HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264112 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #225 : 30. Ožujak, 2015., 22:04 »
dakao rag imaš 8 healtha. fora ali manje korisno od jaraxxasa.
ma sve ove karte su prezabavne šta su nove. sviđaju mi se ove nove class karte. bio sam jednom govorio da će priest sto posto dobit ovu kartu za respawn

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #226 : 31. Ožujak, 2015., 00:34 »
Paladin je definitivno dobio najbolje karte. Emperor je OP i jos je neutralan!!! :bonk:
Druid i warrior su dobili najgore karte, warrior ce barem biti puno jaci sa ovim neutralnim kartama.
« Zadnja izmjena: 31. Ožujak, 2015., 00:36 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #227 : 31. Ožujak, 2015., 00:40 »
moram priznati da jedva čekam novu ekspanziju jer mi se igra počela polako ali sigurno gaditi od gnomes vs goblins karti,  jednostavno postalo je previše na sreću, random dropovi, random dmg, random minioni, sve je random  wtf   :tired:
ovih dana igram isključivo radi skupljanja golda za zmajeve, svaki 3. dan dok se skupi questova...

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #228 : 31. Ožujak, 2015., 00:42 »
Ja sam preordero novu avanturu i vidim da necu pozalit :clap:

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #229 : 01. Travanj, 2015., 00:25 »
Dobili smo mozda i novu kartu!!! Bane of Doom sada sumonira bilo kojeg "collectable" demona! Bio je losa i nevidljiva karta dok je sumonirao između 6 odabranih demona ali nakon ove promjene karta bi se mogla igrati. U svakom slucaju valja malo cackati sa kartom i navijati za jaraxxusa i mal ganisa da iskoce :thumbs:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #230 : 01. Travanj, 2015., 10:05 »
Kruze neke price po netu da bi trebala da se pojavi i nova vrsta questa. Nesto kao ako spektejtas prijatelja koji pobijedi, znaci mora pobijediti, kao predjes quest a reward je klasicni pack.
"How do you do it?"
"Do What?"
"Forget."
"You don't, you just learn to live with it..."

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #231 : 01. Travanj, 2015., 10:34 »
Kruze neke price po netu da bi trebala da se pojavi i nova vrsta questa. Nesto kao ako spektejtas prijatelja koji pobijedi, znaci mora pobijediti, kao predjes quest a reward je klasicni pack.
to je onaj one time quest kao oni tutorial questovi.
kruži i onaj ninja card back. mislili su ljudi da je to za novu sezonu al ispostavilo se da se dobije kad se prođe BRM na Heroic.

Bane of doom će se počet koristit 100%.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #232 : 01. Travanj, 2015., 11:21 »
Koji rank ste bili na kraju sezone? Ja sam jedan dan poceo skupljati winove sa mech mageom tako da za koji mjesec dobijem zlatnog, i sa mech mageom sam dosao da ranka 10, pise u top 9%. Posto mi je to rekord trenutno poprilicno sam sretan. Isto tako, kakve deckove igrate? Ja imam Mech Magea od cca 6000 dusta, nekog nabacanog ramp druida, i mill druida od cca 4500 dusta.

Slika mech magea: http://prntscr.com/6o2miw - razmisljao sam zamjeniti sneedsa sa ragnarosom, ili ubaciti ragnarosa umjesto neceg drugog, ali sam se predomislio jer je u ovoj rush meti preslab + savrsen BGH materijal.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #233 : 01. Travanj, 2015., 13:26 »
Ja sam zavrsio na 20. ranku jer mi nije bitno koji sam rank posto ocu samo zlatnog roguea a prelako je winat na 20. ranku :D oko 50 winova po danu

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #234 : 01. Travanj, 2015., 13:37 »
Dobro su napravili s  ovim novim questom od kojeg dobijes pack jer ce jako pomoci novim igracima kojima svaka karta znaci puno. Sigurno je jako tesko novim igracima poceti igrati, pogotovo ce biti nakon BRM, drago mi je sto im pomazu na ovaj nacin. Mislim da bi trebali imati jos neku "trening" opciju za bolje upoznavanje s kartama i razlicitim mehanikama igre.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #235 : 01. Travanj, 2015., 13:41 »
Dobro su napravili s  ovim novim questom od kojeg dobijes pack jer ce jako pomoci novim igracima kojima svaka karta znaci puno. Sigurno je jako tesko novim igracima poceti igrati, pogotovo ce biti nakon BRM, drago mi je sto im pomazu na ovaj nacin. Mislim da bi trebali imati jos neku "trening" opciju za bolje upoznavanje s kartama i razlicitim mehanikama igre.
pa na normalu se mogu sasvim dovoljno upoznat sa kartama bar sam ja tako prvo sam igro samo normal dok nisam wino oko 600 normala nisam ni gledao ranked ni arenu zato jer nisam znao jos sve karte i kakve druge klase karte igraju..

