HCL.HR

Anketa

Može li NBA 2K10 nadmašiti NBA 2K9?

Može i hoće
18 (85.7%)
Nema šanse
2 (9.5%)
Da, samo zbog multiplayera
1 (4.8%)

Ukupno Glasova: 20

NBA 2K10

  • 216 Odgovora
  • 48621 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #120 : 27. Listopad, 2009., 00:19 »
Ja evo zgubio prvu u doigravanju, sve do finala igram na tri dobivene, a finale na 5 pa ćemo vidjet, kad izvađaš aut stisni tipke koje stišćeš za elijup  :thumbs:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #121 : 27. Listopad, 2009., 20:49 »
Napokon sam slučajno otkril kak loadati skinute ili prethodno sejvane slidere.
U hrpi menia čovjek se lako izgubi ;)

Znači ovak: Glavni meni/Options/Load & Save/Load/Game Sliders/slideri koje hoćete
Također, za sejvanje vaših umjesto Load koraka idete na Save Game Sliders.
Ovde to još i ne izgleda tolko skriveno al kad se dojde u igru to je druga stvar, meni ima opcija ko Kineza :D
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #122 : 27. Listopad, 2009., 21:06 »
Jučer sam tek napravio profil na nba2k10live, te sam se jebeno oduševio, u igru su itergrirali nba u stvarnom vremenu, dakle rezultate, rosterse, te ostale blagodati ovih proizvoda, jedino mi nije jasno zašto online tekme toliko brejkaju, gotovo neigrive, 5fps prestrašno... Nego armor jesi uspio na kraju dodat loptu a da vrijeme ne curi?!
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2009., 06:21 cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #123 : 29. Listopad, 2009., 07:20 »
Navodno patch izlazi 4 studenog, naletio na par stranica, te na jedan interview od jučer, gdje se kaže da točno za tjedan dana izlazi, dakle vrlo vjerovatno 4 tog...  :clap:

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #124 : 29. Listopad, 2009., 08:58 »
Navodno patch izlazi 4 studenog, naletio na par stranica, te na jedan interview od jučer, gdje se kaže da točno za tjedan dana izlazi, dakle vrlo vjerovatno 4 tog...  :clap:
Fino fino, ionako već kasne tjedan dana od najavljenog...al samo nek dojde i ispravi neke stvari.

Jučer je i retail verzija NBA dobila podršku za Xfire.

"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #125 : 29. Listopad, 2009., 09:18 »
Ja sam malo razočaran igrom ;(
Mislim, ok, realnija je, TVRĐA od 2k9, nema bugova toliko da jedan igrač može uredno zabiti po 40ak koševa ( a igra se po 4 min četvrtina ) trica preko ruke i tako to, ali PRELOŠE su napravili alley oopove može ih svaki igrač kako god hoće napraviti, te ako se slideri ne namjeste svaka akcija se bez problema može tako završiti. Preloše je to.
Dalje, kad recimo Roy ili Parker uspiju faliti midrange štut sami sa dobrim izbačajem.. blah  :wildboy:

I komentatori su mi lošiji nego u prošlom, loše su snimani štajaznam. :(

Osim toga odlično, ne toliko zabavno ko prošli ( zasada ) realnija je, NADREALNA gotovo rekao bih, al ne znam, vidit ćemo :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #126 : 29. Listopad, 2009., 09:25 »
Pa to je i je bit u sliderima da ih poštimaš, smanjiš alley-upove u sliderima i riješio si problem, ja odavno to poštimo, i sad igra savršeno radi, oko svake simulacije treba malo truda, tako je ista stvar i kod ove, čitao sam pozorno listu koju navodno patch ispravlja, gotovo da ispravlja sve ali, sve manje i veće propuste, sve kaj meni ne valja u "goloj" verziji, u patcu piše da se ispravlja... Živi bili pa vidjeli, još par dana :)) Što se tiče komentatora tu si fuckin pravu, probao sam sve stišat u audiu osim njih ali isti kurac, ko da im nije to bilo bitno pa ono... No to me ionako ne brine toliko...

