HCL.HR

eFootball PES 2020

• 71 Odgovora
  • 6578 Hitova
*

Beli

• *
  • 79
Odg: eFootball PES 2020
« Odgovori #20 : 16. Srpanj, 2019., 13:24 »
Zanima me imali ljudi da igraju pes na pc (20 sad kad izade) ?
Ima. Ja cak idem toliko daleko da igram na tastaturi.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Tomina

• **
  • 210
« Odgovori #21 : 22. Srpanj, 2019., 10:39 »
Nadam se da će biti demo i ovoga i Fife 20, i kaj se mene tiče neka bude ove godine PES dobar, pa ga kupim.

Onda ću imati i Fifu 19 i PES 20, dvije dobre igre - pošto uopće nisam "zadrt" da idem pljuvati po jednima, jer meni kao rekreativcu uopće nije bitno tko prizvodi igru, nego kakva je. Prošle godine probao PES 19 na PC-u i FIFU 19 demo. Nikako mi se PES nije svidio, pa sam kupio fifu za xbox one.

*

Beli

• *
  • 79
« Odgovori #22 : 22. Srpanj, 2019., 12:37 »
Nadam se da će biti demo i ovoga i Fife 20, i kaj se mene tiče neka bude ove godine PES dobar, pa ga kupim.

Onda ću imati i Fifu 19 i PES 20, dvije dobre igre - pošto uopće nisam "zadrt" da idem pljuvati po jednima, jer meni kao rekreativcu uopće nije bitno tko prizvodi igru, nego kakva je. Prošle godine probao PES 19 na PC-u i FIFU 19 demo. Nikako mi se PES nije svidio, pa sam kupio fifu za xbox one.
PES demo izlazi 30og ovog mjeseca :) Najavili su već i sta će biti dostupno u demo verziji.

Demo novog PES-a 2020 izlazi 30.7.2019.

Demo timovi:
Barcelona
Arsenal
Boca Juniors
River Plate
Palmeiras
Flamengo
Sao Paolo
Colo Colo
Corinthians
CR Vasco da Gama
Club Universidad de Chile
Juventus
Manchester United
Bayern Munchen

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #23 : 30. Srpanj, 2019., 15:53 »
Probao i ugasio nakon 2 minuta.

PS4 mi počeo levitirati od rada ventilatora, kao i prošli PES, nisu ni to ispravili.

Sve izgleda kao na 19, nista novo ne vidim osim kamere koja me iritira i par licenci tipa Bayern i Juve što je za pohvalu. Trava ljepše izgleda, gameplay jadan kao i u prošlom, igranje odbrane teški idiotizam.

Trude se, pokušavaju, uljepšavaju, ali nema radikalnog iskoraka, tako da i ove godine ostajem sa Fifom.

*

VuklaVukCRO

• n00b
  • 1
« Odgovori #24 : 31. Srpanj, 2019., 10:30 »
Skinuo sam preko Steama PES 2020 DEMO i kad sam ga pokušao pokrenut,otvorila se igra,pojavila bijela slika i sve se krešalo.

PS Isti sam problem imao kod PES 2019.

Je li još netko imao sličan problem,ako je imao i ako ga je riješio kako ga je riješio???

« Odgovori #25 : 03. Kolovoz, 2019., 22:45 »
Skinuo sam preko Steama PES 2020 DEMO i kad sam ga pokušao pokrenut,otvorila se igra,pojavila bijela slika i sve se krešalo.

PS Isti sam problem imao kod PES 2019.

Je li još netko imao sličan problem,ako je imao i ako ga je riješio kako ga je riješio???

Vjeruj mi, i bolje da ga nisi uspio upalit, nisi ništa propustio :)

« Odgovori #26 : 12. Kolovoz, 2019., 08:57 »
Vidim ja sve neki veliki poznavatelji pesa da ne kazem hejteri. Pa ak je netko upalio i odigrao barem 2 tekme protiv AI ili frenda, skuzio bi krucijalnu razliku u odnosu na pes19. A to je da 1) nema vise dodavanja naslijepo, kao ni tocnih lopti pod pritiskom, da ne kazem dodavanja petom prek pol terena, lopte u for po zraku, a okrenut ledima.... 2) ishod odbijanja lopte nije UVIJEK u nekog igraca, sto je i realno.
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul. Trebaju malo pojasniti i kako se suarez ogradi od tri igraca bez gubitka kontrole i brzine, dok jedan lukaku nemre ograditi jednog bez gubitka brzine te kontrole. Online je i dalje muka isusova, al to su japanci. Sve odreda posteni ljudi. Jedino eu gamad nakon sto gubi pocne ubijati vezu i sl. Uglavnom, odmak od pesa19 je svjetlosnu godinu i to me veseli. ePes2020 welcome

