HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566945 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1425 : 30. Listopad, 2014., 09:50 »
I onda pogledam : Silver, i nasmijem se :wildboy:

Koje je razlika u silveru protiv silvera i u diamond protiv diamonda?


Odg: League of Legends
« Odgovori #1426 : 30. Listopad, 2014., 12:54 »
I onda pogledam : Silver, i nasmijem se :wildboy:

+1

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1427 : 30. Listopad, 2014., 14:32 »
I onda pogledam : Silver, i nasmijem se :wildboy:

Koje je razlika u silveru protiv silvera i u diamond protiv diamonda?



Iskreno se nadam da se salis. U slucaju da sam u krivu, evo da ti objasnim u dvije recenice.

U Diamondu nitko nece napraviti tako glupe pogreske kao sto radite vi u silveru, te ako i naprave neku pogresku drugi tim ce znati kako tu pogresku okrenuti u svoju korist te ju iskoristiti maksimalno.
U Diamondu se sve vrti oko objectivea i nikad ne vidis da jedan tim vodi za 20+ killova, to se jednostavno ne desava, ljudi tamo su dovoljno pametni da znaju kako ne umrijeti.

Eto, nadam se da sam ti objasnio malo, jer po tvojoj logici ako silver protiv silvera izgleda isto kao i diamond protiv diamonda onda je valjda silver = diamond?

Isto tako silver je valjda najlakse carryati i svaki game moze poci bilo kako, sad boostam account of jedne frendice iz silver 2 do golda 5, i odigrao sam 5 za redom, 5 dobivenih sa jayceom. Jednostavno ljudi ne znaju kako igrati u tom elou, i jedini nacin da se popnes na ljestvici je da priznas sam sebi da si los i da gledas to sa druge strane; sto mogu ucini da POSTANEM BOLJI? Ne igraj za win, igraj za samopoboljsanje, pa ce winovi dolaziti sami. I ne, niste u bronze/silver zbog svojeg loseg teama, vec zbog sebe. Ako si ti uistinu dobar, vece su ti sanse da pobjedis jer je to jedan manje kreten u tvojoj ekipi.
Naravno sad, ne mozes pobjediti svaki game koliko god dobar bio, i moze se desiti da jedan sjebe game, ali to nije svaki game. Sad sam malo otisao s teme ali eto cinilo mi se prikladno. Uzivajte, jos 10 dana sezone 4 ostaje.
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2014., 15:14 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1428 : 30. Listopad, 2014., 15:24 »
po tvojoj logici ako silver protiv silvera izgleda isto kao i diamond protiv diamonda onda je valjda silver = diamond?
nije on mislio silver = diamond, nego Δsilver = Δdiamond. :hiha: nadam se da razumis.

ali jebes matematiku sad, sto se tice tvog posta : kazes da ce se diamond igraci znaci izvuci iz teske situacije bolje nego silveraši. ali diamond igracu ce bit teze se izvuc iz te situacije bas zato jer igra protiv igraca na
njegovom nivou. iako opet, silver igraci se ne znaju slagat, tojest pocinju flameat i pizdit bzvz ako gube, a pocinju se kurcit ako vode na pocetku.

al iskreno, bas me zanima kakvi su igraci u visim divizijama. ti si gold I , jelda? sto mislis, kakvi su igraci? osjeti li se da su bolji (ne sam gameplay nego i zrelost, ponasanje) ? ja sam osobno osjetio da su silver i bronze razliciti. u silveru su moroni, ali u bronci su igraci bas dno dna. prejadni su jednostavno
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1429 : 30. Listopad, 2014., 15:48 »
Platinum 5, trenutno, igram na plat 3 MMR-u. Za sad imam 3 gamea u platini, jedan sam izgubio i bio temeljito silovan u svakom podrucju, dok sam druga dva ja bio onaj koji siluje. Dosta iznenadjujuce, dobro igraju ljudi ali pickaju malo jadne pickove, tipa karma support na botu protiv brauma.

Igraci u platini, svi su ok, znaju sto rade, ne throwaju, tu i tamo se zalomi neki koji bas carrya sam, to je vec elo gdje se ozbiljniji i bolji igraci mogu pronaci. Jedna velika razlika, NITKO SE NE SVADJA. Ako se i svadjaju, ne vrijedjaju se i ne zele si rak braticu od strine iz treceg koljena  vec se fokusiraju samo na igru, i cisto na igru. Nema uvreda, nema vrijedjanja clanova obitelji, samo igre.

Kuzim sto mislis sa *trokut* silver = *trokut* diamond ali opet je izvalio glupost. Silver igrac nije i nikad nece  biti usporediv sa diamond igracem, i njihovi gameovi isto. U platini cak ne vidim bas da netko kupuje wardove, dok u diamondu svatko ima 3/3 stalno.

Ovo sa diamondom da ce se izvuci iz govna lakse je istina, jer ako netko sjebe, drugi tim je u prednosti jos vise, nadam se da kuzis sto mislim.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1430 : 30. Listopad, 2014., 16:52 »
@Phs Nisan reka da su silver i dmnd igrači isti, reka san da su sivler i dmnd mečevi isti,  onaj trokut ti je delta, koristit češ ga u fizici ako si još u školi., znači da je relativna sposobnost 1 silver igrača protiv drugog silver igrača ista kao i dmnd protiv dmnd.

Jedini game-ovi di nema istih pogrešaka su sa ozbiljnim premade 5 timovima, i u chalenger mečevima ljudi rade iste greške kao i u bronci 5 (malo karikiram, ali u osnovi je tako), pravi način da se dobije je ostat smiren i provat iskoristit progreške i upotrijebit ih protiv neprijatelja, šta san prova demonstirat sa onim match history-em.

