HCL.HR

Serious Sam 3: BFE

  • 84 Odgovora
  • 21078 Hitova
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #45 : 02. Prosinac, 2011., 19:42 »
Kako je prazna igra, kriste.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #46 : 02. Prosinac, 2011., 19:56 »
Gospodaru destrukcije kakva vam je igra? iskreno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #47 : 03. Prosinac, 2011., 11:38 »
meni najzabavnija i najigrivija igra ove godine. ostali "hitovi" mozda jesu zanimljivi, ali nisu zabavni.

ss1 je bio igra godine. ss3 je bolji od ss1. najbolji ss do sada  :thumbs:

btw, ako se odnosi na screenshotove - igra nije prazna, to je survival mapa sa "kill all" cheatom. normalno da je prazna
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2011., 11:40 Lord of Destruction »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #48 : 03. Prosinac, 2011., 14:34 »
Riga mi se od "stup nestane i umjesto njega se pojavi hrpa kamenja koja po predefiniranoj nelogičnoj putanji padne na pod" destrukcije. Ne znam zašto to ističu kao plus umjesto da skrivaju lololo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #49 : 03. Prosinac, 2011., 14:49 »
Riga mi se od "stup nestane i umjesto njega se pojavi hrpa kamenja koja po predefiniranoj nelogičnoj putanji padne na pod" destrukcije. Ne znam zašto to ističu kao plus umjesto da skrivaju lololo.
navedi jednu, samo jednu jedinu igru koja uopce nudi ikakvu interakciju s okolisem. danas puknes rpg u sobu sa casom na stolu i casa ostane na stolu. navedi jednu jedinu igru koja ima drugaciji nacin destrukcije.

dalje, potpuno netocna izjava. stup ne nestane, nego se slomi u tocne komadice od kojih je sastavljen. i ne slomi se cijeli, ako puknes u gornji dio slomi se gornji dio, ako puknes u dno, slomi se cijeli. potpuno u skladu s pravilima fizike. komadi stupa koji padaju padaju po fizikalnom engineu implementiranom u igru a ne po preddefiniranoj putanji. jesi uopce probao igru?

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #50 : 03. Prosinac, 2011., 14:51 »
Jesi ti neki gospodar uništenja? :hiha2:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #51 : 03. Prosinac, 2011., 14:54 »
Riga mi se od "stup nestane i umjesto njega se pojavi hrpa kamenja koja po predefiniranoj nelogičnoj putanji padne na pod" destrukcije. Ne znam zašto to ističu kao plus umjesto da skrivaju lololo.
navedi jednu, samo jednu jedinu igru koja uopce nudi ikakvu interakciju s okolisem. danas puknes rpg u sobu sa casom na stolu i casa ostane na stolu. navedi jednu jedinu igru koja ima drugaciji nacin destrukcije.

dalje, potpuno netocna izjava. stup ne nestane, nego se slomi u tocne komadice od kojih je sastavljen. i ne slomi se cijeli, ako puknes u gornji dio slomi se gornji dio, ako puknes u dno, slomi se cijeli. potpuno u skladu s pravilima fizike. komadi stupa koji padaju padaju po fizikalnom engineu implementiranom u igru a ne po preddefiniranoj putanji. jesi uopce probao igru?

 :hihi: :wildboy:

SS3 ima destrukciju JEDNOG OBJEKTA U CIJELOJ IGRI...STUPOVA. i to se stalno reklamira. VAU. DESTRUKCIJA OKOLIŠA.
ajde nam stavi video gdje se uništava išta osim tih jebenih stupova.

prestani se glupirat.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #52 : 03. Prosinac, 2011., 15:02 »
nema smisla raspravljat s nekim ko igru uopce nije niti probao a kamoli dovoljno igrao i istrazio da vidi kaj se sve moze

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #53 : 03. Prosinac, 2011., 15:03 »
Drugim riječima, ne možeš dokazati da je u krivu.  :mrs:

*

Thunderstorm

  • *
  • 14
  • Assassin's Creed serijal rula !!!!!!!!!! :)
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #54 : 03. Prosinac, 2011., 16:20 »
khm,khm jel serious sam bfe xbox live odnosno psn naslov ili u kutiji ?
samo se zna da je verzija za konzole u izradi. nista vise, niti kako, kada i na kojim ce konzolama izaci
a kad je okvirno datum izlaska za konzole ?
Igram: AC: Revelations,Skyrim,Saints Row 3,Batman AC
Na čekanju: MW3,BF3
Čekam: Serious Sam BFE

