HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264277 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 26. Kolovoz, 2015., 11:02 »
Zaboravio sam prigovarati sto je blizzard stavio random packove za arena nagradu. Sada kada bi trebali skupljati sto vise TGT packova imamo samo 33% sanse da ih dobijemo. Bas glupava ideja koju su napravili :fpalm: , barem su mogli staviti mjesec dana TGT pa onda random.
Naravno, najbolje bi bilo da stave da biras koji pack zelis ali to je valjda previse za ocekivati.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #331 : 26. Kolovoz, 2015., 11:46 »
Evo ja sam sinoc igrao nekih 4,5 sati, i jutros 2 sata od kad sam se probudio.Prezadovoljan sam igra je predobra..A i teska je dok se ne uhodas malo i ne skupis neke karte..Al izazovna i dobra..:thumbs:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #332 : 26. Kolovoz, 2015., 14:27 »
Evo ja sam sinoc igrao nekih 4,5 sati, i jutros 2 sata od kad sam se probudio.Prezadovoljan sam igra je predobra..A i teska je dok se ne uhodas malo i ne skupis neke karte..Al izazovna i dobra..:thumbs:

Da, tesko je dok se ne skupi malo vise karata, pogotovo ako igras f2p kao i ja, ali moze se. Jesi li probao arenu igrati da skupljas tako packov? Danas dolazi tavern brawl tako da cemo dobiti jos 1 free pack. :thumbs:
Ma igra je super, ja je igram jos od open bete (od prvog mjesca prosle godine) i dalje je igram ko manijak.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #333 : 26. Kolovoz, 2015., 14:40 »
Igram jucer od kad sam instalirao, i od jutros 5 sati i nije mi dosadila niti malo..Bio sam u areni al nemam vise golda, dobio sam free pack i kupio par packova..Sad igram play mode protiv ostalih igraca, i predobro je..Al jos trazim kojeg bi heroja i slozit pravi set, ovako pobjedin mozda 1/3, 1/4 meceva...Nezz moram jos i sve karte osvojit onih prvih 20, tek sam popunio 2,3 od 9 heroja...Al ide zadovoljan sam..Kakav je to tavern brawl?

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #334 : 26. Kolovoz, 2015., 14:54 »
Igram jucer od kad sam instalirao, i od jutros 5 sati i nije mi dosadila niti malo..Bio sam u areni al nemam vise golda, dobio sam free pack i kupio par packova..Sad igram play mode protiv ostalih igraca, i predobro je..Al jos trazim kojeg bi heroja i slozit pravi set, ovako pobjedin mozda 1/3, 1/4 meceva...Nezz moram jos i sve karte osvojit onih prvih 20, tek sam popunio 2,3 od 9 heroja...Al ide zadovoljan sam..Kakav je to tavern brawl?

Tavern brawl je igra pod posebnim pravilima, svaki tjedan bude razliciti brawl. Besplatno je i mozes igrati kada ti je jedan heroj (ne svi) level 20.
Brawl uvijek traje 5 dana i onda 2 dana ne bude dostupno pa onda opet mijenjaju.
Jako je zabavno i svi dobiju pri prvoj pobjedi free pack (samo pri prvoj pobjedi ide pack, vise pobjeđivanja je samo za zabavu) i preko toga mozes i qustove rjesavati ako hoces.
Tako da nas 1 tjedno caste sa classic packom. :thumbs:
Brawl danas dolazi u 17:00h
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2015., 14:56 Piccolo »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #335 : 26. Kolovoz, 2015., 15:01 »
Extra imam priesta i warlocka na level 12 sad cu ih dogurat do 20, pa se vidimo u brawlu...:thumbs:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #336 : 26. Kolovoz, 2015., 15:04 »
Extra imam priesta i warlocka na level 12 sad cu ih dogurat do 20, pa se vidimo u brawlu...:thumbs:

