HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211315 Hitova
*

Aco00

  • n00b
  • 1
Jel sam jedini koji još uvijek igra The Elder Scrolls V:Skyrim?
« Odgovori #795 : 17. Siječanj, 2016., 03:57 »
Jel sam jedini?
Mislim da nisam,ali sam veliki obožavatelj igre i zanimame dali vi još uvijek igrate i jeste li je uopce igrali? :D

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #796 : 23. Siječanj, 2016., 22:08 »
Završio witcher 2 I sad skidam se sa steama po ko zna koji put skida I Skyrim da bi se I tu napravio witcher I tamanio zmajeve okolo :v

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #797 : 08. Veljača, 2016., 17:05 »
Zapoceo nakon dugo odgadanja svoju Skyrim avanturu.Igram vec nekih 3,4 sata i totalno sam se uzivio u igru.Izgled svjeta je savrsen, nekako sve sivo, a opet puno zivota uz muziku koja je pre brutalna osjecaj je apsolutno savrsen.Totalno sam se uzivio i mislim da cu rjesit svaki quest sta postoji.Sad sam krenuo trazit ove Greybearde da vidim sta ce mi rec pa onda mislim ic dalje.

Evo moj lik.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #798 : 10. Veljača, 2016., 00:37 »
Ma ovo je show, igram 16 sati i doslovno nemam niti malo osjecaj da sam napravio nesto ili da ce mi dosadit da je sve gotovo, naprotiv doslovno imam osjecaj kako sam tek zapoceo.Ma cjela prica je brutalna, doslovno ogroman svjet sa svime i svacim u njemu.Zaracene frakcije pa biras stranu, pa miljon razlicitih questova, a svaki je zanimljiv i svaki direktno utjece na svjet.Ima doslovno miljon izbora za borbu, od raznih carolija, do dualhanded maceva koji kad zamahnu kose sve pred sobom.Sad sam trenutno 16. level, a nisam popunio ni 5 posto perkova i ostalih stvari sta mozes nadogradivat.Svjet izgleda brutalno dobro, od predivnih snjeznih vrhova, do maglom ispunjenih mocvara i zelenim sumama izmedu njih.Koliko sam samo do sada prizora vidio koji doslovno ostavljaju bez daha, pogled u jutro iz sume na Whiterun doslovno kao da gledam na neku scenu iz LOTR-a i to u onoj njihovoj kvaliteti izrade.Pa kad lagano setas putem naletis na 2 leptirica i cvjece okolo po zelenoj livadi, ajmee koje scene, uvucu te u igru automatski.Pa kad naletis na velikim proplancima na mamute, onako velike mocne, sa onim kljovama bolesnim doslovno stojis i divis se.Sta je najgore nisam jos istrazio ni 10 posto mape.Izbjegavam koristit fast travel radi toga koliko uzivam jahat konja i istrazivat usput.Pa polarna svjetost kad padne noc, ajme, stvarno nesto posebno.

Pogled na Whiterun..


Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #799 : 10. Veljača, 2016., 07:50 »
Dosadit ce ti nakon 150-200 sati igre :)

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #800 : 10. Veljača, 2016., 08:41 »
@bartul_9

To je to, mene isto tako drži. Od 2011. do sada sam utukao skoro 700 sati u nju.

EDIT: Svima koji odgađate igru iz nekog razloga, sada je krajnje vrijeme da je odigrate. Koliko god lijepo izgledala, ne može se više upoređivati sa današnjim igrama i dogodit će se da nećete moći probaviti tu starost.
« Zadnja izmjena: 10. Veljača, 2016., 08:44 weaponx »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #801 : 10. Veljača, 2016., 10:48 »
EDIT: Svima koji odgađate igru iz nekog razloga, sada je krajnje vrijeme da je odigrate. Koliko god lijepo izgledala, ne može se više upoređivati sa današnjim igrama i dogodit će se da nećete moći probaviti tu starost.
Srećom pa ima hrpetina grafičkih modova koji je mogu učiniti duplo ljepšom nego je originalno bila.
! No longer available

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #802 : 10. Veljača, 2016., 11:01 »
Nije sve u teksturama i post-processingu. Falit će poligona i animacije će svejedno izgledat zaostalo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #803 : 10. Veljača, 2016., 11:35 »
Nisam odigrao ni jedan dlc al sad sam fakat u debelom iskusenju...Dva tjedna nisam nista upalio pokusam ovo igrat mozda bude volje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #804 : 10. Veljača, 2016., 16:39 »
Upravo sam procitao Elder Scrolls i ja nemogu vjerovat koliko je ovo duboko, stvarno nesto savrseno.

Jel dlc ima nove mape ili? O jesu sva tri dlc-a u legendaryu odma povezani ili u svaki ides posebno, kako to ide?

Jel ima neki veliki ducan koji bas ima novaca da prodam sve?

I kako da kupim kucu u Whiterunu, sve sam obisao, a neznam gdje je taj keep.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #805 : 10. Veljača, 2016., 16:47 »
Kolko znam kucu dobijes od onog Jarla glavnog ili njegove pomocnice, ne sjecam se tocno..
CASE: NZXT H440 || CPU: INTEL Core i7 4790K 4.0 GHZ - 4.4 Ghz Boost || MBO: ASUS Maximus VII Hero || RAM: CORSAIR Dominator Platinum 16GB DD3-2400 Mhz || GPU: 2x PALIT GTX970 4GB - SLI || HDD: 2x WD Black 1TB || SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB || POWER: CORSAIR HX1000i || TRIPLE SCREEN: 3x TV 42" Sony KDL-42W705 || WHEEL: Fanatec CSW + BMW rim + F1 rim + Rally rim + CSP V2 Pedals + DSD Seq. Shifter + Handbrake

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #806 : 10. Veljača, 2016., 23:56 »
Da, za kupit kucu i namjestaj moras ici kod onog Jarla u Whiterunu i naci njegovog pomocnika. Nekad ga nema pa moras malo pricekati i probat ga opet nac. Cini mi se da kosta 5000 coinsa.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #807 : 11. Veljača, 2016., 00:07 »
Ako već igraš Legendary ediciju preporučam ti da si sam izgradiš kuću (Hearthfire DLC) jer ćeš tako zapravo imat svoj topli dom koji ćeš moć dizajnirat kako te volja dok će ti Jarlovi ponudit prljavi skvot sa minimalnim mogućnostima preuređenja.

Meni je jedna od dražih stvari u Skyrimu bila ta kućica u koju sam nosio sav skupocjen loot i slagao ga po vitrinama i chestovima.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #808 : 11. Veljača, 2016., 16:59 »
Kako bi filo da mogu razdvojit igru iz Legendary editiona i uzeti samo DLCove; davno kupio i nisam uzeo legendary, a sad 'skupo' uzeti samo DLCove.  :hiha2: :hiha2:  A igru pokloniti nekome ili tako nešto.
The blood of youth is bubbling back..

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #809 : 11. Veljača, 2016., 17:09 »
Ane  :wildboy:

Klasična Bethesdina marketinška drljavost, tak sam i za New Vegas morao kupit Ultimate Edition da prođem duplo jeftinije, a već sam imao igru i jedan DLC na steamu...

Ja već doslovce godinama čekam da padne ta apsurdna cijena od 20€ po DLC-u da dovršim pustolovinu kak spada. Iz principa im nedam ni ovih 5€ kolko sad košta na popustu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9