*

Beli

• *
  • 79
« Odgovori #27 : 12. Kolovoz, 2019., 11:06 »
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul.
Rade na tome. Prije nekoliko dana su tražili feedback od fanova na Facebook stranici i izgleda da je urodilo plodom. Dosta igrača se odazvalo i prijavljivali su sve što treba popraviti. Baš sinoć kad sam palio demo dočekala me poruka gdje piše kako su svjesni da sudije sviraju previše prekršaja i da će to srediti do full verzije. Još neke stvari su naveli ali nisam imao vremena čitati.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #28 : 13. Kolovoz, 2019., 02:00 »
Naravno, trebaju popraviti suce, jer je glupo da je svaki kontaktić i faul.
Rade na tome. Prije nekoliko dana su tražili feedback od fanova na Facebook stranici i izgleda da je urodilo plodom. Dosta igrača se odazvalo i prijavljivali su sve što treba popraviti. Baš sinoć kad sam palio demo dočekala me poruka gdje piše kako su svjesni da sudije sviraju previše prekršaja i da će to srediti do full verzije. Još neke stvari su naveli ali nisam imao vremena čitati.

Svake godine isto, jedno poprave troje pokvare i tako unedogled. Suarez može jer im je Barcelona partner pa svi igrači imaju super moći. Vidim da nije samo kod mene problem preglasnom Pro konzolom, bukvalno neigrivo od buke. Odbrana i dalje teški humor, a golmani posebna priča. Idu u krivom smjeru u gameplaya, kopiraju FIFU i to loše izgleda. Neki pomaci su tu naravno ali sve u svemu ovo je jedan manji update PES 19.

*

dame92

• n00b
  • 1
« Odgovori #29 : 13. Kolovoz, 2019., 05:43 »
Demo je dosta drugačiji u odnosu na prošlogodišnju verziju i prvo što to sugeriše, jeste brzina, odnosno tempo. Brzina je ove godine, po mom mišljenju, perfektna i igra stvarno djeluje realistično,  a tome doprinosi i to što više nema hirurški preciznih dodavanja u situacijama kada je igrač okrenut leđima ili kada ima igrača na sebi, kao ni takvih dodavanja petom. Dosta je naglašena fizička igra, tako da igrači stvarno imaju težinu i npr. igrači poput Lukakua mogu zagraditi loptu, dok igrači poput Aubameyanga jako brzo kreću u sprint i tako lome odbrambenog igrača. Lopta je u 2020 totalno odvojen objekat od igrača i to se itekako odražava na igru. Odbrana je kompleksnija i puno lakše se pravi faul, čak i samim pozicioniranjem bez držanja tipke za oduzimanje lopte. Sve u svemu, veoma kvalitetan fudbal.

« Odgovori #30 : 13. Kolovoz, 2019., 22:33 »
Nemam nikakvih problema s bukom konzole, a igram na ps4 iz 2014. Upravo sto je naveo dame92, lopta je zasebni objekt i skace i odbija se svuda po terenu, te nije zaljepljena igracima za noge. Ovo sto je barca partner igre, nema nikakve veze sa samim igracima, trebaju to malo dovest u red. Evo i danas sam proveo jedno 90min igrajuci demo i stvarno je zabavan. Tim vise jer ima dosta tekmi nerijesenog rezultata, i na superstar razini komp ne davi loptu nego pokusavaju nekaj i odigrat. E sad ima jedna mana koju sam uocio: komp je sa arsenalom igrao dosta otvoreno da ne kazem sasavo. Pustim ih, a oni odmah loptu dodaju lacazetu ili aubameyangu, i tu gube loptu jer sam ja brojcano nadmocniji u fazi obranr nego oni. Cim sam ja zatvorio mogucnost prodora lopte toj dvojici, krenuli su se dodavat i sirit igru. Nekako mi se cini da malo brzaju doc u realizaciju, al opet i to mi je bolje nego da se bjesomucno dodavaju na svojoj polovini terena.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #31 : 13. Kolovoz, 2019., 23:03 »
Problemi su striktno na PS4 Pro, konzol hoće da poleti.
PES vs com je jedna, online druga igra. Sve što valja u offline u online izgleda komično i igra se u 90% slučajeva pretvara u komediji. Kada bi Konami zakupio dedicated servere i malo ispolirao igru sitnim stvarima zakucao bi konkurenciju, ovako još uvijek kaska iako je u mnogim segmentima bolji. Fali im jednostavno taj jedan drastičan iskorak.

