HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 568149 Hitova
*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1545 : 04. Siječanj, 2015., 01:03 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:12 Tomz »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1546 : 04. Siječanj, 2015., 10:34 »
Taj video od kikisa bi trebalo masovno flag-at zbog štete mojem LP-u :loludara:
Do sad san ima 10-ak tf jungle-a u rankedu, samo je 1 uspia ne umrit pri prvom clear-u =D>

Lee je oduvik bia high skill cap champ, a sada je još i teži za igranje tako da je pametnije igrat s nekim ko zahtjeva manje mehanike tipa shivana, udyr, xin i slično.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1547 : 04. Siječanj, 2015., 11:52 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:12 Tomz »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1548 : 04. Siječanj, 2015., 16:31 »


haha! ja ih nisam previše vidio ^^ nekako je to bilo popularno samo nakon njihovog gejma protiv TSM-a.

slazem se u potpunosti, ja imam 50 % win ratea sa lee sinom na 60 gejmova, al ne vrijedi meni sto meni heroj lezi kada ja prebijem early game i nema me tko kerijati kasnije :tired: zato sam mišljenja da lee, baš kao i npr. vayne nisu baš za soloq, jer realno gledajući ako adc padne prvi u teamfightu poslije 35 minute, to je vrlo vjerojatno gotov game za taj team. a i dojma sam da protivnička ekipa čim vidi vayne odmah svi skaču u nju pa ti ne pomaze ni cleanse ni heal ni barrier ni mikaelis ni QSS ni botrk haha

Slazem se za lee i low elo. Igrao sam ga u zadnje vrijeme dosta i early-mid game postignem ok rezultat,ali kad dode late game jednostavno je nemoguce ista napravit kad team vise manje bude sranje. Mid protivnik 20%hp-a,a moj 60% i ja odem mid i ultam protivnika prema svom i moj flash away od protivnika i jos me napadne sta ja to radim,ja sam osto paf hahah. Lee je zabavan chamion i sviđa mi se,ali dosta ovisi o timu,a uz to imam  dosta veliki ping tako da je jos teze i nemoguce je izvest neku brzu akciju.

Pantheon,Vi,Reksai mislim da su to trenutno jedni od boljih juglera za sad koji ne ovise u velikoj kolicini o timu.


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1549 : 04. Siječanj, 2015., 17:42 »


Znači igram leona support, bot ide super svi lejnovi idu super možda je malo top imao problema. Vodimo u killevima cijeli gejm i onda ovi moji idioti počnu lovit killove umjesto da pushaju i winaju gejm. Jebena kata imala disconnectove par puta i onda mi njihov troll azir(gle build) još i wina. Onda još rejđam na kraju jer smo imali takav siguran gejm..

U zadnje vrijeme gejmovi su tako loši da to nisu istine. :wildboy:


Odg: League of Legends
« Odgovori #1550 : 04. Siječanj, 2015., 18:53 »
ja sam poceo igrat nedavno ponovo, bas sam se osjecao šrotno jer sam bio los al sam dns bas jebacki igrao s braumom. ti trenutci kad u zadnji cas sa shieldom spasis teammatea / teammateove ili kad savrseno pogodis ultu i tvoj tim napravi ace zbog nje. dobri stari braum, predobar supp :hug

a bas odigrao prvi put nakon dugo vremena vayne. bio sam smece, imao negdje 0/5, jos sam imao butthurt malphitea na botu koji me nije uopce supportao :wildboy: al dobro, trebam jos s njom vjezbat
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1551 : 04. Siječanj, 2015., 18:56 »
Maxaj w sa vayne i cekaj late.gg

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1552 : 04. Siječanj, 2015., 21:29 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:13 Tomz »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1553 : 05. Siječanj, 2015., 12:36 »
@tomz ne brini, igrao sam ju na normalu, sve dok ne budem bar imao pozitivni score i osjecao da sam bas svojim skillom dospio do pozitivnog scorea, igrat cu ranked. :)

sto se tice Q od vayne... di se ona tocno izrola? prema cursoru? prema smjeru di se vec krece?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1554 : 05. Siječanj, 2015., 13:12 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:13 Tomz »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1555 : 05. Siječanj, 2015., 16:42 »
e ljudi pokusajem uplatit rp preko paysafe carda i fali mi 0.32 eura, pa bili mi mogo netko pomoci bio bih jako zahvalan? :ave:
hvala

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1556 : 09. Siječanj, 2015., 04:50 »
Zadnjih par dana mi je doslovno muka od ove zajednice. U kratko vrijeme otkako sam se krenuo baviti rankedom, došao sam iz Silver 1 u Gold 2.

Igram u ranim jutarnjim satima, od 2 ujutro do 5 nadajući se da ću dobit tim koji nije toxic. Što dobijem? Dobijem tim od kojeg se doslovno zgražam. I to par puta za redom. Ajde, svatko ima loš dan ponekad, ali imati 1/14 sa Renektonom i cijelo vrijeme flejmati chat? Isti gejm u 15-oj minute imamo Ezreala 0/4 i Leonu 0/5 koji psuju sve po redu, jedno drugom i cijelom timu uz to. Stalno dođem do oko 80 bodova u Gold 2 i krenem se pripremat za promo i uvijek se dogodi isto.

Molim vas, suzdržite se komentara tipa ti zaslužuješ biti tamo gdje si sad i slično. Da, ja zaslužujem biti Gold 2 trenutno. Dobar sam igrač ali ono što me spriječava da napredujem je "yolo" i pohlepa nad killovima. Unatoč tome i kad izgubim ja gledam što sam pogriješio i pokušam to popraviti idući gejm. Ali zaslužuje li itko od nas ovakve igrače?

Ja ne razumijem ni najmanje po kojoj logici se takvi igrači nalaze u Gold 2? Za mene je ovo čista bronca. Gadi mi se EUNE.
Čini mi se kao da su EUNE i Rusija 2 najgora servera što se tiče zajednice.  Jedno vrijeme sam igrao na westu na bratovom accountu koji je Bronze 3. 70% ih je bilo pristojno samo je bio problem igra i mehanika.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1557 : 09. Siječanj, 2015., 09:40 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:13 Tomz »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1558 : 09. Siječanj, 2015., 10:36 »
Neznam baš, ja san iz bronce 5 do golda doša tako šta san pušta druge da me carry-aju, nevolim kad sam moran protiv 5 igrača.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1559 : 09. Siječanj, 2015., 10:43 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:14 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9