HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466525 Hitova
*

Dovah

  • *
  • 12
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #795 : 07. Lipanj, 2015., 11:32 »
Evo sjajne komparacije grafike od demo i finalne verzije. Ne znam sta mnogi glume. Igra po ovome uopste nije dozivela downgrade. Boje u finalnoj verziji nisu blede i osvetljenje je smanjeno radi atmosfere. https://www.youtube.com/watch?v=c6ZU6yEThU8

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #796 : 07. Lipanj, 2015., 20:00 »
Upravo odradio "An Eye for an Eye" Quest sa Ciri,najviše uživam igrati sa njom valjda jer mi je od početka najdraži lik samo što mi je malo overpowered pa sve to izgleda lako ali valjda bi tako i trebalo biti zbog onoga što slijedi...
Uz sve želje da nađem napokon Ciri nadam se da nisam još pri kraju jer uživam stvarno u igri i njezinoj priči,iskreno na početku uvodni dio je bio pomalo dosadan no već poslije toga samo oduševljenje je ostalo. Jedina stvar koja mi smeta za sada je lag u Novigradu gdje mi fps varira između 5 i 30 lol dok u ostatku svijeta imam 30-45fps-a no to je do moje konfiguracije koju sigurno planiram nadograditi čim prije.
btw:Nikako da nađem ovu "pjesmu" u soundtracku,često je čujem u meni-u ?
link

A traži po youtubaču pod official OST jer se ta glazba čuje i u Velenu ne samo u meniju tak da mora bit negdje u soundtracku jel

OT: Konačno otišao na Skellige i ono WTF :wildboy:
Faking mapa je još veća od Velena i Novigrada xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #797 : 07. Lipanj, 2015., 20:10 »
Složio si Feline superior set, sada je igra postala fakat smiješno lagana :wildboy:
Novi patch je btw konačno popravio PS4 perfomanse, al' im za recenziju ostaje kritika oko tog dijela. Neshvatljivo mi je kako na platformi gdje postoji jedna konfiguracija nisu uspjeli optimizirati igru.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #798 : 07. Lipanj, 2015., 20:33 »
loot nije random jelda ? Tj bez obzira u koje doba dana ili na kojem levelu svima će nam u određenoj škrinji ispast isti loot ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #799 : 08. Lipanj, 2015., 06:35 »
loot nije random jelda ? Tj bez obzira u koje doba dana ili na kojem levelu svima će nam u određenoj škrinji ispast isti loot ?

Na drugom playthroughu sam i koliko vidim univerzalnog pravila nema - neki dijagrami će uvijek biti u istim škrinjama, ali hrpa crafting materijala se mijenja čak i između saveova. Ono što nisam nikad vidio je da sam u škrinji s nekom sweet komponentom poput emerald dusta na drugom sejvu dobio nešto tipa broken rakea - uvijek je nešto jednake vrijednosti. Nisam siguran koliko igračev level igra ulogu na taj rarity faktor loota - već sam u white orchardu upiknuo par relic itema.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #800 : 08. Lipanj, 2015., 12:44 »

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #801 : 08. Lipanj, 2015., 13:03 »
! No longer available
Prekrasno :wildboy:
Da, baš sam uživao gledat taj "koncert". Odlično napravljeno! :piva:

*

Dovah

  • *
  • 12
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #802 : 08. Lipanj, 2015., 15:30 »
Složio si Feline superior set, sada je igra postala fakat smiješno lagana :wildboy:
Novi patch je btw konačno popravio PS4 perfomanse, al' im za recenziju ostaje kritika oko tog dijela. Neshvatljivo mi je kako na platformi gdje postoji jedna konfiguracija nisu uspjeli optimizirati igru.
To je i poenta RPG-a, da se izleveluje, pronadje bolja oprema i vrati i izubija onaj protivnik koji je stvarao probleme pre. Drugo, ko radi taj i gresi, kritike su one koje postoje i koje se ne mogu ispraviti, nesto sto je ispravljeno ne treba da bude kritika vec pohvala. A pecovace je jos. Uostalom igra kada je izasla radila je mnogo bolje nego prethodnik koji je bio bukvalno neigriv.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #803 : 08. Lipanj, 2015., 19:24 »
loot nije random jelda ? Tj bez obzira u koje doba dana ili na kojem levelu svima će nam u određenoj škrinji ispast isti loot ?

