HCL.HR

Hearthstone

  • 542 Odgovora
  • 264137 Hitova
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #390 : 07. Studeni, 2015., 11:45 »
Koja hrpa losih karata dolazi u ovom adventure...:fpalm:
Nadam se da ce adventure biti zabavan.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #391 : 07. Studeni, 2015., 21:46 »
Koja hrpa losih karata dolazi u ovom adventure...:fpalm:
Nadam se da ce adventure biti zabavan.
a kao i uvijek sa adventurima. više se koristi karti iz naxxa nego šta će bit zajedno brm i loe. ako ništa jako su zabavne karte i dosta drugačije od sadašnjih.
ali neke karte će se sigurno implementirat u deckove. neke karte su čak po meni op lagano.
evo moje analize po klasama (komentirat ću samo ok karte)
raven idol i mounted raptor bi se sigurno mogao igrat u nekim aggro druidima
dart trap je prva liga secret za face huntera (blizzard baš obožava face huntera)
mage je dobio najbolje karte definitivno. sve tri će se igrat, jedino animated armor manje. ove ostale dvije će se igrat u tempo mageu sigurno, a torch možda u freeze mageu.
paladin je dobio loše karte. ajd secret je čak i ok. dobar za control paladine
priest je dobio jednu kartu koja valja i ona je op. znači 6 mana SW: death + mind control. prva liga karta i sigurno će se igrat u control priestu.
rogue opet dobio shit karte
sve nešto čudno i ništa posebno također i za shamana
warlock...možda jedino seeker. čini mi se dobra u zoo deckovima. nakon implosiona postaje 5/5 za jednu manu
warrior...ajme...opet forsiraju taunt warriora.
od neutralnih su zanimljivi brann,mrrglton,naga sea witch,summoning stone,eerie statute,gorillabot,jeweld scarab.

također,jako mi se sviđaju novi cardbackovi koji dolaze i novi boardovi
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2015., 22:08 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #392 : 07. Studeni, 2015., 22:58 »
Od svih karata samo mageov forgotten torch i priestov entomb obecavaju, sve ostalo je samo za raditi "fun" deckove.
Drago mi je sto su dali warrioru ove karte jer ce napokon biti bolja klasa u areni, to im je pun pogodak i jos su i common :thumbs:
Tunnel trog od shamana pokazuje da overload moze i neko dobro napraviti, to je nesto sto shamana muci vec duze vrijeme i lijepo je vidjeti da se malo misli na trenutno najlosiju klasu.
Rekao bi da su Hunter i Rogue dobili najlosije karte. Ajd Hunterove bar djeluju zanimljivo, ali Rogue-uzas :fpalm:
Edit: zapravo i warlock je jako los... ma sve je slabo... :bonk:
« Zadnja izmjena: 07. Studeni, 2015., 23:00 Piccolo »

*

G1ML1

  • *
  • 130
  • MP: Hearthstone & SAMP & Armored Warfare
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #393 : 08. Studeni, 2015., 12:15 »
Sace murloci rulat.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #394 : 08. Studeni, 2015., 12:29 »
Bas i nece s obzirom da ove dvije karte nerfaju murloc knighta. Paladin je doduse dobio interesantni 4 drop.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #395 : 08. Studeni, 2015., 20:23 »
ovaj majmun za 3 mane, 3/4 taunt, dakle poboljšana verzija spider tanka za warriora, nije loše. općenito mi se čine ok karte, vidjet ćemo hoće li se koristiti i kako će se koristiti. ako ništa bit će zabavno :) ni BRM se nije na početku koristio, sad svako malo naletim na dragon deckove.
EDIT: also, ovaj hunter trap za 5 dmg vidim kao laku implrementaciju u face huntera i svakako ću isprobati. sve je više mageova, malo miniona, puno spellova i hero powera, dalo bi se iskombinirati.
« Zadnja izmjena: 08. Studeni, 2015., 20:25 9mlg9 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #396 : 09. Studeni, 2015., 02:56 »
samo nek deru nove karte, da se unese malo živosti i da ljudi počnu malo koristiti kreativnost za neke nove deckove..   

