HCL.HR

No Man's Sky

  • 373 Odgovora
  • 98426 Hitova
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #300 : 24. Kolovoz, 2016., 18:21 »
Yellow Stars
Spectral Class: G or F
Warp Reactor Requirement: N/A
Yellow Star Systems are the default Star Systems of No Man’s Sky.
Common to find barren planets.
Basic resources.
Black Holes / Path to the Center waypoints only lead to Yellow Star Systems. (Never Red, Green, or Blue)

Red Stars
Spectral Class: K or M
Warp Reactor Requirement: Sigma Upgrade
Slightly more likely to discover flora and fauna on planets.
Slightly more rare resources will spawn.
Not accessible through Black Holes / Path to the Center waypoints.

Green Stars
Spectral Class: E
Warp Reactor Requirement: Tau Upgrade
More likely to find tropical / lush planets with more flora and fauna.
More likely to find planets rich with rare resources.
Not accessible through Black Holes / Path to the Center waypoints.

Blue Stars
Spectral Class: K or M
Warp Reactor Requirement: Theta Upgrade
Much more likely to find lush planets with plentiful flora and fauna.
Much more likely to find the the rarest resources.
Not accessible through Black Holes / Path to the Center waypoints.

Znači zato su skoro svi planeti pusti.

Stvar je u tome što ove info nisi našao u igri? Uopće mi je glupo da ne postoji nekakav tutorial na početku koji će te naučiti takvim stvarima, nego random nalazimo po netu. Ja to vidim kao opravdanje devosa.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #301 : 24. Kolovoz, 2016., 18:33 »
Puno toga nema.
Možda je HG pod exploring game mislio i na istraživanje u igri, kao i istraživanje mogućnosti same igre?!
Evo par primjera s Reddita:

Sve to nije bilo nigdje dokumentirano nego su igrači sami dokučili. Zato me ne bi čudilo da ima još takvih začkoljica...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #302 : 24. Kolovoz, 2016., 18:46 »
Ja sam prije par sati dao još jednu i posljednju šansu igri. Igrao sam je sa modovima, kupio nove brodove, prošao vrata koja traže Atlas Pass, napravio nove tehnologije i još sam više razočaran, da sam išao bez modova potrošio bih desetke sati da bih došao do ove razine i onda bi razočaranje bilo još i veće ( u slučaju da sam stvarno toliko lud da od 10 sati igre, 9 skupljam resurse, petljam po inventoryu i nadopunjujem pušku ili odjelo ). U jednom sam trenutku samo stao i više nisam imao šta raditi, ako odem u novi sustav, opet ću sve isto vidjeti, ako idem do centra, znam šta me čeka tamo. Jednostavno nemaš šta raditi u igri, a gubiti sate i sate na ponavljajuće radnje je ludost.
 

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #303 : 24. Kolovoz, 2016., 20:36 »
Puno toga nema.
Možda je HG pod exploring game mislio i na istraživanje u igri, kao i istraživanje mogućnosti same igre?!
Evo par primjera s Reddita:

Sve to nije bilo nigdje dokumentirano nego su igrači sami dokučili. Zato me ne bi čudilo da ima još takvih začkoljica...

Pa ovo su stvarno gluposti koje je tutorial trebao objasnit, a ne reddit...  :fpalm:

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #304 : 24. Kolovoz, 2016., 21:34 »
Pa ovo su stvarno gluposti koje je tutorial trebao objasnit, a ne reddit...  :fpalm:

a je...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #305 : 25. Kolovoz, 2016., 11:12 »
Puno toga nema.
Možda je HG pod exploring game mislio i na istraživanje u igri, kao i istraživanje mogućnosti same igre?!
Evo par primjera s Reddita:

Sve to nije bilo nigdje dokumentirano nego su igrači sami dokučili. Zato me ne bi čudilo da ima još takvih začkoljica...

Pa ovo su stvarno gluposti koje je tutorial trebao objasnit, a ne reddit...  :fpalm:

Davno je Sean rekao da će pustiti igračima da otkriju pojedine stvari o igri.
Npr. Minecraft ti ne pokaže kako se koja stvar crafta.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #306 : 25. Kolovoz, 2016., 11:33 »
Ja sam igru počeo igrat u potrazi za ovakvim planetima:

http://imgur.com/a/fZfGo



Odg: No Man's Sky
« Odgovori #307 : 25. Kolovoz, 2016., 12:13 »
Ja sam igru počeo igrat u potrazi za ovakvim planetima:

http://imgur.com/a/fZfGo

(Klikni za pregled slike.)
(Klikni za pregled slike.)

Jesi ih našao? Imam gotovo 30 sati u igri i naišao sam na samo jedan planet mali, ali stvarno malo, sličan ovim slikama... Imam oko 30 warp jumpova. Možda u 7 sistema nisam pregledao planete...

EDIT A kada i naiđeš na takve planete, nemaš ništa od pola sata cca wow efekta...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #308 : 25. Kolovoz, 2016., 13:33 »
Ja sam igru počeo igrat u potrazi za ovakvim planetima:

http://imgur.com/a/fZfGo

(Klikni za pregled slike.)
(Klikni za pregled slike.)

Jesi ih našao? Imam gotovo 30 sati u igri i naišao sam na samo jedan planet mali, ali stvarno malo, sličan ovim slikama... Imam oko 30 warp jumpova. Možda u 7 sistema nisam pregledao planete...

EDIT A kada i naiđeš na takve planete, nemaš ništa od pola sata cca wow efekta...

Ovo dolje je moj screenshot. I još prije sam našao jedan cool planet ali nisam poslikao. Trenutno sam u 5. sistemu. 10h igre.
Kad nabavim hyperdrive upgrade onda ću ić po plavim zvijezdama koje imaju tonu takvih planeta.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #309 : 25. Kolovoz, 2016., 13:56 »
Trenutno se bavim(o) jedino s misterijem portala i moguće zlatnim kuglama. To mi za sada jedino nije repetitivno. :P

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #310 : 25. Kolovoz, 2016., 19:57 »
Ja sam igru počeo igrat u potrazi za ovakvim planetima:

http://imgur.com/a/fZfGo

(Klikni za pregled slike.)
(Klikni za pregled slike.)

Jesi ih našao? Imam gotovo 30 sati u igri i naišao sam na samo jedan planet mali, ali stvarno malo, sličan ovim slikama... Imam oko 30 warp jumpova. Možda u 7 sistema nisam pregledao planete...

EDIT A kada i naiđeš na takve planete, nemaš ništa od pola sata cca wow efekta...

Ovo dolje je moj screenshot. I još prije sam našao jedan cool planet ali nisam poslikao. Trenutno sam u 5. sistemu. 10h igre.
Kad nabavim hyperdrive upgrade onda ću ić po plavim zvijezdama koje imaju tonu takvih planeta.

Mislim da ću i ja tom vodiljom koju si gore opisao (razredi zvijezda).

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #311 : 25. Kolovoz, 2016., 20:11 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #312 : 25. Kolovoz, 2016., 20:42 »
Jesu to planete na koje si ti naisao ili?

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #313 : 25. Kolovoz, 2016., 20:51 »
Jesu to planete na koje si ti naisao ili?
Da, ova 2 zadnja screenshota su moja.
I ovaj isto:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #314 : 25. Kolovoz, 2016., 20:57 »
Pa jesi nasao kakve cool zivotnje ili nesto?

Bilo bi full dobro kad bi postojali planeti kao oni iz trailera gdje su ogromne zmije i dinosauri.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9