HCL.HR

NBA 2K15

  • 85 Odgovora
  • 28266 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #60 : 31. Prosinac, 2014., 17:27 »
Nakon više od 200 sati uloženih u ovaj naslov, proglašavam ovu igretinu GOTY ove godine!
Napokon smo dobili igru u next gen ruhu. Igra izgleda zapanjujuće dobro, a još k tome se bolje izvodi.
Motion Capture tehinka u ovoj igri je vrh vrhova i u sportskom igrama nema joj premca. Ljubitelj ove igre ili serijala ima viziju koliko je igra ogromna i kompleksna.

A usudio bi se reći da je kompleksnija nego baza podataka jednog Football Managera.
A to igri omogućuje savršen MC, baza signaturea pojedinih igrača (potezi, autentično preneseno realno ponašanje tih igrača) te ogroman set gameplay i taktičkih mogućnosti.
Osim veličanstvene audiovizualne prezentacije, odlično posloženih modova i karijere koja je prezentirana poput nekih AAA igara sa fokusom na priču i prezentaciju, tu je još i 2K TV i odlična glazbena podloga.

Sjajna 2K podrška sa dobrim serverima, količinom dodataka koje možete preuzeti s interneta, odlična veza oko koje nisam imao nikakvih problema.
Bilo da se radi o MP utakmici jedan na jedan ili MY Park modu, gdje se nalazite u parku sa hrpom terena gdje se igraju real time utakmice. Koje možete pratit ili sudjelovat.
Radi se o savršeno zaokruženom proizvodu, kojeg 2K njeguje poput najsjajnijeg dragulja iz godine u godinu.

O količini detalja i ispeglanosti svjedoči i jedna situacija, gdje sam zbog slučajnosti i igre fizike uspio natjerati loptu da prođe s donje strane kroz obruč, a igra je to registrirala kao poništeni koš jer je lopta prošla kroz donju stranu obruča.
Osim što je to prva igra u kojoj mi je dojam gledanja stvarne utakmice i igranja igre, 1:1, nemam apsolutno nikakvu zamjerku na igretinu, osim što mi je žao što u karijeri, nemožemo dofurat igrača iz eurolige.
Ove godine 2K je nadmašio samog sebe i zaslužio od mene maksimalnu ocijenu.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #61 : 31. Prosinac, 2014., 19:07 »
Odlično Cole,ne može se ništa dodati na ovo.
Također smatram da je recenzija HCL-a bila dosta loša,mnogo se tu bitnih dobrih stvari izostavilo.
Meni je jedino podbacio soundtrack Pharrella Williamsa,možda nebitna stavka ali s obzirom na koliko sati provedem u meni-u dolazi do izražaja,čekam neki soundtrack mod. cheers !

*

DavidKardas

  • n00b
  • 2
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #62 : 31. Prosinac, 2014., 20:41 »
ima gdje free za skinuti? :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #63 : 21. Siječanj, 2015., 04:45 »
Nakon teškog poraza od OKC u kojem su mi utrpali 141 koš, dočekujem Clipperse.
No nažalost 19 koševa iz prvog poluvremena bilo je nenadoknadivo za Jazzere i do kraja sam samo ublažio rezultat za 113:106 drugi poraz zaredom.
Očekivao sam da ću protiv Denvera se vratit na pobjednički ritam, no grdo sam se prevario. Nuggetsi su me također užasno namučili sa 118:109.

Zbog trećeg poraza zaredom, nezadovoljstva trenerom među igračima i općenitim svađama u klubu, dajem otkaz Quin Snyderu.
Na njegovo mjesto dolazi Brian Shaw. Pa u suradnji sa ESPN-om donosimo Vam kratki interview Briana Shawa oko dolaska u klub, oko igrača i oko ambicija kako za ovu tako i za iduću sezonu.



Kako gledate na trenutno stanje Utaha u NBA ligi trenutno?

Vrlo sam zadovoljan sa trenutnim omjerom koji Utah ima u ovome trenutku, no ono čime nisam zadovoljan je definitivno igra i zalaganje pojedinca.

