HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 568108 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1560 : 09. Siječanj, 2015., 13:06 »
Drugi ce te carryati prakticki samo ako ti igras supporta. Ostale 4 role, dovoljno je da jedan igrac odigra lose i propada vam game.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne baš, svaki igrač je jednako važan, support je po meni čak i važniji od junglera u ovoj meti jer je jungler siromašna baba koja slomi kuk svako malo pa mora nazad u bazu, a nema para da kupi pristojnu zamjenu :D

Iz bronce u silver san doša sa wukong jungleom u s4 predsezoni, sad san uša u gold sa malphit top-om. Ni jedan ni drugi nemaju baš potencijala za solo carry-at game-ove, večinom mogu samo kliknut r i nadat se da adc i mid znaju iskoristit tih 2 sekunde, šta u večini slučaja i znaju.

Prije san i ja bia mišljenja da je jedini način da dobiješ game da sam dobiješ, ali to je jebeno teško. Puno je lakše igrat nešto šta ima dobar cc i roam potencijal poput  blitz, janna, wukong, malphit, lissandra, volibear, warwick nego neke big plays champove (ajmo ih tako nazvat) tipa vayne, talon, leblanc, zed, rengar, (veliko možda) kalista.

Naravno nekima nije zabavno imat score tipa 2 4 20 ali realno veča je vjerojatnost da petero (ili troje  realnije gledano :mrgreen: ) pobjedi game nego da samo jedan igrač obavi sve.


Konkretno ako mi pogledate statsove http://www.lolking.net/summoner/eune/23538711#ranked-stats
Ja san mid main, glavni champovi su mi akali talon i lux, akali i talona igram debelo iznad svog elo-a, sa lux i nisam baš tako dobar (zašto skilshotovi zahtjevaju skill :loludara: )
A opet, sa malphit-om voli-jem i blitz-om san u roku od 2 tjedna doša iz s4 u g4. Naravno da ima game-ova koje nisan moga dobit, kad imaš nekog zatucanog šupka i pro smurfovi teško dobiju, ali takve stvari treba brzo zaboravit i preč u sljedeči game.

Ukratko, lvl 1 i lvl 6 roam-ovi sa bota ili topa na mid su freelo :mrgreen:

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1561 : 09. Siječanj, 2015., 16:26 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:14 Tomz »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1562 : 09. Siječanj, 2015., 19:31 »
Prije se uz malo skilla moglo dobiti 1v5 bez problema i moglo se biti jedini carry u timu,al ova nova sezona je sranje.  Ove sezone je napravljeno da 1 osoba ne moze sama dobiti match,ali zato 1 osoba moze bez problema izgubiti za cijeli tim kolko god da bili dobri. Sad je sve previse bazirano na to da ili ces pobijedit kao tim ili neces nikako. Mislim,ideja je bila dobra,ali realizacija je sranje. U svakom slucaju mislim da je danas puno teze dizati elo nego sto je bilo prije

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1563 : 09. Siječanj, 2015., 20:48 »
Heh, ja i streakovi, pri samom kraju sezone su mi dosadili svi champovi s kojima san zna igrat i onda san iz gold promo-a sa 1 pobjedom 1 gubitkom san  pa u silver 4 u roku od par tjedana, ne sve mojom krivnjom ali dok nisan skužia nove cake sa champovima san odgovoran za 15-ak loss-ova. Doduše ni moj osobni rekord od 9 game-ova za redom sa   afk-om u timu nije pomoga. Čudin se šta onda nisam preša nazad u SC2 :mrgreen:

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1564 : 09. Siječanj, 2015., 22:12 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:15 Tomz »

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1565 : 11. Siječanj, 2015., 19:01 »
I dragi moji što se dobili u mystery giftu? :mrgreen:
Ja još uvijek čekam i na Eastu i na Westu :solidus:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1566 : 11. Siječanj, 2015., 21:43 »
Blacksmith Poppy, to mi je drugi mistery skin koji san dobia za Poppy tako da je sad moran main-at :loludara:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1567 : 14. Siječanj, 2015., 17:40 »
21 pocinje nova sezona? Znaci li to da ce se opet morat odigrat onih 10gejmova ili ne

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1568 : 14. Siječanj, 2015., 17:59 »
Moratces igrat tih 10 matcheva da ti odrede daljni tijek

Odg: League of Legends
« Odgovori #1569 : 14. Siječanj, 2015., 18:15 »
@Imagineak,,, meh neki Annie skin bezvezni... nadao sam se da ce bit nest za Katu jer mi je najdrazi champ :/ Btw kako je moguce da s nekim ko je lvl 18 (ja) igra lvl 30 platinum III ? Jucer  nas je nakantao samo tak, za djabe sto je u nasem timu bilo 2x premade silvera 3, ovaj pak z druge strane je usao u que sam. Na koju foru ga je matchmakealo samnom nezz... Al frustrirajuce... di cu ja koji tek ucim ici 1vs1 full na Platinum III, i onda mi nas jungler pametuje da "sta radis".... Volim igru al ponekad mi ovakve nelogicnosti pile zivce :/

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1570 : 14. Siječanj, 2015., 20:03 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:18 Tomz »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1571 : 14. Siječanj, 2015., 20:58 »

[/quote]

Da, to je po meni jedan od većih problema u samom sistemu igre, naravno uz smurfove. Meni se događalo gdje uleti nas 5 plat / diamond kako ko, gdje igramo protiv goldova i niže i to naravno bude ruganje.. Mislim, bude fora prvih 15 min al onda i nama dopizdi, ne mogu ni zamisliti kako je njima. Što se tiče smurfera, to je takav jebeni problem da to nisu istine. Ja imam par accounta i eo jedan "trenutno" levelam i to je doslovno win za team koji ima više smurfera.. Mislim, meni nije bed jer winam 80+% gejmova, ali ekipi koja je tek instalirala igru to zasigurno nije fora. Treba se uvesti nešto u shopu gdje bi postojeći igrači mogli za određene RP mogli kupiti account level 30.
[/quote]

Da ili to il nek promjene ko je 18 npr matchaj ga sa nezz minimalno 16 a maksimalno nezz 20-21. Jer velim ovak em izgubis zivce em nemas volju za igrat vise. Prosli tjedan od nezz kolko gejmova naletim na 5 smurfa. Uspjeli smo dobit gejm il 2 protiv takvih al uglavnom gubis. Nezz al bilo bi vrijeme da nest naprave po pitanju toga.

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: League of Legends
« Odgovori #1572 : 14. Siječanj, 2015., 21:37 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:19 Tomz »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1573 : 15. Siječanj, 2015., 14:43 »
Normal Draft je oso u tri krca. Dobijem po 4 lika lvl 23-25 mislim koji vrag?! Masa ljudi u draftu nemaju cak ni rune. Sto dalje ide ova igra to postaje nemoguce za normalno igrati

Odg: League of Legends
« Odgovori #1574 : 18. Siječanj, 2015., 15:41 »
Nisu oni krivi sa nisu lvl 30 i sto su tek poceli igrat. Treba imat malo razumijevanja i dat pokoji savijet na kraju ako dobijes dobro ako ne jbg normal je!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9