HCL.HR

Overwatch

  • 406 Odgovora
  • 140459 Hitova
*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #345 : 28. Ožujak, 2017., 14:57 »
d1cme

Ma o čemu ti pričaš. D.Va-in ulti kao što dinodinix kaže čisti sve ako nisi iza zaklona, jedino Reinhardtov štiti može blokirati, a ostalo ako ne pobjegneš gotov si.
Nije potrebna nikakva kombinacija sa drugim herojima.
Svi tankovi  osim Orise nemaju neki range

Dvin ult ima svoj range, moze se blokirati reinovim stitom, winstonovim shieldom, zarijinim bubbleom, symmetrinim shieldom, mei wall, sad je jos tu i orisa, roadhogov hook moze preusmjeriti dvinu ultu...jedino kao sto je netko spomenuo, na quickplayu solo ultanje s dvom funkcionira, ali na rankedu nije cesto slucaj da dva solo ultanjem napravi multikill.
Zato i dalje tvrdim - dvinia ulta mora ici u kombinaciji s nekim crowdcontrolom ili za zoneanje

Odg: Overwatch
« Odgovori #346 : 13. Travanj, 2017., 19:40 »
Kako vam se svida novi Uprising seasonal event? Meni je dobar,pve je zanimljiv ali nisam ga jos uspio prijeci na legendary tezini.Ali ima vremena :)

Odg: Overwatch
« Odgovori #347 : 16. Travanj, 2017., 20:08 »
Kako vam se svida novi Uprising seasonal event? Meni je dobar,pve je zanimljiv ali nisam ga jos uspio prijeci na legendary tezini.Ali ima vremena :)

Meni je iskreno malo i dosadan.. ne znam dal do toga sto mi ne odgovaraju heroji uopste ili cega vec. Presao na prva dva nivoa, probao na trecem i to je to.

Odg: Overwatch
« Odgovori #348 : 16. Travanj, 2017., 21:33 »
Ja nisam uspio ni na Hard prijeci  :loludara:

Uvijek netko odustane pa nas porokaju.

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Overwatch
« Odgovori #349 : 16. Travanj, 2017., 22:27 »
Puno je leavera u bilo kojem modu, to me jedino smeta malo.

Odg: Overwatch
« Odgovori #350 : 17. Travanj, 2017., 09:34 »
Da, ali u glavnim modovima instantno zamjeni igrača pa ni ne primjetiš, a u Uprising više nitko ne uđe pa vas pobiju.

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Overwatch
« Odgovori #351 : 17. Travanj, 2017., 11:30 »
Evo ponovno je bila ista stvar. Jedan leave-a, leave-a obavezno jos jedan...a iskreno, u competitive mode-u još nisam doživio da dođe neki drugi igrač na mjesto leavera.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Overwatch
« Odgovori #352 : 18. Travanj, 2017., 09:45 »
Evo ponovno je bila ista stvar. Jedan leave-a, leave-a obavezno jos jedan...a iskreno, u competitive mode-u još nisam doživio da dođe neki drugi igrač na mjesto leavera.
U competetive ti nikad nece novi igrac uletit u game. Kada se starta competetive, igrači se obvezuju odigrati full game do kraja. Nažalost, jedan (dosta velik) dio igrača to ne radi

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Overwatch
« Odgovori #353 : 18. Travanj, 2017., 16:44 »
Aha, tako znaci...to onda dobrano treba kazniti, a vjerujem da su kazne neki smiješni penalty-i :(

Odg: Overwatch
« Odgovori #354 : 18. Travanj, 2017., 17:44 »
Slabo da. Ne možeš se nekih 15 minuta spojit.

Odg: Overwatch
« Odgovori #355 : 17. Svibanj, 2017., 20:43 »
Sljedeći tjedan je prva godišnjica Overwatcha i bit ce free weekend od 26.-29.5.
Pa ko još uvijek nije odlučio da kupi,sad je vrijeme :)

Odg: Overwatch
« Odgovori #356 : 17. Svibanj, 2017., 21:02 »
Hvala na vesti, skinucu pa cu odigrati koji match ako stignem u ta 4 dana

Odg: Overwatch
« Odgovori #357 : 24. Svibanj, 2017., 16:40 »
3 nove mape koje će izaći su (opet) samo za Arcade mode (3v3) matcheve. Već su izdali tako onu mapu na ledu i nisam ju ni igrao jer ne igram Arcade.

Pa je ne mogu izdati mape za sve modove igre?  :chair:

Odg: Overwatch
« Odgovori #358 : 24. Svibanj, 2017., 17:12 »
Ukoliko nekog interesuje, igra za 20e. Evo linka:
https://eu.battle.net/shop/en/product/overwatch

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Overwatch
« Odgovori #359 : 24. Svibanj, 2017., 19:41 »
3 nove mape koje će izaći su (opet) samo za Arcade mode (3v3) matcheve. Već su izdali tako onu mapu na ledu i nisam ju ni igrao jer ne igram Arcade.

Pa je ne mogu izdati mape za sve modove igre?  :chair:

Naravno da mogu, otom potom. Ovo su napravili da ljudi igraju arcade malo vise, izmjenili su i pravila u arcadeu, sad je puno bolje. Naravno sad ce i bit puno vise contenta, jel rekli su da nece vise ubacivati nove evente, nego ce vracati stare i dodavati u njih vise stvari. S time ce ustediti vremena da se fokusiraju na nove likove i nove stvari koje planiraju za ubuduce.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9