HCL.HR

Medal of Honor: Warfighter

  • 192 Odgovora
  • 35465 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #135 : 26. Listopad, 2012., 20:45 »
Ona gore kratka misija iz MoHW da nije pisalo da je iz te igre pomislio bih da je iz Sniper Ghost Warrior 2, sve je tu: snajpovanje, bullet cam, odlična grafika  :hihi:. Inače, ja lično smatram da MoHW nije ništa lošiji od CoDMW3 ali da je iza BF3
« Zadnja izmjena: 26. Listopad, 2012., 20:47 Adam Jensen »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #136 : 26. Listopad, 2012., 20:51 »
Evo ja malo igrao i ono fora je SP, bas kako je neko napisao, treba igrat sporo a ne ko rambo, grafika je prekrasna, dakle cisto OK igra, uostalom kao i COD koji cu isto odigrat ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #137 : 27. Listopad, 2012., 11:40 »
odigrao, ne cini mi se tako kratak. najvise mi se svidjaju misije di vozis auto, ne znam zasto, iako dosta dugo traju. kontrola misa je katastrofalna, jedva ciljam, kao da je na ledu, pretpostavljam da je mouse smoothing ukljucen, a nisam nasao opciju za iskljucivanje.

prva scena nakon ulaska u igru. ne mozes fulat:




ova scena mi je onako, lijepa:




wetwork?




happy halloween:




predvidljivost i cover shooting. ovdje sigurno nece doci do fajta:





kompletni dizajn mapa je izrazito podlozan rasporedu covera i djeluje mi neprirodno.


bonus. zene. jos su mi se i titlovi pogodili:




*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #138 : 27. Listopad, 2012., 11:57 »
6.0 Gamespot
4.0 IGN
6.2 Gametrailers

Svima je ogromno razocaranje.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #139 : 27. Listopad, 2012., 15:43 »
odigrao, ne cini mi se tako kratak. najvise mi se svidjaju misije di vozis auto, ne znam zasto, iako dosta dugo traju. kontrola misa je katastrofalna, jedva ciljam, kao da je na ledu, pretpostavljam da je mouse smoothing ukljucen, a nisam nasao opciju za iskljucivanje.


E to sam i ja skuzio, pa reko koji mi je K da ih nisanim tako dugo, pogotovo kad uzmem snajper... :solidus:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #140 : 28. Listopad, 2012., 06:55 »
Igra je dobila katastrofa ocjene. Da li je stvarno toliko loša?

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #141 : 28. Listopad, 2012., 10:00 »
realno, kad pogledas minuse koje su joj davali, to su mogli za bilo koju igru napisati (i trebali su). igra je losa koliko i ostale koje su na isti kalup, plus/minus neke stvari u igri koje osobno preferiras ili ne.

gamespy:
Brief, carbon-copy campaign - HALO? na koliko milijuna igara su se igraci zalili da su kratke, pa nisu dobile minus radi toga (trebale su) i dobivale 90+ ocjene
major multiplayer bugs; - HALO? cisto za konkretan primjer bf3 je imao isto katastrofa bugove u multiplayeru na pocetku, propadao si kroz mape itd. dobro, cinjenica je da mi se moh mp svidja manje, odn ne svidja, ali to je osobni razlog.
balance issues; - koliko igara ima problem s "overpowered" oruzjima, killstreakovima,... pa i s drugacijim vidovima balansa.
could use a tutorial - molim? sve te nove pucacine su iste, svi ih znaju igrati. meni tutorijal nije trebao.

gamespot:
Ho-hum campaign fails to combine the usual tropes into a greater whole  
Disjointed narrative populated by cookie-cutter characters  
Set pieces lack the necessary thrills
???????? kakvi razlozi. i to je dovoljno da joj daju 60%.

ign:
Nonsensical story with unlikable characters - osobna stvar. meni se zgadio captain price i soap od recikliranja
Limp campaign forbids tactical thinking - "tactical thinking". realno, u kojem novom suteru si morao takticki misliti? samo pucas i skaces u zaklon da ti se vrate healthovi
Bewildering multiplayer map design - slazem se, opravdan minus, ali opet nedovoljno sve skupa za mizernih 40%!
Significant technical problems - o da, jedno miljun konzolaskih portova ima znacajnih problema na PCu, pa nitko takodjer ne spominje

moje misljenje: igra JE LOSA, ali postoji hrpa 90+ precijenjenih igara koje su jednako lose, pa cak i s jednakim razlozima za losost, ali nisu toliko bombardirane kao novi moh.

uz ovo sve treba napomenuti i da jedni recenzenti daju istoj stvari plus, a drugi minus. tipa:
ign(-): Nonsensical story with unlikable characters
gamespy(+): Authentic characters

itd, neda mi se pisat i trazit vise
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2012., 10:13 Lord of Destruction »

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #142 : 28. Listopad, 2012., 11:10 »
ja nezz fakat cemu ovoliki hejt prema igri
meni je super
igram na pc-u i prelijepo izgleda(to mi nije bitno ali je opet plus), price je ekstra , a mp je zarazan  :thumbs:
No cover all man.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #143 : 28. Listopad, 2012., 16:46 »
Također neznam čemu bombardiranje baš na ovoj igri. Okej tematika je isfurana i sam taj cijeli setting FPS žanra je ograničen i gameplayom i grafikom te konzolama zbog hardwareskih mogućnosti. Odigrao ponovo igru zbog tolike kritike da imam nekakav realniji pogled  nego li prilikom prvog prolaska. Okej možda mi ocjenjivanje često kvari subjektivni i fanboyevski dojam, ali i dalje tvrdim da ocjenjujem i gledam igre koliko mi pruži imerzivnosti i zabave.

