HCL.HR

Tom Clancy's The Division 2

  • 53 Odgovora
  • 21601 Hitova
Tom Clancy's The Division 2
« : 07. Veljača, 2019., 17:59 »


The Division 2 je Ubisoftov MMORPG koji izlazi 15. ožujka 2019
Nastavak donosi brojna poboljšanja u odnosu na prvu igru, poboljšan engine, te se radnja odvija u Washingtonu za vrijeme ljeta, 6 mjeseci nakon događaja prve igre
http://youtu.be/0EHspN2Btfk
http://youtu.be/uil6xyZ2T7c

Za razliku od prve igre, ovdje će dark zone biti podijeljen na 3 posebne zone gdje cete se moci boriti s drugim igračima za taj slatki slatki loot, po izlasku igre će također biti dostupni skirmish i domination pvp modovi

http://youtu.be/IfyZ631VXxI

Glavni cilj razvojnog tima je bio unaprijediti taj famozni endgame kako bi igrače zadržali u igri i nakon završetka glavne kampanje, zbog toga će se po prelasku igre pojaviti novi faction koji ce invadeati misije i podrucja pod vašom kontrolom, njihovo ime je Black Tusks, misije će biti teže, izazovnije te će davati bolji loot

Što se tiče dlc sadržaja, najavljene su tri ekspanzije kroz narednih 12 mjeseci koje ce biti besplatne za sve igrače
U dark zoneu će biti prisutna normalizacija opreme, kako bi svi igrači imali iste šanse u međusobnim okršajima
Turreti su aktivni na svakom checkpointu kako bi se spriječilo gankanje igrača koji tek ulaze u dark zone
Novi Rogue sistem
Ne možete se kretati kada se healujete, time je osjetno usporena pvp borba, s naglaskom na strategiju i upotrebu skillova
Na skillove se mogu stavljati modovi, što se nije moglo u prvoj igri

Private beta je počela danas, ako igrate, javite utiske, good luck agents

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #1 : 08. Veljača, 2019., 13:54 »
Iako sam utrusio svega 5-6 sati, da napišem i ja neku brzinsku...

Igrao sam ALfu, svidjela mi se bez sumnje- a otprilike sam ovo i očekivao u Beti.
Svakako da tu treba još peglanja, ali to je ono što je neminovno danas... kao i hrpa patcheva kojim će se kasnije to polirati.

Obzirom da mi je game development u stvari i posao, gledao sam neke druge aspekte igre i nisam se previše bavio tehnikalijama i bagovima.
Ruku na srce, nisam ni ih ni imao nešto... sve radi kao metak, stabilno i fluidno.
Čak i na mom, sad već malo starijem kompu, FPS se drži između 40 i 60 sličica, što uz prilično veliki level detalja, daje jednu jako finu prezentaciju.

Sam sistem igre se nije puno mjenjao, ali se znatno raširio i mislim da je to uprovo ono što je falilo u prošlom nastavku, bez obzira na svojevrsnu razmaženost današnje gaming populacije i sklonost (prekomjernoj) kritici od iste.
Iako igra cilja na PvP, vjerujem da će i PvE igrači svakako naći nešto za sebe- no, to ćemo ipak vidjeti nakon konačnog izlaska.

Generalno, vidim da su poradili na raznovrsnosti- mada je tu dosta zaheban prostor jer se lako upadne u monotoniju.
Meni ne smeta- bitno da je otvoreno i da se može taktizirati.
 :geek:

Kako god, zadovoljan sam sa prikazanim i jedva čekam finalnu verziju.
Evolucija, a ne revolucija.
Za mene dovoljno.
 :kava:

Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #2 : 08. Veljača, 2019., 17:54 »
Slažem se sa kolegom Metalnim
Mada većina streamera i youtubera sere po beti, hrpetina glitcheva bugova i slično
pvp im se ne sviđa, više preferiraju face - tanking i chicken dance pvp iz prve igre
I naravno njih prati hiljade i hiljade ljudi koji umesto da probaju igru slusaju njih
jedan savet, nemojte biti ovce i kreirati svoje misljenje na osnovu onoga sto drugi kazu, probajte sami, pa onda recite jel valja ili ne valja
Dostupna je endgame misija, s levelom 30, samo izadite iz igre i prolistajte druge likove
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2019., 18:02 hacksor1234 »

Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #3 : 09. Veljača, 2019., 08:40 »
Jedva čekam, meni se jedinica jako svidjela...pa ću sam donijeti sud

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #4 : 09. Veljača, 2019., 11:32 »
Odlično zapažanje kolega Hack  :thumbs:

Ja sam malo starije generacije igrača, skoro već u 40-tim, pa generalno jako slabo razumijem ovaj sistem sa streamingom i YT.
Ne vidim nikakov logičan razlog da neprestano pratim neke tamo druge igrače i slušam njihove priče o nečemu što i sam igram. Pa valjda sam igru i kupio da je JA igram i da kasnije SAM formiram neko mišljenje.

Što me opet podsjeti na neku drugu situaciju kada mi je jedan klinac rekao da ne treba trenirati, jer sve to ima na YT. Obzirom da sam i sam trener, zovnuo sam ga nekoliko treninga, da proba i da sam vidi da li je to isto... Srećom, poslušao me je i sada, nekoliko godina kasnije, mogu slobodno reći da je od njega stvarno nastalo nešto, ne samo dobar borac i kolega, nego i veliki čovjek.

