HCL.HR

South Park: The Stick of Truth

  • 95 Odgovora
  • 21711 Hitova
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #90 : 25. Ožujak, 2014., 13:01 »
Odlična igrica, duhovita :) Baš sam pročitao neki dan ovu recenziju i zaista me igra iznenadila.
« Zadnja izmjena: 25. Ožujak, 2014., 14:04 snowblind »

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #91 : 21. Travanj, 2014., 18:54 »
Počeo sam ju danas. PC verzija, naravno. Ne kupujem ja one cenzurirane verzije. :ementaler:


Imam nešto više od 3 sata igre, iako piše da igram 2 (kako me nervira u tim nekim igrama kad je satnica netočna). Još uvijek nisam obavio prvi glavni quest - a razlog je taj što jednostavno moram istražiti svaki kutak ovog gradića. Zasad sam oduševljen igrom, drago mi je što je Paper Mario sustav borbe kvalitetno ukraden izveden i, najbitnije, zasad još nisam na bug naišao (što je ipak čudno kad znamo da je Obsidian radio na igri).

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #92 : 21. Travanj, 2014., 19:21 »
sreća pa sam prešo ovo prije tvojih postova


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #93 : 21. Travanj, 2014., 19:39 »
Kojim si se prohodom pritom služio?

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #94 : 23. Travanj, 2014., 20:59 »
Razbio Facebook spammera sa lv. 8 herojem. (ali da, barem 5 puta sam krepao) \:D/


Jel' ima neki key item za lakše snalaženje po šumi? Uvijek se tu izgubim. :wildboy: Nadam se da nije obavezno ići tu.
Pobijedio She-Ogre. Koliko još do kraja imam?

Odg: South Park: The Stick of Truth
« Odgovori #95 : 09. Listopad, 2014., 23:25 »
taman presao final bossa :loludara:

jebem ti mater, south park me uvijek iznenadi svojim humorom. finall boss soundtrack je jednostavno savrsen xD https://www.youtube.com/watch?v=uAz5Pf8dsXo
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9