Na drugom playthroughu sam i koliko vidim univerzalnog pravila nema - neki dijagrami će uvijek biti u istim škrinjama, ali hrpa crafting materijala se mijenja čak i između saveova. Ono što nisam nikad vidio je da sam u škrinji s nekom sweet komponentom poput emerald dusta na drugom sejvu dobio nešto tipa broken rakea - uvijek je nešto jednake vrijednosti. Nisam siguran koliko igračev level igra ulogu na taj rarity faktor loota - već sam u white orchardu upiknuo par relic itema.

E pa zbog toga i pitam, naime ispo mi je neki mač (lvl 22 sam) koji ima 50% critical chance i 75 critical dmg i pomalo mi je prelagano jer je doslovce skoro svaki udarac critical. A i svi drugi mačevi iz setova su mi beskorisni do recimo superior kategorije al za to vidim imam još 10-20 lvl :wildboy:

Armin44 : zbedirat češ se malo kasnije zbog Priscille, al...ma buš vidio

EDIT: Ne berem ovo u deathovoj reci o premalo aktivnih skillova. Lol aj lipo nabij 200 sati otključaj ih sve pa onda reci da ih nema dovoljno aktivnih. Ima ih solidno i često ih mijenjam u mutagen slotu. :wildboy:
EDIT 2: Očekivao nakon rece ovdje burne rasprave umjesto 200 komentara na portalu xd. Šteta.
« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2015., 14:55 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #804 : 09. Lipanj, 2015., 20:26 »
Ovoj igri ste dali 85 ? a dobro svatko ima svoje misljenje ali ne znam jesmo li igrali istu igru.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #805 : 09. Lipanj, 2015., 21:12 »
85 je kao loša ocjena? :hiha2:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #806 : 09. Lipanj, 2015., 22:01 »
85 je kao loša ocjena? :hiha2:

Za ovakvu igru -itekako :wildboy:

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #807 : 09. Lipanj, 2015., 22:54 »
Upravo našao mač imena Emmentaler..morao sam se nasmijati :loludara:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #808 : 10. Lipanj, 2015., 08:56 »
EDIT: Ne berem ovo u deathovoj reci o premalo aktivnih skillova. Lol aj lipo nabij 200 sati otključaj ih sve pa onda reci da ih nema dovoljno aktivnih. Ima ih solidno i često ih mijenjam u mutagen slotu. :wildboy:

Nisi ti skužio o čemu sam ja pričao. Kada sam rekao "aktivnih", mislio sam na uvođenje ovih mutagen slotova gdje je vještina aktivna (ima efekt u borbi) tek kada je dodaš na tu listu od 12 skillova.
Tu su igrali na Diablo 3 kartu s kombinacijama vještina pa bi kao mogao isprobavati različite skill setove, al' realno, sve su to samo pasivni bonusi koji imaju malog efekta na stvarni gameplay, posebice ako igraš recimo na normalu (i na višim težinama) gdje sve pada bez obzira kakvu opremu imao, koje napitke koristio itd. Neću ni komentirati kasniju fazu igre dok dobiješ bolju opremu pa se možeš s upaljenim quennom kao budala zaletavati u grupe neprijatelja i samo spamati fast attack.
Zašto sam u recenziji kritizirao manjak izazova? Zato jer je očito cijela ta kao dubina gameplaya (ulja, napitci, mutageni, bombe i što sve ne) nepostojeća (iliti šminka) jer ti i dalje možeš bezglavo igrati i s najjednostavnijim mogućim taktikama dobiti sve borbe. Na početku to možda nije slučaj (imaš premalo healtha, najosnovniju opremu), al u kasnijoj fazi igre itekako je. Ako sam mogao na Death Marchu ubiti glavnog Wild Hunt commandera s level 19 opremom i koristeći samo enhanced swallow, čemu onda sve to postoji u igri?
Dobro balansiran gameplay bio bi da prvo moraš saznati sve o protivniku s kojim ćeš se boriti, da pronađeš ulje da bi boosta damage na kraći period te borbe, da popiješ neki posebni potion koji ti za napade tog lika daje neku zaštitu i da bez toga ne možeš dobiti borbu (obavezno na višim stupnjevima težina, na nižim bi se mogla tolerirati nesmotrenost). Onda bi tu bila prisutna ta Witcher imerzija. Nezz, igra ima detaljni pregled svih monstera (njihove slabe i jake točke), a ti i dalje možeš ubiti sve u igri s roll and hit takitkom. Išao ubiti royal wyverna, skinuo sam ga u 10 udaraca bez ikakvih potiona, ičega, a to je kao opaka beštija. Nisam ni komentirao previše siromašan gameplay dizajn monstera gdje je svaka borba preslika prethodne.

