HCL.HR

Prey (2017)

  • 135 Odgovora
  • 44065 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #105 : 12. Svibanj, 2017., 22:08 »
To mi je ok, ali me zanimalo za Nightmarea. On kao treba loviti mene il tako nešto.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #106 : 13. Svibanj, 2017., 06:17 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #107 : 13. Svibanj, 2017., 07:10 »
Ajme koji smorovi prodani.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #108 : 13. Svibanj, 2017., 11:02 »
Haha ma ne mogu da vjerujem  :chair:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #109 : 13. Svibanj, 2017., 11:45 »
Profesionalno, nema šta.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #110 : 13. Svibanj, 2017., 13:06 »
Nisam to esktenzivno testirao da mogu reći da se područja sigurno repopuliraju svaki puta kada ih napustiš, ali sigurno mogu potvrditi da se to dogodi područjima kojima ćeš se morati vratiti u toku priče. I koliko god se činilo otvoreno i slobodno, praćenje priče će te vratiti samo u Lobby i Arboretum koji će drugi puta imati nove protivnike i više protivnika nakon određenih world state change triggera.

A za Nightmare ne znam, ja sam dobio dojam kao da bi ih moglo bit više, a vidio sam samo jednog. Također sam ga reciklirao. Ali pročitao sam da novi patch nešto mijenja u vezi njega, kao da će te uvijek loviti. Nisam sada siguran znači li to da su uklonili time limit na bjegu ili to znači da to može loviti kroz razna područja.

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #111 : 13. Svibanj, 2017., 13:06 »
To mi je ok, ali me zanimalo za Nightmarea. On kao treba loviti mene il tako nešto.

E to nisam ziher. Jednog sam rijesio pri povratku iz Crew quartersa i to zahvaljujuci losem AIu jer sam rokao po njemu sa svim zivim iz hodnika gdje on nije mogao proc zbog velicine. No mislim da sam jednog vidio na povratku u Loby. E sad, nisam ziher jel to taj isti. Ne zelim traziti po netu previse informacija da si ne spoilam.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #112 : 13. Svibanj, 2017., 13:58 »
Baš sam sada opet naletio na tog u Arboretumu. Morat ću pronaći način kako ga zaobići jer ne želim trošiti resurse na njega.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #113 : 17. Svibanj, 2017., 15:27 »
Što su svi prestali igrati?

Meni što dalje idem to mi je bolja. Nego, prošao sam onaj dio s Cargo Bay B i koliko ima do kraja? Pitam jer nisam baš puno sidequestova rješavao, a ne bi htio da dođem do faze kada se više ne može istraživati, ako tako što uopće postoji.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #114 : 17. Svibanj, 2017., 15:57 »
Hm, opasno se približavaš kraju onda. Nije da ćeš sad odjednom slučajno završit igru, ali kraj je vjerojatno bliže nego što misliš.

Ne brini, nakon tog Cargo Bay dijela ćeš se normalnim igranjem vratiti u ostatak stanice iz kojeg možeš slobodno pristupiti svemu. Nisam sto posto siguran kad je zadnji zadnji bottleneck, ali preporučam da odradiš sve što želiš već pomalo sada ili kad dođeš do jednog bitnog lika do kojeg ćeš doći i znat ćeš o kome pričam kad dođeš do tog lika. Nije da će te na tom questu igra potpuno zaključati, mislim da ćeš teoretski moći vratiti se nazad, ali tu već pomalo kreće kraj koji ćeš valjda odigrati u komadu.

Dakle rekao bih da imaš još možda četvrtinu glavnog questa ovako od oka.


