HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139406 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #210 : 12. Ožujak, 2016., 13:44 »
zoran je dobro reko, varljivo je dosta, ja ne osjetim al je frend zato osjetio i sad igra po sat vremena i pauza jer u nekim djelovima sve ok dok u drugima ga odma crasha... nemoze, a ne igra na drvetu..

peep, digo 30 lvl i ima malo materijala za nas na maxu, exp ide dalje nije lockan ali nisam jos do 31 doso vj ce do kraja 30 pa cao. u donjem desnom kutu ispod medical misije se pojavila ikona misije u najavi vec. necu previse spoilat al bi samo reko da ne prodajete stvari ako vam nije hitno jer materijali su korisniji na kraju. neke misije su bile WOOW a neke tipa: ček, gotovi smo? pa prije 2 min je reklo no respawn zone.. tako da svaceg bude kasnije.

malo zamjeram jedino grupnom igranju jer npr zelim bit sa frendom u grupi da mozemo pricat dok svatko svoj poso radi, manji je lvl on a ja max i igra odma dize lvl npc-ovima di god se nalazili, iako nam nije cilj boostanje i neznam sta jer on je u zoni za lvl do 10 dok sam na na kraju. plus po igracu se spawna jos 5 bađija sa plinskim bocama...

zato skype dok se ne uskladi lvl i onda unutar igre. if u get me naravno..
to razum grmi u svom gnjevu

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #211 : 12. Ožujak, 2016., 13:59 »
Ček, već si došao do 30 lvl-a? Jesi to i sve story misije završio?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #212 : 12. Ožujak, 2016., 14:12 »
Ček, već si došao do 30 lvl-a? Jesi to i sve story misije završio?

da sinoc puko 30, vjerojatno bi i prekojucer al sam cekao frenda da skupa kresnemo posto smo skupa poceli igrat. sve main misije rijesene, sad samo ove manje tipa bounty i JTF (osobno najgora pojava ikad u igrama). wingovi su na 100%

na bolovanju sam od dana izlaska igre :) ćapala me viroza neka vrazja pa sam pola danas spavao a pola dana peglao, bez grindanja btw sve sta se pojavi usput sam isao rjesit putem do misije i to je to, u DZ rank 15 s time da sam imao 1 run samo tamo do 30 itema stasha i van. ide rank brzo gore nekako al se moze i izguuuuubit
« Zadnja izmjena: 12. Ožujak, 2016., 14:14 wik7im »
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #213 : 12. Ožujak, 2016., 14:12 »
Ja se ispricavam ako je već bilo odgovoreno na ovo pitanje:

može li se kupnjom igre u dućunu (igre u kutiji) igra aktivirati na Steamu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #214 : 12. Ožujak, 2016., 14:24 »
Igra se aktivira na Uplayu. To ti je ipak Uisoft. Ako želiš igru baš na Steamu (iako će ti i Steam otvoriti i preusmjeriti te na Uplay) onda moraš uzeti digitalno izdanje za Steam.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #215 : 12. Ožujak, 2016., 14:27 »
Ček, već si došao do 30 lvl-a? Jesi to i sve story misije završio?

da sinoc puko 30, vjerojatno bi i prekojucer al sam cekao frenda da skupa kresnemo posto smo skupa poceli igrat. sve main misije rijesene, sad samo ove manje tipa bounty i JTF (osobno najgora pojava ikad u igrama). wingovi su na 100%

na bolovanju sam od dana izlaska igre :) ćapala me viroza neka vrazja pa sam pola danas spavao a pola dana peglao, bez grindanja btw sve sta se pojavi usput sam isao rjesit putem do misije i to je to, u DZ rank 15 s time da sam imao 1 run samo tamo do 30 itema stasha i van. ide rank brzo gore nekako al se moze i izguuuuubit

Jel ima išta pametnog onda za raditi van DZ?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #216 : 12. Ožujak, 2016., 14:31 »
Nemoj kupovati igru ako je planiraš igrati na tom kompu, to su specifikacije ispod minimalnih i neće ti igra biti baš igriva.

Znači, čak ni na low postavkama, ništa od toga najvjerojatnije.

A ako uzmemo recimo gtx750ti? na kojim postavkama cu moci?

