HCL.HR

PES 2018

  • 310 Odgovora
  • 98849 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #15 : 11. Srpanj, 2017., 23:54 »
Vec naruceno  :hihi:

A ovaj sto napisa i osta ziv da FIFA ima realnije kretnje igrača, wtf !?!? Na FIFA, do sada, svi trče ko da su na spidu i identično, na PES-u već dugo po kretnjama samo mozes prepoznati npr. Neymara ili Ronalda.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #16 : 12. Srpanj, 2017., 10:51 »
Fifa ove godine kompletno mijenja sustav animacija tako do više neće biti slučaj. Navodno. Po gameplay snimkama nisam vidio ništa drugačije niti išta konkretno kao u PES-u.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: PES 2018
« Odgovori #17 : 12. Srpanj, 2017., 11:12 »
Fifa ove godine kompletno mijenja sustav animacija tako do više neće biti slučaj. Navodno. Po gameplay snimkama nisam vidio ništa drugačije niti išta konkretno kao u PES-u.

Ove godine to najavljuju, eh sad kako ce izgledati vidjecemo, do sada to nisu imali i to je dodatno ubijalo osjećaj realnosti. PES je tatamata u gameplayu, iako je daleko od savrsenog. FIFA 16 mi je bila komična, već na FIFU 17 sam ubio dosta sati, nadam se 18 da će biti još bolja. Od PES 18 prvenstveno očekujem da srede online, modernizuju myClub i riješe neke iritirajuće bugove iz gameplaya i meni dosta. :)

Odg: PES 2018
« Odgovori #18 : 12. Srpanj, 2017., 15:17 »
Iz svega priloženog od gampleya do komentara ljudi koji su je zaigrali mi se čini da ćemo dobit najbolju nogometnu igru koja je ikad izašla.

Odg: PES 2018
« Odgovori #19 : 12. Srpanj, 2017., 17:21 »
ja od kad je pes prisa na novu generaciju i engine od 2014 svake godine citam i vidim ovo je najbolji nogomet ikada a svi su bili gadljivi jedino je pes2016 donekle dobar

Odg: PES 2018
« Odgovori #20 : 13. Srpanj, 2017., 16:59 »

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: PES 2018
« Odgovori #21 : 18. Srpanj, 2017., 13:42 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: PES 2018
« Odgovori #22 : 19. Srpanj, 2017., 15:22 »
Ko je nestrpljiv i ima New Zealand nalog već sad može skinuti online betu https://goo.gl/VQpW2Q :)

Edit:
Dzaba, serveri još nisu online  :chair:
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2017., 17:54 maremas »

Odg: PES 2018
« Odgovori #23 : 20. Srpanj, 2017., 08:32 »
Pozdrav raja , evo ja uranio da probam ovu betu i odma problemi haha :) evo slika i problema . Prvo sam pomislio da nije do mog neta nesto ali radi sve odlicno , pa mi je sinula ideja da nije do servera , pa ako neko slucajno zna o cemu se radi nek napise hvala unaprijed. http://imgur.com/RoUXGzZ

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #24 : 20. Srpanj, 2017., 10:31 »
Pa jesi gledao kada uopće kreće Beta?!?
Piše ti sve na njihovim stranicama - KLIK


I lijepo piše UTC 8:00 za početak što je u HR 10:00h
a vidim da si ti post pisao prije toga pa nije ni čudo da ne radi kada nisu serveri ni otvoreni.

Odg: PES 2018
« Odgovori #25 : 20. Srpanj, 2017., 11:47 »
Neko je negdje prije napisao da u 9 dolazi kod nas po nasem vremenu , tako da nisam gledao na njihovoj  stranici. Odigraju sam jednu izgleda mnogo bolje nego 17ka

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: PES 2018
« Odgovori #26 : 20. Srpanj, 2017., 11:59 »
Spušio sve tri utakmice 0-1, primio dva gola na identičan način...

Ali oduševljen sam ovim  :(

Definitivno brzina koja mi je po volji - samo da ju ne diraju - ne treba ni brže ni sporije - ovako je savršeno.
Nisam mislio da ću to ikad doživjeti, ali stvarno nema onoga da se igrač kreće po nekoj osi kad ima loptu. Velika je osjetljivost na analogu, doslovno se može skretati milimenatrski. Nisam to još do sada vidio nikad.
Driblanje je zato milina. Mislim, još uvijek nemam pojma o driblanju, ali imao sam barem dva genijalna prodora kad sam nanizao protivnika kao maradona u najboljim danima - i to isključivo analogom. Znači nikakvi trikovi ili dodatne tipke - čisto driblanje analogom, zbog te milimetarske preciznosti pri upravljanju igračem. Na trenutke mi se pri dodavanju činilo da je malčice i preosjetljivo, ali svejedno ne bih to mijenjao ni za što drugo.

Sam gameplay odličan - u svega tri utakmice vidio hrpu jedinstvenih stvari koje recimo u fifi ne vidite ni nakon stotinu utakmica. Sviđa mi se to što su nogometašima dali da izvode finte kontekstualno tako da ne morate biti PRO_BOG da vidite efektan nogomet. Ali daleko od toga da je arkadno - mora se baš gledati pozicioniranje na terenu, i igrati kreativno. Ili na kukavičke kontre, kao ja. Ali, i tu ima strateške vrijednosti jer nema šanse da utakmice budu kao u Fifi - sto udaraca na gol, završi nerješeno.

Što se ostalih segmenata tiče, sve je po starom - znači koma. Okej, vizualno je super - ali u cutscenama. Sam teren ne izgleda nešto posebno - ipak su morali čuvati 60 fps-a. Učitavanja spora, komentatori neslušljivo loši, zvuk - ajde; publika zvuči kao da reagira bez ikakvog crossfade efekta - baš ono s defaultnog navijanja skoče s reakcijom, neprirodno. Ali ono, sve nebitne stvari, zapravo, s obzirom da je gameplay na terenu odličan. I to kažem nakon tri utakmice u kojima sam jedva pogodio okvir gola.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #27 : 20. Srpanj, 2017., 11:59 »
Da receno je da ce biti dostupno skidanje igre, ali ne i beta.

Ja cu probat kad stignem, al ne planiram ju kupiti, pogotovo kad dode besplatna edicija jer ionako igram iskljucivo myClub zadnjih par godina.
I onda se osjecam kao debil jer sam kupio nesto sto na kraju bude potpuno besplatno...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: PES 2018
« Odgovori #28 : 20. Srpanj, 2017., 15:35 »
I dođem s posla, rasturim nekog lika 2x za redom uz to da sam prvi puta jedva igrao jer je osjetna razlika od prošle godine.


I sasvim slučajno me igra spoji s dotičnim gosp. Wyzardom  :hihi:


Moram priznat da igraš puno, ali puno bolje nego li prošle godine i da si me dobrano namučio s bunkericom i svim igračima iza centra. MOgao si me glatko dobiti da si samo malo precizniji prilikom udaraca na gol.
I nravno da se ne fauliraš toliko, dobiješ crveni i penal  :hihi:

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: PES 2018
« Odgovori #29 : 20. Srpanj, 2017., 15:41 »
I sasvim slučajno me igra spoji s dotičnim gosp. Wyzardom  :hihi:
Koja slučajnost  :hihi:
Victory loves preparation

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9