Hebate, baš neko čudno vrijeme došlo... Svi bi nešto instant, sve nešto na brzaka, poprijeko i po mogućnosti, bez napora, rada, i truda.
 :kava:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #5 : 09. Veljača, 2019., 16:49 »
Kako mi je drag ovaj naš Seoski Mudrac.  :hug :hug :hug


Btw da ban ne popijem. Igra je se skinula i jedva ju čekam isprobat!  :ementaler:
Dobio sam key od kolege s drugog foruma, nisam ju kupio, možda ona mene kupi, vidit ćemo.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #6 : 09. Veljača, 2019., 17:17 »
Evo, uspio i ja instalirati betu, pa da iskoristim malu pauzu u igri i napšiem par dojmova. Mene je igra dojmila, više nego jedinica. Po onome što sam isprobao, vidi se da će i solo igrači doći na svoje, jer sad možeš zvati u pomoć kompjuterski generirane borce. Sviđa mi se npr. kad oslobodiš neku točku otvara se treasure room i loota ko salate. E, sad da li će to biti u finalnom izdanju, vrijeme će pokazati. Nema više skupljanja municije u safe houseovima, već na određenim mjestima. Nema kutija prve pomoći, već servis oklopa i to samo kad miruješ, ne u pokretu.

Vidi se da će biti i dalje grind based igra, jer sporedne misije se ponavljaju, samo se mijenja okolina u kojoj je obavljaš. Znači mogao bi se javiti zamor materijala, zbog ponavljanja istih misija. Meni ne smeta, a li mnogima bi moglo zasmetati. Sporedne misije se pojavljuju u obliku raznih aktivnosti, poput spašavanja taoca, oslobađanja kontrolnih zona i sl.
Uglavnom, meni se generalno sviđa i kupit ću je sigurno. Još samo da isprobam End game sadržaj , jer ga zasad još nisam, toliko me okupiralo lutanje ulicama. Fali mi snježna atmosfera, ali ne toliko, jer kad zalije kiša, skoro da podsjeća na snježnu mećavu iz jedinice, vidljivost nikakava.
Primjer, našao se u zgradi usred pucanjave, a kiša lijeva kroz otvor gdje je nekad bio stakleni krov, milina.

E, da, igra mi radi bolje nego jedinica, na mojoj sad već 4 godina staroj PC ragi. Imao sam par izbacivanja sa servera, ali nakon današnjeg mainteancea nijednom. Idem dalje gejmat. Pozz.
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2019., 17:50 tazmaniac »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #7 : 10. Veljača, 2019., 07:14 »
Probao i "End game" sadržaj... 

Bogme, dobro... jako dobro.  :thumbs:
Izgleda da će ti endgame obračuni sa četvrtom frakcijom prilično zahtjevni- barem koliko se moglo vidjeti iz ove jedne kratke misije. Naravno, bušili su me svako malo, ali nisam ni očekivao da ću proći bolje sa onako random opremom i oružjem.

Sve u svemu, odlično.
 :kava:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #8 : 10. Veljača, 2019., 19:15 »
Ja sam mislio odigrati keca al nisam skuzio o kakvoj se igri radi , dvojka mi se svidja jos vise,al nisam skuzio jel se ovo moze igrati solo odnosno jeli cijeli stih igre naglasen na multiplayer/dark zone ili je to posebna "kampanja" ako se moze tako nazvati ili je naglaseno na prelazak igre odnosno odigravanje kampanje sa pricom al sa online suborcima ili li ja  mogu solo sibat igru da je predjem sam.
U dilemi sam.  :chair:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #9 : 10. Veljača, 2019., 19:37 »
Možeš igrati kako god hoćeš... SP, MP ili u paktu sa ostalim igračima, odnosno u COOP-u..
Pogledaj malo po YT za gameplay- ako ti se svidi, ugrabi je na nekom popustu.
Ili sačekaj još kojih mjesec dana do izlaska drugog dijela.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #10 : 11. Veljača, 2019., 12:25 »
Metalni, koliko max igraca moze u coop?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #11 : 11. Veljača, 2019., 13:43 »
U prvom dijelu, 4 koliko se sjećam.
(ali ne za prelaz, nego za izvršavanje određenih mislija ili free roaming po gradu)

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #12 : 11. Veljača, 2019., 17:50 »
Pitam zato sto se mislim nabaviti The Division prvi dio na Steamu je popust 90% znaci kosta oko 4.99 eura.
I akcija je gotova za jedan sat.

Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #13 : 12. Veljača, 2019., 11:29 »
Pitam zato sto se mislim nabaviti The Division prvi dio na Steamu je popust 90% znaci kosta oko 4.99 eura.
I akcija je gotova za jedan sat.

Upravo vidio na Ubistore da akcija traje i dalje, znači Standard edicija 5 eurića, Gold 9 eurića.
Ako još nisi nabavio, a sviđa ti se takva vrsta igre, to ti je no brainer, kupi. Dvojki će trebati još neko vrijeme dok to sve ne ispoliraju.
A dotle peglaš jedinicu, pohvataš mehanike i dr. Uglavnom očekuje te barem 30 sati soliranja, ako ćeš igrati sam i to samo kampanju do lv 30, a onda ti se otvaraju daily i weekly questovi, dark zone i dr.
Po meni 30 sati je uspješna igra, još pogotovo po toj cijeni.

Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #14 : 12. Veljača, 2019., 18:06 »
Evo odigrao betu par sati i mogu rec da mi se svida, nisam naisao ni na jedan veci bug i lijepo se vrti igra. U grafici mi cak i nema nekih velikih promjena od jedinice ali ima drugih stvari koje su samo bolje. Sve u svemu lijepo izgleda i sigurno kupujem.
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9