HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 522930 Hitova
*

Vucko33

  • *
  • 16
  • "Svakakvih nas ima, a najviše različitih."
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1050 : 04. Svibanj, 2015., 04:21 »
Zanima me da li postoji strategija slična Rise of Nations, znači da se kreće od kamenog doba i da se napreduje do savremenog doba(atomske,avioni,tenkovi,...)?
Hvala!

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1051 : 04. Svibanj, 2015., 06:06 »
Empire of Earth I,II,III,IV i cak V dio ima ja mislim :thumbs:

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1052 : 04. Svibanj, 2015., 19:57 »
Zanima me da li postoji strategija slična Rise of Nations, znači da se kreće od kamenog doba i da se napreduje do savremenog doba(atomske,avioni,tenkovi,...)?
Hvala!

Civilization 4 ili 5 je po meni apsolutno najbolji odabir.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1053 : 06. Svibanj, 2015., 10:22 »
Neka igra sa Steama do 10-15€ ,bacajte komentare

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1054 : 06. Svibanj, 2015., 11:23 »
Counter Strike Global Offensive

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1055 : 06. Svibanj, 2015., 11:46 »
Counter Strike Global Offensive
bas sam testirao igru,posudio mi je frend acc steama i ne svidja mi se to sto ne mozes aimati,kakva glupost -.- al inace igra je super samo zbog toga ima kod mene jedan minus

daj mi reci kakva je arma 2?

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1056 : 06. Svibanj, 2015., 11:51 »
Jel mora biti fps? U tijeku ti je i Star Wars prodaja, za tu lovu možeš ubost i 3-4 SW igre, ovisno kaj tražiš...

Uz to pogledaj i druge ovlaštene prodavače Steam igara OVDJE

Lijepo izabereš dućane koje želiš i izabereš cifru koju imaš. On ti po defaultu izbacuje po najboljim akcijskim cijenama (trenutnim) a ti ga možeš i drukčije posložit.
Uglavnom poigraj se i naći ćeš hrpu stvari za sebe ;)

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1057 : 06. Svibanj, 2015., 12:04 »
Neka igra sa Steama do 10-15€ ,bacajte komentare

Binding of isaac: rebirth
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1058 : 06. Svibanj, 2015., 12:06 »
Ima li kakva dobra arkadna pucacina iz treceg lica ? Prekucao Vanquish trazim po netu nesto  al svaka preporuka nekakvi RPG,macevanje I gluposti.Gearse sam presao pa to da nebacate kao preporuku.Jedino sto sam iskopao slicno je Enslaved valjal to ista ?
Enslaved nije nimalo sličan Vanquishu - mislim, ako baš izričito tražiš napucavanje u nekakvom SF svijetu - ali to ne znači da je loša. Čak štoviše, preporučio bih ti ju. Doduše, ima mačevanja.
Isto tako, baci oko na Red Faction: Armageddon. Da da, znam da ima više nastavaka tog serijala, ali Armageddon je jedini koji sam igrao i nije loš. Meni.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1059 : 07. Svibanj, 2015., 19:10 »
Evo ovako , trebao bih preporuku dali da si kupim Armu II obicnu ili Arma II Operation Arrowhead? LP!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1060 : 07. Svibanj, 2015., 19:22 »
Operation Arrowhead ti je ekspanzija pa bi ti bilo najbolje da uzmeš oboje, pogotovo zbog modova.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1061 : 07. Svibanj, 2015., 20:05 »
Operation Arrowhead ti je ekspanzija pa bi ti bilo najbolje da uzmeš oboje, pogotovo zbog modova.
znaci ja mogu igrati arrowhead bez arme 2 samo sto necu moc modove nekave ubacivat kao sto je dayz mod?
Imam ja vec Armu 2 sto mi je frend share-o preko steama,sad dali ce to moci radit da kupim arrowhead i da skinem dayz mod.:)?
3 eura uopce nije skupo za jednu takvu realnu igru..
I jos jedno pitanje,kako arrowhead stoji sa serverima? Arma 2 je po tom pitanju jako losa xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1062 : 07. Svibanj, 2015., 20:49 »
Ne bih znao kakvo je stanje sa serverima jer veoma dugo nisam igrao. Trebalo bi ti moći raditi ako već imaš Armu 2 na Steamu.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1063 : 07. Svibanj, 2015., 21:03 »
Ne bih znao kakvo je stanje sa serverima jer veoma dugo nisam igrao. Trebalo bi ti moći raditi ako već imaš Armu 2 na Steamu.
ma ništa,uzet ću onda za 30kn paket u kojem dobijem i armu 2 i armu 2 arrowhead,nije skupo \:D/

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1064 : 08. Svibanj, 2015., 15:48 »
Pozdrav , da li znate neke igre poput Guns Gore and Cannoli ? Jako mi se svidja takav tip igara :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9