Daj battletag pa cemo brawlat :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #337 : 26. Kolovoz, 2015., 15:08 »
Ako mislis na ime AmigoPablo13

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #338 : 26. Kolovoz, 2015., 15:11 »
Ako mislis na ime AmigoPablo13
Moras i onaj broj staviti.
Ovako: Piccolo#2533

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #339 : 26. Kolovoz, 2015., 15:13 »
A di cu vidit taj broj?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #340 : 26. Kolovoz, 2015., 15:14 »
AmigoPablo13#2760

EDIT: Evo igram jutros od 10 i napokon uspio uc u tavern brawl ima mozda pola sata...Igra je predobra!!
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2015., 20:28 bartul_9 »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #341 : 28. Kolovoz, 2015., 11:36 »
Dobio iz Arena packa Malygosa.



Topdecko Mind Control, uzeo mu Mal'ganisa i pobjedio. Al je zanimljivo vidit ova dva giganta Jarraxusa i Mala.


Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #342 : 29. Kolovoz, 2015., 13:20 »
Što mislite o trenutno aktualnom Warrior control decku/ Grim patron warrior decku ?    iritantno ?   

 meni se čini da bi pod hitno trebali nerfati Frothing Berserkera, koji uz Warsong commandera ima charge uz previše attacka, dok bi zapravo trebalo vrijediti charge samo do 3 attacka ??

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #343 : 29. Kolovoz, 2015., 17:27 »
Što mislite o trenutno aktualnom Warrior control decku/ Grim patron warrior decku ?    iritantno ?   

 meni se čini da bi pod hitno trebali nerfati Frothing Berserkera, koji uz Warsong commandera ima charge uz previše attacka, dok bi zapravo trebalo vrijediti charge samo do 3 attacka ??

Ja ne bih mijenjao Frothing Berserkera, iako dobije jako veliki attack zbog warriorovih whirlwhind efekata, pogotovo protiv deckova koji ne stvaraju neki pritisak kao na primjer kad igram priesta protiv patrona - 2 Frothinga uvijek zavrse stvar.
Frothing + warsong combo je bio koristen i prije Blackrock Mountaina npr. u Math warrioru od Razora i nikad nije bio toliki veliki problem kao sada.
Mislim da su najveci problemi Battle Rage i Warsong. Sa battle rageom warrior moze prebrzo vuci karte i zalazi dublje u deck i skuplja te opasne combo karte. Mozda bi trebala vuci samo na minionima a ne i na svom heroju?
Warsong je vec bio nerfan ali posto opet pravi probleme mozda da daje charge samo odigranim minionima a ne onim summoniranima.
« Zadnja izmjena: 31. Kolovoz, 2015., 21:04 Piccolo »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #344 : 31. Kolovoz, 2015., 21:07 »
Nagrade za ranked:
Rank 20 - 1 golden common card, 5 dust+ card back
Rank 19 - 1 golden common card, 10 dust+ card back
Rank 18 - 1 golden common card, 15 dust+ card back
Rank 17 - 1 golden common card, 20 dust+ card back
Rank 16 - 1 golden common card, 25 dust+ card back
Rank 15 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust+ card back
Rank 14 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust+ card back
Rank 13 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust+ card back
Rank 12 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust+ card back
Rank 11 - 1 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust+ card back
Rank 10 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 5 dust+ card back
Rank 9 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 10 dust+ card back
Rank 8 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 15 dust+ card back
Rank 7 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 20 dust+ card back
Rank 6 - 2 golden common card, 1 golden rare card, 25 dust+ card back
Rank 5 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 5 dust+ card back
Rank 4 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 10 dust+ card back
Rank 3 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 15 dust+ card back
Rank 2 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 20 dust+ card back
Rank 1 - 2 golden common card, 1 golden epic card, 25 dust+ card back
Legend - 3 golden common card, 1 golden epic card, (0 dust)+ card back

Rank 5 najbitniji!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9