HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942331 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2985 : 18. Prosinac, 2016., 18:07 »
Pa ima hrpa i hrpa toga.Svako malo izbace nesto novo, utrke, auta, story misije, razna prosirenja za kriminalna carstva i ostalo, stvarno cudo, cudo stvari dodaju..

Ti si bice zadnje vidio onaj Lowrider DLC.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2986 : 18. Prosinac, 2016., 18:09 »
Badava?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2987 : 18. Prosinac, 2016., 18:19 »
Svi DLCevi u GTA V su besplatni, ali aute naravno plaćaš redovno po nekoliko miliuna.
Plus ovog DLCa je što su konačno omogućili krađu skupocjenih automobila i njihovu prodaju. Pa je igra dobila svoj smisao (jer se tako i zove) i konačno možeš početi brže zarađivati.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2988 : 19. Prosinac, 2016., 13:55 »
Zanima me kako mogu povecati fps u gta v?
Moje komponente su:
i5-6500
8gb ddr4
r7 250 2gb ddr3
Igram na 1400x900 rez 
na low igram odnosno normal postavkama
Imam oko 35 fps i mislim da mogu vise da izvucem sa ovom konfiracijom posto ipak za gta v je bitniji procesor.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2016., 15:39 Atrix »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2989 : 19. Prosinac, 2016., 13:59 »
Smanji rezoluciju ili kupi jacu graficku karticu
Sutra će danas biti juče kao što je juče danas bilo sutra

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2990 : 20. Prosinac, 2016., 11:51 »
Hm? Kolega, ja igram sa i5-750, 8 GB DDR3 i Radeon HD 6950. Igram na postavkama medium-high (recimo da je 'very high' najjače) s rezolucijom 680x1050 i izvlačim 30-50 FPS-ova. Tako da ne znam što te toliko koči.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2991 : 24. Prosinac, 2016., 15:28 »
Dakle imam GTA V na steamu,al nakon ovog novog Update nemam snjeg oko sebe,kad vozim auto vidi se trag snjega i mogu grudve uzet,ali snjega nema.
Ako moze pomoc ;)
Beer, Women & Football.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2992 : 24. Prosinac, 2016., 21:47 »
Svi DLCevi u GTA V su besplatni, ali aute naravno plaćaš redovno po nekoliko miliuna.
Plus ovog DLCa je što su konačno omogućili krađu skupocjenih automobila i njihovu prodaju. Pa je igra dobila svoj smisao (jer se tako i zove) i konačno možeš početi brže zarađivati.
Slažem se,al opet puno bolje to neg da su stavili da moramo kupovat stalno DLC. Ovako kupiš igru i mirna Bosna,a s druge strane kad je do nečeg lako doć onda brzo dosadi.

Također za one koji ne znaju jučer je ubačen snjeg. Mala zamjerka zbog oblačenja ljudi,jer ipak je zima xD
I snimio sam klip pa pogledajte ak imate vrimena
! No longer available

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2993 : 27. Prosinac, 2016., 14:10 »
Nisam igrao igricu jedno 4-5 mjeseci i odlučim je upalit i nes ne radi al to nije bitno, ponovo sam skinuo cijelu igricu nedavno tako da se redownload i reinstalacija molim ne preporučuju kao rješenja. Međutim kada sam ju ponovo skinuo igra se crasha, surfam već danima i probavam rješenja međutim ništa ne pomaže... Rockstar na tickete odgovara otprilike nikad pa ako je tko imao sličan problem ili kakvu ideju kako ovo riješiti molim vas da napišete ovdje ili meni osobno na pm.
(Rockstar mi je napisao da je moguće da je to zbog nekog programa u pozadini)


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2994 : 27. Prosinac, 2016., 16:14 »
Nisam igrao igricu jedno 4-5 mjeseci i odlučim je upalit i nes ne radi al to nije bitno, ponovo sam skinuo cijelu igricu nedavno tako da se redownload i reinstalacija molim ne preporučuju kao rješenja. Međutim kada sam ju ponovo skinuo igra se crasha, surfam već danima i probavam rješenja međutim ništa ne pomaže... Rockstar na tickete odgovara otprilike nikad pa ako je tko imao sličan problem ili kakvu ideju kako ovo riješiti molim vas da napišete ovdje ili meni osobno na pm.
(Rockstar mi je napisao da je moguće da je to zbog nekog programa u pozadini)




Pa kada bi vidjeli onaj konkretan prozor iza ovog glupog prozora od Windowsa onda bih vidio točnu grešku i mogao te negdje konkretnije uputiti. Ovako ne vidim ništa jer taj prozor blokira onaj najbitniji koji je u pozadini... Ovako ti nitko nemože pomoći.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2995 : 27. Prosinac, 2016., 16:57 »
Evo konkretan prozor...