FSP žanr jako dugo stagnira i baš kada je sve krenulo na bolje po pitanju destrukcije (BF2 BC i Vietnam), ta destruktivnost svega i svačega jednostavno nestaje. AI je zatuljen već godinama u velikoj većini pucačina i na prste jedne ruke se mogu izbrojati dobar ili bar pristojan AI. Oko priče i općenitog dešavanja oko modernog ratovanja, sve je stvar osobne preferencije i zasićenja tematike. Mene u ovoj igri uvlači i zabavlja osobna priča i misije konstruirane po stvarnosti. Drugi prelazak mi je malo otvorio oči oko praga kojeg sam prešao, kojeg prelaze stvarno najbolje igre i mogu reć da sam ga malo pretjerao, ali da i dalje igra nije zaslužila toliko bombardiranje, nego žanr općenito. Multi me za razliku od BF3 dosta razočarao te dosta smanjio ukupnu ocjenu igre. Još ga trebam malo odigrat za konačni sud. Sada bi joj dao nekakvih 80-85.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #144 : 28. Listopad, 2012., 17:22 »
Nisam stigao previše čitati ni gledati o igri (kasnije danas tek krećem igrat vjerojatno), ali šta nije problem (osim očite isfuranosti tematike i nekih elemenata priče koji navodno ne drže vodu ili djeluju preforsirano) zapravo to što je gameplay kao veliki niz QTE-a? Ono, jeftine one-hit smrti jer si išao negdje gdje ne smiješ i potpuna imunost na metke u drugim situacijama, dijelovi levela u kojima tobože nešto moraš naciljati i precizno pogoditi, a zapravo ne možeš uopće ni fulati ili je fulati jako teško, hrpa trigera koji okidaju filmske situacije koje nisu toliko ni impresivne zapravo... u biti, sve ono od čega je patio i BF3 u singleplayeru ako ćemo bit pošteni, samo navodno još bitno gore i učestalije. Uglavnom, baš me zanima koliko je istine u svemu tome - jer nekako se čini sve to prenapuhano, kao da su recenzenti buthurt jer hej - još jedna "modern warfare like" igra.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #145 : 28. Listopad, 2012., 17:32 »
Ja bi rekao da je problem leži u tome što igra nema svoj identitet. Želi pokupiti CoD publiku, a da opet ne izgleda kao CoD ali sa elementima iz CoD. Iako ni sam ne znam što sam rekao, kod CoD točno znaš što možeš očekivati - igru u blockbuster obliku dok je MoH pokušao isto to i fejlao u večini stvari. Ne možeš izgledati kao CoD i pri tome se bazirati na misijama koje su se stvarno dogodile. Ista stvar je bila i s prošlom igrom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #146 : 28. Listopad, 2012., 17:35 »
@Sirko

Baš to.
Drago mi je doduše da nema QTE-a u igri.

Ja bi rekao da je problem leži u tome što igra nema svoj identitet. Želi pokupiti CoD publiku, a da opet ne izgleda kao CoD ali sa elementima iz CoD. Iako ni sam ne znam što sam rekao, kod CoD točno znaš što možeš očekivati - igru u blockbuster obliku dok je MoH pokušao isto to i fejlao u večini stvari. Ne možeš izgledati kao CoD i pri tome se bazirati na misijama koje su se stvarno dogodile. Ista stvar je bila i s prošlom igrom.

Dobro si to uočio, iako mislim da i priča i sve ima smisla i daleko većeg potencijala, nego što je to ukomponirano u igru. Neznam u FPS žanr pod hitno treba ubacit nove emelente gameplaya, jer je ovo dosta otužno. Dosta me smeta činjenica da igra nema isključivanje HUD-a, dok hvala bogu ima za razliku od COD serijala rate of fire. Killzone serijal ima sjajan identitet i uz odličan AI, gameplay mogućnosti i taktiziranje ima punog smisla.

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #147 : 28. Listopad, 2012., 20:53 »
Jednostavno kao i prosli MoH,nabrzinu napravljen,jos jedna u nizu ispodprosjecna pucacina.Iskreno MoH 2o1o mi je mnogo bolji iako ni on nije nesto.Ovakav poluproizvod ako se i tako moze nazvati ne moze konkurirati niti nekoj FPS igri iz 90-tih kamoli nekoj danasnjoj ili CoD-u.SP srednja zalost,nabacili nove lokacije i to je jedini plus,mislili su da ce novim enginom sve rijesiti,koji ocito faila na veliko,i da ne faila dzaba i to kad je gameplay u najmanju ruku USRAN i retardiran.O MP da i ne govorim,ta "stvar" faila vise nego u BF3 . A u neku ruku mi je drago zbog mocne djecurlije koja samo gleda grafiku,eto sad je se mogu nagledat uz 999999999999 buggova i svih mogucih problema.Ovaj "poluproizvod" nikad nece imat gameplay ...
« Zadnja izmjena: 28. Listopad, 2012., 20:58 xPh4rIm »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #148 : 28. Listopad, 2012., 20:57 »
 :tired:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #149 : 28. Listopad, 2012., 22:09 »
Al ne kuzim. Realno svaki Call of Duty je samo kopija prijasnjeg. Dapace, sve su dosadniji i dosadniji. A dobivaju ocjene od 95. Battlefield 3 koji ima zabavan multy u neku ruku. Ali single player vrlo slican novijem MoHu pa isto dobiva visoke ocjene. A MoH popljuju zesce.

Kao sto je Cole reko, to je problem zanra.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9