HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139188 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #135 : 18. Veljača, 2016., 19:46 »
Prelodala se beta pa sutra poslije posla nadam se odigrati malo.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #136 : 18. Veljača, 2016., 23:16 »
Moze mi netko reci kada ovo tocno izlazi,i jeli ovo neki co-op ili ima zasebna singleplayer kampanja ili je ovo only multiplayer,nisam bio aktivan zadnjih par mjeseci sto se tice gaminga.
Te koja je prica u ovome naslovu.
Jer cini mi se dosta zanimljiva  :ementaler:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #137 : 19. Veljača, 2016., 10:08 »
Moze mi netko reci kada ovo tocno izlazi,i jeli ovo neki co-op ili ima zasebna singleplayer kampanja ili je ovo only multiplayer,nisam bio aktivan zadnjih par mjeseci sto se tice gaminga.
Te koja je prica u ovome naslovu.
Jer cini mi se dosta zanimljiva  :ementaler:

Izlazi 08. ožujka 2016. Probat ću objasniti o kakvoj se igri radi, ali najbolje bi bilo da probaš. Danas je krenula open beta i traje do ponedjeljka. Svi se mogu pridružiti beti, samo ti treba uPlay ili Steam account. Uglavnom, zamisli mapu podijeljenu na pola, jedan dio mape može biti single player ili co-op (po tvom izboru), a čim predješ u drugi dio mape (taj dio mape se zove Dark Zone i dobiješ obavijest kad ulaziš / izlaziš u takvu zonu / mapu ) flaggan si za pvp tj. možeš inicirati pvp i napasti random playera (uz posljedice, tipa: svi igrači u tvojoj blizini te mogu napasti) ili se obraniti od takvog napada. Reward u oba slučaja je RNG loot, te je cilj u igri imati što bolji gear (nekome cilj može biti igrati u grupi prijatelja bez obzira na gear, već isključivo radi zabave!). Igra zahtjeva internet konekciju bez obzira da li si se odlučio na solo ili group play tj. pve ili pvp.

Priču imaš na slijedećem linku pod "plot" (SPOILER ALERT!)

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy's_The_Division




Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #138 : 19. Veljača, 2016., 15:29 »
Upozorili su ih na ovo u closed beti....



https://www.youtube.com/watch?v=5xUMo_TVBUk



Not fixed!



Nema šanse da to poprave do release-a :(

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #139 : 19. Veljača, 2016., 20:51 »
Da, to je sranje.

Nego, odigrao prve dvije misije. Ovako na prvu, zadovoljan sam. Samo napucavanje je daleko od spužvastog kako su ga nazivali i obični protivnici padaju dosta brzo. Kod napucavanja bi rekao da je veći problem AI koji naginje više prema tupastom. Znaju ponekada probati okružiti i napasti s boka te koristiti zaklon, ali sam više doživio da jednostavno gledaju u prazno i razmišljaju što će napraviti. No dobro, ovo je početak pa će kasnije možda i to biti bolje.

Ipak, rekao bih da je ovo puno zabavnije u co-opu. Mislim, samostalno je i dalje ok, ali po meni baš se osjeti kako je igra rađena za ekipno druženje. Budem pametniji kada još odigram i uđem u Dark Zone.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #140 : 20. Veljača, 2016., 07:58 »
Skinuo, probao.

Meni nije loše zamišljeno, čak štaviše... Kao neka čudna kombinacija raznih open world igara.
Iako potencira co-op, meni više paše samotnjački način igranja- barem dok ne nađem neku normalnu ekipu.

Grafika je prilično dobra, na high postavkama se vrti na nekih 40fps-a, sve je dosta fluidno i nisam primjetio nekih odskakanja, bugova i slično.
Napucavanja je ok, mada kao što kolega reće, AI je li-la, što sa druge strane nije ni loše. Nemreš ni očekivati da se svi znaju snaći u pucnjavi na ulici.
Sviđa mi se recoil kod pucanja, sistem zaklona je jako dobar kao i kretanje.

Generalno, za sat vremena igranja- igra definitivno dobija dobru ocjenu, pogotovo jer je riječ o beti.
Žao mi je jer neću imati vremena da se više sa tim zanimam, ali u budućnosti će valjda i tog biti.

Sve u svemu, vrijedi probati.
:thumbs:

*

Garrus

  • *
  • 57
  • I'm so Mass Effect !
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #141 : 20. Veljača, 2016., 12:51 »
Odigrao open betu nekih 7 sati, dostigao lvl 8 i dz lvl 12, oprema je krš tako da ću sad malo vremena provesti skupljajuci lovu za nove superior gunove. Enivej, nisam bas zadovoljan feelingom ove bete, na pocetku mi se cinilo kao da je igra jos fluidnija i zategnutija nego sto je to bio slucaj u closed beti ali sam pogrijesio, dosta sitnih bugova, kod otvaranja nekih chestova itd, onda ovo: http://i.imgur.com/SuNJpRX.jpg wtf is this shit !?  Ljudi se žale i na pucanje kroz zidove, što je veliko razočarenje, to je bio jedan od najvećih problema u closed beti pored onog invisible buga i nevjerovatno je da to nisu ispravili.
Neurofunk