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #55 : 04. Prosinac, 2011., 12:34 »
khm,khm jel serious sam bfe xbox live odnosno psn naslov ili u kutiji ?
samo se zna da je verzija za konzole u izradi. nista vise, niti kako, kada i na kojim ce konzolama izaci
a kad je okvirno datum izlaska za konzole ?
http://forums.seriouszone.com/showthread.php?t=60760

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #56 : 04. Prosinac, 2011., 17:14 »
Skida se Deluxe verzija na Steamu, dobili takvu verziju od Croteamovih PR-ovaca, tj. Devolverovih, nebitno... uglavnom igra ima 4.2GB, Dedicated server 4.2GB i Bonus Content koji dolazi s ovom verzijom ima 3GB, a meni ponestaje mjesta na hardu, još treba na drugoj particiji rezervirati oko 150GB za snimke gameplaya... a hardovi poskupili brutalno.  Nije mi lako! :wildboy:

Večeras uglavnom krećem igrat pa javim kad stignem neko mišljenje.  :piva:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #57 : 04. Prosinac, 2011., 19:23 »
Tako ti je to kada držiš MW3 instaliran. :mrs:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #58 : 04. Prosinac, 2011., 22:03 »
Ma igra razvaljuje!!! pustis mozak na pasu i rokass!!! FUCK YEAH!! xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #59 : 04. Prosinac, 2011., 23:36 »
Prva dva sata proveo uz igru, za sada dosta podjeljeno mišljenje. Kampanja je dosta spora i prazna u početku, a i lako je bilo primjetiti neke stvari koje nisam trebao primjetiti - poput random spawn pointa kamikaza - u jednom dijelu požurio sam naprijed na mapi samo da bi naletio na spawn point kamikaza, što je zapravo kao mina - jer čim ih takneš eksplodiraju i umreš. Loadao save, probao opet na isto mjestro požuriti, opet su se stvorili na istome mjestu, opet su me ubili kao mina. Onako, točno mogu vidjeti gdje su u editoru stavili da će se kamikaze pojaviti čim završi jedan monolog.  To je više manje normalno u game dizajnu, ali treba biti na neki način maskirano da igrač ne primjeti takvo što.

Na drugom levelu mi je falilo nekih naznaka koje govore gdje treba dalje ići, level je pun jako sličnih prostorija, a i dosta je velik pa se lako izgubiti u njemu. Dobra stvar je što uvijek imaš na umu da je svaki level pun secreta nekakvih, pa dok tražiš gdje trebaš uopće ići svako toliko vadiš malj i razbijaš stolove, kutije itd. da vidiš ako se šta krije tamo, a i tražiš neke tajne sobe itd. Mislio sma da sam bio dobar na kraju prvog levela, a igra mi na kraju da statistiku da sam našao samo 4 od 17 secreta u tom levelu.

Uglavnom, baš se osjeti da je PC igra, hrpa opcija za podešavanje kontrola, grafike, zvuka, sheme boja, svega, a i kretanje i pucanje je odlično - brzo i precizno. Melee napadi su mi čudni za sada, brzi su kao i ostatak igre što je fino, a i jako efikasni (možda i preefikasni, jači od sačmarice u principu), ali zvuk koji prati melee potez je nekad jako čudan, a i sama animacija meleea je nekad potpuno nejasna. A i neka vrsta auto-aima postoji kod meleea, staneš na 5-10 metara od tipa i možeš stisnut "E" za melee potez i instantno se približiš nerijatelju i udariš ga na neki način (svaki neprijatelj ima drugu vrstu meleea).

U principu, ima greškica u dizajnu i nekih nejasnih stvari u kampanji, ali je zabavna za sada. I da multiplayer pokrenuo jednom i sviđa mi se  - nema regeneracije zdravlja nego pamtiš gdje su na mapi health i armor packovi, sprintanje je beskonačno (ograničenje je što nemožeš pucat i reload radit za vrijeme sprintanja) pa je igra jako brza opet, a dvije mape koje sam igrao su ok dizajnirane. Jedino mi se činio jako izražen lag kod rocket launchera, s ostalim oružjima nisam ni osjetio neki lag (ping bio oko 100, ali nisam ni osjetio) ali s rocket launcherom se baš osjeti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9