HCL.HR

PES 2016

  • 221 Odgovora
  • 77269 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #165 : 14. Ožujak, 2016., 22:01 »
Ovo je čisti cheating. Korisnik koristi netlimiter ili sličan program i toliko snizi brzinu konekcije da se ne odspoji ali da bude neigrivo. Problem je što Konami takvu utakmicu ne registruje nikako i džaba si igrao. Trebaju pod hitno nešto uraditi po tom pitanju.

Odg: PES 2016
« Odgovori #166 : 14. Ožujak, 2016., 22:37 »
Dobro, to je već druga stvar. Ja sam mislio na obični rage-quit bez ikakvih pomagala. No, eto ne razumijem zašto je toliki problem ubaciti nešto što će takve stvari registrirati i prikazati u statistici.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: PES 2016
« Odgovori #167 : 14. Ožujak, 2016., 22:55 »
Dobro, to je već druga stvar. Ja sam mislio na obični rage-quit bez ikakvih pomagala. No, eto ne razumijem zašto je toliki problem ubaciti nešto što će takve stvari registrirati i prikazati u statistici.
Očito ih boli ona stvar za igrače i onda se čude što se Fifa 10x bolje prodaje.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #168 : 14. Ožujak, 2016., 23:24 »
Vidim po FB stranici da su počeli banovati, masa se javlja i traži unban. Valjda će im sa novim PES-om doći u glavu.

Odg: PES 2016
« Odgovori #169 : 15. Ožujak, 2016., 00:52 »
Ne znam kako ti hrv4tin4 imaš srece pa uvek naletiš na cheatera  :mrgreen: :mrgreen:
Ja naletim na jednog u 50 takmica,ne znam mozda ljudi sa vecim rejtingom i u vecim divizijama vise cituju

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #170 : 15. Ožujak, 2016., 06:33 »
Majstore to nije Rage quit nego cheatanje!
Razlika je ogromna. Da je Rage quit onda bi se meni pripisala pobjeda, a ovako on cheata i onda utakmica biva poništena! Znaci igraš 90 minuta i računa se kao da utakmica nije niti igrana iako si ti vodio cijelu utakmicu.

Pa jesi pogledao koji moj video? Uopće nema Rage quitera samo cheateri.

Odg: PES 2016
« Odgovori #171 : 15. Ožujak, 2016., 07:09 »
Ako je on samo izašao iz igre bez korištenja ikakvih programa koji mu potpomažu je to svejedno samo rage-quit, a druga je stvar to što se utakmica ne poništava ili što ne bude prikazano u statistici, pa ljudi to masovno iskorištavaju.

I da, pogledao sam video sa onim tipom JoniDi, reci ako sam nešto drugo propustio.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #172 : 15. Ožujak, 2016., 07:31 »
Pa nije to rage quit...  :fpalm:


Rage Quit je kada on odustane i onda se tevbi automatski piše pobjeda. Tako je uvijek bilo, a ovo sve ostalo su cheateri...

Odg: PES 2016
« Odgovori #173 : 15. Ožujak, 2016., 09:12 »
Rage quit je samo kad se iz frustriranosti odustane (quit) iz igre. Npr. kad u nekoj online pucačini korisnik bude ubijen toliko puno puta da se iznervira, pa naglo izađe iz igre i onda dobijemo onu poznatu poruku "User has disconnected".

Pobjeda bi se trebala i kod PESa automatski pisati tebi i u većini igara se upravo tako i radi... Da li korisnici nešto koriste da kad izađu iz igre da im se ne bilježi rezultat (tvoja pobjeda)? Ako ne koriste ništa onda to po mom mišljenju nije cheatanje nego samo rage quit koji bi se trebao bilježiti u statistici.




*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #174 : 15. Ožujak, 2016., 09:16 »
Čekaj, ti ne razumiješ hrvatski ili samo ono što pišem?!?


U slučaju rage quita tebi se piše 3-0 pobjeda! A ako nije rage quit nego je samo diskonektanje i cheatanje onda se dogodi ovo o čemu pričam i što se nalazi u svim videima.
Do sada sam u 185h u igri imao možda 10 rage quit-ova i onda bi se meni pisala uvijek pobjeda.
Sve ostalo je cheatanje kao i svi moji videi.
Što ti tu nije jasno?

Odg: PES 2016
« Odgovori #175 : 15. Ožujak, 2016., 09:28 »
Smiri dojmove, nema potrebe za takvim načinom obraćanja.  :fpalm:

Sve je jasno. Mislio sam da PES ne registrira rage-quit jer neke igre tada ne bilježe rezultat.
Nažalost dosta MP igara koje su na steamu nisu zaštićene VACom i ništa konkretno se ne poduzima protiv cheatera i onda vrve cheaterima.