Mislite da ste dovoljno dobri da okrenete vodu na svoj mlin i odvedete Utah daleko ove sezone?

Da, mislim. Pojedini igrači nisu svjesni koliko su dobri i da im malo fali da sportsku sreću pretvore u rutinu.

Koji su to igrači kojima baš niste zadovoljni?

Pa nebi baš rekao da nisam zadovoljan, no smatram da je tu previše potencijala primjerice u Drummondu, Troyu Burkeu, Alecu Burksu i Acyu nego što se to vidi iz njihove igre.
Ako želimo napredovati, morat ćemo dati puno više. Ovoj momčadi malo fali da ode do kraja, a ja ću joj to omogućiti.


Deron Williams?!

Deron igra vrlo dobro, no savjetima i obavezama učiti ću da igra najbolju košarku u svojoj karijeri. Kod playmakera njegove klase, najbolje od njega tek dolazi.
Uz Drummonda smatram ga najvažnijim čovjekom u ekipi.


Kada ste već spomenuli Drummonda, Andre igra u velikoj formi i nevjerovatna je njegova uzlazna putanja u karijeri. Od igrača koji se u mladosti mučio sa polaganjima, sada imate vrhunskog centra u njeogovoj pojavi!?

Andre je najviši kalibar. Njegova igra nije bila dovoljno dobro iskorištena u dosadašnjem djelu, no to ćemo radom i daljnim zalaganjem promjeniti.

I za kraj najavili ste malu promjenu u rosteru, radite li na nekom tradeu?

Upravo smo dogovorili trade između Feltona koji je ipak na kraju završio u Houstonu, a u Salt Lake City doveo Beverlya.
Isto tako otkazali smo ugovor Vander Blueu i od ranije John Lucas koji uopće nije dobio priliku bio je zamjenjen za Rayomonda Feltona, koji je kasnije otišao u Rocketse.


Sretno Briane

Hvala!



Promjena trenera odmah se osjetila u igri Jazzera. Drummond i Williams zrulali vrlo dobre Raptorse.
Kod kuće dočekan je Orlando Magic kojem nisam dao ni prilike da zaprijeti i do kraja odkontrolirao utakmicu. 112:94
Gostujuća pobjeda protiv Sacramenta 112:92 nije bila ni u kojem trenutku u pitanju. Kingsi djeluju izgubljeno bez Damarcusa Cousinsa, a Adams nije ta klasa da ga zamjeni u toj maniri.

Pobjeda protiv Spursa odjeknula je poprlično. Prekid njihovo win streaka od 7 pobjeda zaredom. 102:94 u EnergySolutions Areni.
Utah Jazz se zahuktao. Peta pobjeda zaredom; ovog puta Miami Heat je žrtva. 20 razlike za Jazzere. Šesta pobjeda, rekordna serija pobjeda zaključena je protiv Wizardsa.



Nažalost divnoj seriji dolazi kraj i sljede tri poraza.



Nakon tri poraza sljede dvije gostujuće pobjede. Hornetsi i Memphis Grizzlies. 120:94; 107:104.
Najneočekivaniji poraz desio se protiv 76ersa, ekipe koja je skupila tek pet pobjeda u 40 utakmica. Poraz od 107:98. Da nije bilo raspoloženog Vincea Cartera sa 23 poena, poraz bi bio mnogo veći.
Nakon dva poraza od Clippersa, očekivao sam više od svoje momčadi; bar malo osvetničkog pohoda, no treći put u sezoni protiv LAC izostalo je sve.



Slijede dvije pobjede protiv Minnesote Timberwolves. Ali i dosta velik poraz protiv Atlante Hawks od 129:116.
Dosta zadovoljan pomakom u igri svih onih kojima nisam bio, kada je u klub došao Shaw. Sljede dvije jako dobre utakmice.



Fantastična 40 minutna predstava Derona Williamsa koji je proglašen igračem tjedna.



