HCL.HR

Mass Effect 3

  • 476 Odgovora
  • 96370 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #195 : 09. Ožujak, 2012., 13:22 »
Bioware fail. Ogromni spoileri. ne gledati osim ako niste bar završili igru

i.imgur.com/UI5Jm.jpg

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #196 : 09. Ožujak, 2012., 13:24 »
Odigrao 15tak sati, slucajno zamalo zavrsio glavni quest :solidus: Valjda jer glavni quest nije glavni, nego hrpa sporednih kvestova (ko i u dvojki). I hej, nisam ubrao dovoljno vojske pa sam morao loadat stari sejv.

RPG elementi jednako nepostojeci kao i u dvojki (potpuno je isto).

Izbori su uglavnom bezveze, ili je razlika u ponasanju, jednom je badass (renegade), drugi put je KULTURAN (paragon), da bi na kraju sve bilo isto; ili se radi o ocitom izboru, sto ne bih realno dva puta odigravao. I naravno, tu i tamo izbori imaju rendom posljedice (tipa, isao si lovit Cerberus, a to na neki nacin znaci da si otkazao sve prethodne misije.

Isto ima previse nerazumljivog sranja. WAR ASSETS, READINESS 50%. Koji je to kurac? Kako napraviti da bude 100%?

Ali recimo samo igranje je prilicno kul, iako su protivnici prilicno jednolicni (okej dvolicni).

NEZZZZZ :kava:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #197 : 09. Ožujak, 2012., 14:15 »

Isto ima previse nerazumljivog sranja. WAR ASSETS, READINESS 50%. Koji je to kurac? Kako napraviti da bude 100%?


Multiplayer ili skeniranje svih planeta. Bez zajebancije.
Ogavno nesto zapravo, igranjem multiplayera ti se readiness i war assets povecavaju puno brze nego igranjem singleplayer dijela.

Forsani pokusaj guranja multiplayera u primarno singleplayer serijalu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #198 : 10. Ožujak, 2012., 15:06 »
Skenirao sve planete i jos uvijek je 50%. 2 sata :hiha: :hihi:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #199 : 10. Ožujak, 2012., 15:09 »
Onda jedino multiplayer. <3

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #200 : 10. Ožujak, 2012., 21:27 »
Zavrsio. Ovaj kraj koji sam dobio je... cudan, nezz :solidus: Ne na dobar nacin.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #201 : 10. Ožujak, 2012., 21:33 »
Igra mi je genijalna sve do tog kraja...Kao i svima na Bioware forumima...Nezz,puno stvari mi se ne uklapa u mjesto  :kava:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #202 : 10. Ožujak, 2012., 21:59 »
Na prvi pogled je ok, kao galakticki ciklus ovo ono, al onda objasnjenje :fpalm: Apsolutno preglupo, i jos k tome i nekompletno.

I da, ono da moras igrat MP za najbolji kraj :ave: kmarkec je bio u pravu, TO JE BUDUCNOST GEJMINGA,,,,

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #203 : 10. Ožujak, 2012., 22:04 »
Osobno meni je taj kraj najgori,nema mi smisla nakon cijele igre...Da ne spoilam ali ono sa Gethom i EDI mislim u principu....

Nezz,ne sjeda mi puno stvari na mjesto npr (Veliki spoileri): Ako si primjetio da je ona posada koja se iskrca sa Normadya ista ona koja je bila sa tobom kad te reaper pogodio,kak je anderson dosao do konzole prije tebe,zasto je catalyst dijete iz tvojih snova...

Nema mi smisla sve to.... :solidus:

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #204 : 10. Ožujak, 2012., 22:08 »
Treba mi mala pomoć,došo sam do misije kad sredim Reapera i onda Legion pita dal da uploda kod ili ne šta da radim?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #205 : 10. Ožujak, 2012., 22:10 »
Meni najgore od svega, razlog Reaper ciklusa: Kad organski zivot postane dovoljno napredan, izmislit ce sintetike i oni ce unistiti organski zivot. Zato, da ne bi doslo do toga, reaperi svakih 50 000 godina ubijaju sve zivo :hiha: SMISAO

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #206 : 10. Ožujak, 2012., 22:14 »
Da,a to opet nema smisla gledajuci na prva dva djela gdje se pricalo o nekakvom dark energyu kao uzroku napada.