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #217 : 12. Ožujak, 2016., 14:32 »
Ček, već si došao do 30 lvl-a? Jesi to i sve story misije završio?

da sinoc puko 30, vjerojatno bi i prekojucer al sam cekao frenda da skupa kresnemo posto smo skupa poceli igrat. sve main misije rijesene, sad samo ove manje tipa bounty i JTF (osobno najgora pojava ikad u igrama). wingovi su na 100%

na bolovanju sam od dana izlaska igre :) ćapala me viroza neka vrazja pa sam pola danas spavao a pola dana peglao, bez grindanja btw sve sta se pojavi usput sam isao rjesit putem do misije i to je to, u DZ rank 15 s time da sam imao 1 run samo tamo do 30 itema stasha i van. ide rank brzo gore nekako al se moze i izguuuuubit

Jel ima išta pametnog onda za raditi van DZ?
Ja i frend igramo polako main quest i zanimljivo mi je namjerno igrat teze misije npr mi smo level 14 al smo upravo zavrsili misiju kojoj je min recommended level 20 i namucimo se ali ju prodemo i zabavimo se vise nego da smo ju prelazili sa oruzjem lvl 20 i tako hehe
Work hard until your idols become your rivals!

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #218 : 12. Ožujak, 2016., 14:39 »
Ček, već si došao do 30 lvl-a? Jesi to i sve story misije završio?

da sinoc puko 30, vjerojatno bi i prekojucer al sam cekao frenda da skupa kresnemo posto smo skupa poceli igrat. sve main misije rijesene, sad samo ove manje tipa bounty i JTF (osobno najgora pojava ikad u igrama). wingovi su na 100%

na bolovanju sam od dana izlaska igre :) ćapala me viroza neka vrazja pa sam pola danas spavao a pola dana peglao, bez grindanja btw sve sta se pojavi usput sam isao rjesit putem do misije i to je to, u DZ rank 15 s time da sam imao 1 run samo tamo do 30 itema stasha i van. ide rank brzo gore nekako al se moze i izguuuuubit

Jel ima išta pametnog onda za raditi van DZ?

pssst

daily misije koje se baziraju na farmanju phoenix credita i item blueprinta, kasnije dolaze set itemi koliko vidim. npr na daily misiji (sve su hard) dodjes na jednake misije kao u story al nema obicnih crvenih protivnika već ljubicasti i zuti, neki prosjek na 3 ljubicasta dodje 1 zuti nemoj me drzat za rijeci al tako nekako, cisto je ok iskreno. nekom ce dosadit al ja sam bas zadovoljan igrom iako bi jos jos jos i jos htio, a ovi moji slow s lvl pa nemogu s njima u dark zone parirat drugim 30lvlima. cekat cemo eh.
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #219 : 12. Ožujak, 2016., 15:23 »
Igra se aktivira na Uplayu. To ti je ipak Uisoft. Ako želiš igru baš na Steamu (iako će ti i Steam otvoriti i preusmjeriti te na Uplay) onda moraš uzeti digitalno izdanje za Steam.

Ok, hvala!
Znači ništa bez Uplaya. Onda ću kupiti u dućanu (s kutijom) pa aktivirati na Uplay.

*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #220 : 12. Ožujak, 2016., 17:36 »
Igra se aktivira na Uplayu. To ti je ipak Uisoft. Ako želiš igru baš na Steamu (iako će ti i Steam otvoriti i preusmjeriti te na Uplay) onda moraš uzeti digitalno izdanje za Steam.

Ok, hvala!
Znači ništa bez Uplaya. Onda ću kupiti u dućanu (s kutijom) pa aktivirati na Uplay.
Odlicna stvar kod hard kopije je ta da se na tih 5 cd-a nalazi cijela igra i samo nakon toga moras skinut mali update oko 2 gb ja mislim
Work hard until your idols become your rivals!

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #221 : 12. Ožujak, 2016., 19:12 »
Okej, planiram kupiti "tvrdi uvez" idući tjedan. BTW, kad smo već kod Uplaya, broji li on sate, trofeje....?

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #222 : 12. Ožujak, 2016., 21:04 »
Okej, planiram kupiti "tvrdi uvez" idući tjedan. BTW, kad smo već kod Uplaya, broji li on sate, trofeje....?

broji slijedece: Playtime, Max level, Max DZ rank, Main story i Rogue agents killed plus badgevi, achievements, rewards
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #223 : 12. Ožujak, 2016., 22:54 »
Ok thx, poslao sam ti PM da ne spamamo ovdje.

BTW, vidim da je izasao HCL video komentar 2, jedva čekam pogledati.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #224 : 13. Ožujak, 2016., 14:04 »
Vidio sam da se standard PC izdanje prodaje u nekoj socijalnoj kartonskoj kutiji s 5 najlonskih košuljica za dvd-ove. Pa jel nisu mogli staviti neku plastičnu kutiju, a ne ovako da izgleda ko neko test izdanje.

Što vi kažete na to? P.S. Izdanje od PS4 mi je već ok, takvo je trebalo biti i za PC.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9