HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 524465 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #795 : 30. Srpanj, 2014., 17:46 »
DmC Devil May Cry ili Resident Evil 6 ? ne mogu se odlucit. :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #796 : 30. Srpanj, 2014., 18:45 »
DmC je definitivno bolji. Ali obzirom da nisu baš isti žanr tako da do tebe je tj. jel ti se više igra koljačina ili pucačina :mrgreen:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #797 : 30. Srpanj, 2014., 23:12 »
Ovaj...hvala ti mnogo ali opet nmg se odlucit pa ako znas jeli Resi 6 ima 4 kampanje ili 3 mislim jeli 4  kampanja story line kampanja te jeli obavezna prijeci,jer ako nije rado bih se primio RS6 jer 4 kampanja je neka ada dozla dosadna kada sam igrao kod frenda. :geek:

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #798 : 31. Srpanj, 2014., 02:57 »
A zna li neko neki RPG ili RTS u kojemu priča i nije nešto važna, po mogučnosti turn based tako da mogu recimo slušat audiobook  igrat i često alt tab-at
  (radit i igrat:mrgreen:) Naprimjer nešto tipa  X-COM ili FTL, može i neki stariji turn based rpg.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #799 : 31. Srpanj, 2014., 10:08 »
Battle Worlds: Kronos

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #800 : 31. Srpanj, 2014., 12:41 »
@The One
Fan sam Resident Evil serijala, odigrao sam skoro sve... ali šesticu nikako ne. Izbjegavaj to. Žali Bože DVD-a na koji to netko snimi.

DmC je odličan. (glavna igra; Vergil's Downfall DLC je smeće)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #801 : 31. Srpanj, 2014., 15:13 »
 Emperor Ghaleon hvala ti ali zasto je tako RE6 los sijecam se ja sam u 5 uzivao znaci samo sam trazio jos i jos.Mislim da cu odigrati DmC, tnx :hiha: 

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #802 : 31. Srpanj, 2014., 22:08 »
Nije stvar da mi se neda bojašnjavati, već... pa zapravo da, neda mi se objašnjavati, a i podosta bih teksta trebao napisati. Možda bi najbolje bilo da pogledaš neki let's play video na Youtube-u, pa po tome vidiš da li je to igra za tebe ili ne.
I meni je petica bila dobra (unatoč tome što ima onaj ''prisilni'' co-op, a i više volim one starije dijelove koji nisu bili toliko akcijski orjentirani) i vjeruj mi kad ti kažem da je šestica nešto sasvim drugačije. S druge strane, zadnji dio (Revelations) je nešto što bih ti već preporučio. Story mode jest kratak (meni je trebalo oko 7-8 sati za prvi prelazak), ali Raid Mode (jedna mini igra) je prilično zabavan - i solo i u multiplayeru.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #803 : 31. Srpanj, 2014., 22:24 »
RE6 uopće nije loš. Oni su samo sve želje fanova stavili u jednu igru. Ako nevjeruješ meni, onda vjeruj dojmu moga brata koji igra RE serijal od početka.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #804 : 31. Srpanj, 2014., 22:57 »
Ma volim ja RE serijal ali nisam ga igrao od pocetka vec od 4 ili 5 nastavka koji su vec pomalo bili orjentirani prema akciji a 6 mi se svidio radi atmosfere i price.Nisam jos siguran sta bih odigrao.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #805 : 05. Kolovoz, 2014., 21:42 »
Prepopučite neku strategiju, da malo odmorim od pucanja.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Eldar Tutnić

  • *
  • 25
  • "Pravedni budite; to je najbliže bogobojaznosti.."
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #806 : 07. Kolovoz, 2014., 12:15 »
Pozdrav svima koliko god da vas ima :D Igor mi reče da otvorim na HCL-ovom forumu temu oko PC igre sa najboljom pričom. Poželio sam da poigram nešto u što ću se moći uživiti :) Tražim prijedloge PC igara sa odličnim pričama, nešto u smislu Tomb Raider, ili post-apokalipse. Uglavnom, nije toliko žanr bitan, koliko je bitno da priča bude dobra, a po mogućnosti i grafika. Igrao sam već Bioshock, Tomb Raider, Batman: Arkham Origins, Wolfenstein-The New order.  Najbolje bi bilo ako može da se ukombinuje dobra grafika sa odličnom pričm :D Hvala unaprijed :)
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2014., 12:29 FFORI »
"Allah naređuje: pravednost, dobročinstvo i udjeljivanje bližnjima, a zabranjuje: razvrat, sve što je odvratno i nasilje! On vas savjetuje, da bi pouku primili." (Kur'an, poglavlje Pčela, stih broj 90)

*

conex.novak

  • n00b
  • 3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #807 : 13. Kolovoz, 2014., 13:20 »
Ako neko moze da mi kaze da li vredi mafiju igrati u 2014 godini igra je izasla pre 4,5 godina , ako neko moze da mi kaze kakva je igra planiram je kupiti!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #808 : 13. Kolovoz, 2014., 13:49 »
Evo pa pogledaj Mafia 2 recenziju.

*

conex.novak

  • n00b
  • 3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #809 : 13. Kolovoz, 2014., 14:26 »
Hvala.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9