« Odgovori #32 : 18. Kolovoz, 2019., 09:51 »
Sjajan fudbal ove godine, jedva cekam full da zaigram Master Ligu.

*

bhlazio

• 728
  • Forza Lazio
« Odgovori #33 : 18. Kolovoz, 2019., 11:00 »
Sjajan fudbal ove godine, jedva cekam full da zaigram Master Ligu.

U Master ligi ces sigurno uzivati.

« Odgovori #34 : 20. Kolovoz, 2019., 10:19 »
Juce mi bio drugar, peglagli 1 vs 1 ceo dan, skoro ovako dobar PES nije bio.
Satisfeksn level 100! Toliko sitnica je sredjeno u odnosu na PES2019, koje znacajno menjaju i uticu na fudbal. Sutevi i pasovi su zakon sad.
PES 2017 i PES 2018 sam cele godine igrao na Full Manual kontrolama, jer mi na assisted jedna crta bilo previse automatski i nije imalo smisla, sad je bas po meri! Nemam potrebe vise za full manual.

*

Beli

• *
  • 79
« Odgovori #35 : 20. Kolovoz, 2019., 14:48 »
Tačno. Mislim da će ovo biti jedan od boljih, ako ne i najbolji PES do sad.

*

14maxx

• **
  • 289
« Odgovori #36 : 20. Kolovoz, 2019., 16:54 »
Slažem se takođe. Iako se svake godine ponavlja vrlčo slična priča, mislim da stvarno ove godine PES ima odličan potencijal da bude fantastičan.

Zadnjih par dana igram Demo i stvarno mi leži. U poređenju sa 19-kom nebo i zemlja. Tempo je pogođen vrhunski, dodavanja ovaj put nisu teledirigovana i ne možeš povezati 5-6 dodavanja petom ili bez gledanja već naprosto moraš malo razmisliti kome i kada dodati.
Matchmaking i dalje najslabija karika, nekada uopšte ni ne može da me spoji sa protivnikom ali to je jedina mana koju sam primijetio do sad. Takođe nove animacije su jako vidljive i za divno čudno od pomoći ovaj put, što mi se jako sviđa.

Vrhunski fudba za sad, samo se nadam da će tako i ostati u finalnoj verziji ali i u MyClubu (teško, ali treba biti optimista  :mrgreen: ). Nadam se takođe da će obezbijediti još koju licencu za ML, kao i u Seriu A ubaciti scoreboard, možda i koji stadion da pojačaju atmosferu, u suprotnom baš i nema nekog većeg efekta.  :thumbs:

*

Beli

• *
  • 79
« Odgovori #37 : 20. Kolovoz, 2019., 17:55 »
Mislim da će ML biti prava šminka ove godine. Samo bih volio kad bi ubacili rezultate ostalih utakmica na poluvremenu ili da se pojavljuju kako se mijenjaju u toku meča. Nekoliko puta sam izgubio titulu zbog toga :/

« Odgovori #38 : 20. Kolovoz, 2019., 19:26 »
Svake godine velike najave, na kraju c/p prošlogodišnje verzije. Bumo videli...  :(

*

14maxx

• **
  • 289
« Odgovori #39 : 20. Kolovoz, 2019., 20:51 »
Ovo za rezultate bih i ja stvarno volio da ponovo vidim. Ako se ne varam PES 13 je zadnji koji je imao tu opciju, i nemam pojma zašto su je izbacili. Baš u PES-u 19 su me rezultati u zadnjem kolu koštali titule u ligi..   :fpalm: Takođe hvala bogu dragom da su napokon ubacili novi sistem transfera i cijena igrača, nema smisla više da dovodim Hazarda u West Ham za 20ak miliona  :hihi:

Nadam se da ove godine finalna verzija neće razočarati.. treba imati optimizma nakon svih ovih godina  :wildboy:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9