*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #176 : 15. Ožujak, 2016., 09:32 »
Ne razumijem zašto si upao u priču i počeo braniti cheatera, a očiglednoje da nisi igra PES online i to od 2010 od kad problem postoji i uopće se ne radi na njegovu rješavanju.
Zadnjih 10 stranica postoje postovi o preoblemima s cheaterima i onda ti uletiš i pričaš kako to nisu cheateri nego rage quit?!?
Nije mi jasno kako možeš nešto tvrditi, a ni upalio nisi online već 6 godina...


Nemam ništa protiv tebe, ali ako nisi u nešto siguran onda nemoj to izražavati kao tvrdnju nego kao sumnju. Ovako ispada da se mi žealimo zadnjih 10 strana bezveze jer su to rage quiteri samo.




I slažem se stobom da je VAC u banani.č Konami ništa ne radi po tom pitanju i zato nakon 20 godina je došlo vrijeme da kažem zbogomi PESu i FIFI (koja me također nije zadovoljila) i vratim se svom dobrom starom Football manageru

Odg: PES 2016
« Odgovori #177 : 15. Ožujak, 2016., 09:51 »
Zato što sam mislio da nije cheater i po vašim riječima nisam uspio prepoznati da nije riječ o rage quitu. Igrao sam ga nakon 2010. jedino sa lokalnim društvom, nikako sam online, pa nisam bio u tolikoj mjeri ni upoznat.

Rekao sam još bio na prošloj stranici "po mom mišljenju" - znači nije tvrdnja i istaknuo sam to da sam igrao prije. Da mi je odmah rečeno da PES registrira 3:0 pri rage quitu bi sve bilo jasno. Mogao si bio malo bolje reagirati (osobito kao moderator), that's it.

Veliki je problem svih MP igara koje nisu zaštićene VACom (može se vidjeti po steam forumima kako se ljudi žale na cheatere), a sam VAC koliko toliko obavlja posao.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2016
« Odgovori #178 : 15. Ožujak, 2016., 10:56 »
Ma problem je ogroman i žao mi je svake lipe što sam sve ove godine kupovao PES...
Igra mi je 0 bodova za offline jer nema licenci, a gamepla mi je genijalan.Samo da su sredili MP bila bi igra pun pogodak, a ovako već 6. godinu zaredomje smeće.


Što se tiče reagiranja i postanja i bhlazio ti je prije mene napisao pa si ga izignorirao:
Ovo je čisti cheating. Korisnik koristi netlimiter ili sličan program i toliko snizi brzinu konekcije da se ne odspoji ali da bude neigrivo. Problem je što Konami takvu utakmicu ne registruje nikako i džaba si igrao. Trebaju pod hitno nešto uraditi po tom pitanju.


A što se tiče ovoga[/size]
Ne znam kako ti hrv4tin4 imaš srece pa uvek naletiš na cheatera  :mrgreen: :mrgreen:
Ja naletim na jednog u 50 takmica,ne znam mozda ljudi sa vecim rejtingom i u vecim divizijama vise cituju


Jednostavno naletim i na ljude s manjim rejtingom koji to rade. Jedan čak s ratingom 250...
Iako sam do sada najviše bio u Divison 2 vidim da je valjda top 250 igrača sve cheateri.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2016
« Odgovori #179 : 15. Ožujak, 2016., 14:27 »
Nažalost, prepuno je cheatera. Ako se ne odspoji onda odjednom počne lag-ati, a već iskusni i naviknuti na takav način igranja sa zakašnjelim komandama brzo stignu u prednost.
Ja sam bio u top 200 do sinoć, rating 958, division 1, međutim igrao sam do sada samo na lvl. 3 jačine tima i nisam imao nekih većih problema sa cheaterima. Sinoć sam odlučio igrati na lvl. 5 jačini tima i nevjerovatno je da sam u 6 utakmica imao 4 cheatera, 2-3 videa sam postavio na YT kanal. Ponovo sam se vratio na lvl. 3 i u preko 30 utakmica samo jedan se odspojio i jedan lagger. Možda u tom grmu leži zec.
Btw, duboko ću razmisliti za sljedeću godinu šta ću kupiti, jer čemu vrhunski tim ako ne mogu igrati sa njim, nego sa nekim kombinovanim, a o sinoćnjem živciranju je suludo trošiti riječi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9