HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 524050 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #330 : 19. Veljača, 2013., 21:48 »
Ima li nešto drugo nemogu CoD očima da pogledam.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #331 : 19. Veljača, 2013., 21:59 »
a ne ušima ces gledat :hihi:
mozes npr trine mozda, relativno kratka igra kolko se sjecam

Eh ovako... Trebao bi pomoć oko izbora igre, dakle tražim već mnogo vremena igru u kojoj je cilj preživjeti na tropskom otoku ili bilo gdje u divljini. Od prijatelja sam dobio preporuku za Minecraft kojeg sam igrao nekih 500+ sati , ali to nije to :ne: ... Znaci normalan svijet bez zmajeva, vatrenog oružja ili ne znam čega već ( 20. - 21. stoljeće ). Hvala svima koji pomognu na bilo koji način :ave: !
Pozdrav!
kao sto je ekipa vec rekla, mozes far cry3, a i ako ti je stvarno dosadno, isprobaj far cry2. mozda ce ti se dopast
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #332 : 19. Veljača, 2013., 22:02 »
Prešao sam trine.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #333 : 19. Veljača, 2013., 22:18 »
Hotline Miami je kul igra i kratka.


*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #334 : 19. Veljača, 2013., 22:49 »
Portal 1-2, može se preći u danu bar jedna ako imaš vremena, a odlične us obadvije
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #335 : 22. Veljača, 2013., 12:59 »
Kad sam već kod avantura, kakav je Runaway serijal? Jel se može nazvat preporukom?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #336 : 23. Veljača, 2013., 00:01 »
Apsolutno!
To bi svaki ljubitelj avantura morao igrat, baš morao. To se ne zaobilazi.

*

gogzzzz

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #337 : 23. Veljača, 2013., 13:20 »
pozdrav svima ,posto mi je ovo prvi post nadam se da topic stavljam na pravo mjesto.
e sad ovako...veliki sam ljubitelj frp,add igara a jedna od najdrazih mi je baldurs gate ..
obzirom da sam ju odavna presao ,par puta i sve nastavke ,medu ostalim-a odigrao diablo 2, diablo 3 ,warcraft 2,warcraft3 trazio bi neku preporuku za neku igru tog tipa ... bio bi najsretniji da ima nesto u stilu baldura .. ili barem tipa diablo i slicno
ne trebaju biti novijeg tipa,mogu i starijeg..gledao sma malo recenzije portala al npr. torchlight 2 ne mogu pokrenut ..koju gd verziju skinem ne mogu ju pokrenut..uvijek neke greske itd.
pa bi molio neke preporuke..s time da se nadam da ih mogu igrat na win 7 ,64bit
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2013., 13:25 gogzzzz »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #338 : 23. Veljača, 2013., 13:28 »
dobrodosao na forum :thumbs: ja ti preporucujem path of exile, igra je f2p ali je jos uvijek u open beti, bugova nema, nego kad izadje igra dodat ce jos neke actove i to. torchlight i diablo klon, vrlo dobra igra sa odlicnim skill treeom. skill tree ti je ovdje: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #339 : 23. Veljača, 2013., 14:15 »
Nešto najbliže Baldurs Gateu mogao bi ti biti Inquisitor.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #340 : 23. Veljača, 2013., 15:35 »
Bijeg iz zatvora igrice :D Odigro sam The Great Escape i Prisoner of war.odlicne su mi bile.Mozel kakva preporuka?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #342 : 23. Veljača, 2013., 16:24 »
Odigro,zaboravio sam napsiat..;(

*

gogzzzz

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #343 : 25. Veljača, 2013., 14:38 »
ne bio ja ljen pa isprobao path of exile i moram priznat da me i nije odusevila ,odigrao sam do 10 lvl-a ali necu nastaviti
kaj se tice bugova hmm neznam jel to spada pod bug ali evo jedan primjer.. town portal otvorim, zadrzim se malo u gradu, vratim se a portala vise nema ??
to mi je bas onak leglo ufff .. shoping je kompliciran i craftanje iz jednog u drugi predmet .takav princip kupnje po meni je veliki minus jer uvelike komplicira i najosnovniju i normalniju kupnju... tj napunis puni inventorij klasicnih oklopa i oruzja i kad sve prodas  zao ti je sto si uopce dosao u grad ista prodat.. znaci daleko je od principa diabla .veliki plus su gem-ovi koji evoluiraju .. sjkill tree previse razbacan ,pre velik . ucitavanje s lvl-a na lvl je koma.. dugo traje , takoder mi se desilo 2 puta da nakon sto ubijem boss-a sve se zbagira i izbaci me na main meni ..naravno boss je ubijen al zgodni itemi su otisli u nepovrat.. vratim se ponovo ubijem boss-a al on vise ne djeli magic nego samo obicne stvari.. razocaravajuce.. grafika u podzemlju je osrednja a protivnici su bas pa identicne boje kao i zidovi .. hell yeah :)
nije mi zao sto sam probao igrat jer bar znam na cemu sam.. ovo je samo moj osvrt na igricu ;)  sto ne znaci da nisam zahvalan sto sam ju probao.. dapace.. n
ista ode nesto drugo probat :D

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #344 : 25. Veljača, 2013., 14:42 »
da malo citas one hintove na loading screenu procitao bi i da se sve instance za 8-15 minuta resetiraju, i uniste sve portale... mene nije nikad izbacilo na loading screen, niti mi se igra crashala, pa je tvoj pc valjda problem lol. u igri nema nikakvog golda ili bilokakve valute, vec ima tradeanja i lootanja... meni osobno ne smeta to, tko voli nek izvoli...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9