*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2996 : 27. Prosinac, 2016., 17:11 »
Ok, a sad još puno, puno konkretnije.


1) Od kada se to dešava?
2) Navedi kompletnu konfiguraciju
3) Koji su zadnji driveri koje koristiš?
4) Jesi li radio OC procesora ili grafičke?
5) Na kojim postavkama je igra?
6) Koristiš li u isto vrijeme FRAPS ili neke druge programe za snimanje?
7) Jesi probao igru upaliti kada pogasiš SVE programe koji su u pozadini (npr. antivirus, fraps, Afterburner, torrent, itd)?
8) Originalna verzija? RGSC ili Steam?


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2997 : 27. Prosinac, 2016., 17:18 »
1.) Pa kažem, nisam igrao igru nekih 4-5 mjeseci pa kad sam ju isao upalit skuzio sam da sam pobrisao neke podatke slucajno i odlucio redownloadat sve... I kad sam ponovo sve skinuo i instalirao kao i prije dok sam igrao najnormalnije pojavio se taj error koji sam tad prvi put vidio...
2.) Konfiguracija bi morala bit ok ali evo :    i7 3770
                                                                            GTX 650 Ti
                                                                            8 GB rama
3.) Pokušavao sam pokrenuti igricu i s najnovijim driverima i sa starijim... ( Trenutno su 353.06 )
4.) Ne, nikad ništa od toga
5.) Nisam o ovome siguran jer kad sam redownloadao nisam je stigao ni pokrenut tako da je valjda na default postavkama...
6.) Fraps čisto da znam broj FPS-a... Ne snimam nikad nista
7.) To mi je i Rockstar preporučio i probao sam ali nije pomoglo..
8.) Original verzija, Rockstar, nije steam...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2998 : 27. Prosinac, 2016., 17:33 »
Ok. Rockstar ima jako puno problema s validacijom podaaka i to nisu nikada riješili.
Ako si skidao igru u komadu bez gašenja računala ili prekidanja onda bi sve trebalo biti u redu. Ako si pak gasio komp i prekidao onda si u problemima. Ja sam zbog toga morao skidati igru čak 5 puta za redom...
Ti driveri koje imaš su stari godinu i pol dana! Točnije izašli su 31.05.2015... Trebaš imati drivere 376.48!
Ugasi FRAPS otalno jer i on zna zeszat sam po sebi.


Možeš probati još i ovo:
Solution for Windows 10 & above;
  • Step 1: Right-click This PC, and select Properties from the menu.
    Step 2: Choose Advanced system settings in the System window.
    Step 3: When the System Properties comes up, go to Advanced from top.
    Step 4: Under Performance, click Settings.
    Step 5: When Performance Options comes up, go to Advanced from top.
    Step 6: Click Change under the Virtual memory.
    Step 7: When Virtual Memory window comes up make sure The First Line is unchecked, Then Select Driver C in The List, Then click Custom size down below The List.
    Step 8: When you make Custom Size active, Initial size and Maximum Size become available for entering number.
    Step 9: You have to write a number which definitely more then Recommended, close to your actual Ram(GB); for example My Ram is 8GB, Recommended paging file size is 1912MB, but I entered 5120MB for both Initial Size and Maximum Size.

    Ukoliko ni to ne upali onda skini REVO unistaller i riješi se GTA V s advanced opcijom i pobriši SVE. Samo prije toga svoj save negdje spremi na sigurno.
    I nakon toga ponovno skini igru, ali ovaj puta be ikakvih prekida.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2999 : 27. Prosinac, 2016., 17:42 »
I mislio sam da je neka fora s podacima i validacijom... Skidanje igre od 70-ak gigabajta odjednom da bi radila je toliki minus za Rockstar da mi nije jasno kako im nije palo na pamet riješit nešto... Pogotovo za nas s lošijim brzinama interneta... Sad sam vidio da se GeForce Experience iz nekog razloga nemože povezat na internet zato javlja da su ti driveri najnoviji tako da idem prvo riješit taj problem pa se pozabavit s ostalim rješenjima koje si mi dao...
U svakom slučaju hvala i javim se ukoliko je ovo riješilo problem.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9