Clippersi i OKC su jedina ekipa protiv koje nisam mogao dobiti niti jednu utakmicu. Protiv obje je skor 0:3.
Imao priliku no raspad u igri i totalni pad koncentracije učinili su svoje. 115:108 iako sam imao šanse odvest minimalno u produžetke.
Williams protiv Houston Rocketsa nastavlja svoju najbolju sezonu u karijeri, ponovo 40 ili više koševa za 40 minuta u igri. Uz 15 asista koje su ga lansirale u vodećeg asistenta u NBA ligi.

A sada pogledajte totalno razbijanje najbolje ekipe NBA lige, odnosno najuspiješnije...



Career high za Andre Drummonda...









Uživam na najbolji mogući način vodeći ovu Utah Jazz franšizu, no jedna vijest bacila me u popriličnu tugu.
Nakon 17 godina igranja u NBA ligi Paul Pierce najavio mirovinu...




Odg: NBA 2K15
« Odgovori #64 : 21. Siječanj, 2015., 13:18 »
Rulaju te najave i ovi intervju.

Čole daje otkaze xd
 GG čovječe jeben riport :hug
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #65 : 07. Veljača, 2015., 17:30 »
Razbijanje Golden Statea još se nije stišalo, a Jazzeri su ponovo postigli preko 140 koševa.
Ovog puta stradali su Lakersi, sa čak 41 košem razlike. Kobe i društvo daleko od svojih predstava; dosta tužno vrijeme za njih.
Nakon poraza od Spursa, napokon uspijevam zapapriti Cavsima koji su do tada imali streak od 8 pobjeda zaredom.



Nevjerovatnu simultanku igram protiv Bostona. Kojeg sam zaledio na 78 koševa.
U jednom trenutku čak 54 koševa razlike. Od odlaska Rondoa, legendarni Celticsi su se raspali.
U četvrtoj utakmici protiv Clippersa napokon uspijevam doć do pobjede. A isto tako, valjda sam se preplatio na pobjede protiv sjajnih Warriorsa.





Nakon tri pobjede zaredom, sljedi hladan tuš i čak 5 poraza zaredom. Veljača je taj neugodni mjesec očito!
Jer ne samo što dolaze teški dani, nego i loše vijesti s treninga!
Ostajem bez trojice jako važnih igrača.



Neugodnu seriju prekidam sretnom pobjedom protiv Dallasa na njihovom parketu. No nakon Mavsa još jedan poraz.
Blazzersi odigrali kontroliranu utakmicu i nisu mi dali nikakve šanse.



No nakon 1-6 omjera u veljači, sljede bolji dani. Vraća se D-Will.
Redom padaju, Spursi, Lakersi, Denver i Bucksi. U ožujku ostajem bez Aleca Burksa koji bi trebao propustiti nešto više od 10 utakmica.
Na njegovo mjesto uskaču Carter i Burke.



Ponovo neugodna serija, ponovo pet poraza zaredom.
Igrači su dosta iscrpljeni, pa da izbjegnem nove ozlijede, dosta rotiram i dajem priliku dečkima što su malo igrali ove sezone.
Nažalost to plaćam cijenu limitiranosti i brojčanog stanja u momčadi. Krajem ožujka vraća se Burks i stvari sjedaju na svoje mijesto.
Upravo povratkom Burksa uspijevam preokrenuti utakmicu protiv Blazzersa, u kojoj po prvi put u sezoni pobjeđujem buzzer beaterom Paula Pearcea.



NBA 2K15 buzzer beater - YouTube
NBA 2K15 buzzer beater SLOMO - YouTube
Ulaskom u travanj, nisam ni sanjao da me čeka 8 kill streak.
Savršen mjesec, savršene igre u kojoj završavam regularnu sezonu sa 50 pobjeda i 32 poraza.
Završavam sezonu kao četvrti u konferenciji, a drugi u diviziji. Za MVP sezone izabran je Stephen Curry, a za rookia sezone Brooklynov Dante Exum, igrač kojeg sam mjenjao za Williamsa.
Oklahomin Reggie Jackson osvojio je titulu šestog igrača lige, a pelikanac Anthony Davis nagradu obrambenog igrača lige.
Jazzer Alec Burks, osvojio je nagradu za igrača koji je najviše napredovao.

