HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943482 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1110 : 14. Siječanj, 2014., 07:18 »
Rekli su da uvijek rade na trenutnim igrama pa mi se čini da će spremit neku novu igru za next gen. Iako, trenutno im se još ne isplati prilagođavati za next gen dok ljudi ne počnu još masivnije kupovati.
Fifa, NBA, GTA & Call of Duty

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1111 : 16. Siječanj, 2014., 05:54 »
Ja se blago nadam da če izač GTA 5 za ps4 \:D/

 

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1112 : 16. Siječanj, 2014., 21:11 »
Ako se sjećate, u listopadu prošle godine je u AMD-ovim driverima pronađen dio koda koji je označavao postojanje GTA V profila. Nadali smo se da to znači da je igra potvrđena i za PC, no već u sljedećim verzijama drivera je Grand Theft Auto V maknut s ove liste.

Glasine o PC inačici Grand Theft Auta V ne prestaju, a s novim beta driverima se Rockstarova igra ponovno pojavila na spomenutoj listi profila, kao što možete vidjeti na priloženoj slici.



Izvor:
http://gameland.jutarnji.hr/vijesti/gta-v-profil-ponovno-pronaden-u-amd-driverima/

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1113 : 24. Siječanj, 2014., 22:24 »
Kako me živciraju ljudi koji imaju GTAV,a ne vole franšizu....Prijateljev brat dobio GTAV i sretan je,a pitam ga je li on ikada igrao GTA,GTA2 ili neke druge iz franšize,on mi kaže da su GTA,GTA2 i čak GTAIII,preloši i da je grafika loša....Neznam,ja nemam GTAV i tužan jesam zbog toga,ali sam za GTAIV čekao 4 godine....A kad mi netko kaže da obožava GTA,a mrzi sve igre franšize,osim San Andreas-a,Vice City-a i IV-ke,poludim.Ja jesam mlađi Gamer,ali moj brat je Retro-Gamer,pa sam navikao na Retro igre i volim ih igrati.A GTA i GTA2 kada sam igrao su bile najbolje igre ikad.Još kada je GTAIII izašao,nisam imao riječi.I ne nije mi bitna grafika u GTA-u....Igrao sam IV-ku sa 10 FPS-a,samo zato što je nevjerovatna igra i zato što sam obožavatelj franšize.Nisam se žalio zbog tih 10 FPS-a,ne ja sam prešao pola igre.A da daš igru nekom čovjeku kojemu je samo bitna grafika,odmah bi mu igra bila glupa.I ljut sam kada vidim tko igra GTAV,a kaže da su prethodnici glupi.Eto,ja sam to morao reći.Valjda me to toliko živciralo da jednostavno,moram reći,jer mi je više dosta tih ljudi koji ''vole'' franšizu,a tako se ''ponašaju'' prema prethodnicima.Hvala na čitanju. :wildboy:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1114 : 24. Siječanj, 2014., 22:35 »
jesi vidio... :winknkiss:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1115 : 24. Siječanj, 2014., 22:40 »
Pa realno zašto bi neki rendom klinac od štajaznam 12-13 godina koji igra GTA 5 smatrao prve 3 igre u serijalu remekt dijelima kad nijednu nije ni igrao niti mu išta znače.........