Odg: Prey (2017)
« Odgovori #115 : 18. Svibanj, 2017., 07:18 »
Malo me smeta nedostatak resursa u odredenom pointu igre. Obzirom da igram tako da sve istrazim, lootam, procitam, vidim... osim ubijenih typhona nemam sto lootat. Samim time nemam dovoljno materijala za craftanje. Znam da su resursi oskudni. Nije to problem. Imam 20+ sati u igri, pa mozete dobiti predodbu da sam sve zivo lootao. Ima li tko slican problem? Ili ja nesto propustam?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #116 : 18. Svibanj, 2017., 10:59 »
Ne bih rekao da propuštaš išta, igra je jednostavno oskudna resursima i ponekad ćeš se naći u neugodnoj situaciji. Ja sam to "sredio" tako da sam nabavio one abilityje da se duplo više healam hranom i uzgojio brdo hrane što mi je trajalo cijelu igru, pa sam mogao resurse potrošiti na izradu streljiva i barem zanemariti medkite. Ali unatoč tome sam u jednom trenu ostao bez metaka u sačmi i morao sam se posvetiti Gloo, pištolju i Wrenchu jer sam i to jedva održavao. Ali Gloo ti je pritom najveći prijatelj, možeš uštedit hrpu streljiva ako ga se naučiš efikasno koristiti + ne moraš ubiti svakog neprijatelja, dobar dio ih možeš zaobići.

Također, zaboravio sam sad već gdje se točno nalazi, ali postoji onaj ogromni stroj za recikliranje u koji možeš staviti sve predmete koje možeš pokupiti tipa stolice i lampe i slično. Nakon 20+ sati računa da bi trebao biti pred kraj igre, pa ako si stvarno ostao bez svega možda se možeš tamo opskrbiti dovoljno za prelazak ili nešto? :(

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #117 : 18. Svibanj, 2017., 13:48 »
Ne bih rekao da propuštaš išta, igra je jednostavno oskudna resursima i ponekad ćeš se naći u neugodnoj situaciji. Ja sam to "sredio" tako da sam nabavio one abilityje da se duplo više healam hranom i uzgojio brdo hrane što mi je trajalo cijelu igru, pa sam mogao resurse potrošiti na izradu streljiva i barem zanemariti medkite. Ali unatoč tome sam u jednom trenu ostao bez metaka u sačmi i morao sam se posvetiti Gloo, pištolju i Wrenchu jer sam i to jedva održavao. Ali Gloo ti je pritom najveći prijatelj, možeš uštedit hrpu streljiva ako ga se naučiš efikasno koristiti + ne moraš ubiti svakog neprijatelja, dobar dio ih možeš zaobići.

Također, zaboravio sam sad već gdje se točno nalazi, ali postoji onaj ogromni stroj za recikliranje u koji možeš staviti sve predmete koje možeš pokupiti tipa stolice i lampe i slično. Nakon 20+ sati računa da bi trebao biti pred kraj igre, pa ako si stvarno ostao bez svega možda se možeš tamo opskrbiti dovoljno za prelazak ili nešto? :(

Nisam ziher koliko imam do kraja. Glavni zadatak mi je Dahl, pa valjda nakon toga srecem Alexa... Ostalo mi je kojih 5-6 sporednih zadataka.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Prey (2017)
« Odgovori #118 : 21. Svibanj, 2017., 09:41 »
Što su svi prestali igrati?
Meni što dalje idem to mi je bolja. Nego, prošao sam onaj dio s Cargo Bay B i koliko ima do kraja? Pitam jer nisam baš puno sidequestova rješavao, a ne bi htio da dođem do faze kada se više ne može istraživati, ako tako što uopće postoji.

Ja sam na skupio sve glasove za ulazak Deep Storage sa glavnom pričnom... 20 sati mi je trebalo do tu...
Od sidequestova upravo riješio ludog "kuhara" koji je pravog kuhara zapakiro u kutiju sa mesom...

Slijede spoileri za dva sidequesta!!!

Ako se uđe u Alexov escape pod u side questu "Who si December" dobijemo kraj... 


_______

A jeste skužili ovaj side quest koji se niti ne pojavi u quest logu - na mostu, slušajući video zapis doznajemo da je par članova uspjelo pobjeć; kažu da su skenirali escape pod, ali moguće je da su mimicsi sa njima...
 te imamo određeno vrijeme pustit ih da se spuste na Zemlju ili ih dignut u zrak...


« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2017., 09:51 doktor1 »

Odg: Prey (2017)
« Odgovori #119 : 21. Svibanj, 2017., 10:01 »
To mi je skroz promaklo.  :wildboy: Šteta!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9