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #127 : 29. Listopad, 2009., 09:55 »
Zašto mi igra jebeno loše radi, i sa najnižim postavkama? Imam 4 GB RAM, 512 graf, 2.1 Ghz, da znam, problem je što je to laptop, al zar ovako loše? Razlika u performansama je velika između 2k9 i 10...
Life is a bitch - and then you die

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #128 : 29. Listopad, 2009., 18:21 »
Zašto mi igra jebeno loše radi, i sa najnižim postavkama? Imam 4 GB RAM, 512 graf, 2.1 Ghz, da znam, problem je što je to laptop, al zar ovako loše? Razlika u performansama je velika između 2k9 i 10...

Već sam napisal prije nekaj o tome, evo:

"Anyway, you just need to edit out your config.cfg file (2k sports/saves under appdata folder in Windows 7 for me) and change the following values:

STALL_CPU_ON_END_FRAME = 0
CLOTH_LOGICAL_THREAD_0 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_1 = -1                     DEFAULT
CLOTH_LOGICAL_THREAD_2 = -1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_3 = -1

to

STALL_CPU_ON_END_FRAME = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_0 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_1 = 1               
CLOTH_LOGICAL_THREAD_2 = -1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_3 = -1

A i za one sa 3 ili 4 jezgre, ima više kombinacija naravno, pronašel sam još ovu:

STALL_CPU_ON_END_FRAME = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_0 = 1
CLOTH_LOGICAL_THREAD_1 = 2
CLOTH_LOGICAL_THREAD_2 = 3
CLOTH_LOGICAL_THREAD_3 = 4

Drugo, isključi Key Zoom kod default kamere i treće, pogledaj malo više tim problemima tu: http://2ksports.com/forums/showthread.php?s=0f082b83dff326407ab47149d5907c18&t=235531

Te probleme bude vjerojatno uklonil patch.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #129 : 29. Listopad, 2009., 18:39 »
Hvala na pomoći, al nisam skužio, niti našao taj file. Cijenio bih kad bi mi malo vise pomogao, uz konfiguraciju koju sam spomenuo, imam Vistu, ne 7. Btw, jel se može updateati rostere u 2k9, ove nove ili tako nesto?

Hvala
Life is a bitch - and then you die

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #130 : 29. Listopad, 2009., 18:51 »
Hvala na pomoći, al nisam skužio, niti našao taj file. Cijenio bih kad bi mi malo vise pomogao, uz konfiguraciju koju sam spomenuo, imam Vistu, ne 7. Btw, jel se može updateati rostere u 2k9, ove nove ili tako nesto?

Taj config. file potraži na sljedećem mjestu (moraš imati view hidden folders uključeno):

C:/Users/imeusera/Appdata/Roaming/2K

U 2K folderu potraži taj file i napravi ono za dual core - ne znam dal pali ili ne, nekima je pomoglo...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #131 : 29. Listopad, 2009., 20:25 »
Nope, ništa. Jel se može nekako barem ubacit aktualne rostere u 2k9?
Life is a bitch - and then you die

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #132 : 29. Listopad, 2009., 20:29 »
Nope, ništa. Jel se može nekako barem ubacit aktualne rostere u 2k9?

Mislim da ne...
Osim ak ne izađu ti rosteri za 2K9, a mislim bi se moglo pronaći.
Uglavnom, nisam siguran.

Došel bude patch i te greške budu ispravljene.
I meni brejka prvu minutu al onda se fps ustabili.
Nisam još ni probal na 7-ici
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: NBA 2K10
« Odgovori #133 : 29. Listopad, 2009., 20:29 »
I meni igra lagga, pa cu se strpit do patcha, napravim ja ovo sa cnfg fileom i radi brze ali su mi animacije prebrze i igra je cudna nekak.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: NBA 2K10
« Odgovori #134 : 29. Listopad, 2009., 20:31 »
I meni igra lagga, pa cu se strpit do patcha, napravim ja ovo sa cnfg fileom i radi brze ali su mi animacije prebrze i igra je cudna nekak.

Ja nisam ni pokušaval to napraviti jer nakon 1min je ok, a i manje ak igru malo pauziraš.
I naravno, isključen Key Zoom
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9