HCL.HR

No Man's Sky

  • 373 Odgovora
  • 98443 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #255 : 15. Kolovoz, 2016., 17:30 »
Dobar je tipikal hog, nemojte kudit čovjeka. On barem nikome nije prijetio smrću.

Pazite ovo:

https://soundcloud.com/jimquisition/dramatic-reading-to-the-no-mans-sky-haters


Odg: No Man's Sky
« Odgovori #256 : 15. Kolovoz, 2016., 18:50 »
Odlično

Ta poetičnost, skoro mi je izmamila suze :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #257 : 15. Kolovoz, 2016., 19:10 »
Meni je osobno jako žao što NMS nije igra kakvu smo mnogi očekivali ali postoji hrpetina visokobudžetnih
AAA igara koje sam kupio i igrao kraće od očekivanoga tako da se neću baviti cijenom igre.

A žao mi je i zbog Hoga i zbog svih nas što još nismo na toj razini igara da proceduralna generacija
bude na visokoj razini ali mora se priznati da start nije uopće loš.
Istina, svi planeti su jako slični i nude iste opcije ali to se sigurno da popraviti dodavanjem gravitacije,
određivanjem uvjeta za nastanak određenih materijala, izmjenom algoritama i pravila generiranja živih bića,
bolje upravljanje letjelicom jer čak se i na CODu koji ima stalno rail sustav osjećam bolje u vozilima makar je impresivno
onako lagana tranzicija sa planeta u svemir i tako to (međutim, ništa neviđeno a oni koji igraju igre poput Elitea znaju
kako se to radi). Inteligencija života u ovoj igri je upitna. Kao prvo, mi sami nismo previše inteligentni- svo naše vrijeme u svemiru se svodi na nabavljanje resursa za predodređene "misije" nabavljanja bolje tehnologije. Tehnologije za koju
ja ne vidim nikakvu svrhu jer možeš skoro sve jednako raditi da li si u samim počecima igre ili si napredovao.

Zvukovi su mi genijalni, osjećam se kao klinac dok ih slušam. Općenito je to jedna nezrela igra što uopće nije ispalo loše.
Žalosno je što su mogli još par sitnica napraviti da se igra može nazvati dobrom ali jbg... nisu.
Sve u svemu- da li vrijedi 60$? Kako kome. Siguran sam da nekome vrijedi.
Pad frejma je jedino što u biti nisam očekivao, to me malo neugodno iznenadilo ali desilo mi je jako rijetko pa... koga briga :P
Kako bih ocijenio igru? (prema nekim segmentima iz drugih igara)
Bolja je u odnosu na Spore u pogledu generiranja života...
Lošija je u odnosu na Elite u odnosu na mehaniku letenja, dizajn UIa i HUDa i još par stvari...
Dosadnija je u odnosu na Ark Survival što se samog survivala i sakupljanja resursa tiče a i RPG elemenata...
Grafički dizajn je mrvicu napredniji od Journeyevog ali ne previše...
Sve u svemu neka prosječna igra koja ima malo svega ali mi fali nekog građenja objekata i tako tih finti- Mislim,
nije valjda da se resursi sakupljaju samo za hypersvemir? To je suludo :P
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2016., 19:12 baDarmageddoN »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #258 : 15. Kolovoz, 2016., 20:39 »
Ja sam od pocetka bio uvjeren kako ce ova igra imat puno problema i bio sam u pravu.Da je izasla za godinu dana i da su rjesili sve probleme i nadodali jos dubine u ovo sve bilo bi to puno, puno bolje.Sama ideja je odlicna i zanimljiva i cak se mislim za mjesec, dva uzet primjerak i krenut u istrazivanje.

Bas mi je zelja naletit na neki pravi planet kao onaj iz trailera gdje su one divovske zmije, e to vidjet u igri bi stvarno bilo epski.

Al pogledao sam par sati lets playa i svi planeti koje sam vidio su iskreno bili nekako bezveze.Nigdje jos nisam vidio neki planet da sam ostao paf.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #259 : 15. Kolovoz, 2016., 20:45 »
Ja sam zato naletio na ribe koje plešu po suhom. Ne plivaju, nego plešu. Bude u video recenziji.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #260 : 15. Kolovoz, 2016., 20:48 »
Hahahah vidio sam taj bug jos prije nego je igra izasla u prodaju i znaci jos ga nisu popravili poslje 2 patcha.Hahahah.