NBA 1-st team



NBA 2-nd team



Što se tiče nagrada valja još samo spomenuti da je Bojan Bogdanović ušao u drugu petorku rookiea.
Slijedi playoff!





*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #66 : 07. Veljača, 2015., 23:05 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #67 : 09. Veljača, 2015., 15:38 »
Pratim čitavu sezonu od početka,rekao sam ti na početku da te očekujem u polu-finalu i ideš tim smjerom.
btw:Exum je igračina u ovoj igri tako da si tu pogriješio ma da nije te ni Williams razočarao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #68 : 09. Veljača, 2015., 23:52 »


Portland Trail Blazers - Utah Jazz | First Round | 2015 NBA Playoffs | HALL OF FAME DIFFICULTY, 10 MIN QUARTER

Već sam postao video iz prve utakmice u kojoj sam dobro iskontrolirao utakmicu i u kojoj nisam imao većih problema.
Utakmicu je izdominirao Andre Drummond sa 28 poena i 11 skokova, a valja još spomenuti i 17 koševa Derona Williamsa uz 10 asista.
Dobro otvaranje puno znači, a sada to treba potvrditi i u drugoj utakmici.





Utah Jazz lead the series 1:0

U drugoj utakmici doslovce sam šokiran izvedbom Blazersa i LaMarcus Aldridgea, koji je uz 18 koševa dodao i 22 skokova.
Već mi dugo nitko nije tako očitao košarkašku lekciju. Doslovce nisam mogao ništa. Unatoč sjajnoj predstavi Paula Piercea i njegova 23 koša.
U prvom poluvremenu sam još i uspijevao držat korak sa Portlandom, da bi u trećoj četvrtini se odvojili na 15 razlike.

Nažalost ostajem pri početku utakmice bez Allena, a u toku nastavka Portland bez Batuma.





Tu i sljedeću utakmicu nisam snimao, tj. jesam, no pojavili su se problemi sa Nvidia Shadowplayom i uopće mi nije snimalo, makar je pokazivalo zelenu lampicu da snima.
Nažalost nisam snimao, jer sam odigrao možda i najbolju četvrtinu i pol u sezoni. Krajem 3Q gubim čak 17 razlike i već polako gubim nadu, ali onda nevjerovatna tricaška serija me vraća u igru i na kraju donosi pobjedu.





Četvrta utakmica, ponovo u Moda Centru.
Sjajna predstava Quincy Acya, koji je ostvario career high.
Nevjerovatno je da sam svaku utakmicu do sada imao egal u prvom poluvremenu, iliti koš za koš napade.
Rula mi malo što svaku utakmicu netko novi iskoči i preuzme odgovornost.

Utah Jazz - Portland Trail Blazers | First Round | 2015 NBA Playoffs | Game 4 - YouTube




Portland Trail Blazers - Utah Jazz | First Round | 2015 NBA Playoffs | Game 5 - YouTube




Fantastična predstava Vincea Cartera koji kao da nije u finišu svoje karijere.
Besprijekorna večer Jazzera i prolaz u polufinale zapadne konferencije. Prvi ostvarujem prolaz, no zbog satnice odigravanja.
U polufinalu me čeka Oklahoma City Thunder s kojom imam užasno negativan omjer. Čak četiri poraza u četri utakmice.



Jako mi je žao Memphisa, Rocketsa, Clippersa, Bullsa i Hawksa, baš sam se nadao prolazu tih ekipa.
Čeka me težak posao. Pogotovo nakon što dolaze užasne vijesti za Ray Allena i mene. Dislocirao je čašicu te će izbivati sa terena čak dva mjeseca.
Ništa bolje nije prošao ni Portlandov Batum, njemu je pak stradao kolateralni ligament te će izbivati do početka iduće sezone.
RIP City, hehe.








