HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566873 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #420 : 27. Lipanj, 2013., 12:20 »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #421 : 07. Rujan, 2013., 11:09 »
Da se tema malo digne:

American Express postao LoL sponzor.
Samsung postao vlasnik korejskog LoL teama.
Nissan sponzor SAD LoL teama.(ovo je staro, al' ae)
LoL sluzbeno priznat kao sport radi dobivanja atletskih viza u SAD.

Prosjecnim igracima ove stvari ne znace puno, ali definitivno znaci puno za LoL scenu generalno, ne vidim da se previse spominjalo sve skupa.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #422 : 07. Rujan, 2013., 15:04 »
Što trebam napraviti da u silver 1 dobijem više od 5 bodova po pobjedi? MMR dići il što? U silver 2 dobivao sam po pobjedi od 20-25, dok ovdje od 1 do maksimalno 7 bodova i to je bilo samo jednom.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #423 : 08. Rujan, 2013., 11:46 »
Svaki Division 1 nekog Tiera ima LP clamping nakon negdje 60-70 LP.
Dobivanje 5-6 LP po winu je normalno. Da, ako dignes MMR dici ce ti se i LP gain, ali u vecini slucajeva je to oko 15 LP onda ako dobijes neki solidan win streak.

Sustav gleda koliko si ukupno igara odigrao, koliko si ih dobio i koji su ranking bili protivnici protiv kojih si dobio matcheve i na temelju toga kalkulira MMR.
Realno, treba dosta vise vremena da se digne Tier sad nego na Elo sustavu. Al' ono, igras i s vremenom ce doci ako dobivas vise nego sto gubis.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #424 : 10. Rujan, 2013., 12:20 »
Što si veći tier i duže u tom tieru dobivat ćeš mane lp za win.. znam ih koji su dobivali i za win i za lose + 0 pts.. iako nije bio loss forgiven.. tako da gl i samo udri..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #425 : 10. Rujan, 2013., 12:28 »
To je onda pokvareni sustav ako dobiješ nula bodova za pobjedu. Kako god, ionako sam prestao, nema smisla solo igrati ranked. Mogu ja biti pozitivan da ne serem ako netko pogriješi, čak i igram ono što ostane kada svi uzmu svoje uloge i ne žalim se na to ali ne, kakve kretene dobijem to je strašno. Izgubimo dobiveno zato što je liku bitnije pokupiti buff nego doći u tf. Još kada vidim bot premade znam da je izgubljeno.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #426 : 10. Rujan, 2013., 13:09 »
Sustav je takav kakav je. Mislim nezz, ljudima je valjda tesko skuzit da mozda pripadaju u ranking u kojem su zapeli. :(
Poradit na vlastitim greskama i poboljsat se je jedina stvar koja se moze napravit. Pa onda na win streak.

Meni isto malo dopizdilo, uzeo pauzu od ranked neko vrijeme, cisto se fokusirao na samo nekoliko champova, bio u Silver 1 mjesecima, dobivao 1-3 LP po winu, stalno bio negdje iznad 75 LP ali nikako do Golda.
Kad sam opet probao(cesto igrao normale sa ljudima koji su Platinum i Diamond svo to vrijeme), fokusirao se na jungle, support(jer sakam kao AD carry) i mid sa svega 5 champova koje znam solidno igrat. Dobio 13 matcheva zaredom i usao u Gold V. Tu opet prestao jer jednostavno nemam toliko vremena za ranked kako spada.

Support - Leona i Thresh
Jungle - Vi i Trundle
Mid - Viktor
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2013., 13:14 Yuri »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #427 : 10. Rujan, 2013., 13:09 »
Ja sam isto prestao igrat ovo, najbolja moba i po meni najbolja f2p igra tog tipa, ali community nisam mogao prozvakati. Ako netko sere muteam, igram, on pocne feedat, sto mogu. Svatko pogrijesi ali ovo je prestrasno.























inb4 dodje yuri i ispredaje mi lekciju o muteanju i pingovima
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #428 : 10. Rujan, 2013., 13:14 »
Neigram,ali svaka čast Riot-u :ave:

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #429 : 10. Rujan, 2013., 13:15 »
Nemoj se ljutit, kao netko tko je na više accova izlazio iz silvera kažem ti da to nije problem.. Ne mora uvijek biti da si ti kriv, ali ako se igra sastoj od 10 igrača, 2x5 u timu, znači  ako ti nisi njub i feeder, trebao bi pobjeđivati više gameova nego gubiti, jer su šanse da ti dobiješ lošeg igrača manje nego u protivničkom timu.. TI u svom timu zauzimaš jedan slot i znaš da si dobar i ostaje 4 slota za lošeg igrača, a u drugom timu su 5 slotova koji ostavljaju mogućnost za lošeg igrača..  možda ovako http://www.youtube.com/user/gbay99 ovaj dečko lijepo objašnjava, pogotovo neke stvari o kojima ne razmišljaš.. kako ja sa 8/0 ahri mogu izgubit game? i zašto nije samo moj team kriv za to? i što zapravo dovodi do pobjede u lolu..

LoL je uložio masu novaca da bi pratio ponašanje igrača, tribunal, statistika, duljina banna, psihologija i slično.. problem LoL-a je što svi misle da su bolji od onih drugih, i ako nisi bar gold, nub si..ovako izgleda statistika
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2013., 13:17 level »

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: League of Legends
« Odgovori #430 : 10. Rujan, 2013., 16:58 »
Gledajući po NA serveru.. :loludara: :loludara:
-The Hobo King

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #431 : 10. Rujan, 2013., 19:29 »
pošto njima nije splitana platforma realniji su rezultati nego euw i eune.. budimo realni svatko tko se smatrao relativno bitnim u tom trenu se prebacio na euw..

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #432 : 15. Rujan, 2013., 20:25 »
Season 3 Championship sad ulazi u najzanimljiviju fazu.

Od danas pa kroz slijedecih 20-ak dana se suceljavaju svi najbolji internacionalni LoL teamovi, kulminirajuci sa finalem koje se odigrava 5.10.

Detalji o rasporedu:
http://eune.lolesports.com/worlds/schedule?purl=1

Streamovi:
Twitch
Azubu.tv

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #433 : 15. Rujan, 2013., 21:24 »
koreanci laka dominacija

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #434 : 15. Rujan, 2013., 21:32 »
Nakon finala ide predsezona za četvrtu jel?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9