar u jedinici bila).


Ove ocjene po netu jesu prenapuhane, al igra uopće nije loša.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Gears of War 2
« Odgovori #108 : 04. Studeni, 2008., 13:14 »
Ono Duke Nukem 3d anyone? Pa Blood... Oduvijek je bilo amerikaniziranih pucačina, i oduvijek se uživalo u njima.

Sad će netko uletit kako je đuka karizmatičniji od markusa ovo ono. Istina, ali jebe mi se, Gearsi imaju stila, krvavi su i puni dobrog oružja. Što se meni tiče sasvim dovoljno materijala za dobru pucačinu. Odrastao sam na pucačinama i znam cijeniti ovu igru.

Ajd. Lepa paralela. Obje su pucacine, obje su krvave, obje se svidjaju amerima, obje su zabavne.
Al postoji velika razlika. Duke se ne shvaca ozbiljno. Dapace, ismijava se sam sa sobom. Autoparodija. Gears se trudi bit ozbiljan i dubok.... uuuu mracno je...uuu rat je...uuu..

Vidis?
Isto ko razlika izmedju dobrog i lose akcijskog filma. To sto je po defaultu akcijski ne znaci nuzno da je dobar. Ne?
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2008., 13:16 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Gears of War 2
« Odgovori #109 : 04. Studeni, 2008., 13:19 »
Gears se trudi biti ozbiljan i dubok? Gdje to?  :wildboy:
Ova "priča" služi samo da poveže tri dijela.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Gears of War 2
« Odgovori #110 : 04. Studeni, 2008., 14:00 »
Krivo se izrazih..al da, gearsi se shvacaju preozbiljno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Gears of War 2
« Odgovori #111 : 04. Studeni, 2008., 18:20 »
Pa kake veze što je igra amerikanizirana ubijačina. Ne mora svaka igra biti jebeno filozofsko i svršavalačko remek djelo. Ovo igram kad oću razvalit nešto. Ono Duke Nukem 3d anyone? Pa Blood... Oduvijek je bilo amerikaniziranih pucačina, i oduvijek se uživalo u njima.

Sad će netko uletit kako je đuka karizmatičniji od markusa ovo ono. Istina, ali jebe mi se, Gearsi imaju stila, krvavi su i puni dobrog oružja. Što se meni tiče sasvim dovoljno materijala za dobru pucačinu. Odrastao sam na pucačinama i znam cijeniti ovu igru.

Nema atmosferu koju možeš rezat nožem?? Nema veze tu je motorka, a kad se zaželim atmosfere i spletki igram nešto drugo.

I vidim da se pričalo tu o Halu. Tu se slažem, igra je isforsirano smeće.



Meni su Gears cisto ok i solidna igra,ali problem nastaje i smeta mi (ne previse ali ipak mi smeta) da je ljudi zovu GOTYjem i da neki moroni koji je recenziraju daju storiju bolju ocjenu od MGSa4 to je jebeno retardirano.I da best game ever WTF jebeni kiddo od 12 godina koji je prije Gersa igrao nista...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #112 : 04. Studeni, 2008., 18:24 »
Gears se trudi biti ozbiljan i dubok? Gdje to?  :wildboy:
Ova "priča" služi samo da poveže tri dijela.

op. op.
biće i treći?


enivej, meni se to ne dopada da uzdižu identičan nastvak u nebo. ne može tak ak nije punokrvan i masu moderniji

al ono, ja sam od prve minute prvih gearsa rekao alien shooter > brain off
i igra je najmamojebačkiji alien shooter onak, od ne znam kad, i rula masu
multi s coverom i iz trećeg lica me ne zanima, jer se ne bazira na skillu nikako

tak da drži fino mjesto dok ne dođu colonial marinesi i ne pospenkaju sve shootere ikad
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #113 : 04. Studeni, 2008., 18:38 »
fear je retardiran i bezličan, tak da ne znam zašto ga se spominje ikad
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Gears of War 2
« Odgovori #114 : 04. Studeni, 2008., 18:41 »
fear je retardiran i bezličan, tak da ne znam zašto ga se spominje ikad

 :ne:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Gears of War 2
« Odgovori #115 : 04. Studeni, 2008., 19:00 »
Gringo.   :piva:

Ugl, slazem se s tobom. Al me jebu ocjene i izdrkavanje...za obicni nastavak osrednje, uistinu zabavne, pucacine.
Ne da mi se pisati esej, barem ne danas, al sustav ocjenjivanja treba mjenjati. I objektivnosti treba nabaciti.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Gears of War 2
« Odgovori #116 : 04. Studeni, 2008., 19:06 »
fear je retardiran i bezličan, tak da ne znam zašto ga se spominje ikad
Ekspanzije možda i da. Ali original ne. Al ono ok ak je tebi retardiran drugima nije. Spomenio sam ga eto prvi mi je pao napamet od pucaljki koje se furaju na atmosferu.
Fear, neovisno o nastavku, atmosfere nema.
Toliko je dosadan da su prvi i zadnji hodnik u igri identični, i svi između njih.

Shooter s atmosferom je TRON, kojeg su izdali prije FEAR-a. Tak je su uber failali.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Gears of War 2
« Odgovori #117 : 04. Studeni, 2008., 19:58 »
Dakle, sve se svodi na to da vam smetaju visoke ocjene.  :wildboy:

Bar danas ima milijun video i tekstualnih recenzija svake igre, kao i miljoni screenshotova i filmića iz igre. Odgledaš video recenziju i već možeš više manje vidjet kolki dio recenzije zapravo drži vodu.

Zapravo +1 na wekyja.
A trebo bi bit i treći. Tak su rekli nešt još prije nego što je jedinica izišla, da je kao zamišljeno kao trilogija.
Al da, smiješno je kako im za tako lošu i skoro nepostojeću priču treba tri nastavka.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Gears of War 2
« Odgovori #118 : 30. Studeni, 2008., 23:00 »

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Gears of War 2
« Odgovori #119 : 11. Prosinac, 2008., 19:14 »
fear je retardiran i bezličan, tak da ne znam zašto ga se spominje ikad
F.E.A.R je jedan od najatmosferičnijih FPS naslova u zadnjih 5 godina.
Je li mračan? Je.
Je li klaustrofobičan? Je.
Je li krvav? Je.
Je li strašan? Je.
Ima li dobru priču? Ima.
Traje li neko pristojno vrijeme? Da.

Ono, šta ti više treba?
Da ne spominjem da rijetko koji drugi naslov ima tako dobar AI protivnika.

OT: Prvi Gearsi su mi bili fantastičan naslov za izbacivanje pare, malo plitka ali zabavna pucačina koju nažalost nisam imao priliku prijeći do kraja (ali planiram reinstall sutra, točno zbog ovog threada koji me podsjetio na nju), smatram da je zaslužio one ocjene koje je dobio. Likovi su totalno amerikanizirani, klasični macho motherfucker tipovi, ali to mi nije smetalo, štoviše, ubacivalo je određenu dozu humora u poprilično sivu i depresivnu igru. Nastavak nisam igrao, ali po viđenome mi se čini više kao ekspanzija jedinice nego stand alone naslov, i samim time ne vjerujem da je zaslužio tako basnoslovne ocjene koje je dobio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9