TLDR; - u igrama uvijek najviše respektiram igrivost. Imam dojam da je jako puno resursa otišlo na sve osim na gameplay koji je od dvojke napredovao minimalno. Ne kažem naravno da igra nije zabavna za igranje (bez obzira na povremene frustracije), al' joj opako fali nekakve dubine.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2015., 09:04 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #809 : 10. Lipanj, 2015., 09:06 »
EDIT: Ne berem ovo u deathovoj reci o premalo aktivnih skillova. Lol aj lipo nabij 200 sati otključaj ih sve pa onda reci da ih nema dovoljno aktivnih. Ima ih solidno i često ih mijenjam u mutagen slotu. :wildboy:

Nisi ti skužio o čemu sam ja pričao. Kada sam rekao "aktivnih", mislio sam na uvođenje ovih mutagen slotova gdje je vještina aktivna (ima efekt u borbi) tek kada je dodaš na tu listu od 12 skillova.
Tu su igrali na Diablo 3 kartu s kombinacijama vještina pa bi kao mogao isprobavati različite skill setove, al' realno, sve su to samo pasivni bonusi koji imaju malog efekta na stvarni gameplay, posebice ako igraš recimo na normalu (i na višim težinama) gdje sve pada bez obzira kakvu opremu imao, koje napitke koristio itd. Neću ni komentirati kasniju fazu igre dok dobiješ bolju opremu pa se možeš s upaljenim quennom kao budala zaletavati u grupe neprijatelja i samo spamati fast attack.
Zašto sam u recenziji kritizirao manjak izazova? Zato jer je očito cijela ta kao dubina gameplaya (ulja, napitci, mutageni, bombe i što sve ne) nepostojeća (iliti šminka) jer ti i dalje možeš bezglavo igrati i s najjednostavnijim mogućim taktikama dobiti sve borbe. Na početku to možda nije slučaj (imaš premalo healtha, najosnovniju opremu), al u kasnijoj fazi igre itekako je. Ako sam mogao na Death Marchu ubiti glavnog Wild Hunt commandera s level 19 opremom i koristeći samo enhanced swallow, čemu onda sve to postoji u igri?
Dobro balansiran gameplay bio bi da prvo moraš saznati sve o protivniku s kojim ćeš se boriti, da pronađeš ulje da bi boosta damage na kraći period te borbe, da popiješ neki posebni potion koji ti za napade tog lika daje neku zaštitu itd. Onda bi tu bila prisutna ta Witcher imerzija. Nezz, igra ima detaljni pregled svih monstera (njihove slabe i jake točke), a ti i dalje možeš ubiti sve u igri s roll and hit takitkom. Išao ubiti royal wyverna, skinuo sam ga u 10 udaraca bez ikakvih potiona, ičega, a to je kao opaka beštija. Nisam ni komentirao previše siromašan gameplay dizajn monstera gdje je svaka borba preslika prethodne.

TLDR; - u igrama uvijek najviše respektiram igrivost. Imam dojam da je jako puno resursa otišlo na sve osim na gameplay koji je od dvojke napredovao minimalno. Ne kažem naravno da igra nije zabavna za igranje (bez obzira na povremene frustracije), al' joj opako fali nekakve dubine.

Amen :ave:

Ja san sta igrat prije tjedan i nešto sitno u Novigradu čisto zato šta mi je na živce išlo šta bi svaki put kad bi prova uč s krova u jednu kuču (succubus quest) pa i mora sve iznova, i tako 10-ak puta, sve zbog nepreciznih kontrola. Jučer san nastavia igrat ali i dalje me živcira za popizdit.
Doduše igraina priča je pre dobra da propustin pa mi igra može komodno i govna bacat u facu svejedno ću je završit, ali ono...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9