Nažalost vidim da neki ljudi nerazmišjaju tako ooovom game-u, neka im je sretno u lovljenju večih rankova.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1431 : 30. Listopad, 2014., 19:05 »
@Phs Nisan reka da su silver i dmnd igrači isti, reka san da su sivler i dmnd mečevi isti,  onaj trokut ti je delta, koristit češ ga u fizici ako si još u školi., znači da je relativna sposobnost 1 silver igrača protiv drugog silver igrača ista kao i dmnd protiv dmnd.

Jedini game-ovi di nema istih pogrešaka su sa ozbiljnim premade 5 timovima, i u chalenger mečevima ljudi rade iste greške kao i u bronci 5 (malo karikiram, ali u osnovi je tako), pravi način da se dobije je ostat smiren i provat iskoristit progreške i upotrijebit ih protiv neprijatelja, šta san prova demonstirat sa onim match history-em.

Nažalost vidim da neki ljudi nerazmišjaju tako ooovom game-u, neka im je sretno u lovljenju večih rankova.

Više nisam siguran da li trollaš ili si toliko uvjeren u ovu glupost koju pišeš?!? :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1432 : 30. Listopad, 2014., 19:09 »
@Phs Nisan reka da su silver i dmnd igrači isti, reka san da su sivler i dmnd mečevi isti,  onaj trokut ti je delta, koristit češ ga u fizici ako si još u školi., znači da je relativna sposobnost 1 silver igrača protiv drugog silver igrača ista kao i dmnd protiv dmnd.

Jedini game-ovi di nema istih pogrešaka su sa ozbiljnim premade 5 timovima, i u chalenger mečevima ljudi rade iste greške kao i u bronci 5 (malo karikiram, ali u osnovi je tako), pravi način da se dobije je ostat smiren i provat iskoristit progreške i upotrijebit ih protiv neprijatelja, šta san prova demonstirat sa onim match history-em.

Nažalost vidim da neki ljudi nerazmišjaju tako ooovom game-u, neka im je sretno u lovljenju večih rankova.

Više nisam siguran da li trollaš ili si toliko uvjeren u ovu glupost koju pišeš?!? :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Šta točno misliš da je troll?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1433 : 30. Listopad, 2014., 19:11 »
Tvoje postojanje
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1434 : 30. Listopad, 2014., 19:12 »
Ponekad kad nepijatelji imaju 8 0 fizza u 10 minuti pomislite, a u kurac.
Kad nepijateljsa vayne ima 3 puta više farme od vašeg ad-a i 4 killa želite ić afk
Ali u tim vremenima tame i depresije dolazi cockblock ww
 http://snag.gy/ORauG.jpg


@ PHSXX je dosta toga dobro objasnio i uskratio mi vrijeme da ne trosim svoje, ja sam trenutno plat 2 i sad planiram doc do diamonda prije kraja sezone, igram na diamond 5 MMR-u

Razlika izmedu silvera i plat/diamonda je u tome da ako neprijatelji imaju 8-0 fizza u 10-oj minuti (što se rijetko viđa na tom levelu ELO-a) i kad neprijateljska Vayne ima 4 puta vise farme od tvog adc-a i 4 kila, nema tog ISusa ni Marije koji bi taj gejm okrenuo :piva:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1435 : 30. Listopad, 2014., 19:16 »

Razlika izmedu silvera i plat/diamonda je u tome da ako neprijatelji imaju 8-0 fizza u 10-oj minuti (što se rijetko viđa na tom levelu ELO-a) i kad neprijateljska Vayne ima 4 puta vise farme od tvog adc-a i 4 kila, nema tog ISusa ni Marije koji bi taj gejm okrenuo :piva:

Apsolutno se slažem, jako je teško zajebat takav lead i to bi bila glavna razlika između načina igranja u višim elo-ima.
S tim šta se treba naglasti da se takvi score-ovi događaju u nijima jednako ka u silveru, diamond igrači nisu imuni na teške stompove u lane-u.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1436 : 30. Listopad, 2014., 20:29 »
Neka mi neki malo pametniji objasni, kako sa jednim champom igram tako dobro da uz zajebavanje 90% osvojim lane, a sa drugim champom sa kojim isto znam sve mogućnosti i sposobnosti gubim više nego što pobjeđujem, a niti jedan nema skillshotove.

What, how, when..

P.S. Neću reći champove jer želim objektivno mišljenje a ne subjektivno.
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1437 : 30. Listopad, 2014., 21:12 »
Neka mi neki malo pametniji objasni, kako sa jednim champom igram tako dobro da uz zajebavanje 90% osvojim lane, a sa drugim champom sa kojim isto znam sve mogućnosti i sposobnosti gubim više nego što pobjeđujem, a niti jedan nema skillshotove.

What, how, when..

P.S. Neću reći champove jer želim objektivno mišljenje a ne subjektivno.

Zato šta ima jačih i slabijih champova, možeš ti bit najbolji igrač na svijetu, nečeš radit više štete sa pantheon q-om nego b5 scrub :D


Odg: League of Legends
« Odgovori #1438 : 30. Listopad, 2014., 21:58 »
@scopeout to je malo komplicirano za objasnit. ovo je moja teorija, zasto je tako :
1. jedan champ je jaci, drugi slabiji (tog ima jbg, usporedi yasua koji moze spamat svoju OP ultu s rammusom npr)
2. protivnici generalno znaju bolje igrat protiv jednog champa nego protiv drugog ili si dobio s jednim champom jake countere , dok s drugim ne
3. s jednim znas , s drugim ne znas igrat (ne zelim te vrijedat, ali sve je moguce. nisam vidio kako igras s ta 2 champova :/ )


@shicko imas lijep folder, kuracpičkadinamooo :)))
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1439 : 31. Listopad, 2014., 17:27 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:01 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9