HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519726 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1035 : 16. Travanj, 2015., 10:15 »
Completionist-Leisure 248h 30min

Sad, neznam koliko je tome za vjerovat jer samo 7 ljudi spada u taj "poll".
Kupio sam GOTY ediciju upravo zbog razloga da mjesecima igram nešto laganim tempom (ala Skyrim/New Vegas koje sam isto prek 200 sati igrao) ali ipak mi je čudno da se baš toliko da razvuć igra.

To je najvjerojatnije vrijeme za tri prolaska igre na sve tri težine (normal, true vault hunter i ultimate vault hunter) te dovođenje lika na max level + overlevelanje, jednom kad prijeđeš igru na jednoj težini otključa ti se sljedeća.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1036 : 16. Travanj, 2015., 12:33 »
Ovako,dobar dan prije svega...Zanima me što da igram,što mi predlažete

Ovako ove igre nemojte jer sam ih isfuro do kraja :D WoT,COD bilo koji ne dolazi u obzir xD,BF itd itd...
znači šta god poput APB-a,gta i sl... razmišljam se za APB ali mi nije nešto,da je mp,bio bih jako zahvalan na prijedlozima :)

PC:

Quad core na 2.40 intel
grafa ati radeon hd 6800 serije
4gb rama

ako još šta nekog zanima,recite

Pozdrav!

Jesi probao Sleeping Dogs ako ga možeš pokrenuti ili neki Saints Row?
jel ima multyplayer za to?

Krivo sam pročitao prvi puta, nemaju mp. Ali pogledaj onda Triad Wars. Mislim da se jedino moraš prijaviti za betu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1037 : 16. Travanj, 2015., 19:43 »
Nakon sto godina sam konačno prešao ovo čudo, još uvijek ne znam što mi je toliko trebalo :bonk:. Sad je problem što mi se ništa drugo ne igra. Još je rano za W2, pa šta igrat sljedeće? Kandidati: CoJ Gunslinger, Crysis: Warhead, Stys: Master of Shadows, RE: Revelations 2, Batman: AC, Rage, Syndicate, Max Payne 3, AC3, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Ili možda da ništa ne igram mjesec dana da se Witcher slegne :solidus:. Nikad nisam bio na ovakvim mukama :chair:, šta mi je činiti?

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1038 : 16. Travanj, 2015., 20:40 »
Nakon sto godina sam konačno prešao ovo čudo, još uvijek ne znam što mi je toliko trebalo :bonk:. Sad je problem što mi se ništa drugo ne igra. Još je rano za W2, pa šta igrat sljedeće? Kandidati: CoJ Gunslinger, Crysis: Warhead, Stys: Master of Shadows, RE: Revelations 2, Batman: AC, Rage, Syndicate, Max Payne 3, AC3, Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Ili možda da ništa ne igram mjesec dana da se Witcher slegne :solidus:. Nikad nisam bio na ovakvim mukama :chair:, šta mi je činiti?

Batmana ili max payne 3 bi ti preporucio.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1039 : 16. Travanj, 2015., 20:45 »
@ Adam Jensen

Preporučio bih ti za početak Fahrenheit, a nakon toga Batman: Arkham City. Taman budeš raspoložen za The Witchera 2.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1040 : 16. Travanj, 2015., 21:08 »
Preporučio bih ti za početak Fahrenheit, a nakon toga Batman: Arkham City. Taman budeš raspoložen za The Witchera 2.
Imam Fahrenheita već instaliranog (sestra ga igra), oduvijek sam imao volju zaigrati tu igru ali me čudne kontrole malo odbijaju :solidus:. Pustit ću da prenoći ali najvjerovatnije da ću Fahrenheita, odavno nisam igrao nešto avanturasto :mrgreen:.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1041 : 16. Travanj, 2015., 21:58 »
Ovako,dobar dan prije svega...Zanima me što da igram,što mi predlažete

Ovako ove igre nemojte jer sam ih isfuro do kraja :D WoT,COD bilo koji ne dolazi u obzir xD,BF itd itd...
znači šta god poput APB-a,gta i sl... razmišljam se za APB ali mi nije nešto,da je mp,bio bih jako zahvalan na prijedlozima :)

PC:

Quad core na 2.40 intel
grafa ati radeon hd 6800 serije
4gb rama

ako još šta nekog zanima,recite

Pozdrav!

Jesi probao Sleeping Dogs ako ga možeš pokrenuti ili neki Saints Row?
jel ima multyplayer za to?

Krivo sam pročitao prvi puta, nemaju mp. Ali pogledaj onda Triad Wars. Mislim da se jedino moraš prijaviti za betu.
hmm,nije loša..al izvini što te smaram :D al dali znaš neku igru poput LoL-a,dote heros of stormsa(to ne mogu igrat posto nemam beta key) i tako neka koja je jako jednostavna,a uz to jako dobra?

*

Bredli

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1042 : 02. Svibanj, 2015., 11:53 »
Evo na Igorovu preporuku zaigram Guns, Gore and Cannoli, igra je odlična.=D>

Ima li neko preporuka za takav tip igre, 2D, 2.5D, samo nemojte golu fantaziju, i nemojte Shank.
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2015., 11:56 Bredli »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1043 : 02. Svibanj, 2015., 12:00 »
Pogledaj Giana Sisters: Twisted Dream, meni poprilično dobra i zabavna igra. Jedino u njoj nemaš pucanja. Trine možda koji je veoma dobar logički platformer ili The Swapper?

*

Bredli

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1044 : 02. Svibanj, 2015., 12:27 »
Možda jedino Gianna Sisters, svakako ću pokušati.

Da preformulišem upit, može bilo šta što nije za mozganja, znači logičke igre ne volim.
Hajde vjerujem da vas ima koji ste toga igrali, može i starije, godine nisu bitne.

*

Deyo22

  • **
  • 485
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1045 : 02. Svibanj, 2015., 12:35 »
Probaj Spate

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1046 : 03. Svibanj, 2015., 09:36 »
Ima li kakva dobra arkadna pucacina iz treceg lica ? Prekucao Vanquish trazim po netu nesto  al svaka preporuka nekakvi RPG,macevanje I gluposti.Gearse sam presao pa to da nebacate kao preporuku.Jedino sto sam iskopao slicno je Enslaved valjal to ista ?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1047 : 03. Svibanj, 2015., 10:25 »
Provjeri Binary Domain.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1048 : 03. Svibanj, 2015., 11:13 »
Provjeri Binary Domain.
Odlicno bas ono sto sam trazio ! Hvala

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1049 : 03. Svibanj, 2015., 19:37 »
Pogledaj Giana Sisters: Twisted Dream, meni poprilično dobra i zabavna igra. Jedino u njoj nemaš pucanja. Trine možda koji je veoma dobar logički platformer ili The Swapper?
Nekidan sam kupio tu igru za PS4. Slična Raymanu samo teža, barem meni, ali zanimljiva svakako.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9