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #397 : 17. Studeni, 2015., 11:30 »
koliko je ustvari torch dobra u freeze mageu? nisam još isprobao tu varijaciju freeze magea. frost bolt zna bit koristan i za obranu protiv velikih miniona kad biš samo htio freezat ga a torch je više za napad i obranu od manjih miniona, ali vraća se kasnije pojačana 3 za 6. neznam...ima minusa i pluseva

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #398 : 24. Studeni, 2015., 16:07 »
Ajde da malo obrisem prasinu s foruma da se ne misli da smo mrtvi.
Reno Jackson i Bran Bronzebeard su donijeli bas puno zivosti u metu. Prave se deckovi sa bas svim klasama bazirajuci se na ova dva legendaryja i to je fantasticno iskustvo. Ne sjecam se kad je zadnji puta meta bila ovoliko zabavna :thumbs:
Kako Reno ubija aggro deckove pa to je strasno :clap:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #399 : 24. Studeni, 2015., 18:18 »
Uzitak je igrat protiv nepredvidivih deckova, sad kad je reno doso puno je vise razlicitih karata u deckovima. Interesantno je to za pratit partiju. A bran mi je za paladina zlato, masu puta me spasio sto sa healbotom sto sa quartermasterom.

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #400 : 25. Studeni, 2015., 07:57 »
genijalne su te dvije karte. reno jedan od najdražih karti ikad. meta će se dosta usporit.
čak je brann counter reno ako se gleda na neki način. brann je pojačao mill deckove do te razine da ih se može igrat čak i kompetitivno. pogotovo po meni, najkonzistentinijeg od svih, mill warriora. igraš ga kao control pa mill pa fatigue. ako ti mill ne ide, ništa zato, samo nastavi igrat kao običnog fatigue warriora.

igrat sa 30 različitih karti je jako zabavno. ali najzabavnije kod reno deckova, pogotovo kod warlocka, je preživljavanje na niskom healthu. ono kad moraš svaki turn pregledat na koje načine te može ubit proivnik i da li je u mogućnosti te ubit sa tim kombinacijama, i ako nemože nastavit igrat sa 5 HP nema boljeg. koliko puta sam igrao sa 1 HP po par turnova...

sve u svemu možda najbolja ekspanzija do sada uz naxx što se tiće obujma karti koje će se igrat. a najbolja po solo avanturi sigurno

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #401 : 25. Studeni, 2015., 08:05 »
Gledo sam malo kako sa agro deckom kupit taj extra turn da se countera reno. I jedna karta mi zapela za oko, sta ako se nerubar weblord odigra kao loatheb? Da kupi taj extra turn pa da se ipak uspije dokrajcit control deck. Rouge ima odgovor u vidu beneth the grounds, koji mu isto anulira battlecry. Idemo razmislit kako ga counterat :piva:

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #402 : 25. Studeni, 2015., 12:30 »
Gledo sam malo kako sa agro deckom kupit taj extra turn da se countera reno. I jedna karta mi zapela za oko, sta ako se nerubar weblord odigra kao loatheb? Da kupi taj extra turn pa da se ipak uspije dokrajcit control deck. Rouge ima odgovor u vidu beneth the grounds, koji mu isto anulira battlecry. Idemo razmislit kako ga counterat :piva:
ako reno postane problem, morat će se da nekako blokirat turn i da weblord je jedna od boljih opcija. samo što moraš imat board control jer u 6 (5 ako igraš drugi) turnu neprijatelj će imat načina da ti ubije weblorda sigurno. 4 hp nije nešto strašno

discover je drugi ili možda treći najbolji keyword u igri. value kao deathrattle a sporiji od battlecrya jer moraš odigrat te discovered karte. meni najdraži keyword.



ida quotam piccola... post je na ovoj stranici al ajd :loludara:

Koja hrpa losih karata dolazi u ovom adventure...:fpalm:
Nadam se da ce adventure biti zabavan.

« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2015., 12:31 venom11 »

Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #403 : 25. Studeni, 2015., 13:01 »
Weblord je prelosa karta da bi se koristila. Koji si deck moze dopustiti da ima takvu jednu suplju kartu koja 99% (da ovaj broj sam upravo izmislio)  vremena nista ne radi? Aggro deckovi jednostavno ne mogu imati takvu jednu kartu koja bi trebala biti nekakav counter Reno Jacksonu mada ni to nije counter.
Nisam nikada morao Rena baciti na turnu 6, to su vecinom bili turn 9+.Da Reno kosta 2 mane vise on ce se bez problema baciti.

@Venom  I dalje mislim da je dosta losih karata doslo , samo sto nisam ocekivao da ce ove biti toliko dobre :D

« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2015., 13:11 Piccolo »

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: Hearthstone - općenita rasprava
« Odgovori #404 : 26. Studeni, 2015., 14:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9