Kad stize recenzija?

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #261 : 15. Kolovoz, 2016., 21:22 »
Igru sam igrao 1.4 h. Vratit ću je i možda opet kupim kasnije kad vidim kako će se razvijat situacija s update-ima. Znam da sam jako branio igru, ali trenutno mi je ...dosadna. Odnosno ne vrijedi mi više od 20 €.

Recite vi što hoćete, al nema puno fanboya koji u startu odmah priznaju kako jednostavno to nije ono što su mislili i napišu ovako nešto. 90% ljudi koje vidim brane NMS u stilu kako je hello games "mali indie studio" i kako ljudi previše očekuju i kako oni nisu "AAA proizvod" i kako će se fixat igra kroz naredno vrijeme... bla bla... Pa koga vraga imaju AAA price tag onda?

U svakom slučaju, imaš plus od mene za ovo priznanje  :piva:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #262 : 15. Kolovoz, 2016., 21:33 »
Slazem se Typical Hog je posteno priznao, a covjek je bio toliko nahajpan da rjetko gdje vidim ovakav hype.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #263 : 16. Kolovoz, 2016., 09:48 »
I ja sam trenutno razočaran onime što No Man Sky nudi i stalno mi ne ide iz glave priča oko centra galaksije i centra univerzuma i samog Atlasa koji je zapravo možda i najmističnija stvar koju svi tražimo.
Neki user na redditu postavio je link na datoteku s tekstovima iz igre. Kopajući po njoj pronašao sam nešto prilično zanimljivo:
MAIN_GALAXY
Euclid Galaxy

SECOND_GALAXY
Hilbert Dimension

THIRD_GALAXY
Calypso Galaxy

FOURTH_GALAXY
Hesperius Dimension

FIFTH_GALAXY
Hyades Galaxy

Dakle, očiti dokaz kako smo svi u početku u Euclid Galaksiji i da dotičnih ima čak pet(?!). Po tome zaključujem kako uopće nije cilj igre doći do centra galaksije jer takvih centara ima 5.
Stoga, cilj igre ostaje ipak nešto drugo! Centar univerzuma (koji definitivno nije centar galaksije) ili po meni logičnije - razriješiti misteriju samog Atlasa (jer baš o Atlasu Murray ne želi reći baš ništa).
Eto, igra je očito dublja nego što na prvi pogled izgleda. ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #264 : 16. Kolovoz, 2016., 10:06 »
Ako je centar galaksije ulaz u novu dimenziju... pa propucat ću se, javno, na youtubu. Idem ovjerit to kod javnog bilježnika.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #265 : 16. Kolovoz, 2016., 11:12 »
Radije nemoj ništa obećavati. :)

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #266 : 16. Kolovoz, 2016., 11:14 »
Ako je centar galaksije ulaz u novu dimenziju... pa propucat ću se, javno, na youtubu. Idem ovjerit to kod javnog bilježnika.

Hah, znanstveno se tumači da je u centru galaksije velika rotirajuća crna rupa, stoga ne vidim problem da ona vodi u nešto van našeg poimanja stvarnosti prostor-vremena.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #267 : 16. Kolovoz, 2016., 11:23 »
Jedino što bi me usrećilo nakon tolikog puta jest da u centru bude... zrcalo. Tako da mogu vidjeti kako izgledam.

Mislim, znam da izgledam jadno jer me svi vanzemaljci čudno gledaju, a i oni su ružni. Plus, sve životinje bježe od mene. Koliko ružan mogu biti?

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #268 : 16. Kolovoz, 2016., 11:26 »
Jedino što bi me usrećilo nakon tolikog puta jest da u centru bude... zrcalo. Tako da mogu vidjeti kako izgledam.

Mislim, znam da izgledam jadno jer me svi vanzemaljci čudno gledaju, a i oni su ružni. Plus, sve životinje bježe od mene. Koliko ružan mogu biti?

Ja bih radije vidio kakav quad koji bi ispao iz mog svemirskog broda, pa da se u njemu vozim po planeti, a ne da se šećem tim pustopoljinama. Prihvatio bih čak i da ga moram zacraftati nekako...

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #269 : 16. Kolovoz, 2016., 11:27 »
Aha, vi ekšuli niste guglali što je u centru?  :hihi:

Evo bez da spoilam, reći ću da je ideja posteća već duži niz godina, al meni osobno malo predubokoumna za ovako repetativan naslov.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9