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1116 : 24. Siječanj, 2014., 22:50 »
Neznam,on je igrao GTAIII,revolucionalnu igru.I nije mu se grafika svidjela....Ja sam nahype-an na GTAV,ali imam neki razlog....Zato što sam igrao svaku igru franšize i poštujem franšizu,a on igra zato što svi igraju.Rijetko će danas,netko igrati sve igre franšize i poštovati je kada je utrošio 200 sati na nju.Neznam zašto sam takav,ali živcira me to. :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1117 : 25. Siječanj, 2014., 00:27 »
Preozbiljno shvaćaš sve.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1118 : 25. Siječanj, 2014., 00:48 »
@manjamax objektivno, gta serijal je dobar. to se vidi na popularnosti, prodaji i uspjehu. ali svako ima svoje misljenje. mislim da sam igro GTA 1 ili 2 i svidao mi se jer sam bio klinac u vrticu koji nije znao ni da zivi. gta san andreas mi je najbolja sandbox igra ikad. gta vice city i liberty city mi se jednostavno nisu svidali, ali nisu za bacit. gta IV (nemoj hejtat :hiha2:) mi je bio najgori GTA dosad. nekako mi je bio isprazan, bugovit, lagovit. jos uz to je srpski bio prelos sto mi je jos pogorsalo misljenje o igri.
jbg, jednostavno moras shvatit da svako ima drukcije misljenje. kad si malo promislim, jedini gta koji bih igro sad je GTA:SA, druge ne (osim GTA V ako dode na PC).
iako opet, znam na sto mislis. recimo ja sam veliki warcraft fan i mrzim kad ljudi koji su igrali WoW kazu da znaju lore i pricu warcraft svijeta, a nisu nikad igrali WC I, II, III (recimo kad kazu da lich king i illidan dolaze izvorno iz WoW-a i kad kazu da Deathwing i Pandareni nemaju nikakve veze s WoW-om i da su ih samo tako izmislili :tired:)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1119 : 25. Siječanj, 2014., 08:59 »
To i ja mrzim isto.Kada mi netko pametuje,a ništa nezna....4 godine sam čekao da dobijem GTAIV i dobijem ga u 2012.Bio sam najsretniji kada sam ga dobio.A neki dobiju GTAV igraju ga 2 mjeseca i dosadilo mu je.Recimo,ja sam GTAIV igrao 6 mjeseci.Jednostavno me živcira.Možda sam ipak preozbiljan,kao što @Cole kaže....
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2014., 14:51 manjamax »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1120 : 25. Siječanj, 2014., 12:15 »
@manjamax -oprosti ali ovo tvoje razmisljanje granici s ludilom. Znaci tebi smeta sto netko igra GTA V a nije igrao prijasnje nastavke i to sto se nekome nije svidjela "revolucionarna" trojka? Pa mozda i je bila revolucionarna kada je izasla ali sada je zastarjela igra sa zastarjelom grafikom, i nema razloga da se svidi nekome liku koji ju nije igrao kada je tek izasla kada trenutno ima 10 slicnih, novijih i u svim pogledima boljih igara.

Imam osjecas da ti mislis da samo ljudi koji su presli sve igre i nestrpljivo ocekivali svaki novi nastavak imaju pravo uzivati u igranju GTA V jer su oni to svojim fanbojsvom "zasluzili".

Skroz cudno razmisljanje :bonk:
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2014., 12:17 maxim.x »

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1121 : 25. Siječanj, 2014., 14:52 »
Meni se ne sviđa što oni ne poštuju prethodnike.A možda jesam malo lud....

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1122 : 25. Siječanj, 2014., 14:55 »
Jesi i počni koristit razmak iza interpunkcijskih znakova.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1123 : 25. Siječanj, 2014., 17:15 »
hahah Cole podjecas me na profesora iz hrvatskog jezika :D :clap:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #1124 : 25. Siječanj, 2014., 17:42 »
Meni se ne sviđa što oni ne poštuju prethodnike.A možda jesam malo lud....
nisi lud jarane, samo si fenboj ;) nemoj me krivo shvatit, ne zelim te vrijedat nego kazem da obozavas tolko GTA da ti ne moze bit jasno zasto netko ne voli GTA serijal/prijasnje GTA igre. svako je fenboj u necemu : ja sam fenboj warcrafta, shazaam batmana, cole fife i tako :hiha: ono sto ti preporucam jest da pokusas vidit drugu stranu. ostali mozda jednostavno nisu igrali GTA kao ti da bi ga tolko volili. moj ruski prijatelj tu u svabiji nije nikad cuo za crash bandicoota i kad sam mu ga spomenuo, pitao se otkud sam sad tu igru izvuko :)) al sta ces, nemogu rec da je budala, odrastao je u drukcijem drustvu i drukcijoj zemlji, zasto bi poštova crasha kad nema blage veze sto je i ko je on, kontaš
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9