Nezz tko se tu izgubio,al sudeci po reakcijama zajednice cini mi se da ce nadolazeci DLC sadrzaji bit namjenjeni popravljanju krajeva  :mrgreen:



Treba mi mala pomoć,došo sam do misije kad sredim Reapera i onda Legion pita dal da uploda kod ili ne šta da radim?

Poanta Mass Effecta je da napravis svojeg Shepparda i ucinis ono kaj se tebi cini najboljim...Zato i je veliki replay value igre te je to odredena ''srz''...Tak da napravi ono kaj bi ti napravio na Shepardovom mjestu  :hiha:
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak, 2012., 22:18 Kveki »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #207 : 10. Ožujak, 2012., 22:18 »
Meni najgore od svega, razlog Reaper ciklusa: Kad organski zivot postane dovoljno napredan, izmislit ce sintetike i oni ce unistiti organski zivot. Zato, da ne bi doslo do toga, reaperi svakih 50 000 godina ubijaju sve zivo :hiha: SMISAO

Odgledaj Tengen Toppa Gurren Lagann. To barem rula kristove.  :hiha:
Jer realno, isti kurac su.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #208 : 10. Ožujak, 2012., 22:33 »
A sto je najgore, igra ima i puno drugih propusta...

Glavni kvest je prakticki nepostojeci, tj. ubrao sam da je ono sto sam svo vrijeme igrao glavni kvest tek kad je dosla zadnja misija. Sto znaci da su sporedni kvestovi uzasni, tipa skeniraj sranja i onda idi do Citadela.
Onda, nije niti priblizno duga ko sto su rekli (40-50 sati sa svim kvestovima :hihi:). Skenirao sam sve na 100%, odigrao sve osim 5-6 side misija (zaboravio sam da su aktivne kad sam isao na zadnju), a i te su bile ovog tipa sto sam rekao, sumnjam da bi mi trebalo vise od sad vremena za sve. Na kraju sam imao 21 sat igranja ukupno. Od toga previse skeniranja :tired: VAU DUZINA
Novi likovi su prilicno retardirani. Onaj glupi James recimo, ona cura do starmapa cija je jedina karakterna osobina to sto ima blago britanski naglasak. :solidus:

Isto, sto se tice kraja. ZELIM ZNATI STO SE DOGADJA,,, mislim realno, vec smo znali da ce Reaperi biti pobjedjeni, al zanima me koje su posljedice, sto se dogadja sa ljudima i ostalim rasama nakon toga (isto, jesu li ovi od tima prezivjeli i sve). Nezz, los kraj potpuno. Tj., svi krajevi su jednako losi po svemu.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Mass Effect 3
« Odgovori #209 : 10. Ožujak, 2012., 22:42 »
Side questovi su aktivni odredeno vrijeme pa je vjerovatno do tog...Ja sam presao za kojih 25 sati bez skeniranja i sa pokojim citanjem codexa. Nije nista spektakularno no s obzirom na ostatak danasnjih igra i replay value cist je solidno.
James mi je ok,pogotovo kada razgovara i diskutira s Garrusom,no ionako mi je naglask bio na tome da vidim sto se dogodilo sa likovima iz proslih djelova.
Obozavao sam dio kada sam ponovno vidio Thanea i slicne likove.

Pogotovo mi se svidjelo to kako sam vidio da ce moje akcije (rat medu Gethom i Quariansima,genophage kod Krogana)
imat neki impakt na duze periode...

Sve dok naravno nisam dosado do kraja,Koji god kraj izaberem galaksija zavrsi sjebana,moja posada (za koju nezz kak nije mrtva ako nas je laser sve skupa pogodio) zavrsi na planetu bogu iza nogu.Ne saznam kamo su svi moji postupci vodili i sve sto sam radio nema smisla.

No razvila se na forumima zanimljiva ideja kako je sve nakon sto te Hardbriger pogodi bila halucinacija,jer jednostavno nema smilsa. Realnije je da je
to sve veliki plot hole ali ljudi se nadaju...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9