*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #69 : 18. Veljača, 2015., 23:08 »


Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 1  |

Nakon uvjerljive serije protiv Portlanda dolazi puno teži posao.
Kao što rekoh već ranije, odlazim u Oklahomu hrabro, ali i sa velikim oprezom, budući da ih u svih 4 utakmice regularne sezone nisam uspio niti jednom pobjediti.
Odmah u prvoj utakmici velika nervoza i jednostavno nemoć protiv nestvarno savršenih Westbrooka i Kevina Duranta.
Ni na jedan način ih nisam mogao zaustaviti.

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 1 - YouTube




Loša utakmica Jazzera koje je cijelo vrijeme vukao Deron Williams.
Otvaranje i za njega i za Jazz iz snova, zabio je prvih 15 koševa Jazza iz 100% učinka, pri rezultatu 19:15 i njegovu predahu, OKC prelazi u vodstvo koje ne ispušta do kraja utakmice.
Na kraju mogu biti sretan što nisam izgubio i sa više razlike. U sjećanje odlazi jedino igra Williamsa koji se na kraju zaustavio na 49 koševa, svojem playoffs career highu.

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 2  |

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 2 - YouTube




Još jedna fantastična utakmica Derona Williamsa, ali i Vincea Cartera.
Neočekivano i šokantno izjednačavam seriju na 1-1. Odigravam besprijekornu taktičku utakmicu, u kojoj sam imao totalni egal i savršenu ekipu nasuprot sebe, ali samo u prvom poluvremenu.
Pri kraju prvog djela uspijem se odvajat od OKC-a i fanatičnom obranom zatvaram prilaze košu. Važnu ulogu pod košem ima Drummond sa 22 skoka i dvije blokade.

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 3  |

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 3 - YouTube




Ovo je bila utakmica u kojoj je igrao cijeli Utah Jazz. Sedmorica igrača sa dvoznamenkastim učinkom.
Doslovce je cijela ekipa poludjela, kada je Martell Webster odigrao najbolju utakmicu u sezoni u kojoj nije ostavio konkretan i jasan dojam.
U jednom trenutku je imao 5-5 iz igre, kao i Paul Pierce koji je završio utakmicu s tom statistikom.

Utah Jazz lead series 2:1 | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | NEXT - Game 4 |














« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2015., 23:10 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #70 : 08. Ožujak, 2015., 02:50 »


Oklahoma City Thunder - Utah Jazz | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 4  |

Gledajte ove YT Highlightse na YT preko Chromea ili Firefox Nightlya.
Oklahoma City Thunder - Utah Jazz | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 4 - YouTube
Užasno loše i nervozno ulazim u zadnji Q.
Sve nekako na silu i bezidejno, plus OKC je igrala svoju košarku.
Umjesto da povedem 3-1, serija je izjednačena.





Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 5  |

Obavezno pogledat ovu utakmicu, za one koji nemaju vremena svih 27 minuta, obavezno pogledat od 22 minute do kraja videa!!!
Utah Jazz - Oklahoma City Thunder | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 5 - YouTube
Nevjerovatna utakmica, jednostavno nevjerovatna.
Fantastična utakmica Aleca Burksa sa 33 poena. Vratiti se iz 14 koševa zaostatka u utakmici playoffa je stvarno nevjerovatno.
Veličanstvena utakmica jazzera. Jednostavno fenomenalno.





Oklahoma City Thunder - Utah Jazz | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 6  |

Oklahoma City Thunder - Utah Jazz | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs | Game 6 - YouTube
Trebala je to biti utakmica dokazivanja pred svojim navijačima, prolaz u Finale Zapada pred prepunom EnergySolutions Arenom.
Utakmica je bila spektakl, ali sam vodio ekipu od jedne rutinirane i samouvjerene igre gotovo do fijaska, ali na sreću šokantnog poraza ipak nije bilo.
Jednostavno me ulovila nerovoza pred pobjedu i počeo sam komplicirat u napadima, radit početničke greške, no nije me stajalo poraza.