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #142 : 20. Veljača, 2016., 21:47 »
Opet sam skidao betu i uvideo sam malu promenu u ponašanju igraca,u zatvorenoj beti kad god bi zvao extraction svi bi nahrlili ko stoka i ubili me samo da bi uzeli loot,medjuitm mislim da su igraci shvatili da loot bas i nije savrsen te me sad niko ne ubija kad extractujem,dapače,ostali extractuju sa mnom!To je u jednu ruku dobro ali ce igra izgubiti tu borbu s drugim igracima za loot,mogao bi ubisoft stavii bolja oruzja u lootove to bi poboljsalo situaciju

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #143 : 20. Veljača, 2016., 22:21 »
Prije bi rekao da će to više biti ekipni pvp nego da će netko sam ići ubijati. Bio sam naletio na neku francusku ekipu isto kod extractiona kada su nas npc-ovi napali. Obranili se, poslali opremu i svatko nastavio svojim putem. I da, proximity chat poprilično dobro.

Nego, sviđa mi se igra za sada. Ne znam još hoću li kupiti jer mi se samom svakako neće dati igrati. Nije baš toliko napeto, ali opet, čini mi se da bi i priča mogla biti dobra. Barem su mi takav dojam ostavile ove dvije misije. Jedino bi volio da poboljšaju AI ili to ovisi o broju igrača?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #144 : 21. Veljača, 2016., 02:32 »
ehh. onako, dosta mi je rendom ovo.

ali trebam još probati dark zone. možda tamo ima nešto zanimljivo.  :hiha:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #145 : 21. Veljača, 2016., 19:39 »
Moze mi netko reci kada ovo tocno izlazi,i jeli ovo neki co-op ili ima zasebna singleplayer kampanja ili je ovo only multiplayer,nisam bio aktivan zadnjih par mjeseci sto se tice gaminga.
Te koja je prica u ovome naslovu.
Jer cini mi se dosta zanimljiva  :ementaler:

Izlazi 08. ožujka 2016. Probat ću objasniti o kakvoj se igri radi, ali najbolje bi bilo da probaš. Danas je krenula open beta i traje do ponedjeljka. Svi se mogu pridružiti beti, samo ti treba uPlay ili Steam account. Uglavnom, zamisli mapu podijeljenu na pola, jedan dio mape može biti single player ili co-op (po tvom izboru), a čim predješ u drugi dio mape (taj dio mape se zove Dark Zone i dobiješ obavijest kad ulaziš / izlaziš u takvu zonu / mapu ) flaggan si za pvp tj. možeš inicirati pvp i napasti random playera (uz posljedice, tipa: svi igrači u tvojoj blizini te mogu napasti) ili se obraniti od takvog napada. Reward u oba slučaja je RNG loot, te je cilj u igri imati što bolji gear (nekome cilj može biti igrati u grupi prijatelja bez obzira na gear, već isključivo radi zabave!). Igra zahtjeva internet konekciju bez obzira da li si se odlučio na solo ili group play tj. pve ili pvp.

Priču imaš na slijedećem linku pod "plot" (SPOILER ALERT!)

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy's_The_Division

Hvala ti u moje ime na objašnjenju!
Niti ja nisam opaki gejmer pa me zanima, kad udjem u dark zone, jer mogu biti samo sa svojim prijateljima u ekipi (kojih nema puno  :() ili se mogu ushemiti za random online igracima?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #146 : 21. Veljača, 2016., 20:44 »
Ti možeš pozvati random igrače u grupu ili oni tebe. Četiri igrača mogu biti unutar jedne grupe, no za igranje nije niti potrebno dok ste svi u istoj instanci.

Osim toga, za igranje prijateljima u Dark Zoneu morate svi biti približan level.

Još uvijek se dvoumim oko kupnje. Odigrao sam i kooperativno ove dvije misije i to je dosta zabavno, ali ostaje pitanje koliko dugo može biti zabavno kada se završe sve misije. Developeri jesu spominjali da će se na max levelu Dark Zone promijeniti, no još nema informacija o end gameu koliko sam primijetio.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #147 : 21. Veljača, 2016., 21:32 »
I ja cu videti da kupim igru ako budem bio u mogucnosti

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #148 : 21. Veljača, 2016., 21:37 »
Nakon utučenih još sat vremena, dodajem jednu stvar koja mi je zasmetala- a to je nedostatak stealth ubojstva.
Hebeš to kad se nemreš prišuljati iza nesretnika i zakovrnuti mu šiju, priklati ga ili šta već.

Ostatak igre je i dalje odličan.
Pogotovo su mi se svidjele one mudonje, odnosno kobajgi veterani koje je malkice teže za ucmekati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #149 : 22. Veljača, 2016., 10:33 »
Sad igram malo Dark Zone i poželio sam se vratiti u Safe Zone i kaže mi da je to nedostupno u beti.
Šta sam zapeo sad u Dark Zoneu ili šta?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9