HCL.HR

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

  • 15 Odgovora
  • 3745 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« : 13. Travanj, 2014., 13:48 »

Sid Meier ponovno u svemiru - najavljen Civilization: Beyond Earth i Zoranova najava Sid Meier's Civilization: Beyond Eartha.

Civilization Beyond Earth Trailer

O da, nova Civilizacija. Moram priznati, totalno sam nahajpan. Po najavi, igra zvuči poprilično interesantno i što mi je najbolje stiže ove godine. Već vidim ako budem mogao pokrenuti igru kako će vrijeme prebrzo prolaziti.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #1 : 13. Travanj, 2014., 14:19 »
Hajp da, igrao bi ovo rađe nego "običan" Civ

Baš sam nedavno dobio želju za nekom fantasy turn based igrom i skoro uzeo Warlock Master of the Arcane na nekakvom popustu, dobro da nisam :) Nadam se samo da im neće trebat tri godine da ovo izdaju

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #2 : 13. Travanj, 2014., 14:48 »
Igra stiže ove jeseni. Inače, Warlock 2 je navodno dobar.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #3 : 11. Lipanj, 2014., 20:10 »
http://www.youtube.com/watch?v=Uex9KqITM2Q#t=87

Ovo bi moglo biti baš prezabavno.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #4 : 03. Srpanj, 2014., 23:28 »
Nitko nimalo zainteresiran?

Uglavnom, stigao datum izlaska - 24.10.

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Inside Look

https://www.youtube.com/watch?v=YIri5gWKy4A

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #5 : 22. Kolovoz, 2014., 09:45 »
Stigla Steam stranica.

Malo sam tužan jer XP nije podržan.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #6 : 22. Kolovoz, 2014., 13:38 »
Pa bilo je i vrijeme, mislim XP je prestar već.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #7 : 22. Kolovoz, 2014., 16:27 »
I kakve to ima veze? Nije podržan jer je igra DX11, a ovo nije tip igre da je grafika toliko bitna pa da se nije moglo misliti i na XP populaciju. Istva stvar i s Meridianom. Naravno, moguće je i da griješim, ali opet, baš sam bio nahajpan na igru.

A zašto nisam na sedmici, pa svaki puta kada bi instalirao uvijek je bilo hrpa problema, a nisam primjetio neka pretjerana poboljšanja pa mi je bilo jednostavnije vratiti XP. Naravno, sada zbog toga dosta igara ne mogu pokrenuti.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #8 : 22. Kolovoz, 2014., 18:01 »
Ima veze jer Microsoft ga više ne updejta i nemože popraviti nešto ako se nađe neki propust. Windows 7 je barem po meni bolji od XP-a i od kad sam se prebacio XP mi uopće ne fali. Možda je na početku bilo čudno koristiti ali mi je drago što sam se prebacio. Ne znam možda bolje da pričekaš windows 9 možda ti se više svidi.

A da ne i govorim da je bezveze uopće supportat tako star software, zar nebi bilo bolje da se pomaknemo unaprijed?


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #9 : 22. Kolovoz, 2014., 18:12 »
Ne kažem ja da je XP bolji od sedmice, nego da igri nisu potrebni DX11 fičuri pa da se zato traži Vista/7/8. Ajde da se radi o nekom grafički ultranabrijanom FPS ili tako nešto, no ovo je TBS gdje grafika stvarno nije toliko bitan segment igre.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #11 : 08. Listopad, 2014., 23:49 »
petica na drugom planetu, otprilike....   barbari su zamijenjeni alienima domorocima   :hiha:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #12 : 23. Listopad, 2014., 14:42 »
Polygon - 9
Destructoid - 9
Joystiq - 4
PC Gamer - 87
Gametrailers 8.7

Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #13 : 24. Listopad, 2014., 13:36 »
Skinuo ja ovo nočas i danas instalirao te probao malo igrati i odmah sam se podsjetio zašto mrzim PC gaming. U tih 2-3 sata što sam "probao" igru srušila mi se na desktop barem 5-6 puta pa sam morao reinstalirati igru, ažurirati grafičke drajvere, vcredite, directx, microsoft ove one, prilikom čega mi se komp nekoliko puta restartao i sve to mi oduzelo barem dobrih sat vremena. Živjele konzole i njihov plug&play.

No, što se tiče same igre, moram reći da mi se čak i sviđa iako se radi samo o Civ V sa drukčijim skinom. Jest da bi bilo bolje da smo dobili pravu space igru sa ratovima za planete i mogučnošću igranja sa elienskim rasama no i ovo će biti zarazno. Jedinu zamjerku bih uputio malom izboru planeta i korporacija (ili kako se već zovu) sa kojima možemo igrati. Igra je također dobro optimizirana zato jer se na mojem starijem kompu bez problema vrti na high detaljima, iako sama grafika nije baš bolja od Civ V.

Screw you guys, I`m going home!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
« Odgovori #14 : 25. Listopad, 2014., 09:13 »
Nebih se složio da grafika nije bolja od Civ V... Prepuno boja i detalja; naspram jednoličnog dizajna petice, (naravno, nemože se baš na zemlji raditi ovakvo šarenilo)





Inače ovo su mi odabrane postavke:



Na 82 Eridani e planetu fungus terena, (osobno najljepši dizajn od tri ponuđena - fungi)...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9