Junak večeri, ali i dosadašnjeg Playoffa, Deron Williams sa 52 poena, šut iz igre 18-35, trice 6-11, MVP polufinala zapada.
Jazzeri su iznenadili sve, pa i sami sebe. :)





Utah Jazz win the series with 4-2 | Semi Final - Western Conference | 2015 NBA Playoffs |



Moram priznati da me Miami jako iznenadio ulaskom u finale istoka.
Cleveland i Warriorsi očekivano u svojim finalima. Bit će mi neizmjerno teže protiv GS-a.
Radi se o prvoj momčadi zapadne konferencije. Užasno jaki pod košem, ulascima pod isti i naprosto nevjerovatni u šutevima iz vana.
Teško, vrlo teško. Fali mi još jedan raspoloženi D-Will.












Odg: NBA 2K15
« Odgovori #71 : 09. Ožujak, 2015., 06:39 »
Slikice su vrh \:D/
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #72 : 09. Ožujak, 2015., 19:38 »


Utah Jazz - Golden State Warriors | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs | Game 1  |

U ovom riportu stoji samo jedan video, jer sam snimao bez zvuka zbog neke greške, a na kraju je i serija ispala bitno skraćena, pa stoga stoji i jedan jedini, ali i najzanimljiviji highlights.

Poprilično laka pobjeda nad neočekivano slabim Warriorsima.
Kažem neočekivano, jer sam očekivao lavovsku bitku, no ispalo je sasvim drugačije, odigrao solidnu utakmicu bez puno muke.
Najbolji pojedinci kod Jazzera Deron Williams sa 23 te Troy Burke sa 21 košem.





Utah Jazz - Golden State Warriors | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs | Game 2  |

Prava igra Golden Statea.
Nemoćan sam tokom čitave utakmice. Čak nisam imao niti jedno jedino vodstvo tokom utakmice.
Odlična predstava Vince Cartera i Nenea, zabili su 24, odnosno 22 koša, no ostatak momčadi je užasno rezervirano djelovao cijelu utakmicu.
Unatoč dobrom statistikom D-Will nije imao svoju večer, potrošio je puno lopti, ali i šuteva.






Golden State Warriors -  Utah Jazz | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs | Game 3  |

Protiv ovakvih ratnika nisam iamo teoretske šanse.
Jednostavno MEGA momčad, koja kad igra GAZI. Curry, Lee, Thompson, Igoudala, Bogut...
Kakva ekipa! Užitak ih je bilo gledat koliko su kompaktibilni i atraktivni. Rapsodija...





Golden State Warriors -  Utah Jazz | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs | Game 4  |

Nevjerovatno je da sam ovu utakmicu izgubio, naprosto nevjerovatno.
Imao sam feeling da mi ovu pobjedu nemogu oduzeti. Vodio sam čak 14 koševa razlike.
Warriorsi su poludjeli zadnji Q i zabili mi 46 koševa u 12 minuta. Točno dvadeset koševa više od mene.
Ostaje tuga i nada, da sljedeća utakmica nije zbogom Finalu NBA Playoffa.





Interview with Paul Pearce | ESPN |



Paule, prije gotovo dva mjeseca najavili se prekid karijere i umirovljenje od profesionalne košarke, da li stojite iza svoje odluke pošto slijedi možda i vaša posljednja utakmica u NBA ligi?

Apsolutno. No ne razmišljam o tome, sve ono o čemu razmišljam je da okrenemo ovu seriju i prekinemo ovaj neugodan niz od tri poraza zaredom.

Da li je još ostalo snage u vama i vašim momčadskim kolegama i kakva je atmosfera poslije tri utakmice bez pobjede.

Nije lagano, no mislimo da možemo ovo. Snage još ima i idemo do kraja, dok nas mrtve s terena ne odvuku.

Miami Heat je upravo maloprije izjednačio seriju protiv Clevelanda nakon što je gubio 3-0, možete li i vi takvo što prirediti?

Trenutno, samo za to živimo. Možemo, moramo i hoćemo, ovo nije zadnje od nas u ovome Playoffu.