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #236 : 01. Travanj, 2015., 13:48 »
Ja sam zavrsio na 20. ranku jer mi nije bitno koji sam rank posto ocu samo zlatnog roguea a prelako je winat na 20. ranku :D oko 50 winova po danu

 IMO,  ni ne isplati se previše truditi oko rankeda ako ne planiraš doći barem do Rank 5, jer na kraju mjeseca svejedno previše opadneš.
Mislim, svejedno ti je da li ćeš na početku mjeseca biti 18. ili 21. Rank, ako si na kraju bio 12,13.  (možda i manje), što i nije baš prelagano za dostići..

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #237 : 01. Travanj, 2015., 13:50 »
Ja sam zavrsio na 20. ranku jer mi nije bitno koji sam rank posto ocu samo zlatnog roguea a prelako je winat na 20. ranku :D oko 50 winova po danu

 IMO,  ni ne isplati se previše truditi oko rankeda ako ne planiraš doći barem do Rank 5, jer na kraju mjeseca svejedno previše opadneš.
Mislim, svejedno ti je da li ćeš na početku mjeseca biti 18. ili 21. Rank, ako si na kraju bio 12,13.  (možda i manje), što i nije baš prelagano za dostići..
Ja sam bio rank 5 i onda sam surrendo do ranka 20. tako da nabijam winove na rogue-u nabio sam u 4 dana 230 winova..

BATTLE.NET : Dodo#21272

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #238 : 01. Travanj, 2015., 13:58 »
Dobro su napravili s  ovim novim questom od kojeg dobijes pack jer ce jako pomoci novim igracima kojima svaka karta znaci puno. Sigurno je jako tesko novim igracima poceti igrati, pogotovo ce biti nakon BRM, drago mi je sto im pomazu na ovaj nacin. Mislim da bi trebali imati jos neku "trening" opciju za bolje upoznavanje s kartama i razlicitim mehanikama igre.
pa na normalu se mogu sasvim dovoljno upoznat sa kartama bar sam ja tako prvo sam igro samo normal dok nisam wino oko 600 normala nisam ni gledao ranked ni arenu zato jer nisam znao jos sve karte i kakve druge klase karte igraju..
Mislis casual? Nemaju svi strpljenja i vremena da igraju 600 partija da nauce osnove igre i razlicite efekte. Stavljajuci neki trening mod gdje ces startati s napravljenim deckom i uciti razlicite klase, efekte karata i mehaniku igre moze drasticno ubrzati upoznavanje novih igraca s igrom i zadrzati ih.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #239 : 01. Travanj, 2015., 13:59 »
Dobro su napravili s  ovim novim questom od kojeg dobijes pack jer ce jako pomoci novim igracima kojima svaka karta znaci puno. Sigurno je jako tesko novim igracima poceti igrati, pogotovo ce biti nakon BRM, drago mi je sto im pomazu na ovaj nacin. Mislim da bi trebali imati jos neku "trening" opciju za bolje upoznavanje s kartama i razlicitim mehanikama igre.
pa na normalu se mogu sasvim dovoljno upoznat sa kartama bar sam ja tako prvo sam igro samo normal dok nisam wino oko 600 normala nisam ni gledao ranked ni arenu zato jer nisam znao jos sve karte i kakve druge klase karte igraju..
Mislis casual? Nemaju svi strpljenja i vremena da igraju 600 partija da nauce osnove igre i razlicite efekte. Stavljajuci neki trening mod gdje ces startati s napravljenim deckom i uciti razlicite klase, efekte karata i mehaniku igre moze drasticno ubrzati upoznavanje novih igraca s igrom i zadrzati ih.
al blizzard to nezeli jer oni zele da ti njima fino das money za te karte da se upoznas sa kartama, if you know what i mean :D imam skoro vecinu karata a jedino za sta sam dao pare je bio pre order BM-a sve ostalo sam ostvario sa goldima

BATTLE.NET : Dodo#21272

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9