HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944359 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2505 : 19. Lipanj, 2015., 17:19 »
Kupio bih gta v za pc, ali nisam baš pri parama. Zna li netko gdje ga mogu nabaviti jeftino? Najjeftinije što sam ja našao je 40$ na g2a. Ima li itko išta bolje?

A to ti je vjerojatno još uvijek najjeftinije. Treba proći još neko vrijeme da GTA znatnije pojeftini.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2506 : 19. Lipanj, 2015., 17:42 »
Teško ćeš naći jeftinije... I ovo je jako dobra ponuda!

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2507 : 19. Lipanj, 2015., 18:03 »
Ok, onda kupujem kroz par dana :)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2508 : 20. Lipanj, 2015., 12:57 »
Ljudi pošto mi je stigao novi HW spreman sam za online, tek sam početnički lvl ali ako tko bude trebo igraća za ovaj vikend slobodno me zovite Froxie24 Steam ili social club., također sam u HCL crew-u

EDIT: 23.06.2015.
Nikako na zelenu granu sa ovim gta. Nakon 10-20 min igranja igra se crasha zbog mizarnog konflikta sa različitim fileovima. Izbrišem jedan file problem stvori drugi file i tako redom. Koma Rockstar riješi to... :tired:
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2015., 13:31 Froxie24 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2509 : 24. Lipanj, 2015., 13:34 »
Jesi skinuo igru u komadu ili si prekidao download?
Kao prekidaš download dolazi do grešaka... Znam i predobro već tu proceduru.

Skini ponovno igru, ali ovaj puta ostavi ju da se skida cijeli dan bez gašenja kompa ili prekidanja dok se cijela ne skine.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2510 : 24. Lipanj, 2015., 14:25 »
Ma cijela noć bila bez prekida. Zanimljivo je to što kad igram SP i Freeroam online ne baca, ali kad obavljam poslove nakon 1-3 misije izbaci kod loada iz misije u misiju ili kod kraja runde tj. kad prikazuje RP i lovu.

EDIT: 21:37- Izgleda da sam riješio problem ugasivši Steam Ingame overlay. Više mi se ne ruši u multiplayeru, odigrao dva i pol sata u komadu. :)
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2015., 20:38 Froxie24 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2511 : 26. Lipanj, 2015., 18:30 »
Siguran sam da će kad se glasa za najbolju igru godine naći mozgovi koji će reći kako GTA 5 nije igra godine. Dragi moji GTA 5 je izašao 2013.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2512 : 26. Lipanj, 2015., 20:59 »
Siguran sam da će kad se glasa za najbolju igru godine naći mozgovi koji će reći kako GTA 5 nije igra godine. Dragi moji GTA 5 je izašao 2013.
Odakle ti, iz sume, odjednom?
Vjerujem da si nešto pio kad si ovo pisao, jer nema nikakve veze s onim sto su ljudi zadnje pisali...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2513 : 26. Lipanj, 2015., 22:31 »
Siguran sam da će kad se glasa za najbolju igru godine naći mozgovi koji će reći kako GTA 5 nije igra godine. Dragi moji GTA 5 je izašao 2013.
Komentar bez imalo logike prvo kazes da ce se neko naci pametan da kaze da nije a onda kazes da sam se ja nasao pametan da kazem da nije.
:P

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2514 : 27. Lipanj, 2015., 09:35 »
Nema ništa gore nego kad izađeš iz job-a i spawnaš se u javnom lobbyu i cheater te počne obasipati vrećama. Srećom bio sam u autu i u passive modu i brzo sam uspio izaći iz igre, tako da savjetujem da ako već igrate sa random ljudima aktivirajte passive mode i kad izađete iz job-a u lobby brzo uđite u neki auto. Manje su šanse da ćete tako pokupiti prljavi novac.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2515 : 27. Lipanj, 2015., 11:44 »
Nema ništa gore nego kad izađeš iz job-a i spawnaš se u javnom lobbyu i cheater te počne obasipati vrećama. Srećom bio sam u autu i u passive modu i brzo sam uspio izaći iz igre, tako da savjetujem da ako već igrate sa random ljudima aktivirajte passive mode i kad izađete iz job-a u lobby brzo uđite u neki auto. Manje su šanse da ćete tako pokupiti prljavi novac.
U svakom lobby-u je bar jedan koji spawna novac i oko njega ima 20 ljudi. Koda se njima da banati sada te sve ljude koji skupljaju taj novac.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2516 : 27. Lipanj, 2015., 11:48 »
Nema ništa gore nego kad izađeš iz job-a i spawnaš se u javnom lobbyu i cheater te počne obasipati vrećama. Srećom bio sam u autu i u passive modu i brzo sam uspio izaći iz igre, tako da savjetujem da ako već igrate sa random ljudima aktivirajte passive mode i kad izađete iz job-a u lobby brzo uđite u neki auto. Manje su šanse da ćete tako pokupiti prljavi novac.
U svakom lobby-u je bar jedan koji spawna novac i oko njega ima 20 ljudi. Koda se njima da banati sada te sve ljude koji skupljaju taj novac.

Zašto ne? Takva su pravila. Bilo bi korektno da kažnjavaju one koji se igraju Robin Hooda i one koji lakomo se kite tuđim perjem. Neka se ljudi trude, lako je kad dobiješ sve na pladnju. Mislim da bi bilo fer prema nama korektnima i uzornima.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2517 : 27. Lipanj, 2015., 11:52 »
Nema ništa gore nego kad izađeš iz job-a i spawnaš se u javnom lobbyu i cheater te počne obasipati vrećama. Srećom bio sam u autu i u passive modu i brzo sam uspio izaći iz igre, tako da savjetujem da ako već igrate sa random ljudima aktivirajte passive mode i kad izađete iz job-a u lobby brzo uđite u neki auto. Manje su šanse da ćete tako pokupiti prljavi novac.
U svakom lobby-u je bar jedan koji spawna novac i oko njega ima 20 ljudi. Koda se njima da banati sada te sve ljude koji skupljaju taj novac.

Zašto ne? Takva su pravila. Bilo bi korektno da kažnjavaju one koji se igraju Robin Hooda i one koji lakomo se kite tuđim perjem. Neka se ljudi trude, lako je kad dobiješ sve na pladnju. Mislim da bi bilo fer prema nama korektnima i uzornima.
Da ali je problem šta je takvih na tisuće.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2518 : 27. Lipanj, 2015., 11:56 »
Pa? Ima i nas na tisuće. Lako mi to riješimo samo nam treba dati oružje.
Ne treba rockstar imati svoje ljude koji bi to radili, ima dosta nas poštenih igrača koji bi objektivno ocijenili situaciju i riješavali se onih koji se ne pridržavaju pravila. Poput admina na privatnim serverima nekih igara. I da vidiš kako bi bilo reda i discipline.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2519 : 27. Lipanj, 2015., 12:00 »
Da najbolje sada dati svima da mogu ljude micati sa servera na šta bi to izgledalo. Trebaju napraviti neki sistem prijava takvih ljudi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9