Sretno Paule, nadamo se da vas večeras ne gledamo po poslijednji put u NBA dresu.

Hvala vam i ja se nadam, pozdrav!

Utah Jazz - Golden State Warriors | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs | Game 5  |

Pogledat ovu nevjerovatnu završnicu!!! Nevjerovatno...

http://youtu.be/jir25cZt0LA
Kakav peh! Nevjerovatni promašaji koštali su me mirne završnice.
Zaslužena pobjeda GSW-a, te dečki zasluženo idu u Finale. A Paul Pearce je odigrao utakmicu života!!!
Zadnja utakmica u NBA karijeri je odigrana kao niti jedna prije. 43 koša, 4 asistencije, šut za tri 5-11, slobodna bacanja 16-16!!!
Veličanstveno i velika šteta i tuga u očima svih Jazzera koji su pobrali nevjerovatne simpatije većine ljubitelja košarke što su dogurali tako daleko unatoč svom skepticizmu svijeta.





Golden State Warriors wins the series with 4-1 | Western Conference Finals | 2015 NBA Playoffs |

Šok i nevjerica u drugom finalu!!! Miami Heat je prošao Cleveland nakon što je gubio 3-0 u seriji. Naprosto nevjerovatno.
Postoji mogućnost gledanja drugih utakmica, što nažalost nisam iskoristio. Baš me zanima što se tu dogodilo u glavama "kavalirčana"...
Svaka čast vatrenima na prolazu. Očekuje ih teško finale, koje sam uvjeren da ide na stranu Golden State Warriorsa.

Golden State Warriors - Miami Heat | NBA Finals | 2015 NBA Playoffs |

Kao što sam i očekivao.
Pobjedila je daleko najbolja NBA ekipa i sasvim zasluženo su uzeli ovaj NBA naslov.
Bilo je užitak za gledat ih, ali i igrat protiv njih. Čudesna ekipa, koja će još mnogo godina "ubijat" protivnike i izluđivat ih svojom košarkom i oduševljavat atraktivnom igrom.
Stephen Curry MVP Finala, sasvim zasluženo, ali po meni i MVP cijele lige. Čovjek je svemirac.







Utah Jazz post finals news | NBA.com

Najava Paul Pearca o okončanju karijere je teško primljena i kod trenera i kod struke, ali i svih njegovih fanova.
Velika karijera je u pitanju, pa je tuga sasvim razumljiva. Ali nakon finala odjeknula je vijest iz Jazzerove svlačionice o umirovljenju još dvojice velikana NBA lige.
Svoj prekid karijere objavili su i Ray Allen i Vince Carter, koji su mi bili i dalje u ozbiljnim planovima vizije budućeg Utah Jazza.
Trojka je uz Stevea Nasha primljena i u Hall of Fame, što je iznimna čast, koju dobiju tek rijetki.





Tri igrača koja sam gotovo ravnomjerno koristio te koji su bili osovina ovog Utaha su umirovljena.
Za novu sezonu trebam radikalne promjene i moram dovest nešto jako dobro, da ponovim ili poboljšam ovaj uspijeh na ovogodišnjem playoffu.
Za sljedeći riport se malo strpite, jer dolazi nova sezona, a on će biti gotovo jednako dug kao i ovaj.

WE ARE UTAH JAZZ

Odg: NBA 2K15
« Odgovori #73 : 09. Ožujak, 2015., 22:31 »
Okreni se mladima, okani se penzića viš da bježe nakon sezone dvije :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA 2K15
« Odgovori #74 : 12. Ožujak, 2015., 21:13 »
Utah Jazz SEASON 2 | HALL OF FAME DIFFICULTY, 10 MIN QUARTER




Novi riport, nova sezona, nove ambicije...
Odlaskom troje NBA velikana (Allen, Pierce, Carter) u mirovinu, krenuo sam u remont Jazzera.
Fenomenalan uspijeh i finale zapadne konferencije je cilj i ove sezone sa nadom da se ovog puta može otić do kraja, kako bi Utah Jazz osvojila svoj prvi NBA naslov.
Glavni fokus nakon uspješne sezone je bio dovođenje Jamesa Hardena, za kojeg sam dao odličnog Aleca Burksa.



