HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 567538 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1650 : 06. Veljača, 2015., 22:37 »
West je deset puta gori od EUNE kada je u pitanju community. Imao sam prilike gledati njihov silver i gold - ne hvala.
što je tako loše kod njih na westu?

Evo ja kao što sam već rekao transfero sa westa na east u prvih deset partija mogu reći da po mom iskustvu community je gori na east-u.
Recimo u 6 od 10 matcheva ljudi su se svađali oko lane-a. Dok na westu sam to možda imao u 4 od 10 matcheva zapravo nije neka razliika veća.
Na westu imaš francuze i španjolce dok na east-u imas poljake sve u svemu tvoji je odabir gdje ćeš igrat. ;)
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1651 : 06. Veljača, 2015., 22:44 »
X-Plosiv
Ja imam takvu postavu i supp radi...

Ja moram napraviti par za supporta, trenutačno koristim jednu koja mi je ok za leonu/thresh (i tarica da ga odlučim jednom početi igrati), ali mi fali još koji rune page..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #1652 : 07. Veljača, 2015., 02:00 »
West je deset puta gori od EUNE kada je u pitanju community. Imao sam prilike gledati njihov silver i gold - ne hvala.
što je tako loše kod njih na westu?

Evo ja kao što sam već rekao transfero sa westa na east u prvih deset partija mogu reći da po mom iskustvu community je gori na east-u.
Recimo u 6 od 10 matcheva ljudi su se svađali oko lane-a. Dok na westu sam to možda imao u 4 od 10 matcheva zapravo nije neka razliika veća.
Na westu imaš francuze i španjolce dok na east-u imas poljake sve u svemu tvoji je odabir gdje ćeš igrat. ;)
Dont hejt me, ne hejtam igru, ali je u LoLu komjuniti grozan :(

Odg: League of Legends
« Odgovori #1653 : 07. Veljača, 2015., 03:12 »
Ma nije tako los daj!!! Jedino sta ti svaki drugi zazeli da ti i tvoja bliza obitelj dobijete rak, valjda to u modi sad rec. Kurva!

Odg: League of Legends
« Odgovori #1654 : 07. Veljača, 2015., 20:11 »
Sto bi Rusi iz Dote rekli, cyka :P. Ne znam.. Povremeno odigram koji gejm, ali mislim da bih je aktivnije igrao da je bolji komjuniti.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: League of Legends
« Odgovori #1655 : 08. Veljača, 2015., 14:23 »
Heime ovih dana

Ovo je jedna partija:

http://youtu.be/-M1IEJkBBx8

Ovdje više njih:

http://youtu.be/4aB2WyzqWp8

*

Luka301294

  • n00b
  • 4
Odg: League of Legends
« Odgovori #1656 : 11. Veljača, 2015., 15:50 »
EUNE, free upad, ONLINE turnir, 250€ RPa u nagradama, subota 14.2. prijave do 13:30h, početak u 14:00h.

Zaigrajte Go4LoL Balkans #10. drugi od 4 kupa ovaj mjesec i izborite nastup na monthly završnici!
Prijaviti se mogu svi igrači sa Balkana!
http://www.esl.eu/balkans/news/253239/


*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1657 : 13. Veljača, 2015., 10:38 »
http://snag.gy/BiUCY.jpg

A neki mi tvrde da san flamer :mrgreen:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1658 : 14. Veljača, 2015., 16:37 »
Ja ne mogu vjerovat kakvi retardi igraju ovu igru. Danas sam zamalo poludio. Nakon sile zbog upadanja u silver 4, sad sam u gold 4 i danas igrao gejm. Njih četvero flejmaju cijeli gejm to nije za vjerovat koliko su toxic bili iako smo ih vodili u killovima za 2 inhibitora i barona. Pred kraj se LeBlanc disconnecta zbog laga i ide se vratit, ja im pingam da se ne tuku, oni odu 3v5 i umru svi i odma nakon toga iako smo imali 3 turreta koja stite nexus i mene sa 550 ad-a i range pokeom oni se surrendaju. Ja ne mogu vjerovat...

Opciju surrender treba maknuti u svakom slučaju. To je najveća glupost ikad. Zašto bi se surrendali? Ako ćemo izgubit neka makar sačekaju 10 sekundi ali ne bi ni izgubili.

Jooooj
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1659 : 16. Veljača, 2015., 08:39 »
Ja se vratio treću sezonu zaredom u Diamond, bili dobri gejmovi osim ovog sa Oriannom kada smo imali DC pa onda AFKera, dok ono sa Yasuom je bio troll mode normal :hug

http://i.imgur.com/O2gIzIR.jpg
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: League of Legends
« Odgovori #1660 : 16. Veljača, 2015., 11:34 »
Lepo, lepo, ali kolko trollera ima to nije zdravo...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

guls

  • *
  • 29
Odg: League of Legends
« Odgovori #1661 : 16. Veljača, 2015., 11:37 »
Rekli bi iskusniji "deal with it" :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #1662 : 16. Veljača, 2015., 11:40 »
Poceo sam igrat na EUW ovako malo za promijenu tek sam lvl12! Danas prvi put igro sa Malzaharom sam u top protiv dvoje, jadan yasuo bio neki pocetnik a morgana ga kao suporta a jos gora neg on lik Q ne moze pogodit sta je zalosno na kraju frajer igro 12/2/7 morganu, WW umijesto da jungla mi stoji u topu i krade farm "kao pomaze" + dajva onako strogo profesijonalno i onda vice lag svaki put kad umre!  Ali nebitno dobili smo i to dosta lako i otkrio sam sljedeceg cempa kojeg cu kupit i potrudit da ga naucim igrat :clap:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1663 : 16. Veljača, 2015., 12:27 »
Instalirao sam preko vikenda da odigram koju, no ubrzo je slijedio uninstall. Tehnička strana je i dalje 0. West server je neigriv sa lag spikeovima, a da ne spominjem kako od zadnjeg patcha imam random zamrzavanja zbog kojeg moram restartirati PC.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1664 : 16. Veljača, 2015., 14:40 »
Ja sam također odustao od igre za sada. Svakim danom sve više problema. Također mi se zamrzne komp pa ga moram resetirat (zbog cega mi je pao sistem),morao sam resetirat internet malo-malo jer jednostavno zablokira i jos sto drugih problema. Od kad sam izbrisao igru vise nemam problema. Sad sam se prebacio na hearthstone :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9