Na PF poziciji jako dobrog Nenea, zamjenio sam još boljim Davidom Lee-m iz Golden State Warriorsa.
SF se u potpunosti isprazila budući da su je u rotaciji odrađivali sva trojica umirovljenika. Prvo sam dofurao odlično napredovalog Bojana Bogdanovića iz Netsa.
Drugog SG-a, kao backup Hardenu našao sam u rookieu Irvinu Weberu, dok sam zamjenu Bojanu dobio u još jednom rookieu Jesse Griffinu.

Griffin - 70



Weber - 76



Jako zadovoljan sa obojicom trenutno.
Vrlo visoki overall za obojicu 22-godišnjaka. Vjerujem da će sjajno doći njihova mladost i želja za dokazivanjem.
Jako se veselim novom izazovu i početku nove sezone. Prva petorka mi izgleda puno konkretnije i opasnije nego li je to slučaj bio u prošloj sezoni.



Gotovo da i nemam potrebu za rotacijom igrača ukoliko puno igrača ne završi na bolovanju.
Sjajan i perspektivan roster predodređen za velike stvari. Sve ispod polufinala konferencije bilo bi katastrofa i ispod očekivanja.
Usporedba prošlogodišnjeg i ovogodišnjeg rostera...

2014

PG | Williams, Burke
SG | Burks, Allen, Carter, Blue
SF | Pierce, Webster, Novak
PF | Nene, Acy, Gooden III
CF | Drummond, Blatche

2015

PG | Williams, Beverly, Burke
SG | Harden, Weber ★
SF | Bogdanović, Webster, Griffin ★
PF | Lee, Acy, Gooden III
CF | Drummond, Blatche, Patton ★

★ - rookie

Otvaranje sezone, prva utakmica nije prošla baš dobro.
Loša vijest prije same utakmice je da se ozlijedio Troy Burke na skoro mjesec dana.
Unatoč dobroj igri i fenomenalnom predstavljanju Jamesa Hardena, gubim osvetničku utakmicu Portland Trail Blaizersa koje sam izbacio u prvoj rundi Playoffa.
U drugoj utakmici idem na noge Clippersima koji me šokiraju odličnom igrom te gubim i drugu utakmicu.

Prvu pobjedu sam dočekao 1. studenog protiv Sacramenta, 117:102 uz 26 koševa Hardena.
No odmah potom slijedi novi poraz kod kuće protiv Indiane. Dosta šokantno otvaranje sezone i traženje u igri, idejama i privikavanju igrača jedne na druge.
Nakon te utakmice, Utah Jazz poprima "new taste" i počinje gaženje svih pred sobom.

http://youtu.be/sLhUlQ9LicQ
Počinjem pobjeđivati s nevjerovatnom lakoćom. Harden i Lee su nevjerovatan boost donjeli ovoj ekipi.
Veliki napredak se osjeti u igri Bogdanovića, Acya pa čak i fenomenalnog Drummonda.




Deset pobjeda zaredom, veličanstven niz koji se nastavlja.
No nažalost prije utakmice za NYK-ima, ozlijedio se Deron Williams (Torn MCL) i izbivat će nešto više od 2 mjeseca van parketa.
Na sreću Troy Burke će biti u potpunosti fit za nekakvih desetak dana, pa sam ga već protiv Knicksa mogao koristiti.



Od ostalih trejdova između momčadi najveći je onaj Marca Gasola koji je završio u Oklahoma City Thundersima, umjesto Damarcusa Cousinsa koji je pojačao redove GS Warriorsa.
Centar Adams je Kingse zamjenio Brooklyn Netsima, Brooke Lopez Netse Kingsima, a svi ostali trejdovi su ručnu urađeni kao i u stvarnosti. Barnes iz Warriorsa za Batuma iz Portaland Trail Blazersa.
Od važnih trejdova to je to...














 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9